10 najlepszych hacków Clash Royale, tajemnic i wskazówek

Po sukcesie Clash of Clans jest Clash Royale, ale nie nazywaj go kontynuacją! Clash Royale jest zupełnie inny niż Clash of Clans i tylko podobny w tym, że używa tych samych postaci, tej samej estetyki i tego samego nadrzędnego celu.

Dziś Appamatix ma naszą listę 10 najlepszych sekretów, wskazówek i sztuczek Clash Royale (jednak doradzimy skorzystanie z jednego z często obiecanych internetowych „hacków”). Jeśli jesteś nowicjuszem, który stara się poznać zasady gry lub weteranem Clash Royale, który szuka kilku nowych wypróbowanych i – prawdziwe techniki do wdrożenia, czytaj dalej, aby zobaczyć, co robią najlepsi gracze Clash Royale, aby zapewnić zwycięstwo!

Jeśli nigdy nie grałeś w „walczącego z kartami”, czeka cię niespodzianka. Zamiast strategii czasu rzeczywistego, którą przyjęło Clash of Clans, Clash Royale polega na wykonywaniu umiejętności i używaniu twoich postaci przeciwko plemieniu przeciwnika za pomocą talii spersonalizowanych kart. Ta koncepcja może być nowa dla niektórych, ale jest popularna od dziesięcioleci i dopiero niedawno została spopularyzowana w grach cyfrowych, a nie, jak wiesz, w talii kart, które nosisz przy sobie.

Strategia jest jednak nadal rdzeniem gry, a jeśli jesteś fanem Clash of Clans, istnieje duża szansa, że ​​spodoba ci się Clash Royale, nawet jeśli jest to zupełnie inny rodzaj gry. Twój cel – przytłaczanie i pokonanie przeciwnika – jest nadal dokładnie taki sam, a wszystkie struktury, jednostki i broń, które znasz już w Clash of Clans, pojawią się tutaj ponownie. Nawet tak samo podstawowe pomysły które zastosowałeś w strategiach w Clash of Clans, możesz zastosować w Clash Royale, ale na tym kończą się podobieństwa.

starcie Royale

Praktyka czyni mistrza

Po pierwsze: kiedy uczysz się, jak poruszać się po nowej grze, która opiera się na budowaniu i realizacji zwycięskiej strategii, będziesz musiał poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z grą i sposób w jaki ludzie to grają. Pominięcie tego krytycznego – a czasem czasochłonnego – kroku może spowodować wrażenie, że kręcisz się kołami, nic nie osiągasz i nigdy nie osiągasz właściwego zwycięstwa.

Jeśli nie jesteś dobry w Clash Royale na samym początku, nie poddawaj się! Przydatne może być otrzymanie dobrego clobberinga lub dwóch, ale tylko wtedy, gdy wykorzystasz te doświadczenia uczyć się. Zobacz, co robią Twoi przeciwnicy, jakich kart używają, i zwróć szczególną uwagę na strategie i ruchy, które ci się podobają. W grach strategicznych nie ma czegoś takiego jak „kradzież”, więc weź taktykę, którą lubisz, i pracuj nad włączeniem ich do własnych planów.

Cierpliwość podczas nauki

Kuszenie może być w 100% ofensywnym stylu gry, gdy zaczynasz od początku, bo kto nie chce skopać tyłka prosto z bramki? Tak, ale chodzi o to, że znacznie spowolniłem mój postęp w nauce gry. Jedyne rzeczy, które podniosłem, to szczególne mocne strony każdej karty, ale rzadko kiedy nauczyłem się korzyści z trzymania niektórych kart lub grania wolniej, gdy miałem kiepską rękę.

Powinieneś także wykazać się cierpliwością, kiedy robisz swoje zwroty. Nie czekaj na liczniki czasu, takie jak Rip Van Winkle, ale zwróć uwagę na karty w ręce, co możesz z nimi zrobić, i nie graj tylko ze względu na grę.

Poznaj swoje karty

Łatwo powiedzieć, trudny do użycia, ale powinieneś zawsze zwracaj uwagę na możliwości kart w twojej ręce (i twojej talii). Zwycięska strategia będzie polegała na znajomości różnych możliwości, jakie dają niektóre karty i ich pary.

Zbudowanie dobrej talii to coś więcej niż tylko układanie ze sobą potężnych kart i chodzi o synergię. Jeśli wszystkie twoje karty mają wysoki koszt eliksiru, będziesz tak wolno wychodził z bramki, że twoi przeciwnicy będą mieli przewagę, zanim podejmiesz przyzwoitą grę. Podobnie, jeśli nie masz strategii, która pozwoli ci wykorzystać najsilniejsze karty twojej talii, istnieje szansa, że ​​mogą one spaść wbrew najbardziej ekonomicznym manewrom przeciwnika.

Zaangażuj się w strategię

Wiele gier w sklepach z aplikacjami mobilnymi zaprojektowano z myślą o natychmiastowej satysfakcji. Możesz je odebrać, grać przez kilka minut i już być na najlepszej drodze do zwycięskiej serii po najbardziej subtelnej krzywej uczenia się. Clash Royale nie działa w ten sposób, a gatunek bitew karcianych został zaprojektowany w taki sposób, aby nagradzać wytrwałość, naukę i nieco więcej czasu spędzonego niż przeciętna gra mobilna.

Kiedy mówię „ważna jest strategia”, nie oznacza to, że łatwo będzie ją znaleźć. Potrzeba pewnego poziomu opanowania, aby wiedzieć, co zrobi każda z kart i jak one działają razem, a opanowanie to nastąpi dopiero z czasem. Łatwo jest jednak podważyć własny postęp, rezygnując z niektórych strategii tylko dlatego, że nie nagradzają cię natychmiastowymi zwycięstwami. Jeśli próbujesz zastosować strategię defensywną, a przeciwnik nadal potrafi cię uderzyć, nie poddawaj się! Zwróć uwagę na używane karty i pracuj nad znalezieniem sposobów bronić się przed tym.

Rezygnacja z określonej strategii jest równoznaczna z powrotem do pierwszej.

Eliksir to życie

Bez względu na to, jak dobre są twoje karty, twoja obecna ilość eliksiru będzie kontrolować, jak szybko możesz wprowadzić je do gry podczas meczu. Dlatego tak samo, jak musisz znać swoje karty i dobrze rozumieć synergię swojej talii, musisz wiedzieć, że będą one dobrze działać z budującymi ilościami eliksiru podczas gry.

Podobnie, eliksir jest jednym z niewielu sposobów na „odczytanie” przeciwnika, ponieważ jest to dobra miara tego, co będą w stanie zrobić podczas danej tury. Wiedząc, że Twoje karty są ważniejsze, zawsze miej oko na eliksir na każdą turę gry.

Na Killing Floor

Pomyśl o tym – gdzie na mapie możesz zrobić absolut większość uszkodzenie przeciwnika? Gdzie mogą dotrzeć twoje jednostki mobilne i struktury obronne, prawda?

„Killing floor” to niewielki obszar mapy, który znajduje się na twojej połowie, ale wciąż jest tak blisko ogólnego środka mapy, jak to tylko możliwe. Na tym odcinku jednostki wroga są nadal trzymane z dala od twoich struktur, ale możesz je uderzać tanimi jednostkami naziemnymi i twoja obrona.

Jest to pseudo-ofensywny manewr, który przy ciągłym ćwiczeniu może zapewnić ci obronę, która wydaje się praktycznie nieprzenikniona.

Klejnot mądrze

Od Clash Royale to darmowa gra dzięki opcjom monetyzacji w aplikacji możesz zgadywać, że Twoje postępy w grze będą ograniczone trochę rodzaj zakupu, który można dokonać w sklepie aplikacji. Tak jak w przypadku Clash of Clans, ta brama postępu to klejnoty.

zderzenie Royale 04

Możesz zdobywać klejnoty w normalnej grze, ale nigdy nie zdobędziesz ich w tempie, w którym stają się walutą, o którą nie możesz się martwić. Zawsze będą na czele twojego umysłu i tam właśnie są domniemany być. W końcu powinieneś chcieć coś kupić, prawda?

Najlepszym sposobem na obejście tej ciągłej pokusy jest trzymanie się swoich klejnotów, gdy je zdobędziesz, i wydawanie ich tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Zazwyczaj gra przesyła ci klejnoty, próbując przyzwyczaić się do ich wydawania. Jednak gdy tylko wyjdziesz, a tempo zdobywania klejnotów spowolni (podobnie jak w przypadku monet), pokusa, by je kupić.

Oprócz zaoszczędzenia trochę pieniędzy, gra w tempie dozwolonym przez klejnoty pozwoli ci rozwijać się i wdrażać strategie w naturalnym tempie. Jeśli spróbujesz „kupić” swoją drogę do sukcesu, twoje próby bledną w obliczu przeciwników, którzy spędzili więcej czasu na nauce gry.

Nie spiesz się

Istnieje kilka powodów, dla których ludzie spieszą się, gdy nie muszą, szczególnie w grach w czasie rzeczywistym. Czasami czujesz się wyjątkowo dobrze z danym ruchem lub zestawem kart. Innym razem ty czujesz się pośpiesznie i pod presją tykającego zegara.

Tak czy inaczej, zbyt pochopne posunięcie to świetny sposób na wyrzucenie tyłka, gdy walczysz z przeciwnikiem, który poświęca odpowiednią ilość czasu na przestudiowanie twoich ruchów i strategii. Jednym z najlepszych nawyków, w jakie można się wpaść, jest rozsądne wykorzystywanie czasu – zwykle mierzonego eliksirem. Sprawdź i dwukrotnie sprawdź każdą kartę, którą odłożysz, każdy atak, który wykonasz przeciwko przeciwnikowi. Jeśli nic więcej, zrobisz im nerwowy jak one patrzę, jak nie spiesz się.

Gra słabą ręką

Spójrzmy prawdzie w oczy: czasami masz słabą rękę. Czasami wydaje się, że wszystko, co dostajesz, to seria słabych rąk, ale częstym zwycięzcą jest umiejętność najlepszego wykorzystania tych słabych rąk. Tak, to możliwe. Oto jak.

Kluczem jest gra w defensywie, gdy wiesz, że nie możesz stworzyć silnej ofensywy. W końcu na wpół oceniona ofensywa nic nie udowodni, więc używaj słabych rąk, aby upewnić się, że twoje struktury obronne są w porządku.

Użyj swojej strategii do aktualizacji

W większości gier strategicznych opartych na zasobach zawsze radzę nowym graczom zachować równowagę w aktualizacji. W Clash Royale radzę podobnie, z podeszwa wyjątkiem jest to, że powinieneś skupić się na ulepszaniu swoich kart w oparciu o częstotliwość ich używania.

Kiedy po pewnym czasie zaczniesz opracowywać ulubioną strategię, prawdopodobnie zauważysz, że zaczynasz skłaniać się ku pewnym kartom. Mimo że sugeruję aktualizację w całym zakresie, powinieneś zaczynać Twoje ulepszenia za każdym razem dzięki kartom, o których wiesz, że zamierzasz ich używać.

Oto nasze 10 podstawowych zasad sukcesu w Clash Royale! Prawdopodobnie możesz znaleźć wiele różnych informacji od innych weteranów Clash, ale niezależnie od tego, czy jesteś nowy w grze, czy ktoś, kto grał od pierwszego dnia, uważamy, że te „najlepsze praktyki” pomogą ci konsekwentnie rozwijać grę . Nadal masz pytania dotyczące Clash Royale lub porady, sztuczki i techniki (bez hacków, proszę), które możesz polecić? Daj nam znać w komentarzach poniżej!