Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych narzędzi do badania słów kluczowych do wykorzystania w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych narzędzi do badania słów kluczowych do wykorzystania w 2023 r

Podczas gdy Google staje się coraz lepszy w intencjach wyszukiwania, powinieneś poprawić się w zapewnianiu najlepszego dopasowania do ich wyszukiwań. Słowa kluczowe są ważnymi wskaźnikami sposobu wyszukiwania.

Słowa kluczowe w dopasowaniu ścisłym nie są już dokładnymi dopasowaniami i będą teraz pasować do intencji wyszukiwania. Powinieneś skupić się na znalezieniu zbliżonych odmian tych słów kluczowych w dopasowaniu ścisłym, aby dotrzeć do większej liczby osób i zwiększyć ruch organiczny w swojej witrynie.

Korzystanie z odpowiednich narzędzi SEO i wyszukiwarek słów kluczowych pomoże Ci analizować, znajdować pomysły na treści odpowiednie dla wyszukiwarek, identyfikować luki, które Twoje treści mogą wypełnić, poprawiać pozycję Twojej witryny w wyszukiwarkach i zdobywać przewagę nad konkurencją.

Po dogłębnych testach, oto dziesięć narzędzi do badania słów kluczowych dla każdego budżetu i potrzeb biznesowych, w tym wszechstronne doskonałe i funkcje dla bardziej konkretnych przypadków użycia.


Narzędzia do badania słów kluczowych dla zaawansowanego SEO

Jeśli jesteś ekspertem SEO lub konsultantem w zakresie SEO lub content marketingu, potrzebujesz czegoś bardziej zaawansowanego, aby zagłębić się w szczegóły i kompleksowo przeanalizować bieżące wyniki. Narzędzia z tej sekcji służą różnym celom w jednym narzędziu, od standardowych danych dotyczących liczby wyszukiwań po analizę luk w konkurencyjnych słowach kluczowych.

Oto narzędzia dla tych, którzy potrzebują zbudować zaawansowaną strategię SEO.

Ranking SE

SE Ranking to potężna platforma SEO typu „wszystko w jednym”, która zawiera wiele danych dotyczących słów kluczowych i ułatwia analizę funkcji SERP i aktualnych wyników witryny. Narzędzie oferuje szeroki zakres funkcji badania słów kluczowych, od standardowych danych dotyczących liczby wyszukiwań i analizy ruchu po analizę luk w konkurencyjnych słowach kluczowych i śledzenie pozycji.

Najważniejszym celem SE Ranking jest analiza konkurencji. Możesz porównać listę słów kluczowych konkurencji i przeanalizować je pod kątem podstawowych wskaźników SEO, takich jak liczba wyszukiwań, trudność słów kluczowych, rankingi, CPC itp.

Za pomocą narzędzia do śledzenia słów kluczowych w wyszukiwarce możesz ocenić skuteczność swoich słów kluczowych i zobaczyć, jak porównują się z konkurencją.

Narzędzie zapewnia szczegółowe raporty, oddzielne dla wyszukiwania bezpłatnego i płatnego, a także zawiera wizualizację konkurencji.

Słowa kluczowe rankingu SE

Kolejną fajną funkcją jest analiza historii płatnych kampanii konkurencji. Możesz dowiedzieć się, które reklamy konkurencji są najskuteczniejsze i najbardziej popularne oraz jakich słów kluczowych używają do promowania swoich reklam w płatnych wyszukiwaniach.

Najpopularniejsze reklamy słów kluczowych

„Ranking SE zapewnia najlepsze na rynku statystyki SEO” — powiedział Chris Kirker z firmy Kirker Davis LLP. „Dzięki skutecznym słowom kluczowym i narzędziom do audytu na stronie, dostępnym za niewielką opłatą, wynieśliśmy naszych klientów z najniższych budżetów na wyżyny i pokazaliśmy im imponujące dane o ich konkurentach”.

WebCEO

Kolejnym doskonałym narzędziem do zaawansowanego badania słów kluczowych jest WebCEO. Wbudowane narzędzie do sugerowania słów kluczowych może pomóc w znalezieniu pomysłów na treści z wielu źródeł w ciągu kilku sekund. Oferuje szereg cennych wskaźników, takich jak miesięczna liczba wyszukiwań na całym świecie, średni koszt kliknięcia, konkurencja stawek i globalny KEI, które pomagają określić kierowanie lub nie kierowanie fraz kluczowych.

Rekommenderad:  Wszystko, co marketerzy powinni wiedzieć o klastrach tematycznych

Dzięki WebCEO możesz monitorować trendy wyszukiwania określonego słowa kluczowego w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Narzędzie wyodrębnia dane słów kluczowych z Google Keyword Planner, Google Autocomplete, People Also Ask i innych źródeł.

Narzędzia SEO CEO sieci

Kolejną fajną funkcją jest znajdowanie dochodowych słów kluczowych, które już działają dla konkurencji. Lokalne narzędzie do analizy słów kluczowych WebCEO zapewnia również bardziej szczegółowe propozycje słów kluczowych dla dowolnego regionu i lokalizacji, które wybierzesz, aby promować lokalną markę.

Semrush

Semrush to jedna z najpopularniejszych platform marketingowych do badania słów kluczowych w wyszukiwarkach. Narzędzie zawiera szeroką gamę cennych narzędzi i raportów, które mogą pomóc w badaniu słów kluczowych i lokalnym SEO, zarządzaniu mediami społecznościowymi, marketingu treści, audycie strony internetowej i nie tylko.

Semrush oferuje bardziej zaawansowane dane słów kluczowych i ułatwia otrzymywanie szczegółowych informacji o funkcjach SERP oraz szczegółową analizę bieżących wyników. Możesz również dowiedzieć się, gdzie plasują się Twoi konkurenci i jakich słów kluczowych używają do organicznych reklam SEO i PPC. Najlepszą rzeczą w Semrush jest znalezienie dodatkowych słów kluczowych z WordPress zintegrowanych z wtyczką All-in-One SEO.

Analiza słów kluczowych SemRush

„Semrush jest jak latarnia morska, która pomaga surfować po oceanie stron internetowych” – powiedział Kashif Raza z Kamil Web Solutions. „Jego szczegółowe narzędzie słów kluczowych zapewnia wiele pomysłów opartych na pożądanej liczbie wyszukiwań, wykrywa słowa używane wcześniej przez konkurencję i oferuje doskonałe słowa kluczowe do uszeregowania”.

Narzędzia badania słów kluczowych do tworzenia pomysłów na treści

Google Trends to świetne bezpłatne narzędzie, które pomoże Ci zidentyfikować popularne słowa kluczowe, określić priorytety Twoich pomysłów na treść i stworzyć serię wartościowych artykułów w oparciu o te słowa kluczowe. Wyjątkową cechą tego narzędzia jest możliwość sprawdzania popularności słów kluczowych w różnych lokalizacjach i na przestrzeni czasu.

Dzięki Trendom Google możesz identyfikować słowa kluczowe o małej liczbie i konkurencji, które zyskują na popularności oraz te, na które warto kierować reklamy. Korzystając z tych danych, możesz szybko odświeżyć swoją strategię content marketingową w oparciu o trendy słów kluczowych. Ponadto może również dostarczać dane w czasie rzeczywistym i historię wyszukiwania począwszy od 2004 roku.

Zapytania związane z Trendami Google

„Możesz także korzystać z Trendów Google, aby pisać na tematy warte opublikowania i udostępniać swoje artykuły dziennikarzom” — powiedział Max Benz, dyrektor generalny BankingGeek. „Z przyjemnością zajmą się Twoją historią, ponieważ Google Trends wspiera publiczne zapotrzebowanie”.

OdpowiedzThePublic

AnswerThePublic to świetne narzędzie do badania słów kluczowych, które różni się od innych narzędzi. Zapewnia inteligentne zapytania wyszukiwania w formacie wizualnym i przedstawia odpowiednie pomysły dotyczące treści dla każdego słowa kluczowego.

Rekommenderad:  WhatsApp Now umożliwia wysyłanie filmów w formacie GIF

Ludzie coraz częściej używają języka naturalnego do formułowania zapytań; dlatego Google woli dostarczać bardziej szczegółowe, przypominające pytania wyniki wyszukiwania, aby zaspokoić ich potrzeby. AnswerThePublic pomaga znaleźć pytania (kto, co, kiedy, gdzie, który itp.) wyszukiwane przez ludzi związane z Twoim słowem kluczowym. Jego funkcja wizualizacji słów kluczowych pokazuje również sugestie porównań (lub, vs., i itp.).

Odpowiedz Publiczne Dekoracje Ślubne

Narzędzie zapewnia obszerną listę informacji, których przetrawienie wymaga czasu. Możesz więc łatwo wyeksportować dane do pliku .csv wraz z fantastyczną grafiką. Jego płatna wersja oferuje bardziej przydatne funkcje, takie jak porównywanie danych w czasie, monitorowanie i alerty oraz dostosowywanie wyświetlania.

PytanieDB

QuestionDB to kolejna potężna wyszukiwarka słów kluczowych zorientowana na pytania, która wyodrębnia dane słów kluczowych z innych 48 milionów pytań w witrynach Reddit, Quora i Stack Exchange. To narzędzie doskonale nadaje się do znajdowania tematów blogów i pomysłów na posty w mediach społecznościowych w celu tworzenia unikalnych treści eksperckich.

Dzięki QuestionDB możesz wprowadzić szerszy temat lub słowo kluczowe, podając listę powiązanych pytań, które ludzie często zadają online. Co więcej, narzędzie wskaże również źródła, z których pochodzą te pytania.

Pytanie Pytania związane z bazą danych

„Najlepszą rzeczą w QuestionDB jest pozyskiwanie. Możesz gromadzić tematy treści, określać, o czym ludzie mówią, i uzyskać więcej kontekstu dla swojej sprawy”, powiedział Mariano Rodriguez z LawRank. „Jego bezpłatna wersja pozwala na 50 wyników na pytanie wyszukiwania z opcją uzyskania dostępu do płatnego dla nieograniczonej liczby wyszukiwarek, dostępu do interfejsu API i pełnych wyników”.

Soovle

Soovle to kolejna doskonała opcja do wstępnej burzy mózgów nowych słów kluczowych i przeglądania najpopularniejszych pytań z różnych wyszukiwarek, takich jak YouTubeBinga, Google’a, Amazon, eBay, Walmart i wiele innych. Jeśli chcesz zobaczyć wyniki z określonych wyszukiwarek, możesz łatwo dostosować narzędzie do wyświetlania ich z tej platformy.

Burza mózgów na temat słów kluczowych Soovle

Soovle nie pokazuje liczby wyszukiwań, danych o kosztach ani konkurencji, ale świetnie nadaje się do ujawniania pomysłów na treści i zrozumienia intencji wyszukiwania w określonych przypadkach. Dzięki funkcji przeciągania i upuszczania możesz łatwo zapisać określone słowa kluczowe na liście Zapisane sugestie i wysłać je swojemu zespołowi, aby mogli się do nich odnieść później.

Narzędzia do badania słów kluczowych dla ograniczonego budżetu SEO

Ubersugeruj

Jeśli szukasz narzędzia do badania słów kluczowych premium z ograniczonym budżetem, Ubersuggest może wyświetlać wiele sugestii wyszukiwania z liczbą wyszukiwań i trudnością słów kluczowych. Narzędzie wyświetli 100 najlepszych wyników Google dla Twojego słowa kluczowego z wieloma linkami zwrotnymi, wynikami domeny i udostępnieniami w mediach społecznościowych. Możesz łatwo filtrować zapytania według pytania, porównania i przyimka.

Ubersuggest jest świetny dla marketerów treści i specjalistów SEO. Dzięki funkcji Pomysły na treść możesz znaleźć strony internetowe powiązane z Twoimi słowami kluczowymi, dowiedzieć się, jaka jest ich skuteczność, ile ich Facebook I Pinterest udostępnień i comiesięcznych wizyt. Darmowa wersja jest minimalna, a płatna kosztuje tylko 29 USD miesięcznie z rozszerzonymi opcjami.

Rekommenderad:  Ponad 10 najlepszych dronów z kamerą w 2023 roku

KWFinder firmy Mangools

KWFinder to skuteczne narzędzie do znajdowania łatwych do uszeregowania słów kluczowych dla początkujących i doświadczonych użytkowników SEO z ograniczonym budżetem. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi narzędzie zapewnia wszystkie podstawowe informacje o słowach kluczowych, w tym odmiany z długim ogonem, sugestie, liczbę wyszukiwań, CPC, analizę SERP i analizę witryny. Możesz także wyszukiwać według domeny, lokalizacji lub słowa kluczowego.

Fajną funkcją jest uzyskiwanie wolumenów wyszukiwania z danymi historycznymi. Pomoże Ci tworzyć treści w oparciu o długoterminowe trendy oraz definiować sezonowe słowa kluczowe i gorące tematy, które pomogą zwiększyć ruch na stronie. Darmowa wersja umożliwia wyszukiwanie pięciu słów kluczowych, dziesięciu konkurentów i 25 powiązanych słów kluczowych na wyszukiwanie. Wypróbuj płatną wersję za 29 USD miesięcznie, aby uzyskać więcej propozycji słów kluczowych.

Sugestie słów kluczowych KWFinder

Narzędzie propozycji słów kluczowych

Narzędzie propozycji słów kluczowych to bezpłatne narzędzie, które pomaga znaleźć słowa kluczowe z długim ogonem dla SEO i PPC za pomocą autouzupełniania Google. W porównaniu z funkcją autouzupełniania Google, która wyświetla tylko pięć odmian słów kluczowych, Narzędzie propozycji słów kluczowych zapewnia wiele cennych sugestii wyszukiwania z różnych platform, w tym Bind, eBay, Sklep Play, Instagram, TwitterGoogle, YouTubeI Amazon.

Narzędzie propozycji słów kluczowych oferuje bezpłatną wersję, która nie zawiera danych liczbowych. Jeśli chcesz uzyskać więcej danych (liczbę wyszukiwań, CPC, trendy, analizę konkurencji i więcej) i znaleźć precyzyjne słowa kluczowe o niskiej konkurencji, możesz skorzystać z płatnego planu, który zaczyna się od 69 USD miesięcznie.

Narzędzie propozycji słów kluczowych Pro

Dolna linia

Nie można przecenić korzyści płynących z badania słów kluczowych. Korzystanie z najlepszych narzędzi do sugerowania słów kluczowych może pomóc w znalezieniu dochodowych słów kluczowych i osiągnięciu celów biznesowych. Aby znaleźć odpowiedni dla swoich potrzeb, określ swój budżet i główny cel swojej strategii SEO.

Jeśli szukasz bardziej zaawansowanych narzędzi, możesz wypróbować SE Ranking, WebCEO lub Semrush. Jeśli masz niski budżet, możesz znaleźć wiele narzędzi, które są bezpłatne lub po niskiej cenie. Ta lista oferuje doskonałe narzędzia do badania słów kluczowych dla każdego poziomu, celu i działalności, umożliwiając maksymalizację zwrotu z inwestycji w SEO.

Table of Contents