Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych darmowych twórców plików PDF online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych darmowych twórców plików PDF online

Jeśli chcesz udostępnić dokument dużej grupie osób, zalecanym formatem jest plik Adobe PDF. Pliki są małe, dokładne i można je przeglądać na niemal każdej platformie. Nie musisz się martwić o formatowanie, czcionki, rozdzielczość itp.

Dostępnych jest sporo darmowego oprogramowania utwórz lub przekonwertuj plik do formatu PDF. Ale co, jeśli jesteś poza domem lub potrzebujesz więcej funkcji, takich jak możliwość edycji plików PDF lub tworzenia ich bezpośrednio z innych dokumentów? Rozwiązaniem jest szukać Bezpłatne usługi internetowe.

10 najlepszych darmowych twórców plików PDF online

1. PrimoPDF

PrimoPDF umożliwia przesłanie pliku i otrzymanie go w formacie PDF pocztą elektroniczną. Obsługuje ponad 300 popularnych typów plików i konwertuje je do formatu PDF. Jest bardzo łatwy w użyciu, ale upewnij się, że rozmiar oryginalnego dokumentu jest mniejszy niż 5 MB. Nie ma absolutnie żadnego znaku wodnego ani linku marketingowego.

2. Młotek PDF

Z Młotek PDF możesz połączyć wiele plików PDF w jeden plik. Pozwala przesyłać wiele plików, a następnie zmieniać kolejność, usuwać strony i łączyć je w jeden dokument. Oprócz tego możesz zabezpieczyć swój plik hasłem, a nawet zaktualizować metadane pliku PDF, takie jak pola Autor, Tytuł i Temat. Niestety ma limit 100 stron dla przesłanych plików.

3. PDFVue

PDFVue to doskonała usługa online, która umożliwia edycję plików w formacie .pdf bezpośrednio z Internetu, bez konieczności instalowania żadnego programu na komputerze, w łatwy i szybki sposób. Prześlij lub alternatywnie zaimportuj zasób z sieci i gra gotowa! Jedną irytującą rzeczą w PDFVue jest to, że dokumenty są trzymane na samym środku strony i nie można ich rozszerzyć, aby zajmowały cały ekran. Będziesz mógł obracać strony lub je usuwać, dodawać tekst, obrazy lub notatki, a nawet tworzyć formularze PDF.

4. PDFUcieczka

PDFescape to darmowy internetowy czytnik plików PDF, edytor, wypełniacz formularzy i projektant formularzy. PDFescape to nowy sposób otwierania plików PDF i ucieczka od typowych wymagań programowych związanych z używaniem de facto formatu pliku dokumentu. Narzędzie do edycji PDFescape przypomina prostą aplikację komputerową, z paskiem narzędzi u góry i obszarem roboczym skonfigurowanym z listą źródeł plików i paletą narzędzi.

5. Dokument Google

Dokument Google to bardzo prosty i bezpośredni sposób tworzenia plików PDF online bez instalowania dodatkowego oprogramowania. Po prostu prześlij i edytuj plik online, a następnie wybierz opcję „Zapisz jako w Dokumentach Google”. To więcej niż potrzeba do podstawowej edycji i tworzenia plików PDF.

6. PDFMaker (link usunięty)

PDFMaker umożliwia utworzenie dokumentu bezpośrednio w przeglądarce. Po prostu wprowadź i sformatuj tekst w edytorze internetowym, a następnie kliknij Pobierz, aby wygenerować kopię w formacie PDF.

7. HTML do PDF

To proste Konwerter HTML na PDF. Nie ma potrzeby instalowania żadnych aplikacji na komputerze. To nic nie kosztuje i nie wymaga rejestracji! Nie ma żadnych opłat, rejestracji, nawet banerów reklamowych – wystarczy prosta strona, na której wpisujesz docelowy adres URL, klikasz przycisk i pobierasz plik PDF.

8. Konwerter PDF

Konwertuj często używane pliki (Microsoft Office, Open Office, obrazy graficzne, grafiki wektorowe i inne formaty) do formatu PDF. Musisz załadować plik źródłowy i podać swój adres e-mail. Następnie przekonwertowany plik PDF zostanie przesłany na Twoją skrzynkę pocztową w ciągu kilku minut.

9. Darmowy kreator plików PDF

Z PDFill Kreator plików PDFmożesz chronić pliki PDF hasłem na różnych poziomach szyfrowania i opcjach, tworzyć pliki PDF zoptymalizowane pod kątem ekranu, e-booka, drukarki itp. Umożliwia także wysyłanie wiadomości e-mail, łączenie, dzielenie lub zmianę kolejności, ponowne formatowanie, nagłówek lub stopkę oraz znak wodny po Tworzenie plików PDF.

10. witryna Adobe

Konwertuj do formatu Adobe PDF z szerokiej gamy aplikacji, w tym stron internetowych. Problem polega na tym, że musisz zarejestrować się w tej usłudze i właśnie to zrobiłeś 5 dostępne zastosowania.