10+ najlepszych darmowych witryn do pobierania muzyki 2019 (legalne)

Internet jest pełen mnóstwa gratisów, a wśród nich jest darmowa muzyka. Możesz po prostu pobrać muzykę za darmo online. Teraz istnieje wiele stron internetowych, które oferują bezpłatne pobieranie muzyki, ale nie wszystkie są legalne. Jak więc znaleźć najlepsze darmowe strony do pobierania muzyki online, nie tracąc cennego czasu? Przeglądając naszą listę Top 10 stron internetowych z muzyką do pobrania, oczywiście!

Przeszukaliśmy całą sieć i wyrzuciliśmy te ukryte klejnoty, które zapewniają również pobieranie plików dla telefonów z Androidem w formacie MP3. Jeśli szukasz piosenek lub albumów, które można legalnie wykorzystać bezpłatnie, to jesteś we właściwym miejscu. Czy jesteś gotowy, aby znaleźć najlepsze strony z darmowymi plikami do pobrania muzyki? Bez zbędnych ceregieli, zanurzmy się od razu.

Lista 10 najlepszych darmowych witryn do pobrania muzyki z 2019 r. (Informacje prawne)

1) ReverbNation

najlepsze darmowe strony do pobierania muzyki

Po pierwszym wejściu na światło dzienne jako strona internetowa, która ukształtowała karierę zespołów takich jak Imagine Dragons, ReverbNation stał się teraz potworem w dziedzinie strumieniowego przesyłania muzyki. Oferując bezpłatne pliki do pobrania z wielu gatunków – a mianowicie Alternative, Pop i Hip-Hop, ReverbNation jest koniecznością dla tych, którzy chcą odkryj nieograniczoną nową muzykę w drodze.

Co więcej, posiada także imponujący katalog koniec 4 milion artystów, etykiety i zapewnia bezproblemowy interfejs dla streaming bez opóźnień doświadczenie. Podsumowując, ReverbNation to jedna z najlepszych darmowych stron do pobierania muzyki, która zapewni Ci wiele godzin spędzonych.

2) SoundCloud

najlepsze darmowe strony do pobierania muzyki

SoundCloud to nazwa będąca synonimem bezpłatnego przesyłania muzyki najgorętsze miejsce docelowe do pobierania muzyki z całej gamy gatunków za darmo. W rzeczywistości SoundCloud jest również bardzo odpowiedzialny za sukces artystów takich jak Post Malone, Lil Pump i wielu innych „raperów SoundCloud”. Do tego stopnia SoundCloud jest uważany przez wielu za budzący grozę Spotify alternatywa w którym nie musisz wypłacać składki.

Jak być może wiesz, wszystkie najnowsza muzyka na SoundCloud są przesyłane zarówno przez nadchodzących artystów, jak i znane zespoły. Po prostu wpisz znaczniki wykonawcy lub tytuły utworów w pasku wyszukiwania, aby przeglądać ulubione utwory. Mimo to nie cała muzyka w SoundCloud jest darmowa, ponieważ może być konieczne polubienie wykonawcy Facebook stronę, aby pobrać ślad. Na szczęście większość piosenek na tej chorej stronie można pobrać natychmiast po kliknięciu przycisku Bezpłatny przycisk pobierania tuż pod torem.

3) SoundClick

najlepsze darmowe strony do pobierania muzyki

SoundClick to najlepsze miejsce, pełne bogatej kolekcji piosenek z wielu gatunków pobierać i przesyłać strumieniowo muzykę bezpośrednio z witryny artysty za darmo. Po zarejestrowaniu się w SoundClick możesz także legalnie kupować licencjonowane utwory bez żadnych kłopotów. spersonalizowane stacje radiowei poczytaj więcej o swoich ulubionych muzykach w SoundClick. Istnieje kilka ciekawych funkcji, które pozwalają na wysyłanie spersonalizowane e-kartki z motywami takimi jak impreza, walentynki lub urodziny. Nie wspominając, że może być używany jako świetny Alternatywa SoundCloud jeśli SoundCloud nie działa w twoim kraju.

Możesz nawet dodać własny tekst, aby Twoje e-kartki były bardziej osobiste i dodać ulubioną muzykę w tle, która ujmuje ten moment. Jednak interfejs użytkownika SoundClick może być nieco zaśmiecony.

4) Jamendo

najlepsze darmowe strony do pobierania muzyki

Z silną skłonnością do niezależnej muzyki, Jamendo jest bardzo popularną ofertą internetową Utwory na licencji Creative Commons za darmo. Ponieważ jednak wszystkie utwory pochodzą z indie, nie znajdziesz utworów z głównego nurtu na Jamendo.

Biorąc to pod uwagę, jeśli chcesz odkryć nową muzykę lub gatunki od wschodzących artystów i zespołów, to Jamendo jest oczywistym wyborem. Możesz zanurzyć się w tonach stacje radiowe i dobrze dobrane listy odtwarzania które są stale aktualizowane.5) NoiseTrade

najlepsze darmowe strony do pobierania muzyki

Dość dziwne na naszej liście najlepszych stron z darmowymi plikami do pobrania. NoiseTrade oferuje darmową muzykę niezależnych artystów i wytwórni, którzy chcą, abyś sprawdził ich kompozycje. A jeśli naprawdę kopiesz melodię lub album, możesz również przekazać darowiznę jako wyraz wsparcia. Więc musisz to mieć, jeśli szukasz gorąca nowa indie undergroundowa muzyka to tylko czeka, aby dostać się do głównego nurtu.

Jednak jedynym minusem jest to, że możesz częściowo przesyłać strumieniowo utwory, jeśli nie jesteś zarejestrowany. Aby w pełni pobrać utwór lub album, będziesz musiał wymienić swój adres e-mail i kod pocztowy. Gdy to zrobisz, album zostanie zapisany w formacie ZIP zawierającym wszystkie ścieżki MP3.

6) Ostatnia stacja FM

najlepsze darmowe strony do pobierania muzyki

Last.fm, początkowo uruchomiony jako ekskluzywna stacja radiowa w 2002 roku, przekształcił się w juggernaut oferujący mnóstwo darmowe MP3 które można przesyłać strumieniowo oraz pobierać z łatwością i wdziękiem. Sposób działania Last.fm jest prosty: oferuje system rekomendacji muzyki, który gromadzi dane z kilku stron internetowych z muzyką i tworzy spersonalizowane profile utworów na podstawie indywidualnych preferencji muzycznych.

A jeśli chcesz sprawdzić listę utworów do pobrania w Last.fm, możesz przewinąć w dół do dołu strony i najechać wskaźnikiem na „Bezpłatne pobieranie muzyki” połączyć.

7) Archiwum internetowe

najlepsze darmowe strony do pobierania muzyki

Dzięki ogromnej bibliotece audio ponad 2 Miliony bezpłatnych cyfrowych plików audio, Archiwum internetowe jest znane jako jedna z najlepszych stron z darmowymi plikami do pobrania na świecie. Oprócz darmowej muzyki, Internet Archive oferuje również podcasty, audiobooki, muzyka na żywo i programy radiowe które można posortować według filtrów, takich jak język, rok wydania, typ mediów i temat.

Oczywiście można również znaleźć wszystkie elementy obcinające wykresy, od Eda Sheerana, po Johna Mayera, choć po odrobinie przewijania. Ponadto pliki audio można pobrać bezpłatnie w formacie MP3 i OGG.8) Audiomack

najlepsze darmowe strony do pobierania muzyki

Z intuicyjny interfejsAudioMack pojawił się jako potężna alternatywa dla SoundCloud. W rzeczywistości jest to jedna z najlepszych darmowych stron do pobierania muzyki, która oferuje także mnóstwo nowej muzyki do odkrycia w czasie rzeczywistym.

AudioMack oferuje dobrze rozmieszczone sekcje nawigacji, takie jak Najlepsze albumy, Najlepsze utwory i Trendy, które przeglądają mnóstwo popularnych gatunków, takich jak Trap, Rock, Metal, EDM i Hip Hop. Nie wspominając o tym, że możesz przesyłać strumieniowo mnóstwo pełnych utworów z AudioMack na komputer stacjonarny, a także telefony z Androidem.

9) Amazon Muzyka

najlepsze darmowe strony do pobierania muzyki

Oferując bogatą kolekcję darmowych i legalnych utworów MP3, Amazon Muzyka może pochwalić się wyselekcjonowana sekcja pobierania muzyki który oferuje bezpłatne strumieniowanie i pobieranie muzyki. Od momentu powstania około roku 2008 dla ogółu społeczeństwa, Amazon Muzyka zaliczana jest do jednych z najlepszych stron internetowych, które oferują darmowe piosenki MP3 online, na przykład przez takie działania, jak Foo Fighters.

Cholera, możesz nawet stworzyć spersonalizowana lista odtwarzania po rejestracji, a także odkrywać nowe ścieżki za pośrednictwem dedykowanego strumienia audio.

10) CCTrax

najlepsze darmowe strony do pobierania muzyki

Mając ładny układ z dobrze zdefiniowanymi menu nawigacji dla wyszukiwania, gatunku, wykonawcy, albumu, wytwórni, CCTrax sprawia, że ​​pobieranie utworów staje się spacerkiem po parku. Co więcej, wszystkie utwory z bogatej biblioteki CCTrax są dostępne jako Twórcza wspólna muzyka dzięki czemu możesz pobrać całą swoją muzykę za darmo.

Chociaż CCTrax oferuje utwory z ograniczonej liczby gatunków, takich jak EDM, Techno Ambient, Trance itp. Jeśli więc chcesz mieć różnorodną pulę opcji, być może będziesz musiał szukać gdzie indziej. Niemniej jednak możesz pobierz całe dyskografie od razu lub słuchaj muzyki bez rejestracji konta.

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze darmowe aplikacje do pobierania muzyki na iPhone'a