10 najlepszych darmowych rozszerzeń VPN na Chrome z 2019 roku

Najlepsze bezpłatne rozszerzenia VPN dla Chrome Chrome jest jedną z najczęściej używanych przeglądarek i działa jako brama między Tobą a Internetem. Jeśli jesteś jednym z użytkowników Google Chrome i szukasz najlepszego rozszerzenia Chrome VPN, to jest to odpowiednie miejsce do zbierania informacji na ten temat.

Pytanie, które jest dość oczywiste i działa na wszystkich naszych umysłach, dotyczy tego, dlaczego istnieje potrzeba VPN dla Chrome. Prosta odpowiedź to ochrona podczas przeglądania. Kiedy łączysz się z Internetem i odwiedzasz strony internetowe, przeglądarka stale zbiera informacje o tobie i udostępnia je każdej odwiedzanej stronie.

Tutaj pojawia się usługa VPN, która staje się koniecznością dla większości użytkowników Internetu. Korzystając z rozszerzenia VPN Chrome, możesz uzyskać dostęp do Internetu w bezpiecznym środowisku, nawet jeśli korzystamy z publicznej sieci WiFi.

Dobre rozszerzenie Chrome VPN szyfruje połączenie i odblokowuje ograniczone witryny (np YouTube lub Facebook lub wiele bezpłatnych serwisów streamingowych lub serwisów sportowych, które podlegają ograniczeniom geograficznym).

Oprócz odblokowania wielu treści witryn VPN zapewnia również bezpieczeństwo ukrywania adresu IP, dziennika dostępu do Internetu i danych osobowych, abyś mógł uzyskać dostęp do wszystkiego, co jest anonimowe.

Bądź bezpieczny, niewidoczny i przeglądaj anonimowo, korzystając z bezpłatnego rozszerzenia VPN dla Chrome.

Najlepsza lista rozszerzeń VPN dla Chrome

#1. Dotknij VPN

Kliknij Rozszerzenie VPN bez VPN VPN „szerokość =„ 640 ”wysokość =„ 400 ”srcset =„ https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/Touch-VPN-Free-VPN-Chrome-Extension .jpg 640w, https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/Touch-VPN-Free-VPN-Chrome-Extension-300x188.jpg 300w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 640px) 100vw , 640px

Touch VPN daje swobodę odblokowania każdej zablokowanej witryny i zapewnia bezpieczeństwo. VPN dla Chrome jest całkowicie darmowy, nieograniczony, bezpieczny i bardzo łatwy w użyciu.

Masz dostęp do dowolnej witryny w dowolnym kraju. Ponadto Touch VPN pomaga chronić dane przed hakerami. Twoje imię, hasło i dane osobowe nie mogą zostać naruszone po rozpoczęciu korzystania z tej bezpłatnej sieci VPN.

Aby zachować tożsamość online w tajemnicy, Touch VPN zmienia adres IP. Jednocześnie twoja aktywność internetowa jest niedostępna dla wścibskich oczu i dostawcy usług internetowych.

Możesz zainstalować rozszerzenie przeglądarki internetowej i jest ono gotowe do użycia. Wystarczy dotknąć / kliknąć przycisk „Połącz”, aby natychmiast połączyć się z serwerem VPN.

Touch VPN zapewnia swoim użytkownikom szybkie i bezpieczne serwery VPN. Szyfruje połączenie sieciowe, dzięki czemu można uzyskać dostęp do Internetu zarówno anonimowo, jak i bezpiecznie.

#2. SetupVPN

SetupVPN "width =" 640 "height =" 400 "srcset =" https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/SetupVPN.png 640w, https://thetechsutra.com/wp-content/ uploads / 2019/10 / SetupVPN-300x188.png 300w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 640px) 100vw, 640px

SetupVPN to także freemium rozszerzenie VPN dla Google Chrome. Oferuje „dożywotni darmowy plan”, który nie ma ograniczeń przepustowości.

Istnieje 18 lokalizacji na całym świecie, w tym kraje w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Afryce. Posiadają około 100 serwerów.

SetupVPN zaszyfruje cały Twój ruch dzięki 4096-bitowemu zabezpieczeniu klasy wojskowej, co jest wystarczająco dobre, gdy istnieje bezpłatny plan.

Aby korzystać z tej sieci VPN, nie musisz być osobą techniczną, wystarczy zainstalować, zarejestrować się i połączyć.

#3. ZenMate VPN

Rozszerzenie ZenMate VPN-VPN dla Chrome "width =" 640 "height =" 400 "srcset =" https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/ZenMate-VPN-vpn-extension-for-Chrome .jpg 640w, https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/ZenMate-VPN-vpn-extension-for-Chrome-300x188.jpg 300w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 640px) 100vw , 640px

ZenMate VPN to kolejne rozszerzenie chromowane VPN z funkcjami premium, w tym inteligentną lokalizacją i zapewnia pełną ochronę przed śledzeniem.

Dzięki ZenMate możesz uzyskać dostęp do zablokowanych stron internetowych i YouTube filmy i inne strony z transmisją strumieniową. Ma ponad 45 milionów użytkowników i oferuje ponad 30 lokalizacji serwerów do wyboru. Możesz uzyskać dostęp do odblokowanych treści specyficznych dla kraju, wybierając konkretny serwer.

Wersja premium ZenMate jest niedroga i oferuje nieograniczone prędkości i serwery na całym świecie. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli wybierzesz plan freemium, to chromowane rozszerzenie VPN da ci 7-dniowy bezpłatny okres próbny ich usług premium.

#4. DotVPN

DotVPN-, najlepsza VPN dla chrome "width =" 640 "height =" 400 "srcset =" https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/DotVPN-best-vpn-for-chrome.jpg 640w, https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/DotVPN-best-vpn-for-chrome-300x188.jpg 300w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 640px) 100vw, 640px

Rozszerzenie Chrome DotVPN to najlepsze narzędzie bezpieczeństwa. Ma zarówno bezpłatny, jak i premium plan, więc jeśli chcesz połączyć się z krajami premium, musisz zapłacić niewielki koszt.

Chroni twoją prywatność i daje dostęp do treści i aplikacji na całym świecie za pomocą jednego kliknięcia. Jego funkcje premium obejmują nieograniczone wykorzystanie danych, streaming wideo, szybszą sieć itp.

DotVPN to bardzo niezawodna usługa VPN chroniąca swoich klientów przed atakiem szpiegów i hakerów. W sumie zapewnia dostęp do zastrzeżonych witryn, aplikacji VoIP i jest niezwykle łatwy w użyciu.

#5. VeePN

VeePN "width =" 640 "height =" 400 "srcset =" https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/VeePN.jpg 640w, https://thetechsutra.com/wp-content/ uploads / 2019/10 / VeePN-300x188.jpg 300w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 640px) 100vw, 640px

VeePN to kolejna najlepsza sieć VPN dla Chrome, która zabezpiecza sieć. Dzięki ponad 2500 serwerom na całym świecie to narzędzie zapewnia prywatność i bezpieczeństwo w Internecie dla wszystkich.

Oferuje użytkownikom zarówno wersję freemium, jak i premium. Problem z darmową wersją polega na tym, że możesz wybrać tylko trzy lokalizacje serwerów. Po wybraniu żądanej lokalizacji serwera VeePN połączy się z Tobą w krótkim czasie.

Korzystając z tej sieci VPN, możesz oglądać transmisje na żywo swoich ulubionych filmów, programów, a także słuchać ulubionych aplikacji muzycznych, takich jak Spotify, Pandora lub Apple Muzyka w podróży bez ograniczeń związanych z lokalizacją.

#6. TunnelBear VPN

TunnelBear VPN "width =" 640 "height =" 400 "srcset =" https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/TunnelBear-VPN.png 640w, https://thetechsutra.com/wp -content / uploads / 2019/10 / TunnelBear-VPN-300x188.png 300w „rozmiary =” (maksymalna szerokość: 640px) 100vw, 640px

TunnelBear to łatwe w użyciu rozszerzenie do Chrome. Po zainstalowaniu sieci VPN wybierz kraj, z którym chcesz się połączyć, i rozpocznij bezpieczne przeglądanie.

Ukrywa adresy IP, odblokowuje cenzurę i zapewnia bezpieczne przeglądanie. Jeśli jednak korzystasz z płatnego planu, możesz uzyskać jego bardziej wybuchowe funkcje.

Aby korzystać z lokalizacji proxy, możesz łączyć się z serwerami z 20 różnych krajów. Ponadto dane są chronione za pomocą wbudowanego w Chrome 128-bitowego szyfrowania AES, co jest bezpieczniejsze niż standardowe funkcje zabezpieczeń oferowane przez wiele sieci VPN.

#7. HotSpot Shield VPN

Hotspot Shield VPN-VPN rozszerzenie chromowane "width =" 640 "height =" 400 "srcset =" https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/Hotspot-Shield-VPN-vpn-chrome-extension .jpg 640w, https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/Hotspot-Shield-VPN-vpn-chrome-extension-300x188.jpg 300w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 640px) 100 vw , 640px

Hotspot Shield VPN to kolejne popularne rozszerzenie VPN dla Chrome. Jest to jedna z najbardziej niezawodnych darmowych sieci VPN. To rozszerzenie zapewnia wojskowe 256-bitowe szyfrowanie AES, co oznacza, że ​​Twoje transakcje online, w tym dane bankowe, dane karty kredytowej i inne poufne dane są zabezpieczone za pomocą tego narzędzia.

Hotspot Shield oferuje 500 MB bezpłatnych danych dziennie.

Pozwala odblokować strony internetowe z dowolnego miejsca na świecie. Po prostu maskuje i ukrywa twoje IP, tożsamość i lokalizację przed stronami internetowymi i trackerami online, aby zapewnić ci wysoki poziom prywatności.

#8. Przeglądaj VPN

Browsec VPN "width =" 640 "height =" 400 "srcset =" https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/Browsec-VPN.jpg 640w, https://thetechsutra.com/wp -content / uploads / 2019/10 / Browsec-VPN-300x188.jpg 300w "rozmiary =" (maksymalna szerokość: 640px) 100vw, 640px

Możesz odblokować witryny i aplikacje za pomocą tego rozszerzenia VPN dla Chrome. Pozwala ukryć swoją prawdziwą lokalizację przed stronami takimi jak Netflix, Hulu, Spotify, Pandora, SoundCloud.

Ponadto chroni Twoje dane osobowe przed modułami śledzącymi. Browsec szyfruje ruch i kieruje go przez ich bezpieczną sieć w chmurze. Nikt nie będzie w stanie Cię zidentyfikować, śledzić ani wąchać ruchu.

Browsec VPN jest łatwym w użyciu i bezpłatnym rozszerzeniem VPN, które oferuje cztery wirtualne lokalizacje, w tym w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Holandii.

#9. Betternet VPN

Betternet Unlimited Free VPN Proxy for Chrome ”width =" 640 ”height =" 400 "srcset =" https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/Betternet-Unlimited-Free-VPN-Proxy-for -Chrome.jpg 640w, https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/Betternet-Unlimited-Free-VPN-Proxy-for-Chrome-300x188.jpg 300w „rozmiary =” (maksymalna szerokość : 640px) 100vw, 640px

Betternet VPN to bezpłatne rozszerzenie VPN z wieloma funkcjami. Rejestracja nie jest wymagana, aby zacząć z niego korzystać, po prostu zainstaluj i dotknij, aby się połączyć.

Betternet nie gromadzi, nie rejestruje, nie przechowuje, nie udostępnia żadnych danych użytkowników. Nie ogranicza też przepustowości i oferuje lepszą prędkość. Ta sieć VPN pomaga także odblokowywać treści blokowane geograficznie. Automatycznie łączy Cię z najbliższym i szybkim serwerem. Betternet pozwala również wybrać lokalizację serwera, jeśli chcesz uzyskać dostęp do czegoś konkretnego.

# 10. Windscribe VPN

Windscribe VPN-Best Free VPN Extensions „width =" 640 "height =" 400 "srcset =" https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/Windscribe-VPN-Best-Free-VPN- Chrome-Extensions.jpg 640w, https://thetechsutra.com/wp-content/uploads/2019/10/Windscribe-VPN-Best-Free-VPN-Chrome-Extensions-300x188.jpg 300w „rozmiary =” (maks. szerokość: 640px) 100vw, 640px

Windscribe to jedno z najlepszych chromowanych rozszerzeń VPN dostępnych na rynku. Oferuje dodatkowe funkcje VPN i blokowania reklam w Chrome.

Wiele funkcji Windscribe jest dostępnych za pośrednictwem bezpłatnej usługi. Obejmuje to dostęp do amerykańskiej lub brytyjskiej wersji Netflix z dowolnego miejsca na świecie.

Powiązany artykuł – 10 najlepszych VPN dla Netflix

Windscribe utrzymuje zero danych o użytkownikach. Jedyną informacją przechowywaną przez Windscribe jest łączna przepustowość, z której korzystałeś w okresie 30 dni i kiedy korzystałeś z usługi po raz ostatni.

Ostatnie słowa

Są to najlepsze rozszerzenia Freemium i premium VPN dla Chrome, których powinieneś dziś używać. Jeśli znasz więcej dobrej jakości rozszerzeń VPN dla Chrome, podziel się z nami, aby pomóc naszym czytelnikom, komentując poniżej.