10+ najlepszych darmowych witryn do przesyłania strumieniowego kreskówek do oglądania kreskówek online 2019

Oglądanie kreskówek i anime w czasie przestoju może być świetnym środkiem odprężającym. Przypominając wspomnienia z dzieciństwa, niektórzy uwielbiają opowiadać ulubione odcinki starych kreskówek i ponownie przeżywać stare dobre wspomnienia. Jednak znalezienie porządnego źródła do przesyłania tych seriali animowanych może być bardzo żmudne. Na szczęście istnieje melanż darmowe strony z kreskówkami rozrzucone po Internecie. Niektóre z tych witryn nie wymagają nawet rejestracji i zapewniają jakość wideo Full HD.

Prawdę mówiąc, bez względu na to, czy jesteś dzieckiem, nastolatkiem, czy nawet dorosłym, wielu z nas dorastało oglądając programy animowane, takie jak Dragon-ball Z, Tom i Jerry, Pokémon, Scooby Doo i wiele innych, które sprawiły, że nasze dzieciństwo było niezapomniane.

Tak więc, jeśli chcesz oglądać bajki online, ale nie jesteś pewien, gdzie, wymieniliśmy niektóre z nich najlepsze darmowe strony z kreskówkami dla Was. Niezależnie od tego, czy korzystasz z telefonu komórkowego, czy z komputera, te strony zapewniają wciągające strumieniowanie z superszybkimi prędkościami. Bez zbędnych ceregieli zacznijmy faceci.

10 najlepszych darmowych serwisów do przesyłania strumieniowego kreskówek w 2019 roku

1) Oglądaj Cartoon Online

darmowe strony z kreskówkami

Jeśli chcesz nadrobić zaległości w najnowszych wydarzeniach ze świata anime i rozkoszować się niektórymi kreskówkami za darmo, Watch Cartoon Online to miejsce docelowe. Możesz znaleźć streaming anime seria uruchamiająca gamę Atak na Tytana, Śmierć Note do Fullmetal Alchemist i Black Butler.

W przypadku kreskówek można znaleźć zwykłą taryfę od Dungeons and Dragons, SwatKats to CatDog oraz Buzz Lightyear of Star Command. Co więcej, oferty online Watch Cartoon wersje subbed i dubbed wyżej wymienionych klasyków anime dla rodzimej angielskiej publiczności.

Wadą interfejsu użytkownika witryny są przerywane wyskakujące reklamy, które mogą nie pasować do użytkowników wszystkich odcieni. Niemniej jednak Watch Cartoon online pozostaje potężnym repozytorium kreskówek przesyłanych strumieniowo za darmo w Internecie.

2) Kiss Anime

darmowe strony z kreskówkami

Znana w darmowym streamingu jako hotspot dla wszystkich rzeczy anime, Kiss Anime robi dokładnie to, co jest w kropce, to znaczy zapewnia mnóstwo anime treść dla zróżnicowanej bazy użytkowników. Nie musisz się martwić pobieraniem torrentów z anime, kiedy tylko możesz przesyłaj bajki online za darmo, w dowolnym momencie za pośrednictwem Kiss Anime.

Ponadto możesz być na bieżąco z najnowszymi seriami i akcjami ze świata anime i Manga na stronie głównej tej witryny za darmo. Podsumowując, Kiss Anime jest jedną z najlepszych darmowych stron z kreskówkami, w których możesz oglądać swoje ulubione anime krystalicznie czysta jakość HD.

3) GoGo Anime

darmowe strony z kreskówkami

Zgodnie z wersją swojego poprzednika, GoGo Anime ściśle zaspokaja ostrych miłośników anime z mieszanką eklektycznej treści. Możesz to wszystko obejrzeć tutaj, z popularna seria anime do zabytkowe bajki MGM całkowicie za darmo.

GoGo Anime pozwala również wyszukiwać ulubioną kreskówkę za pomocą prostego, ale wydajnego przycisku wyszukiwania. Co więcej, możesz nadrobić zaległości w najnowszych odcinkach anime sag wersje dubbed i subbed po angielsku. Na froncie jakości możesz wysuwać bajki Full HD jakość.

4) Kreskówki na

10+ najlepszych darmowych witryn do przesyłania strumieniowego kreskówek do oglądania kreskówek online 2019 1

Dzięki dołączonemu bez dodatków i interfejsowi spic and span, Cartoons On udostępnia najnowsze bajki i anime w Internecie za darmo. Najbardziej korzystnym aspektem tej witryny jest to, że nie natrafisz na natrętne wyskakujące okienka, ponieważ interfejs użytkownika jest całkowicie bez bałaganu.

Jeśli jesteś fanem Ricka i Morty'ego, Cartoons On to najlepsza darmowa strona do przesyłania strumieniowego kreskówek dla Ciebie. Nie wspominając, że jest to gigantyczne repozytorium zabytkowe bajki z przeszłości, dzięki czemu można oglądać wszystkie odcinki Popeye, Tom i Jerry, Duck Tales i in. z łatwością i wdziękiem.

5) Nacięcie

10+ najlepszych darmowych witryn do przesyłania strumieniowego kreskówek do oglądania kreskówek online 2019 2

Wypełnione po brzegi klasyczną taryfą Nickelodeon, możesz oglądać szereg kreskówek za darmo na oficjalnej stronie Nicka. Możesz przeglądać niektóre dobre klasyki, takie jak Spongebob Kanciastoporty, Wojownicze Żółwie Ninjai mnóstwo innych gadżetów. Interfejs użytkownika jest uporządkowany, dzięki czemu można łatwo znaleźć wszystkie najnowsze odcinki ulubionych kreskówek.

Jeśli jednak chcesz rozszerzyć pulę opcji i rozszerzyć działalność na bajki z innych kanałów, byłbyś rozczarowany, ponieważ ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla kreskówek Nicka.

6) Super bajki

10+ najlepszych darmowych witryn do przesyłania strumieniowego kreskówek do oglądania kreskówek online 2019 3

Prawdziwe repozytorium kreskówek takich jak Scooby Doo, Królik Bugs, itp. Super Cartoons posiada uproszczony interfejs użytkownika, który jest łatwa w nawigacji. Bajki są wyświetlane na stronie głównej w formie miniatur. Co więcej, niektóre z tych kreskówek są głównie hostowane na stronach takich jak YouTube ale oczywiście można je przesyłać strumieniowo bezpośrednio do Super Cartoons.

Prawdziwym czynnikiem nowości jest to, że nie musisz się martwić rejestracją, ponieważ nie jest to wymagane. Każdy może przeglądać tysiące odcinków swoich ulubionych kreskówek bez rejestracji i oglądać bajki online z lekkomyślnym porzuceniem. Podsumowując, jest to jedna z najlepszych darmowych stron z kreskówkami do przesyłania strumieniowego starych animowanych filmów Looney Tunes lub programów Disneya.

7) Kiss Cartoon

10+ najlepszych darmowych witryn do przesyłania strumieniowego kreskówek do oglądania kreskówek online 2019 4

Pomimo stosunkowo popularnej witryny partnerskiej w postaci Kiss Anime, Kiss Cartoon jest kolejnym wiarygodnym źródłem do oglądania nowe odcinki twoich ulubionych kreskówek w drodze. Na szczęście nie musisz odpowiadać na ankiety ani klikać podejrzanych linków, aby oglądać w Internecie tytuły z kreskówek.

Ponadto Kiss Cartoon jest zaktualizowane na czas z najnowszymi odcinkami, aby użytkownicy nie zostali pozostawieni na lodzie. Jedynym minusem jest to, że będziesz musiał znosić irytujące wyskakujące okienka, które mogą zepsuć ogólne wrażenia z przesyłania strumieniowego.

8) Toonjet

10+ najlepszych darmowych witryn do przesyłania strumieniowego kreskówek do oglądania kreskówek online 2019 5

Chcesz platformę poświęconą wyłącznie klasycznej taryfie kreskówek? Toonjet jest wart uwagi, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo legendarną serię Tom i Jerry z Cartoon Network lub ulubioną przez fanów Disney'a Myszkę Miki. Możesz też obejrzeć kilka dobrych Pokemon i Samurai Jack odcinki, a także znaleźć hordy minionych serii kreskówek.

Chociaż musisz się zarejestrować, zanim rozpoczniesz transmisję strumieniową, chociaż jest to całkowicie bezpłatne. Rejestracja jest korzystna z posiadania własnej strony profilu, za pośrednictwem której możesz komentuj, oceniaj, a nawet dodawaj tytuły z kreskówek do listy ulubionych.

9) Cartoons.com

10+ najlepszych darmowych witryn do przesyłania strumieniowego kreskówek do oglądania kreskówek online 2019 6

Symboliczna nazwa Cartoons.com pozwala na przesyłanie strumieniowe bajki w wysokiej rozdzielczości za absolutnie za darmo. Nie wspominając o tym, że możesz bez przeszkód przeszukiwać zawartość anime z boku. Najbardziej odkupieńczym aspektem witryny Cartoons.com jest to, że emituje ona niektóre kreskówki, które można przesyłać strumieniowo, zanim zostaną nadane w telewizji kablowej.

Witryna zawiera również sport responsywny interfejs użytkownika gdzie możesz wyszukiwać swoje ulubione bajki według nazw studio, postaci, tytułów kreskówek lub seriali animowanych. Podsumowując, Cartoons.com jest jedną z najlepszych darmowych stron z kreskówkami, w których można delektować się starymi i nowymi tytułami z kreskówek, krótkie seriale animowane, i filmy animowane z przyjemnością.

10) KaiPlays

10+ najlepszych darmowych witryn do przesyłania strumieniowego kreskówek do oglądania kreskówek online 2019 7

Naszą listę uzupełnia KaiPlays (dawniej Anime Flavor), strona, na której możesz oglądać mnóstwo anime online bez płacenia ani grosza. Strona główna kategorycznie wyświetla wszystkie najnowsza i popularna seria anime które można przesyłać strumieniowo za pomocą jednego kliknięcia.

Co więcej, możesz również wysunąć trochę informacji o anime i przeczytaj jego fabułę lub streszczenie przed obejrzeniem. Możesz też użyć sprytnego paska wyszukiwania w witrynie, aby wyszukać ulubioną serię anime.

I to jest okład! Czy podobała Ci się nasza lista najlepszych darmowych serwisów do przesyłania strumieniowego kreskówek? Czy znasz jakieś inne strony, które również powinny być polecane? Dźwięk w komentarzach.