10 najlepszych hacków, tajemnic i wskazówek Hungry Shark Evolution

Seria gier Hungry Shark przebija się przez sklepy z aplikacjami już od kilku lat, i mimo że Hungry Shark World niedawno została wydana, wielu graczy wciąż nie rozumie poprzedniego wpisu – Hungry Shark Evolution i szuka świetnego hacka, sekret lub wskazówka.

Appamatix jest tutaj z całą masą tajemnic, wskazówek i sztuczek (bez prawdziwych hacków, przepraszających przyjaciół), które pomogą ci przejść przez tę grę i odblokować wszystkie jej funkcje w mgnieniu oka. Hungry Shark Evolution nie jest grą wieloosobową, więc jedyną rzeczą, która stoi na twojej drodze, są twoje umiejętności i niektóre niezbędne funkcje, które trudno zdobyć na początku gry. Gotowy powalić się i pływać w morzach? Czytaj dalej!

Nie jest żadną niespodzianką, że rekiny robią świetną paszę dla zwierząt, a także pierwszy tytuł z serii– po prostu zatytułowany Hungry Shark – ponownie to udowodnił. To ta sama zasada, która od lat utrzymuje popularność rekinów w kinach – są tajemnicze, są zabójcze, a ponieważ są mistrzami środowiska, które nie jest naszym własnym, są przerażające!

Wraz z Hungry Shark Evolution otrzymujemy znacznie bardziej kreskówkowe wersje najlepszych drapieżników oceanicznych, ale to nie powstrzymuje gry przed tak dobrą zabawą. Wręcz przeciwnie, tak naprawdę jest więcej fajna niż jakakolwiek gra Hungry Shark, a jest więcej do zrobienia niż kiedykolwiek wcześniej. Jest więcej rekinów do odblokowania, więcej miejsc do pływania i więcej przedmiotów do kupienia dla twojej kadry ryb.

banner ewolucji głodnych rekinów

Jeśli seria Hungry Shark jest winna jednej rzeczy, to zajmuje sporo czasu, aby zmienić podstawowe zasady, które sprawiły, że pierwsza gra odniosła taki sukces, pozostając wiernym pierwotnemu stylowi rozgrywki. Nadal pływasz w morzach. Wciąż się rozwijasz. Nadal jesz tyle, ile to możliwe, aby trzymać pływanie. Jednak w Hungry Shark Evolution gra się zmieniła chcieć aby zagrać w liczne rekiny, które zostały dodane do gry. Misje są podzielone na poszczególnych rekinów, a od czasu do czasu będziesz musiał stawić czoła szefowie. Fajnie, prawda?

„Ewolucja” pozostaje podstawową zasadą tej konkretnej gry i jest celem, do którego będziesz nieustannie dążyć, zdobywając wyższe wyniki, zbierając więcej monet i klejnotów oraz ucząc się, jak przetrwać dłużej z każdą sesją gry. Możesz śledzić ewolucję odblokowanych rekinów za pomocą menu gry, które zapewnia wyjątkowo lepszą grę. Aby uzyskać darmowy tytuł, nie zabraknie Ci nowych rzeczy do zrobienia w Hungry Shark Evolution od dłuższego czasu.

Przez cały czas, który musisz poświęcić na granie, warto pamiętać o kilku prostych, prostych wskazówkach, które można wykorzystać w całym doświadczeniu. Poniższe triki, sekrety i wskazówki są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i weteranów Hungry Shark, więc przy następnym uruchomieniu aplikacji na szybkie pływanie pamiętaj o nich!

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja!

Jeśli nie jest to Twoja pierwsza gra Hungry Shark, może to być kwestia sporna. Jest jednak niezwykle ważne, abyś nauczył się szybko i często sprawdzać mapę podczas gry Hungry Shark Evolution. Zwłaszcza, że ​​twój rekin zaczyna potrzebować więcej jedzenia, aby móc dalej pływać, będziesz chciał wiedzieć, jak poruszać się po określonym obszarze (lub jak dotrzeć do miejsca, w którym nigdy nie byłeś).

Łatwo jest złapać się na jedzenie i pływanie, ale wiedząc, gdzie jesteś, możesz iść dalej i pomóc ci znaleźć cele misji (więcej na ten temat później) o wiele lepiej! Zmień go w silny nawyk Hungry Shark.

Zarządzaj swoimi zasobami

Kiedy monetyzacja kontroluje zysk z gry, zawsze pokazuje się w ten sam sposób – postęp jest ograniczony poprzez zbieranie określonej waluty, która tak się składa, że ​​można ją kupić za ciężko zarobione pieniądze z konta sklep z aplikacjami. To niekoniecznie zła rzecz, ale dla tych z nas, którzy nie mają dużego dochodu do dyspozycji, oznacza to, że musimy pracować trudniej aby śledzić zasoby, które stają się dostępne podczas samej gry.

Monety i klejnoty są tam, gdzie są Hungry Shark Evolution, i kontrolują tempo, w którym odblokowujesz rekiny, rozwijasz je i kupujesz dla nich przedmioty (w tym małych towarzyszy rekinów, o których za chwilę porozmawiamy!)

głodny zrzut ekranu ewolucji rekina

Zamiast wrzucać wszystkie zasoby na określonego rekina lub ścieżkę ewolucji, lepiej jest równomiernie rozłożyć monety i klejnoty. Twoje postępy w grze (i przyjemność z grania) mogą przynieść korzyści!

Sprawy sponsorskie!

Rozpoczynając Hungry Shark Evolution, często kusi Cię obejrzenie zwiastunów innych gier z obietnicą darmowych klejnotów.

To nie jest oszustwo. Idź po to! Minęło kilka minut, a klejnoty są dość rzadkim towarem. Po prostu nie polegaj na dochodach, ponieważ nie zawsze będą one dostępne. Podobnie otrzymasz dodatkowe klejnoty za „polubienie” strony Hungry Shark Evolution na Facebook, tak długo, jak nie przeszkadza ci ta szczególna informacja wyświetlana w kanale wiadomości, rób to samo!

Śledź swoją gorączkę złota

Gorączki złota są najlepszym sposobem na zdobycie ogromnej liczby punktów, więc kiedy w końcu uda ci się zdobyć jeden (zmiany wymagań zależą od rodzaju rekina), oszalej! Jeśli kiedykolwiek będziesz miał czas na agresywną grę, eksplorację i używanie doładowań, to właśnie wtedy obstawiasz mnóstwo punktów z gorączki złota.

Najważniejsze za tym wszystkim jest jednak być ostrożnym podczas gdy ty zwariowałeś. Wiem, prawda? Brzmi to sprzecznie, ale nie mogę nawet policzyć, ile razy podróżowałem, mając tylko oczy na rzeczy, które mój rekin może zjeść, i w ciągu kilku sekund wpadam na coś, co zmniejsza mi pasek życia.

Jest nieprzyjemny i można temu całkowicie zapobiec, utrzymując otwarte oczy podczas gorączki złota.

Codzienne wyzwania

Wiele darmowych gier w sklepie z aplikacjami próbuje zachęcić cię do powrotu, oferując nagrody za kontynuację gry. Oczywiście nie chcą, abyś bez końca zbierał nagrody przez cały dzień (za to musisz płacić za przedmioty w sklepie kasowym aplikacji), ale zawsze będzie zestaw codziennych misji wyzwań do podjęcia co może skutkować klejnotami i monetami.

Tak długo, jak wiesz, jak je skutecznie wykonać, nigdy nie zajmie to mnóstwo czasu. Co więcej, bonus zwiększa się z każdym kolejnym dniem, w którym go ukończysz, zaczynając od 100 monet i budując do 400, przed zresetowaniem.

Punkty wzrostu są ważne

W Hungry Shark Evolution nie ma wielu walut, które można śledzić, ale oprócz klejnotów i monet masz również punkty wzrostu. To brama, dzięki której uzyskasz dostęp do innych rekinów w grze, i powód, dla którego chcesz pozostać przy życiu tak długo, jak to możliwe w każdej sesji gry.

Zaczynasz grę jako rekin rafowy, a mimo to jesteś w stanie jeść różnego rodzaju rzeczy, głębszy ocean szybko pokaże, że większy rekin będzie potrzebny do rozwiązania większych problemów. Po zdobyciu 2000 punktów wzrostu będziesz następnie wydać 1500 monet, aby odblokować rekina Mako. Trend rośnie i rośnie, aż ostatecznie osiągniesz szczyt ewolucji rekinów dzięki Megalodon.

Dziecko na pokładzie

Jaki jest najprostszy sposób, aby niebezpieczne morza były trochę bezpieczne? Oczywiście kup rekina małego, aby wędrować z tobą! Podobnie jak główny gatunek rekina, w który będziesz mógł grać tak, jak w grze, młode rekiny występują w różnych odmianach, które stają się bardziej śmiertelne, a jednocześnie stają się bardziej kosztowne.

Kup jeden z tych małych robali, a szybko będziesz zadowolony, że ten dodatkowy zestaw chomperów pływa razem z tobą jako skrzydłowy.

Wielki problem na dnie oceanu

Nigdy nie spodziewałem się, że walki z bossami będą tak niesamowicie zabawne, jak w Hungry Shark Evolution, ale twórcom udało się to osiągnąć w postaci Giant Enemy Crabs. Te trudne stworzenia spędzają czas na dnie oceanu i są dość trudne do pokonania, ale możesz to zrobić z rekinem każdej wielkości. Kompromis polega na tym, że będziesz miał dużo, dużo łatwiejszy czas z silniejszym rekinem. Jeśli spróbujesz poradzić sobie z tym, zanim zdobędziesz większą rybę, istnieje duża szansa, że ​​za jednym zamachem zginiesz. Yowza.

Gdy poczujesz się odważny i silny, weź jednego z bossów kraba w grze, aby uzyskać odpowiednie nagrody!

Super Misje są Super

Nie dostaniesz dostępu do „Super Misji”, dopóki nie ukończysz wszystkich regularnych misji dla danego rekina, ale gdy już je zdobędziesz, będą to nowe wyzwania do podjęcia, które dadzą ci dodatkowe nagrody, tym samym pozwalając ci inne sposób na gromadzenie zasobów.

W zależności od wielkości rekina, dla którego bierzesz udział w Super Misji, możesz dowiedzieć się, że osiągnąłeś już niektóre z celów misji. Pech, bo będziesz musiał zrobić to jeszcze raz, pod hasłem Super Mission! Nagrody jednak nadrabiają monotonię.

Unikaj „hacków” i „cheatów”

W normalnych okolicznościach mogę nie umieścić tego na liście „tajemnic i wskazówek”, ale obietnice dotyczące niezliczonych monet i klejnotów oferowanych z pozornie każdego zakątka Internetu sprawiły, że stało się to konieczne. Dlatego wytłumaczę ci tylko raz: nie rób tego!

Zbyt często widziałem, jak ludzie padają ofiarą oszustw i od czasu do czasu infekują swoje urządzenia złośliwym oprogramowaniem i innymi nonsensami wyłącznie dlatego, że szukają sposobu na „oszukiwanie” w grze w sklepie z aplikacjami. Mimo że jest szczupły szansa, że ​​oszukiwasz w grze online moc faktycznie działa, zawsze będzie bardziej prawdopodobne, że zaatakuje cię. Gry online są stale aktualizowane, a jeśli okaże się, że oszukujesz, moderatorzy i programiści odpowiedzialni za utrzymanie tej gry mogą (i będą) banować. Witamy w świecie gier online! Hacki i kody zostały w większości pozostawione w czasach konsol bez połączeń internetowych.

I masz to! Zestaw „najlepszych praktyk” w grze Hungry Shark Evolution, z którego możesz korzystać od początku do końca, od Reef Shark do Megalodon. Nie znajdziesz żadnych hacków, ale te 10 sekretów i wskazówek nigdy nie przestaje być użytecznych, więc miej je na uwadze podczas gry i jak zawsze, nie wahaj się opowiedzieć o swoich ulubionych technikach i tajemnicach w komentarzach poniżej !