Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych programów antywirusowych dla Windows

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych programów antywirusowych dla Windows

W latach 70. XX wieku pojawiła się technologia i koncepcja, które później były znane jako . Od tego czasu powstał Internet i z czasem zagrożenie, jakie stwarza środowisko internetowe, stało się poważnym problemem. W dzisiejszych czasach stawka jest większa niż kiedykolwiek, ponieważ sieć przekształciła się w niemal żywą istotę, łączącą ludzi na całym świecie, obsługującą przelewy bankowe i systemy obronne, a możliwość niepożądanego dostępu stanowi realne zagrożenie.

Chroniące nas przed tysiącami wirusów w Internecie jest nasze zaufane oprogramowanie antywirusowe. Ale teraz pojawia się pytanie: co to jest najlepsze oprogramowanie antywirusowe? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie na podstawie recenzji, statystyk i moich osobistych opinii na temat tego oprogramowania. Zanim przejdziemy dalej, pamiętaj, że każdy program antywirusowy jest dobry, pod warunkiem, że regularnie go aktualizujesz i pomagasz mu wykonywać swoją pracę, tak jak samochód, który regularnie odnawiasz i czyścisz.

10 najlepszych programów antywirusowych premium w 2012 r

1. Program antywirusowy BitDefender

BitDefendera rozpoczął życie jako niepozorny program antywirusowy, ale z biegiem czasu stał się jednym z najlepszych oprogramowanie antywirusowe dostępny. Prosty interfejs i dobra ochrona sprawiają, że jest to hit wśród internautów. Oferuje wszystko, czego można chcieć od programu antywirusowego: ochronę, łatwość obsługi i nie wymaga do działania komputera NASA. Niektóre z nowych funkcji 2012 to: skanowanie poczty e-mail i sieci (trwale skanuje twój komputer i ostrzega, jeśli coś jest nie tak), skanuje programy komunikatorów internetowych, więc nie będziesz mieć wpływu na starty i wirusy wysyłane przez mój komunikator. Jeśli nie jesteś zdecydowany, ten program antywirusowy to świetny pomysł.

2. Antywirus Nortona

Wszyscy o tym słyszeliśmy Antywirus Nortona, ten program antywirusowy to doskonały pakiet zabezpieczeń internetowych, z którego może korzystać każdy. Jedyną wadą Nortona jest to, że pochłania zasoby, więc aby Norton działał poprawnie, musisz mieć całkiem niezły komputer. Z drugiej strony, jeśli go zainstalujesz, skorzystasz z ochrony przed prawie wszystkimi znanymi wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Norton skanuje także wszystkie pobrane pliki.

3. Program antywirusowy ESET Nod32 5

Inny oprogramowanie antywirusowe która w ciągu ostatnich kilku lat zyskała duży rozgłos. Nowa wersja ESETNod32 to jeden z najlepszych programów antywirusowych, jakie do tej pory testowałem. Nie wymaga dużych zasobów, a spełnia najwyższe oczekiwania. Działa doskonale, a interfejs użytkownika jest świetny! Jeśli szukasz programu antywirusowego, który działa cicho w tle, to ESET Nod32 Antivirus 5 jest dla ciebie najlepszy.

4. Antywirus Kaspersky

Kaspersky to jeden ze „starych” programów antywirusowych, który przeszedł lifting i nadal może naprawdę dobrze wykonywać swoją pracę. Oferuje skanowanie stron internetowych w czasie rzeczywistym, a funkcja samoochrony zapewnia stałą ochronę przed porywaczami internetowymi. To oprogramowanie jest dobre dla Twojego laptopa w każdej firmie i przedsiębiorstwie, a wielu ekspertów ds. bezpieczeństwa w Internecie poleca je Antywirus Kaspersky.

5. Program antywirusowy ZoneAlarm

Muszę przyznać, że ZoneAlarm to chyba mój faworyt oprogramowanie antywirusowe,używam już bardzo długo i nie mam o nim złego słowa do powiedzenia. Zapora ogniowa jest jedną z najlepszych, jakie kiedykolwiek widziałem, a funkcje ochrony zapewniają komputer wolny od wirusów, ale cała ta ochrona ma swoją cenę, Alarm strefy jest głodny zasobów komputera, więc musisz mieć całkiem przyzwoity komputer, aby działać i cieszyć się ochroną, jaką oferuje.

6. McAfee Antivirus Plus 2012

Jeśli byłeś zainteresowany bezpieczeństwo internetu w przeszłości z pewnością słyszałeś o programie antywirusowym McAfee. Jest to jeden z najstarszych programów antywirusowych na rynku. Wykorzystując swoją wiedzę, goście z McAfee opracowali całkiem niezły program antywirusowy na swoją wersję na rok 2012. Oferując całkiem dobrą ochronę swoim użytkownikom, McAfee Antivirus 2012 jest dobrym wyborem.

7. Panda antywirus Pro

Kolejny świetny powrót jednego z najbardziej znanych programy antywirusowe, a ta wersja starego programu antywirusowego jest naprawdę świetna. Wydaje się, że jest to doskonały przykład idealnej równowagi pomiędzy funkcjonalnością, ochroną i zasobami. Muszę przyznać, że nie myślałem zbyt wiele o tym programie antywirusowym, ale po jego przetestowaniu muszę go polecić każdemu, kto szuka dobrego programu antywirusowego, który wykona swoją pracę szybko i dobrze.

8. Antywirus AVG

Być może to znasz program antywirusowy bardzo dobrze z jego darmowej wersji, a jeśli tak, wiesz, że to naprawdę dobry program antywirusowy, który radzi sobie z większością wirusów i złośliwego oprogramowania. Zapewnia doskonałą ochronę, wiele funkcji i Tarcza uniemożliwia otwarcie zainfekowanych plików. Po wypróbowaniu tej wersji wydaje się, że ten weteran ma jeszcze wiele do powiedzenia.

9. Avasta! Profesjonalny program antywirusowy

Kolejna wersja premium a darmowy antywirusi mógłbym powiedzieć: Avast! Pro to naprawdę dobry program antywirusowy, to prawda, nie zapewnia takiego samego poziomu bezpieczeństwa jak inne, większe programy antywirusowe, ale z drugiej strony kosztuje prawie nic, jeśli chodzi o zasoby. Pierwsze pytanie, jakie zadałem, brzmiało: Po co uaktualniać darmowy program antywirusowy do wersji premium? Jednak gdy zobaczyłem, co ma do zaoferowania wersja premium i ilość zainfekowanych plików, jakie może odkryć, byłem pod wielkim wrażeniem.

10. Program antywirusowy CA 2012

Program antywirusowy Computer Associates 2012, żeby nazwać to pełną nazwą, to nowa nazwa w branży bezpieczeństwa internetowego, ale mimo to stworzyli potężny program antywirusowy, który zadowoli każdego normalnego użytkownika. CA Antivirus i dzięki prostemu interfejsowi nie będziesz musiał się z nim spieszyć.