10 najlepszych darmowych odtwarzaczy muzycznych na Androida w 2019 roku

Większość Androida smartphones obecnie dostępne są domyślny odtwarzacz muzyki, który nie oferuje wiele użytkownikom pod względem możliwości dostosowywania i łatwości użytkowania. Co ważniejsze, ci domyślni gracze nie mają korektora, który może zapewnić lub zniszczyć twoje wrażenia dźwiękowe. Potrzeba godziny to alternatywna aplikacja do odtwarzania muzyki, która może to wszystko zrobić. Niestety, większość porządnych odtwarzaczy muzycznych należy do kategorii premium. Ale po co marnować czas na szukanie opcji premium, jeśli masz listę 10 z nich najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki dla Androida czekasz na dobry, długi podgląd?

Nie wydając ani grosza na drogą aplikację, możesz mieć to wszystko dzięki tym darmowym aplikacjom do odtwarzania muzyki na Androida. Bez względu na to, czy jesteś zagorzałym wielbicielem muzyki, czy zwykłym słuchaczem, nasza lista najlepszych darmowych odtwarzaczy muzycznych dla Androida zadba o twoje pączki i zapewni wciągające wrażenia słuchowe. Bez zbędnych ceregieli, zacznijmy.

10 najlepszych darmowych odtwarzaczy muzycznych dla Androida: edycja 2019

1) Odtwarzacz muzyki Pulsar (Najlepsza aplikacja na Androida bez reklam)

najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki dla Androida

Dzięki zgrabnemu interfejsowi użytkownika z bez reklam i subtelne efekty animacji, Pulsar jest uważany przez wielu za jeden z najlepszych darmowych odtwarzaczy muzycznych dla Androida na rynku. Na początek użytkownicy mogą dodać odrobinę kreatywności do interfejsu użytkownika, dostosowując go za pomocą różnorodny motywy kolorystyczne. Ponadto Pulsar posiada widok biblioteki, który można uporządkować według gatunku, albumu, wykonawcy lub folderów.

Czekaj, jest więcej w ofercie! Pulsar jest pełen ciekawych funkcji, takich jak odtwarzanie bez przerw, Obsługa Chromecasta, wbudowany edytor znaczników, widżet na ekranie głównym, Scrobblowanie Last.fmi jeden z najlepsze korektory dla Androida w sklepie. Najlepsze jest to, że rozmiar pobieranego pliku jest minimalny, więc nie musisz się martwić ograniczeniami przestrzeni dyskowej.

2) Odtwarzacz muzyki fonograficznej

najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki dla Androida

Z ciągle zmieniającym się interfejsem użytkownika, pięknym designem i uber czysty układ, Gramofon to spełnienie marzeń każdego miłośnika muzyki. Jednym z nowatorskich czynników, które sprawiają, że aplikacja jest atrakcyjna wizualnie, jest jej interfejs, który dynamicznie dopasowuje kolor na ekranie zgodnie z okładką albumu. Pomaga w tym fonograf liczne motywy które można dostosować do własnych upodobań za pomocą silnika motywów.

Nie wspominając o tym, że fonograf automatycznie pobiera brakujące informacje o twoich albumach, utworach, okładkach albumów i zapewnia sprytne edytor tagów do edycji tagów tytułów, wykonawców i albumów w podróży. Możesz również skorzystać wyłącznik czasowy, odtwarzanie bez przerw, kontrolki blokady ekranu, które sprawiają, że fonograf musi być w twoim arsenale.

3) Pi Music Player (Najlepsza aplikacja na Androida do udostępniania muzyki)

najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki dla Androida

Załadowany po brzegi z niesamowitymi funkcjami, takimi jak Obcinacz dzwonków, wyłącznik czasowy i obsługa widgetów, Pi Music Player jest solidnym konkurentem na naszej liście najlepszych darmowych odtwarzaczy muzycznych dla Androida. Możesz wybierać spośród ponad 4 hipnotyzujące motywy przy starcie, ponieważ są mega gładkie i intuicyjny interfejs zapewnia zero problemów nawigacyjnych.

Następnie możesz rozpocząć odtwarzanie muzyki z różnych widoków biblioteki posortowanych według wykonawców, albumów, list odtwarzania, utworów, gatunków i folderów, które można udostępniać użytkownikom na całym świecie dzięki Pi Power Share cecha.

Nie wspominając o solidnych funkcjach, takich jak wbudowany 5pasmowy korektor, Podbicie basów, Efekty pogłosu 3D, Virtualizer i 10 niesamowitych presetów, które uspokajają smaki każdego miłośnika gatunku, od trapu, hip hopu po heavy metal, rock n roll i rock progresywny. Chociaż Pi Music player ma jedną wadę w postaci natrętnych reklam, które mogą utrudniać przesyłanie strumieniowe.

4) Odtwarzacz muzyczny BlackPlayer (Najlepsze gesty dotykowe)

najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki dla Androida

Kolejny przyzwoity odtwarzacz muzyczny z niestandardowym interfejsem, którym można sterować za pomocą schludnych przeciągnięć i gestów, BlackPlayer to jeden z najlepszych darmowych odtwarzaczy muzycznych dla Androida na froncie funkcjonalnym, który gwarantuje również przyjemność dźwiękową. Ten poręczny odtwarzacz muzyki jest wyposażony we wbudowany 5pasmowy korektor, Podbicie basów, Odtwarzanie bez przerw, Wirtualizator, Edytor tagów 5ID3, widżety i Wyłącznik czasowy.

Ponadto, oprócz MP3, BlackPlayer oferuje także obsługę standardowych lokalnych formatów plików muzycznych, takich jak WAV i OGG. Z przyjemnością dowiesz się, że BlackPlayer jest również całkowicie wolny od reklam, a nawet możesz zmieniać jego kolor i czcionki interfejsu użytkownika za pomocą niestandardowych wartości.

5) n7player Music Player (Najlepszy korektor)

10 najlepszych darmowych odtwarzaczy muzycznych na Androida w 2019 roku 1

Sportowa pomysłowa powierzchnia pasek wyszukiwania na wciągającym interfejsie z funkcjami powiększania i pomniejszania, n7player Music Player jest popularną opcją dla wielu miłośników Androida. Na początek, n7player pakuje się w konfigurowalne 10-pasmowy korektor które mogą złagodzić apetyt na muzykę – od grunge, metalu po pułapki i brud. Oczywiście jest wyposażony w bogate funkcje, w tym podbicie basów, efekty wirtualizacji dźwięku, odtwarzanie bez przerw, edytor tagówi fajny licznik snu.

Ponadto możesz także wybierać spośród wielu dostępnych motywów wciągająca grafika. Jedynym minusem jest to, że darmowa wersja jest dostępna przez okres próbny 14 dni, po którym będziesz musiał zapłacić skromną kwotę, aby cieszyć się tymi funkcjami premium.

6) Wzmacniacz

10 najlepszych darmowych odtwarzaczy muzycznych na Androida w 2019 roku 2

Ta aplikacja nie wymaga wprowadzenia. Wszechstronny odtwarzacz muzyki dla fanów Androida, PowerAmp podnosi funkcjonalność gry o kilka stopni. Ozdobiony przez piękny interfejs użytkownika które można dodatkowo ozdobić niestandardowymi motywami i widżetami do pobrania za pośrednictwem Google Play Store, PowerAmp jest koniecznością, jeśli lubisz słuchać muzyki na smartfonie.

PowerAmp oferuje również kilka opcji odtwarzania, takich jak odtwarzanie bez przerw, edytor tagów, crossfade itp. Możesz także dostosować swoje motywy i przewijać się potężne widżety dzięki czemu nawigacja jest bardziej płynna. Podsumowując, PowerAmp jest rzeczywiście jednym z najlepszych darmowych odtwarzaczy muzycznych dla Androida, który uderza w użytkowników.

7) MusixMatch

najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki dla Androida

Czy jesteś zagorzałym fanem masywnych singalongów? Nie mów już nic, bo MusixMatch jest Twoim ulubionym graczem. Ta chora aplikacja oferuje pływanie widget tekstów który wyrzuca zsynchronizowane teksty czas rzeczywisty dzięki czemu możesz cieszyć się śpiewaniem serca przy swoich ulubionych utworach. Do tego stopnia, możesz nawet wyświetlać słowa podczas korzystania z usług przesyłania strumieniowego, takich jak SoundCloud, Spotify i Apple Muzyka.

Ponadto MusixMatch identyfikuje teksty piosenek do utworu odtwarzanego w pobliżu w sposób intuicyjny i pomaga wyszukiwać utwory, wpisując jeden wiersz tekstu. Jednak jedyną wadą darmowej wersji MusixMatch są reklamy, które mogą stać się denerwujące, jeśli nie kupisz wersji premium.

8) Musicolet (Najbardziej intuicyjny interfejs)

najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki dla Androida

Bardzo lekka aplikacja Musicolet oferuje intuicyjność bez bałaganu GUI z bez reklam oraz kilka bogatych i interesujących funkcji. Na początek możesz pochłonąć szereg funkcji, takich jak korektor, edytor tagów, wyłącznik czasowy, obsługa widżetów i tekstów.

Ale prawdziwą nowością Musicolet jest to, że pozwala on użytkownikom kontrolować ekran minimalne kliknięcie / dotknięcie akcja. Na przykład za pomocą jednego dotknięcia możesz wstrzymać / odtworzyć utwór, dwukrotnie dotknąć następnego utworu i trzykrotnie dotknąć, aby przewinąć do poprzedniego utworu. Ponadto możesz również przewinąć bieżący utwór za pomocą 4 lub więcej powtarzanych dotknięć.

Ta wspaniała aplikacja również obsługuje wiele kolejek gry szybki dostęp do utworów, albumów, wykonawców i list odtwarzania. Podsumowując, Musicolet to jeden z najlepszych darmowych odtwarzaczy muzycznych dla systemu Android, na który można zerknąć.

9) MediaMonkey (Najlepszy odtwarzacz Androida na teksty)

najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki dla Androida

Korzystając z superszybkiego algorytmu wyszukiwania, MediaMonkey to popularna aplikacja z mnóstwem funkcji, która predykcyjnie wyświetla utwory, wykonawców i pobiera brakujące teksty piosenek i okładki albumów. Nie wspominając, że oferuje 5pasmowy korektor z równowagą stereo, a edytor tagów, wyłącznik czasowy, widżety ekranu głównego i wsparcie dla chromecasting.

Ponadto biblioteka MediaMonkey wyświetla osobno książki audio, podcasty i pozwala wyświetlić pasek wyszukiwania utworu w panelu powiadomień, podobnie jak muzyka Google Play. I czy wiesz, że MediaMonkey pozwala również zsynchronizować tę aplikację na Androida z Windows wersja? Słodkie.

10) jetAudio HD Player

najlepsze darmowe odtwarzacze muzyki dla Androida

Być może jedna z najstarszych aplikacji z naszej listy najlepszych darmowych odtwarzaczy muzycznych dla Androida, jetAudio nadal zachowuje mojo, jeśli chodzi o pakowanie idealnego uderzenia dźwiękowego. Wyposażony w szereg ulepszeń audio, takich jak wtyczki i więcej 32 presety, użytkownicy mogą dostosować aplikację zgodnie z własnymi preferencjami muzycznymi. Układ i interfejs można łatwo przewijać, co dodatkowo dodaje uroku aplikacji.

Co więcej, jetAudio obsługuje Odtwarzanie MIDI i pochodzi z przyzwoity korektor, edytor tagów i oferuje bardzo potrzebne podbicie basów także! Chociaż jego freemium wyświetla reklamy, co jest rozczarowaniem.