10 najlepszych klawiatur dla Androida dla wszystkich maszynistek!

Gboard - najlepsze klawiatury na Androida Dla wielu osób domyślna klawiatura dostępna na ich urządzeniach jest przejezdna. Zwykle jest to zwykła klawiatura Android lub klawiatura OEM firmy Samsung, LG itp. Nie są to jednak jedyne opcje. Istnieje wiele aplikacji klawiaturowych innych firm na Androida, które mają wiele funkcji.

Niektórzy koncentrują się bardziej na zabawie i dostosowywaniu. Inni koncentrują się na lepszym pisaniu. Niektórzy nawet robią jedno i drugie! W dzisiejszych czasach Microsoft SwiftKey i Google Gboard dominują na rynku i większość ludzi korzysta z jednego z nich. Obecnie nie widzimy wielu nowych graczy na klawiaturze. Jednak nadal istnieją dobre opcje. Rzućmy okiem na najlepsze klawiatury na Androida! Chcielibyśmy życzyć Swype ciepłej podróży do końca życia. Dodatkowo TouchPal został usunięty z listy po skandalu złośliwego oprogramowania.

Czytaj dalej: Najlepsze telefony z klawiaturą | Najlepsze klawiatury Bluetooth na telefon z Androidem

Klawiatura typu AI

Darmowy / $3.99

Klawiatura AI Type Keyboard istnieje już od dłuższego czasu i jest to solidna opcja klawiatury. Zawiera wiele standardowych funkcji, w tym przewidywanie, automatyczne uzupełnianie, emoji i dostosowywanie klawiatury. Istnieje również ponad tysiąc motywów do dodania do personalizacji. Darmowa wersja to okres próbny, który trwa 18 dni, a następnie musisz wyliczyć $3.99. Możesz pozostać w wersji darmowej, ale niektóre funkcje znikną. Jest to również jedna z niewielu klawiatur Androida z wierszem liczb. Aplikacja miała niewielki problem z zabezpieczeniami pod koniec 2017 roku, ale od tego czasu została naprawiona.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

FancyFey

Bezpłatnie z zakupami w aplikacji

FancyFey to jedna z bardziej błyskotliwych klawiatur Androida. Koncentruje się o wiele bardziej na opcjach dostosowywania, motywach i podobnych rzeczach. Aplikacja zawiera ponad 50 motywów, 70 czcionek i 3, 200 emoji i emotikonów. Powinieneś być w stanie wymyślić kilka kreatywnych kombinacji z nimi. Rzeczywiste ustawienia typu są mało inspirujące, ale pobieżne. Dostajesz funkcje autokorekty i autosugestii wraz z pisaniem gestami i obsługą 50 języków. Niektóre recenzje Google Play narzekają na sporadyczny błąd lub problem. Wydawało się jednak, że działa dobrze podczas naszych testów. Jeśli to nie działa, mamy na liście dziewięć innych opcji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Fleksy

Bezpłatnie / Do $2.99

Fleksy to jedna z najpopularniejszych klawiatur Androida. Zawiera wszystkie podstawowe funkcje, w tym sterowanie przesuwaniem i gestami, wyszukiwanie w sieci, obsługę GIF i memów, motywy, rozszerzenia i wiele innych. Niektóre motywy są bezpłatne. Jednak kilka kosztuje również pieniądze. Na szczęście nie są zbyt drogie. Pinterest kupił firmę i wziął programistów. Jednak kolejny startup rozpoczął tworzenie aplikacji ponownie. Klawiatura jest całkowicie darmowa, a większość zakupów w aplikacji to tylko motywy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Fleksy - najlepsze klawiatury na Androida

Gboard

Darmowe

Gboard to oficjalna klawiatura firmy Google. Zawiera wiele podstawowych funkcji, takich jak autokorekta, pisanie w wielu językach i różne funkcje dostosowywania. Jednak jego sławą jest to, że wyszukiwarka Google jest wbudowana. Oznacza to, że możesz przeprowadzać wyszukiwania bez opuszczania miejsca na klawiaturze. Istnieje również wyszukiwanie GIF, pisanie głosowe i Tłumacz Google. Google dodaje funkcje tej klawiatury dość często. Dlatego nie usuwa minimalnej, prostej klawiatury, którą kiedyś była. Jednak nadal jest przyzwoity.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Gramatycznie

Darmowe

Gramatyka to jedna z nowszych klawiatur Androida. Zaczęło się życie jako rozszerzenie Chrome i poprawiało gramatykę podczas pisania. Wersja klawiatury na Androida ma to samo. Sprawdza gramatykę i pisownię, a także interpunkcję. Jest nowszy, więc wciąż jest w fazie rozwoju. Oczekujemy, że więcej funkcji będzie dostępnych w przyszłych aktualizacjach. W międzyczasie nadal masz bardzo ładnie wyglądającą klawiaturę, która pomaga poprawić błędy gramatyczne. Podoba nam się również, w jaki sposób wyjaśnia twoje poprawki, jeśli tego chcesz, abyś mógł się z tego uczyć. O ile wiemy, klawiatura jest całkowicie darmowa.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Gramatyka zrzut ekranu Klawiatura 2019 wersja ostateczna

Klawiatura hakera

Darmowe

Klawiatura hakera to przyzwoita klawiatura. Nie ma wielu automatycznych poprawek AI innych klawiatur, takich jak SwiftKey lub Gboard. Ma jednak pełny układ klawiatury w stylu PC. Obsługuje wiele języków za pomocą pakietów wtyczek, które można pobrać osobno na Google Play Store. W przeciwnym razie jest to dość prosta aplikacja. Dostajesz klawiaturę w starym stylu Gingerbread z klawiszem CTRL, klawiszem Escape, ALT, Fn i rzędem strzałek. Niektóre z tych kluczy mogą być dostępne tylko w wersji poziomej. W każdym razie jest to darmowa klawiatura i jest przyzwoita, nawet jeśli jest trochę starsza.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu klawiatury hakerów 2019

Multiling O Keyboard

Darmowe

Multiling O Keyboard to kompleksowe rozwiązanie, jeśli potrzebujesz wielu języków. W rzeczywistości ta aplikacja klawiatury obsługuje w chwili pisania ponad 200 języków, co stanowi więcej niż prawie każdą inną klawiaturę Androida. Oprócz doskonałej obsługi języka, masz możliwość pisania gestami, możliwość konfiguracji układu klawiatury w stylu komputera, zmiany rozmiaru i zmiany położenia klawiatury, motywów, emotikonów, różnych układów oraz najważniejszego wiersza liczb. Jest to potężna opcja dla wielu lingwistów. Coraz więcej klawiatur obsługuje coraz więcej języków. Jednak nikt nie robi tego tak dobrze, jak Multiling.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Prosta klawiatura

Darmowe

Prosta klawiatura to najbardziej minimalna klawiatura Android na liście. Pochodzi tylko z podstawami. Obejmuje to klawiaturę, kilka ustawień dostosowywania i kilka motywów. Jedyne uprawnienie, jakie ma, to wibracje, które pozwalają na dotykową reakcję podczas pisania. To jest to, czego chcesz, jeśli chcesz tylko podstawową klawiaturę na gołe kości. Nie ma też reklam, wersji premium, zakupów w aplikacji i jest open source. Wymaga to również absolutnego minimum w zakresie uprawnień. Tylko upewnij się, że nie masz sprawdzania pisowni ani czegoś takiego. Jest świetny dla starych urządzeń, urządzeń z bardzo małą ilością miejsca i tych, którzy są bardzo zaniepokojeni bezpieczeństwem.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Prosta klawiatura to jedna z najlepszych aplikacji na klawiaturę

Swiftkey

Darmowe

SwiftKey jest zdecydowanie jedną z najlepszych klawiatur Androida. Ma najwyższą prognozę i automatyczną korektę, a także pisanie gestami, synchronizację z chmurą, dzięki czemu wszystkie Twoje urządzenia mogą być aktualne, motywy, dostosowywanie klawiatury, wiersz liczb i wiele innych. Ma także ponadprzeciętną obsługę języków z obsługą ponad 100 języków. Klawiatura i wszystkie jej funkcje są bezpłatne, ale za większość motywów trzeba zapłacić. Klawiatura została zakupiona przez Microsoft kilka lat temu, ale nadal działa tak jak wcześniej. Aplikacja jest również całkowicie darmowa.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Klawiatura Typany

Bezpłatnie z zakupami w aplikacji

Typani to jedna z nowszych klawiatur Androida. Nie ma wielu funkcji, ale ma mnóstwo flasha. Zawiera mnóstwo motywów, naklejek, emotikonów i wiele innych. Istnieje również obsługa ponad 90 języków. Niektóre inne funkcje obejmują przewidywanie słów, automatyczną korektę i różne układy klawiatury. Jest to ogólnie bardzo solidna opcja. Istnieje kilka płatnych opcji, ale tak naprawdę nie są one konieczne do korzystania z klawiatury.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Jeśli przegapiliśmy jedną z najlepszych klawiatur Androida, opowiedz nam o nich w komentarzach!