10 najlepszych darmowych aplikacji na pamięć na Androida

Jeśli masz starszy smartfon z Androidem, mogą występować problemy z wydajnością, gdzie cały czas ulega awarii lub po prostu nie działa tak dobrze, jak kiedyś. Aby to zrobić, napisaliśmy tę listę o najlepszych aplikacjach bez pamięci na Androida.

Jeśli zidentyfikowałeś się z problemami opisanymi powyżej, może być bardzo interesujące, aby kontynuować czytanie naszego artykułu, ponieważ omawiamy sposoby na zwiększenie prędkości twojego smartfona. A jeśli nie, pamiętaj, że wszystko, co dobre, może być jeszcze lepsze, więc nadal może ci być pomocne.

1. Clean Master

Jest to jedna z bezpłatnych aplikacji na Androida z interfejsem przetłumaczonym na nasz język, co znacznie ułatwia użytkownikom korzystanie z Brazylii. Wykonuje kilka różnych funkcji w celu zwiększenia wydajności.

Są to czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji, pozostałych plików, historii i wielu innych rzeczy. Wszystko w bardzo prostym i intuicyjnym interfejsie i dość pięknym. Ponadto zużywa bardzo mało baterii. Ma jednak stosunkowo ograniczony wybór opcji i jest niekorzystny dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Jeśli jesteś nim zainteresowany, po prostu kliknij link przejść bezpośrednio do Google Play Store aby go pobrać.

Wyczyść aplikacje Master, aby zwolnić pamięć na Androida

2. Przybornik wielofunkcyjny

Drugie miejsce na liście darmowych aplikacji pamięci na Androida to All-In-One Toolbox, dobrze znana aplikacja, która jest całkowicie darmowa. Może nie tylko wykonywać bardziej podstawowe funkcje, takie jak zwalnianie pamięci RAM, ale ma także wbudowane narzędzie do usuwania śmieci, które pozwala użytkownikowi usuwać niepotrzebne pliki.

Zawiera menedżera plików, menedżera aplikacji oraz funkcję chłodzenia procesora podczas zamykania procesów w tle. Twoim największym problemem jest jego interfejs, który może być nieco mylący. Aby zobaczyć więcej, po prostu przejdź do sklepu z zabawkami i pobierz.

3. Cleaner dla Androida

Jest to jedna z najlepszych darmowych aplikacji pamięci w systemie Android, która jest bezpłatna i oferuje wiele opcji ulepszenia urządzenia, zwolnienia pamięci RAM, zwiększenia pamięci wewnętrznej poprzez usuwanie niepotrzebnych plików, tworzenie kopii zapasowych zainstalowanych aplikacji i wiele innych. Inne rzeczy.

Ponadto, nie tylko zużywa niski poziom naładowania baterii, ale także zawiera funkcję zmniejszania zużycia baterii w aplikacjach rozładowujących i ma funkcję zwiększania wydajności gier dla sesji grania bez awarii urządzenia. Jeśli jesteś zainteresowany po prostu kliknij link.

4. 1 Dotknij Cleaner

Ta aplikacja jest jedną z listy aplikacji do zwalniania pamięci na Androida i ma bardzo prostą funkcjonalność, ułożoną w bardzo intuicyjny i nieskomplikowany interfejs.

Jednym kliknięciem możesz na przykład wyczyścić całą historię połączeń i pamięć podręczną wiadomości tekstowych, a także wyczyścić bezużyteczne pliki i mieć narzędzie do sprawdzania, które aplikacje są powiązane z poszczególnymi rozszerzeniami i które można łatwo zmienić. Jeśli chcesz zobaczyć więcej, to jest po prostu kliknij link.

5. CCleaner

Jest to jedna z najlepszych darmowych aplikacji dla systemu Android, a także posiadająca jej wersję Windows, które wyjaśnimy w dalszej części artykułu o najlepszych programach bez pamięci w Windows. Jest całkowicie darmowy i bez reklam.

Pozwala użytkownikowi wyczyścić pamięć podręczną aplikacji i pobrać foldery, pliki tymczasowe, historię wiadomości tekstowych, a także między innymi monitorować procesor, pamięć RAM, temperaturę, baterię i pamięć. Wystarczy kliknąć link, aby pobrać.

CCleaner, aby zwolnić pamięć na Androida

6. SD Pokojówka

Ta aplikacja służy głównie do zwolnienia pamięci wewnętrznej, umożliwiając użytkownikowi wykonywanie wielu funkcji w tym celu. Aplikacja skanuje dysk twardy i określa, co można łatwo usunąć i co jest potrzebne.

Ponadto znajduje również przestarzałe pliki z odinstalowanych aplikacji i ma menedżera plików. Ma również wersję płatną, która obejmuje między innymi narzędzie do czyszczenia aplikacji, wyszukiwanie zduplikowanych plików; jeśli chcesz pobrać, idź do sklepu z aplikacjami

7. Droid Optimizer

Mamy również tę opcję wśród bezpłatnych aplikacji na Androida na Androida, która ma kilka opcji i trybów, umożliwiając użytkownikowi wyczyszczenie pamięci. 1 stuknij, aby zwolnić pamięć i zatrzymać aplikacje działające w tle (na białej liście, jeśli chcesz).

Ponadto możliwe jest również bardziej selektywne czyszczenie, możliwość odinstalowywania aplikacji, przeglądania uprawnień, przeglądania aplikacji z uprawnieniami, których nie powinny mieć między innymi. Jeśli chcesz go użyć, po prostu pobierz.

8. Norton Clean

Jest to narzędzie jednej z największych wirtualnych firm zajmujących się bezpieczeństwem, które umożliwia użytkownikom czyszczenie niepotrzebnych plików, w tym instalatorów i danych resztkowych.

Ponadto możesz również usuwać aplikacje, których nie wybrałeś, za pomocą menu, co zawsze stanowi dużą premię. Jeśli to twoja aplikacja z wyboru, kliknij link.

9. Norton Security and Antivirus

Jest to opcja dla każdego, kto ma wirusa na swoim smartfonie, który chce się go pozbyć lub po prostu chce być bardziej bezpieczny podczas korzystania z niego. Niestety aplikacja nie jest w 100% darmowa, ponieważ niektóre opcje są zablokowane przez subskrypcję.

Możesz użyć tej aplikacji, aby korzystać z różnych narzędzi antykradzieżowych i znaleźć swój smartfon, a także wskazówki dotyczące aplikacji, które są potencjalnie niebezpieczne. Jeśli chcesz zobaczyć więcej, przejdź do Sklepu Play.

Aplikacje Norton, aby zwolnić pamięć na Androida

10. BitDefender Mobile Security & Antivirus

Jest to najlepsza opcja bezpieczeństwa dla twojego smartfona, która jest stosunkowo droga, ale wyjątkowo dobra. Jego ochrona przed złośliwym oprogramowaniem jest jedną z najlepszych, zapewniając, że użytkownik nigdy nie pobierze niczego niechcianego.

Posiada również narzędzia antykradzieżowe, VPN, bloker aplikacji czytnika cyfrowego, i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o nim, przejdź do sklepu z aplikacjami.

Co sądzisz o naszej liście darmowych aplikacji pamięci na Androida?

Pozostaw to w komentarzach, jeśli znasz aplikacje na liście lub możesz z nich skorzystać, i powiedz, czy działały dobrze dla Ciebie. Pamiętaj także, aby zobaczyć najlepszy program antywirusowy dla Androida.