10 najlepszych gier 3D na Androida, aby zobaczyć lepszą grafikę!

The Room Old Sins - najlepsze gry 3d na Androida z wyróżnionym obrazem Gry mobilne poprawiły się skokowo przez ostatnie pół dekady. Tam, gdzie kiedyś mieliśmy tylko kilka opcji i były to w zasadzie Angry Birds lub Solitaire, teraz mamy gigantyczne, pełne gry z niesamowitą grafiką. Ponieważ urządzenia mobilne nie mają ekranów 3D (takich jak Nintendo 3DS), nie ma gier 3D na Androida. Zamiast tego postanowiliśmy spojrzeć na jedne z najlepszych gier mobilnych z grafiką 3D. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba!

Call of Duty: Mobile

Darmowa gra

Call of Duty: Mobile został wydany w 2019 roku i odniósł ogromny sukces. Jest to gra FPS z wszystkimi trybami gry, w tym 100-osobowym bitewnym royale, trybem zombie, klasycznymi deathmatchami PvP i wieloma innymi. Zakupy w aplikacji są prawie całkowicie kosmetyczne, więc sama gra jest darmowa. Niektóre inne funkcje obejmują ponadprzeciętną grafikę dla strzelanek, klany do gier społecznościowych i różne inne tryby gry. Jest to z łatwością jedna z najlepszych gier FPS, jakie kiedykolwiek wydano na urządzenia mobilne. Gry Unkilled i Shadowgun: Legends autorstwa Madfinger Games to także doskonałe gry FPS z doskonałą grafiką.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Critical Ops

Darmowa gra

Critical Ops to jedna z najlepszych strzelanek w Google Play. Nazywa się to Counter Strike dla urządzeń mobilnych. Współdziałasz z ludźmi i grasz przeciwko innym w trybie online PvP. Gra oferuje różne typy gier konkurencyjnych, mnóstwo broni do odblokowania, elementy personalizacji i solidne elementy sterujące. Możesz odpocząć w szybkiej grze, być naprawdę konkurencyjnym w meczach rankingowych, a nawet tworzyć własne gry dla siebie i znajomych. Gra jest freemium. Jednak zakupy w aplikacji są niczym więcej niż elementami dostosowywania, takimi jak skórki na broń. Nie możesz zapłacić, aby wygrać ten.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

GRID Autosport

$9.99

GRID Autosport to jedna z nowszych gier wyścigowych i jedna z najlepszych w ciągu ostatnich kilku lat. Posiada doskonałą grafikę 3D, dość realistyczną fizykę i mnóstwo treści dla fanów wyścigów. Gra składa się z ponad 100 samochodów do odblokowania, ponad 100 torów do ścigania się, skalowalnych trudności utrzymywania wyzwania przy życiu oraz wsparcia dla zewnętrznych kontrolerów gier. Asfalt 9: Legends i Riptide GP: Renegade to jeszcze dwa doskonałe mobilne wyścigi, a Mario Kart Tour to także fajna gra, ale GRID Autosport przypomina grę konsolową, podczas gdy inni czują się jak gry mobilne.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Miasto Lumino

$4.99

Lumino City to gra logiczna od Noodlecake Studios. Grafika gry to w rzeczywistości obiekty świata rzeczywistego. W związku z tym grafika nie ma nic lepszego niż to, ponieważ jest to prawdziwe życie. Ukończenie tej historii zajmuje około ośmiu do dziesięciu godzin. W przeciwnym razie po prostu wchodzisz w interakcję ze światem i rozwiązujesz łamigłówki. To naprawdę jedna z najlepszych gier 3D. Działa za $4.99 bez zakupów ani reklam w aplikacji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Minecraft

$6.99 z zakupami w aplikacji

Minecraft to jedna z najpopularniejszych dostępnych gier 3D. Większość ludzi wie, jak działa ta gra. Masz losowo generowany świat do eksploracji i budowy. Istnieje mnóstwo przedmiotów do stworzenia, multiplayer online i wiele innych. Aktualizacje we wrześniu 2017 r. Pozwalają graczom mobilnym grać również na komputerach PC i konsolach. Liczba rzeczy, które możesz zrobić, jest praktycznie nieograniczona. Gra działa za $6.99. Zakupy w aplikacji są przeznaczone dla skór graczy i nie wpływają na grę.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Opowieści o Monster Hunter

Bezpłatne demo / 19,99 USD

Monster Hunter Stories to port popularnej gry z Nintendo 3DS. Działa zaskakująco dobrze dla portu mobilnego. Wyruszasz na przygodę, łapiesz potwory, trenujesz je, awansujesz i walczysz z tobą przeciwko złym ludziom. Są też lokalne bitwy PvP, przyzwoita fabuła i przyzwoita ścieżka dźwiękowa. Wersja demonstracyjna jest jedną z najlepszych, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. To właściwie prequel głównej gry. Ukończono prequel i przeniesiono dane do głównej gry, jeśli ją kupicie. Gra kosztuje 19,99 USD i jest trochę stroma. Jest to jednak jedna z najlepszych gier RPG od 2018 roku. Polecamy również Final Fantasy XV: Pocket Edition, Portal Knights i Evoland 2.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Monument Valley 2

$4.99

Monument Valley 2 jest jedną z najlepszych dostępnych gier logicznych. To także świetna gra 3D. Wykorzystuje styl i łamigłówki na poziomie Eschera. Aby kontynuować, gracze muszą się obracać, przesuwać lub w inny sposób mieszać z poziomami. Gra jest raczej krótka, ale zabawna. Jest również pięknie zrobione. Pierwsza gra Monument Valley jest również całkiem dobra i niedroga. Jednak ci, którzy szukają wielkich gier, mogą być rozczarowani. To zdecydowanie szybka gra.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

PUBG Mobile

Darmowa gra

PUBG Mobile to nowa wersja w 2018 roku. Jest już jedną z najpopularniejszych gier 3D. To gra typu battle royale, w której rywalizuje ze sobą do 100 graczy. Gra zawiera również mniejszy tryb zręcznościowy i kilka innych trybów dla graczy. Gra jest również szokująco dobra, ponieważ jest to nowa strzelanka na urządzenia mobilne. Początkowo gra była darmowa. Jednak aktualizacje wprowadziły element freemium do gry. Na szczęście są to głównie elementy personalizacji, a nie gry. Kiedy Fortnite Android trafi, będzie to również shoo-in dla tej listy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Riptide GP: Renegade

$2.99

Riptide GP: Renegade to najnowsza gra z serii Riptide GP. To seria gier wyścigowych z nartami zamiast samochodami. Gra oferuje tryb głębokiej kampanii z aktualną fabułą. Ponadto do odblokowania jest wiele biegaczy fali, tryb online dla wielu graczy oraz obsługa gier Google Play dla osiągnięć i tabel wyników. Istnieje nawet możliwość dostosowania pojazdu. Gra działa za $2.99 bez zakupów w aplikacji. Fani bardziej klasycznych gier wyścigowych mogą wypróbować serię Asphalt od Gameloft. Uważaj jednak, te gry to freemium.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Pokój: stare grzechy

$4.99

The Room: Old Sins to czwarta gra z serii. Gra podobnie jak w pierwszych trzech grach The Room. Rozwiązujesz serię skomplikowanych łamigłówek. Gra oferuje wyjątkową grafikę, element eksploracji, fabułę i wiele innych. To łatwo jedna z najlepszych gier logicznych dostępnych na urządzenia mobilne. Pierwsze trzy gry z tej serii również nie są luźne. Ten kosztuje $4.99 bez zakupów ani reklam w aplikacji. Ma również osiągnięcia i oszczędzanie w chmurze, dwie funkcje, które zawsze lubimy widzieć.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Jeśli przegapiliśmy jakieś świetne aplikacje kalendarza na Androida, opowiedz nam o nich w komentarzach! Możesz także kliknąć tutaj, aby sprawdzić naszą najnowszą aplikację na Androida i listy gier!