10 najlepszych opowiadań Tinder: randki zawodzą

Randki online stały się powszechnym sposobem na spotkanie tej wyjątkowej osoby. Znane strony internetowe, takie jak Plenty of Fish and Match, mają nawet własne aplikacje mobilne, dzięki którym randki online są znacznie łatwiejsze. Kiedy Tinder został wydany, wielu z niego skorzystało z jego wygody; możesz umawiać się w drodze. W przeciwieństwie do innych powszechnie używanych aplikacji randkowych, Tinder szybko wyrobił sobie reputację bycia połączenie app. Opierając się wyłącznie na wyglądzie, przesunięcie w lewo (nie lubię) i przesunięcie w prawo (jak) pozwoliło na dopasowanie 10/10 z innymi 10/10. Dzięki płytkiej konstrukcji aplikacji mobilnej zrozumiałe jest, dlaczego wiele randek nie udaje się tym, którzy mają dość odwagi, aby się zarejestrować i zacząć przesuwać. Te historie o niepowodzeniach z Tinder można znaleźć w Internecie. Zebraliśmy 10 najlepszych historii Tindera, z których możesz się śmiać i czuć się lepiej z własnymi doświadczeniami z Tindera.

Tak, może być wspaniale przesunąć w prawo tego nokautującego mężczyznę z twardym abs, ale co się stanie, kiedy zaczniesz mówić i jego prawdziwe intencje zostaną ujawnione? Nawet jeśli rozmowa trwa, co się stanie, gdy planujesz spotkać dziewczynę, która podobnie interesuje się Gildią Wojen, a ona okazuje się być kleptomanką? Wracasz do domu z pustym portfelem i złamanym sercem. Najczęściej użytkownicy nie znajdują tego, z którym planują spędzić resztę życia. Mają szczęście, że mogą wybrać się na więcej niż jedną randkę! Nie powinno to jednak powstrzymywać Cię przed wypróbowaniem Tindera. Niektóre z tych złych dat mogą zamienić się w zabawne historie przy drinku z przyjaciółmi.

Tinder

  1. Nadążać

Zaczynam od listy z własnym doświadczeniem. Korzystałem z Tindera bez przerwy. Jak zły nawyk, wracam do niego raz po raz. Jedna randka Tindera prawie kazała mi raz na zawsze usunąć aplikację.

Po krótkiej rozmowie z tym facetem stało się jasne, że mieliśmy ze sobą sporo wspólnego, w tym wędrówki (może kłamali na ten temat). Ponieważ myślę, że siedzenie i zmuszanie do krótkich rozmów może sprawić, że każda randka stanie się katastrofą, przyjąłem jego zaproszenie na wędrówkę w sobotnie popołudnie. Okazało się, że facet był w świetnej formie i bez wiedzy o nim, nie jestem. Zaczęliśmy wędrówkę od świetnej rozmowy, ale wkrótce brakowało mi tchu i nie mogłem rozmawiać bez sapania i dmuchania. Jego tempo było prawie niemożliwe do nadążenia. Zmuszając go co kilka minut, by „rozkoszował się scenerią”, szybko się niecierpliwił.

„Spotkamy się na szczycie” – powiedział. „W każdym razie jesteśmy prawie na miejscu”.

Pomachałem mu i kontynuowałem wędrówkę z chińską rodziną, która poprosiła mnie o zrobienie im zdjęć po drodze. Kiedy w końcu dotarłem na szczyt, miał odwagę powiedzieć: „Chcę tylko znaleźć dziewczynę, która dotrzyma mi kroku”.

Odpowiedziałem: „Chcę znaleźć człowieka, który mnie nie zostawia”.

Nigdy więcej się nie widzieliśmy i teraz odmawiam chodzenia na pierwszą randkę. Moja lekcja się nauczyła, po prostu bądź sobą.

  1. Stalker z Paryża

Jedną z okropnych rzeczy w randkach internetowych jest udostępnianie zbyt dużej ilości informacji komuś, kogo ledwo znasz. Wskazane jest zachowanie pewnych tajemnic, takich jak adres, do czasu randki z osobą na tyle długo, aby zaufać jej informacjami na temat miejsca zamieszkania. Ten facet nauczył się na własnej skórze.

Mój przyjaciel poznał dziewczynę na Tinderze podczas weekendu w Paryżu. Rozmawiali trochę po tym, jak wrócił do domu w Amsterdamie. Poprosiła jego adres, aby mogła wysłać kartkę urodzinową. Pojawiła się w dniu jego urodzin.

Napisała do niego SMS-a, gdy był w pracy, mówiąc, że jest przy drzwiach wejściowych i pomyślał, że musi żartować, ale był na spotkaniu i nie mógł do niej zadzwonić przez dwie godziny. Powiedział, że to najdłuższe dwie godziny jego życia. Kiedy dowiedział się, że mówiła poważnie, był w szoku. Musiał zaprosić ją na kolację z rodziną, a potem jego przyjaciele zorganizowali dla niego małe przyjęcie, a ona przyniosła ciasto. Pozwolił jej spać na swojej kanapie (zagrał w kartę „Jestem dżentelmenem”) i na szczęście następnego dnia odbył podróż służbową, więc miał pretekst, by poprosić ją o odejście. Niedawno zadzwoniła do niego z informacją, że szykuje się na randkę i nie ma nic do noszenia. Zwariowany.

  1. Inwazja obcych

Może nie jest to najlepsza linia picków Tindera, żeby wspomnieć o twoich teoriach spiskowych, jeśli kiedykolwiek będziesz chciał zobaczyć piękną dziewczynę. Im więcej wspominasz o kosmitach, tym bardziej myśli, że jesteś jednym z nich.

Świetnie kontaktował się z tym facetem, naprawdę lubiłem jego dowcip. Spotkaliśmy się i po krótkim czasie wiedziałem, że nie pociągają mnie fizycznie. Ale lubiłem z nim rozmawiać, więc nie było tak źle. Dopóki nie poinformował mnie, że był okresowo uprowadzany przez kosmitów przez całe życie, odkąd był dzieckiem. Nie od razu odszukałem go od daty, ponieważ od lat fascynuje mnie cały temat uprowadzeń przez UFO i kosmitów. Pokazał mi nawet miejsce na ramieniu, w którym wierzy, że jego porywacze wszczepili jakieś urządzenie śledzące. Wydaje mi się, że niekoniecznie była to horror, ale wyobrażam sobie, że dla kogoś, kto nie jest tak otwarty, jak ja, mógł być.

Przyznał, że czuł się głupio z powodu ujawnienia tego podczas pierwszej randki i nigdy więcej nie wyszliśmy. Żal mi go trochę.

  1. Życie bandyty

Czasami dobrzy ludzie są po prostu w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie. Czasami dobrzy ludzie, których spotykasz na Tinderze, to także ludzie, którzy widzą ty w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie.

Właśnie wtedy, gdy pojawił się Tinder (zanim zaangażowałem się w moją obecną GF), najlepiej bawiłem się na czacie z tą niesamowitą dziewczyną, która była ratownikiem medycznym. Obaj mieliśmy napięte harmonogramy i pracowaliśmy w ten weekend, więc rozmawialiśmy przez SMS-y przez wiele dni, zanim mieliśmy czas się spotkać. Żartobliwie pytała mnie, czy jestem szkicowy, czy kryminalista, czy coś w tym rodzaju, ponieważ miała zły nawyk zakochiwania się w mniej niż pikantnych facetach, którzy źle postępowali zgodnie z prawem i innymi przestępcami.

Przewiń do 2 noce przed naszym spotkaniem osobiście, a ja idę do domu kumpla, żeby się zrelaksować i napić się piwa. 2 złodzieje biżuterii decydują się rzucić mnie na mój złoty łańcuch / pierścionki i dźgnąć mnie w tył głowy podczas walki (było mi dobrze, tylko kiepska rana w tył czaszki). Miałem też na sobie torbę z trawą o rozsądnych rozmiarach, która ostatecznie wylała mi się z kieszeni.

Więc siedzę tutaj na chodniku, cieknąc krwią z rany kłutej w mojej głowie z trawą na ziemi przede mną, i z miasta prawie 3 milion osób z setkami karetek, zgadnij, która karetka się pojawi.

Nie trzeba dodawać, że po niezręcznej przejażdżce karetką (od razu się poznaliśmy) nie dorównała mi i nigdy więcej nie odpowiedziała na wiadomość.

  1. Nie idealny obraz

Tinder koncentruje się na zdjęciach ludzi. Oczywiście użytkownicy wybierz najlepsze i opublikuj je na swoich profilach. Co się stanie, gdy wyślesz selfie prawdziwego siebie?

Spotkałem całkiem fajnego kolesia na hubce. Regularna rozmowa, wiesz, zwykle. Powinien był wziąć to za znak ostrzegawczy, gdy zapytał mnie, czy „gothy takie jak (ja) kręcą się w towarzystwie braci takich jak (on)”, ale wiesz. Tak naprawdę nie jestem szczególnie gotowa? Tak czy inaczej, w końcu nadejdzie dzień, w którym się spotkamy. Właśnie wychodzę z klasy (uczelni) i pisze mi, że zaczeka na mnie w centrum handlowym, ale że powinienem wysłać mu zdjęcie, żeby mógł mnie znaleźć, kiedy mnie nie będzie! Ja również; Poświęcam kilka minut i robię naprawdę urocze zdjęcie.

Pisze do mnie kilka minut później, przepraszając obficie, ale że jego mama właśnie do niego zadzwoniła i potrzebuje pomocy. W porządku, do bani, ale co zrobisz.

Pisze do mnie później tego samego dnia i mówi:

„Przykro mi z powodu dzisiejszego dnia, wysłałeś mi to zdjęcie i jesteś po prostu bardzo brzydki, a ja nie chciałam już cię widzieć”.

  1. Kapitan Jack Sparrow

Nikt tak naprawdę nie chce umawiać się z pijanym piratem. Zwłaszcza gdy kończą w szpitalu.

Zaprosił tego kolesia na mały lokalny koncert, więc zaczął się tak upijać, że zaczął nieustannie podszywać się pod kapitana Jacka Sparrowa. Męcząc się tym, postanowiłem odejść i udać się z przyjaciółmi do innego baru. Zapytał go, kiedy był jego ostatni pociąg do domu. „Och, już nie ma”, odpowiedział. „Ale jak wracasz do domu ?!” – zapytałem. „Wracam do domu z tobą”. Przepraszam?

Zatoczył się za nami do następnego baru, gdzie natychmiast został wykopany za to, że nie wstał. Zignorowałem około 20 połączeń od niego. Kiedy wróciłem do domu później tej nocy, sprawdziłem telefon i znalazłem wiadomość obrazkową – dużą krwawiącą ranę na jego tricepie. „W pogotowiu ratunkowym na przecięciu krwi przeciął tętnicę”, jakoś udało mu się napisać. Po eksmisji z baru Rzym spadł z witryny. Poszedłem do łóżka.

Obudziłem się, by znaleźć coraz bardziej trzeźwe i coraz bardziej żałosne wiadomości od niego w odstępach około dwóch godzin. „Przykro mi, że zapraszam cię do mojego bałaganu życia. Byłem tak głupi, gdy pomyślałem, że zasłużyłem na dziewczynę taką jak ty. Etcetera. To sprawiło, że po lunchu zachichotałem.

  1. Niezręczna cisza

Dwie niezręczne osoby się nie znoszą. Wszystko jest podwojone. Podwój ciszę. Podwój niezręczność.

Naprawdę nie lubię rozmawiać z ludźmi, których nie znam. Lubię dobrą rozmowę, prawie umieram za każdym razem, gdy muszę zrobić małą rozmowę. W połączeniu z dziewczyną zaczyna pisać ze mną. To dobry znak, jeśli ktoś może rozpocząć dyskusję, zwykle jestem w stanie ją podtrzymywać i prowadzić dwustronną dyskusję. Okazuje się jednak, że nie była taka IRL, była taka jak ja. Zdecydowaliśmy się zjeść posiłek i spędziliśmy dwie godziny, patrząc na siebie i jedząc z obojgiem, czując, że to niegrzeczne, aby zakończyć randkę. Dosłownie siedzieliśmy przy stole, prawdopodobnie wymieniając między nami dwa zdania. To było tak, jakbyśmy opróżnili wszystkie rozmowy, jakie kiedykolwiek mogliśmy przeprowadzić przed datą. Jestem pewien, że zdarzyły się gorsze rzeczy, ale to było okropne – jak wzięte z sitcomu.

  1. Tinder Party

Tinder Social być może teraz, ale zapraszanie wszystkich randek Tinder na własną imprezę jest katastrofalne! Co ta dziewczyna myślała?

Mój kumpel nawiązał współpracę z tą dziewczyną i po kilku dniach zaprosiła go na przyjęcie w domu. „Jasne”, mówi, co może pójść nie tak? Pojawia się i zostaje przedstawiony kilku jej przyjaciołom, wszystkim chłopcom. W miarę upływu nocy pojawia się coraz więcej facetów i bardzo niewiele dziewczyn jest na imprezie. Po tym, jak zaczęli rozmawiać o tym, jak wszyscy znają tę dziewczynę, dowiadują się, że zaprosiła ich wszystkich z Tindera. Każdy facet był tam nie po to, żeby się przyłączyć, ale żeby zapełnić przyjęcie urodzinowe tej laski. EDYCJA: Automatyczna korekta z telefonu.

  1. Żółty Pocałunek

Wszyscy oczekują końca nocy na tak długo oczekiwany pierwszy pocałunek. Ludzie nigdy nie oczekują, co stało się z tą nieszczęśliwą dziewczyną. Powiedzmy, że niechlujny, mokry pocałunek był najmniejszym z jej zmartwień.

Tinder spotyka się ze „sławnym” szefem kuchni, gdzie zabrano mnie do baru nurkowego, gdzie natychmiast zaczął mówić o tym, jak sławny był. Piliśmy i oglądaliśmy sport, on powiedział mi: „Jesteś słodki”, a to w końcu brzmiało „Zamierzam sprawić, żebyś krwawił”. Następnie zaprosił jednego z jego przyjaciół. Wyszedłem na zewnątrz, a on przyszedł mnie pocałować. Byłem pijany, więc pocałowałem się. W końcu zaczął mi opowiadać, jak „został oskarżony o pobicie swojej byłej dziewczyny, ale zupełnie tego nie zrobił”.

W końcu, kiedy przyszedł czas na zapłacenie rachunku, „zgubił portfel”. Oczywiście utknąłem z nim. "Zapłacę ci później.". (Nie trzeba dodawać, że nigdy nie dostałem płatności).

Potem oparł się o mnie. Myślałem, że znowu chce mnie pocałować, ale spojrzałem w dół, a on sikał na mnie. Na ulicy. Sika Na. Mnie.

Szybko, będąc zbyt upojonym, by prowadzić, pojechałem do pokoju hotelowego i gorącego prysznica.

Nigdy więcej.

  1. Niezrównany

Czy to nie jest liczba? 1 randki zawodzą? Nie dotarcie na tę pierwszą randkę. Brak dostępu do funkcji przesyłania wiadomości. Brak możliwości dopasowania. Biedaczysko.

Cóż, to jest dość szalone, ale pewnego razu przesunąłem grupę dziewczyn i nie pasowałem do żadnej z nich.

Pomimo opowieści grozy Tinder może być świetnym sposobem, aby się tam znaleźć i poznać nowych ludzi. Bądź ostrożny, bo możesz skończyć w 10 najlepszych historiach Tinder, ponieważ randki się nie udają. Udostępnij w komentarzach poniżej, jeśli masz historię Tindera na szczycie powyższego.