Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

10 NAJLEPSZYCH miejsc, w których można tanio kupić zarabiające kanały YouTube w 2024 r

10 NAJLEPSZYCH miejsc, w których można tanio kupić zarabiające kanały YouTube w 2024 r

Najlepsze miejsca do kupowania zarabiających kanałów YouTube

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do kupowania zarabiających kanałów YouTube, jest kilka parametrów, na które warto zwrócić uwagę.

W tym artykule znajdziesz szczegółowe informacje na temat najlepszych stron internetowych, na których można kupować zarabiające kanały YouTube w 2024 r., a także ich szczegółowe funkcje.

Najlepsze miejsca do kupowania zarabiających kanałów YouTube w 2024 r

1. Zamiana sław

Fameswap - Kup kanały YouTube

Zamiana sław to wygodna witryna internetowa, która umożliwia kupowanie kanałów YouTube z funkcjami, których szukasz, z unikalnym rynkiem społecznościowym i szczegółowymi informacjami analitycznymi na temat każdego konta.

Tutaj możesz z łatwością kupować i sprzedawać kanały YouTube.

Kup zarabiające kanały YouTube

Strona internetowa zapewnia również bezpieczny system przesyłania wiadomości, dzięki któremu możesz skontaktować się ze sprzedawcą w sprawie konkretnych pytań przed podjęciem decyzji o dokonaniu zakupu.

Sprzedawcy mogą ustalać własne ceny, ale często ceny te podlegają negocjacjom.

Na tej stronie możesz oczekiwać najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a na portalu Trustpilot znajdziesz także liczne pięciogwiazdkowe recenzje na temat ich usług.

Obecnie na platformie znajduje się ponad 6000 ofert, obejmujących każdą niszę, o której możesz pomyśleć.

Każdy kanał w Fameswap jest sprawdzany pod kątem bezpieczeństwa kupujących, a platforma oferuje całodobową obsługę klienta, w przypadku problemów z zamówieniem.

Wszystkie płatności są bezpieczne dzięki szyfrowaniu, a każdy użytkownik przechodzi wiele kontroli weryfikacyjnych przed sfinalizowaniem zakupów.

Fameswap zapewnia kupującym jedno z najbezpieczniejszych doświadczeń, ponieważ Twój zakup nie zostanie przetworzony, dopóki nie otrzymasz wszystkich niezbędnych informacji o koncie kanału YouTube.

Takie funkcje odróżniają Fameswap od konkurencji, a one tylko podnoszą poprzeczkę dla konkurencji, zapewniając swoim klientom wyjątkowe bezpieczeństwo.

Rynek Fameswap jest ogromny, więc nie spiesz się, szukając kanału, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Po raz kolejny ceny na tej platformie są bardzo zróżnicowane, ale nie wahaj się skontaktować ze sprzedawcami, aby wynegocjować cenę.

Dzięki wielu zaufanym recenzjom, tysiącom ofert i wielopoziomowej ochronie kupujących, Fameswap to doskonałe miejsce do kupowania zarabiających kanałów YouTube.

2. Użyj wirusa

UseViral Kup kanały YouTube

W Internecie istnieje wiele witryn, na których można kupić kanały YouTube, ale jakość tych kanałów jest niezwykle ważna.

Użyj wirusa ma na celu być liderem w tej przestrzeni, ponieważ zapewnia mnóstwo wartości dzięki pakietowi zarabiających kanałów YouTube.

Zdobądź kanały YouTube

Kanał, który otrzymasz, będzie miał ponad 1000 subskrybentów i ponad 4000 godzin czasu oglądania, co zapewni, że Twój nowy kanał będzie miał włączoną opcję zarabiania.

Wszelkie zbiory materiałów filmowych lub licencjonowana muzyka zawarta w filmach Twojego kanału będzie objęta licencją i będzie bezpieczna do wykorzystania na platformie.

Algorytm YouTube stał się niezwykle wrażliwy na zmiany własności kont, adresów IP i kont AdSense.

Większość sprzedawców online podaje jedynie adres e-mail i hasło, gdy kupujesz zarabiające konto YouTube.

Gdy się zalogujesz, nowy adres IP wyświetli mnóstwo ostrzeżeń od Google, począwszy od wyłączenia monetyzacji, a skończywszy na całkowitym zawieszeniu konta.

Będziesz musiał poczekać tylko kilka dni, aż Twoje konto zostanie zatwierdzone i zaczniesz zarabiać w UseViral.

3. StronyMedia

SidesMedia Kup kanał YouTube

Przy nieco innym podejściu, ale równie wiarygodnych wynikach, StronyMedia posiada wieloletnie doświadczenie w marketingu w mediach społecznościowych.

Możesz kupować konta YouTube generujące przychody indywidualnie, a później, jeśli chcesz, możesz kupić więcej subskrybentów.

Zdobądź kanały YouTube

Dzięki SidesMedia możesz kupić konto, które zostanie przyjęte do programu partnerskiego YouTube bez kiwnięcia palcem.

W ich usługach YouTube nie znajdziesz zbyt wielu recenzji, ale nie ograniczają one przejrzystości. SidesMedia dostarcza dokładnych szczegółów na temat tego, jak działa ich proces i dlaczego działa.

Ich strona internetowa zawiera również szczegółowe odpowiedzi w sekcji FAQ, w których znajdują się odpowiedzi na niektóre z najbardziej istotnych pytań.

Ich kanał YouTube i usługi monetyzacji mogą być oferowane osobno, ale zapewniają także wszelkie inne usługi marketingowe YouTube, których możesz potrzebować.

Gdy więc Twój kanał zostanie przyjęty do programu partnerskiego YouTube, możesz pracować nad wieloma czynnikami zaangażowania dzięki SidesMedia.

Obsługa klienta jest zawsze w pogotowiu, jeśli jej potrzebujesz, a na stronie znajduje się również chatbot, który może pomóc Ci w przypadku wszelkiego rodzaju zapytań.

Witryna zapewnia dość łatwe zakupy, a także oferuje jedne z najlepszych cen na tej liście.

4. Zysk publiczności

Kolejnym miejscem, w którym można kupić zarabiające kanały YouTube, jest Audience Gain. Świadczą wiele różnych usług marketingowych w mediach społecznościowych, a ich zarabiające kanały YouTube mają doskonałe osiągnięcia.

Ta strona internetowa oferuje dość proste podejście do procesu zakupu, a jednocześnie zawiera wszystkie informacje potrzebne do rozpoczęcia.

Audience Gain ma również świetny system wsparcia, który zapewnia szybkie rozwiązania podczas procesu zakupu. Radzą również, abyś porozmawiał z nimi indywidualnie przed dokonaniem zakupu, ponieważ mają oni możliwość dostosowania konta do Twoich konkretnych potrzeb.

Jak zawsze jest to ważne, na ich stronie internetowej można znaleźć wiele szczegółowych recenzji na temat Audience Gain, zawierających same pochwały od klientów.

W przeciwieństwie do wielu konkurentów, oferują one również 100% gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli ich usługi nie okażą się dla Ciebie skuteczne.

Chociaż najprawdopodobniej nie będziesz musiał z tego korzystać, ponieważ ich konta są rozwijane organicznie i nie zostaną wyłączone ani zawieszone.

Znajdziesz także wiele różnych metod płatności dostępnych dla jednego, organicznego i zarabiającego kanału YouTube.

Na początku Twój kanał będzie miał około 1000 subskrybentów i oczywiście wystarczającą liczbę godzin oglądania, aby konto kwalifikowało się do programu partnerskiego YouTube.

Konto Google AdSense powiązane z Twoim kanałem YouTube będzie również specyficzne dla Twojego kraju.

Wszystko na ich kanałach jest tak skonstruowane, że algorytm nie uważa żadnej aktywności za podejrzaną.

Ze względu na pozytywną historię Audience Gain z bazą klientów jasne jest, że ich metody działają.

Nie zapomnij, że jeśli z jakiegoś powodu kanał Ci nie odpowiada, otrzymasz 100% zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań.

5. Łatwy wirus

Z nieco większą różnorodnością niż inne, Eazy Viral zapewnia zarabiające organiczne i botowane kanały YouTube.

Chociaż kanały z botami nie są najbardziej poszukiwane, mogą być szybkim sposobem na uzyskanie przewagi w rozwoju organicznym; jest po prostu trochę większe ryzyko.

Oprócz tego możesz kupić kanały zarabiające, które mają od 1000 do 10 000 subskrybentów. Wszystkie kanały za pośrednictwem Eazy Viral są wolne od ostrzeżeń o naruszeniu praw autorskich i mają już włączoną funkcję monetyzacji.

Twój kanał będzie również zawierać wysokiej jakości sparowane logo i baner, a także całodobową pomoc techniczną, która zapewni prawidłowe działanie konta AdSense.

Ceny organicznych kanałów YouTube w witrynie wahają się od 580 do 999 USD, a ich kanały z botami kosztują od 290 do 1100 USD, w zależności od wybranego pakietu.

Przeglądając ich stronę internetową, zauważysz, że dostarczają one również wielu przydatnych informacji na temat bezpiecznego kupowania zarabiających kanałów YouTube online.

Dodatkowo mają szczegółową sekcję FAQ, która powinna odpowiedzieć na wszelkie Twoje bezpośrednie pytania. Eazy Viral zapewnia bezproblemową obsługę kupującego dzięki jednemu z najlepszych interfejsów użytkownika.

Jeśli szukasz opinii klientów, znajdziesz same pozytywne opinie na temat firmy i jej usług.

Chociaż może nie cieszą się tak dobrą reputacją jak inne, szybko zyskują sławę i oczywiste jest, że ich klienci są dla nich ważni.

6. ŁatwySMM

Jeśli szukasz tańszej opcji zakupu kanałów YouTube, EazySMM oferuje zarabiające kanały YouTube w niskiej cenie 439 USD.

Biorąc pod uwagę, że jest to jedna z najniższych cen na tej liście, trudno ją zignorować, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że każde konto jest uprawiane organicznie.

Co więcej, mają wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu kanałów na YouTube i dokładnie wiedzą, które nisze się sprawdzają, a które nie.

Mówiąc dokładniej, mają głęboką wiedzę na temat tego, jakiego rodzaju treści można łatwo stracić.

Na szczęście zapewniają wszystkich swoich klientów, że otrzymają konto ze zdrową, bezpieczną i rosnącą niszą, na którą składa się organiczna publiczność.

Wszystkie wyświetlenia kanału i subskrybenci w jego analizach pochodzą z prawdziwych kont z aktywnymi użytkownikami.

Po dokonaniu zakupu na EazySMM, Twoje zarabiające konto zostanie dostarczone w ciągu około 12-48 godzin.

Co więcej, jeśli nisza Twojego kanału nie odpowiada Ci, obsługa klienta pomoże Ci zmienić treść, zachowując jednocześnie zaangażowanie.

Ponadto, gdy Twoje konto będzie już w Twoich rękach, EazySMM zapewnia wiele różnych usług wspomagających organiczny rozwój Twojego kanału.

To naprawdę kompleksowe centrum usług marketingowych YouTube i warto je odwiedzić, jeśli nie chcesz rozbić banku.

7. Zaufanie

Trustiu, internetowa platforma kupna i sprzedaży z siedzibą w Hiszpanii, to kolejna witryna, na której możesz bezpiecznie kupować kanały YouTube.

Tutaj znajdziesz tysiące kanałów YouTube, a każdy z nich zawiera szczegółowy raport analityczny.

Każdy kanał sprzedawany na platformie jest sprawdzany i zawiera dokładną wycenę, dzięki czemu każdy kupujący otrzymuje uczciwą cenę.

Mają doskonały zespół obsługi klienta, który oferuje usługi uzupełniające po sfinalizowaniu zakupu, aby zapewnić zadowolenie wszystkich klientów.

Możesz także cieszyć się bezpieczeństwem płatności i wieloma dostępnymi opcjami płatności.

Oprócz podstawowych informacji analitycznych Trustiu udostępnia także ogromną liczbę zrzutów ekranu z każdego konta wystawionego na sprzedaż.

Możesz przeglądać bieżące i przeszłe zarobki na koncie, co daje dobry pogląd na to, co otrzymujesz za swoje pieniądze.

Informacje te są niezwykle cenne i zdecydowanie wyróżniają tę stronę spośród innych. W większości przypadków na takich otwartych rynkach nie można znaleźć takiego poziomu przejrzystości.

Wiedza o tym, gdzie i jak kupować zarabiające kanały YouTube może być nieco myląca dla kogoś po raz pierwszy, ale Trustiu sprawia, że ​​jest to łatwy i godny zaufania proces.

8. Rynek ACCS

Inny rynek kupna i sprzedaży, ACCS Market, jest dobrze znany z bezpieczeństwa platformy i szerokiej gamy opcji do wyboru dla indywidualnych osób.

Chcąc kupić zarabiające kanały YouTube, każdy kupujący chce mieć pewność, że jego zakup jest objęty gwarancją pod każdym względem.

Tylko dostawcy usług zapewniający przejrzystość mogą zapewnić taki poziom spokoju ducha. ACCS Market słynie z doskonałej obsługi klienta i bezpiecznego procesu zakupów.

Istnieje pozornie nieskończona liczba ofert do przejrzenia, a ich strona internetowa posiada unikalny i szczegółowy system wyszukiwania, który pozwala zawęzić to, czego szukasz.

Wszystkie płatności są bezpiecznie obsługiwane za pośrednictwem ich platformy i mają tutaj dobre doświadczenie, ponieważ nie było żadnych raportów o złośliwej lub oszukańczej działalności na stronie internetowej.

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić pojedyncze konto, czy też chcesz rozwinąć imperium zarabiających kanałów YouTube, ACCS Market ma wszystko, czego potrzebujesz.

Mają także wiele metod weryfikacji, aby zapewnić, że wszyscy sprzedawcy na platformie zostaną odpowiednio sprawdzeni.

Przed podjęciem decyzji o zakupie możesz sprawdzić ocenę sprzedawcy, historię na platformie, szczegółowe informacje o sprzedawanych przez niego kontach i nie tylko.

To niezawodna platforma ze świetnym interfejsem użytkownika, która zapewnia zarabiające kanały YouTube w niemal każdej niszy, o której możesz pomyśleć.

ACCS Market to doskonały wybór, jeśli chcesz pozostać przy jednym dostawcy, a jego oferty są stale aktualizowane, codziennie.

Biorąc pod uwagę strukturę kupna i sprzedaży, znalezienie kanału YouTube w pożądanym przedziale cenowym nie będzie trudne.

9. Gracz w górę

Na tej stronie możesz kupować zarabiające kanały YouTube na otwartym rynku, który oferuje nieograniczone możliwości wyboru.

PlayerUp zapewnia stosunkowo proste doświadczenie. Kupujący mają do dyspozycji wiele różnych parametrów wyszukiwania, które mogą wykorzystać, aby określić typ kanału YouTube, którego szukasz.

Witryna oferuje szybkie i bezpieczne transakcje i jest uznawana za ogólnie niezawodną platformę kupna i sprzedaży dla kont w mediach społecznościowych.

Co więcej, PlayerUp ma również wiele różnych procedur weryfikacji, a każde konto, które zobaczysz, z pewnością będzie satysfakcjonujące.

Możesz łatwo znaleźć kanały z dużą liczbą organicznych obserwujących, dużym zaangażowaniem i brakiem ostrzeżeń za ułamek ceny.

Wiele innych witryn sprzedających kanały YouTube oferuje jedynie stałą opłatę i minimalną ilość informacji o tym, jak faktycznie działa ich proces.

Tutaj możesz współpracować bezpośrednio ze sprzedawcą konta i znaleźć przedział cenowy odpowiadający Twojemu budżetowi.

Chociaż pomysł otwartego rynku jest fajny, ponieważ zapewnia wiele różnych opcji, PlayerUp nie ma najbardziej przejrzystych osiągnięć.

Dla nowicjuszy podjęcie decyzji, czy ich platforma i usługi są godne zaufania, może być pewnym wyzwaniem. Poza tym fakt, że możesz współpracować bezpośrednio z indywidualnymi sprzedawcami, nieco łagodzi te obawy.

10. 123aks

Chociaż ta witryna nie oferuje kanałów YouTube generujących przychody, zapewnia ona proste rozwiązanie polegające na możliwości masowego kupowania kanałów i kont YouTube.

Należy pamiętać, że 123accs będzie dobrym rozwiązaniem jako kopia zapasowa dla innych usług wymienionych w tym artykule.

Oferują pięć wysokiej jakości kont YouTube zweryfikowanych telefonem za jedyne 12,75 USD. Oczywiście brzmi to bardzo oszczędnie, ale należy pamiętać, że na tych kontach nie można zarabiać ani nie kwalifikują się do programu partnerskiego YouTube.

Ponadto Twojego zamówienia nie można dostosować, więc nie możesz wybrać konkretnej niszy ani rozmiaru konta. Tak czy inaczej, jest to doskonały wybór dla osób z ograniczonym budżetem, które chcą zacząć.

Możesz kupić nowe konta w tej witrynie, a następnie pomóc w jej rozwoju, współpracując z wieloma wymienionymi przez nas niezawodnymi usługami YouTube.

Usługi 123accs mogą być dość czarno-białe i można je w niewielkim stopniu dostosować do indywidualnych potrzeb, ale zapewniają wszystko, co musisz wiedzieć o swoich usługach, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, za co płacisz.

Podsumowując

Kupowanie zarabiających kanałów YouTube jest dość powszechną praktyką, szczególnie na publicznych rynkach kupna i sprzedaży.

Przyjęcie do programu partnerskiego YouTube jest wyzwaniem samym w sobie, ale dalszy rozwój po osiągnięciu tego kamienia milowego jest znacznie trudniejszy.

Każda z usług opisanych w tym artykule może pomóc Ci w zdobyciu wymarzonego kanału YouTube.

Oczywiście korzyści te zawsze będą miały swoją cenę, jeśli kupisz zarabiające kanały YouTube, ale jest to całkowicie tego warte, biorąc pod uwagę ilość czasu, którą oszczędzasz w dłuższej perspektywie.