Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych rozszerzeń Safari na iPhone’a i iPada [2023]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych rozszerzeń Safari na iPhone’a i iPada [2023]

Rozszerzenia przeglądarki są już dostępne dla komputerów PC/MAC i są dość popularne wśród użytkowników. Powodem, dla którego rozszerzenia są tak popularne, jest to, że pomagają wykonywać zadania znacznie wydajniej i efektywniej.

AppleDomyślna przeglądarka Safari, Safari, ma ogromną kolekcję rozszerzeń dla komputerów Mac, takich jak blokowanie reklam, sprawdzanie języka i wiele innych. Teraz technologiczny gigant próbował udostępnić tę funkcjonalność odpowiednio na iPhone’ach i iPadach z systemem iOS 15 i iPadOS 15.

Najlepsze rozszerzenia Safari dla iOS i iPadOS

Poniżej znajduje się lista najlepszych rozszerzeń Safari dla iOS 15 i iPadOS 15, których możesz używać na swoim iPhonie lub iPadzie, aby robić wszystko, od blokowania reklam, lepszego zarządzania hasłami i tłumaczenia stron internetowych, po zapobieganie wyskakującym okienkom i efektywniejsze kontrolowanie multimediów .

Jeśli zastanawiasz się, jak pobrać i używać rozszerzeń Safari na urządzeniu mobilnym, mamy również na ten temat szczegółowy przewodnik.

1Bloker

1Blocker to przydatne rozszerzenie do blokowania reklam. Jak sama nazwa wskazuje, jego celem jest blokowanie reklam podczas surfowania po Internecie. Nie tylko reklamy, ale także blokuje irytujące wyskakujące okienka i zapobiega śledzeniu, pomagając Ci bezpieczniej przeglądać. W przeciwieństwie do innych aplikacji, aplikacja twierdzi również, że jest wyjątkowo lekka i nie zużywa baterii w tle. Co więcej, rozszerzenie działa zarówno z iPhone’ami, jak i iPadami i ma średnio 4.3 gwiazdki w App Store.

Pobierz 1Blockera

Clario

Następną aplikacją rozszerzającą na liście jest Clario. Ta nowoczesna aplikacja do projektowania ma kilka asów w rękawie. Oprócz wykonywania typowych zadań, takich jak blokowanie reklam i wyskakujących okienek, ma także wbudowaną usługę VPN. Wbudowana sieć VPN zapewnia ochronę, gdy łączysz się z publiczną siecią Wi-Fi w swojej ulubionej kawiarni, popijasz kawę i czytasz najnowsze artykuły na swoim iPhonie/iPadzie.

Clario twierdzi również, że aplikacja zapewnia silną ochronę Wi-Fi, chroniąc w ten sposób Twoją prywatność podczas przeglądania Internetu podczas safari.

Rekommenderad:  Kiedy powinienem dać mojemu dziecku pierwszy telefon? Przewodnik dla rodziców

Pobierz Clario

1Password – Menedżer haseł

1Password to bardzo popularne i cenne rozszerzenie dla przeglądarki Safari. Dodając rozszerzenie do Safari, można łatwo zarządzać wszystkimi hasłami logowania do wielu stron internetowych. Dodatkowo posiada wbudowany generator haseł, który automatycznie generuje skomplikowane hasła, oszczędzając w ten sposób Twój czas.

Bezpieczeństwo również nie stanowi problemu; 1Password szyfruje wszystkie zapisane hasła, aby zapobiec wyciekowi danych, zapewniając w ten sposób ciągłe bezpieczeństwo. To powiedziawszy, użytkownicy otrzymują 30-dniowy bezpłatny okres próbny, po którym muszą zapłacić $30,99/miesiąc, aby kontynuować korzystanie z usługi.

Pobierz 1hasło

Kolego Tłumacz

Szukasz rozszerzenia, które szybko przetłumaczy treść strony internetowej na Twój ojczysty/preferowany język? Nie patrz przed siebie. Mate Translate właśnie to robi. Po dodaniu rozszerzenia do Safari wybierz preferowany język i gotowe.

Gdy następnym razem odwiedzisz stronę internetową w innym języku, po prostu dotknij Mate Translate, a strona zostanie inteligentnie przetłumaczona na preferowany przez Ciebie język. Zdecydowanie najlepsze jest to, że rozszerzenia obiecują, że nie śledzą, nie gromadzą ani nie udostępniają nikomu tłumaczonych informacji, zachowując w ten sposób w pewnym stopniu prywatność.

Pobierz Tłumacz Mate

Miód

Zakupy byłyby świetną zabawą, gdyby można było robić zakupy i jednocześnie oszczędzać pieniądze. Honey ma właśnie to na celu. W rzeczywistości jest to jedno z popularnych rozszerzeń dla komputerów Mac, a teraz trafiło na iPhone’y i iPady.

Zasadniczo rozszerzenie przeszukuje mnóstwo stron internetowych w poszukiwaniu kodów kuponów i stosuje je do produktu, który planujesz kupić. Współpracuje z ponad 40 000 sklepów internetowych i nie musisz zmieniać swojego procesu zakupowego. Honey wykonuje wszystkie funkcje w tle, nie zakłócając procesu zakupowego.

Pobierz Miód

Gramatycznie dla Safari

Gramatyka jest zdecydowanie jednym z najlepszych narzędzi do sprawdzania języka dostępnych online, ze względu na łatwość użycia i poprawiania. Teraz, gdy jest dostępna dla przeglądarki Safari na iPhone’a i iPada, jest to tylko wisienka na torcie. W przeważającej mierze Grammarly skanuje tekst pod kątem wszystkich błędów gramatycznych i wyróżnia je, abyś mógł je poprawić. Jeśli więc piszesz dokumenty/e-maile za pomocą przeglądarki Safari, rozszerzenie może bardzo pomóc w przypadku błędów i sugestii, które pomogą Ci ulepszyć pisanie.

Rekommenderad:  Jak skonfigurować plan 401 tys. dla małej firmy przy minimalnym stresie?

Powiedziawszy to, Grammarly Premium nie jest jeszcze obsługiwany, więc będziesz musiał użyć klawiatury Grammarly, aby uzyskać sugestie premium. Mimo to wersja inna niż premium jest bardzo dobra i wykona zadanie dla większości użytkowników.

Pobierz Gramatyka

Bloker Hush Nag

Jeśli szukasz czegoś do bezpieczniejszego przeglądania sieci i wolnego od śledzenia plików cookie, musisz raz sprawdzić Hush. Rozszerzenie blokuje wszystkie pliki cookie i śledzenie podczas korzystania z przeglądarki Safari. Co więcej, Hush twierdzi, że rozszerzenie spełnia wszystkie normy safari i nie śledzi tego, co przeglądasz w Internecie, i zapewnia, że ​​Twoja historia jest bezpieczna. Rozszerzenie można pobrać bezpłatnie i używać w sklepie App Store. Jest niezwykle lekkie i łatwe w użyciu.

Pobierz program Hash Nag Blocker

Cichy

Czy denerwują Cię ciągłe wyskakujące okienka z powiadomieniami i reklamy, gdy spokojnie przeglądasz/pracujesz w przeglądarce Safari? Cichy, podobnie jak inne blokery, blokuje wszystkie reklamy i spamerskie wyskakujące okienka, aby pomóc Ci lepiej się skoncentrować. Ale możesz zadać sobie pytanie, co jest w nim wyjątkowego?

Oprócz wszystkiego, o czym wspomnieliśmy wcześniej, Quiet blokuje także wyskakujące okienka z powiadomieniami i dymki czatu, aby pomóc Ci całkowicie skupić się na tym, co robisz. Aplikację/rozszerzenie można kupić za $80,99 z App Store i jest to zakup jednorazowy, ponieważ aplikacja nie obejmuje żadnych dodatkowych zakupów w aplikacji.

Pobierz Cichy

Inspektor sieciowy

Wszyscy używaliśmy/widzieliśmy kiedyś elementów inspekcji na komputerze PC/Mac, a Web Inspector zapewnia tę funkcjonalność na naszych iPhone’ach i iPadach za dotknięciem palca. Po pobraniu i włączeniu przeglądarki Safari można szybko sprawdzić stronę internetową i szybko kontrolować różne jej aspekty. Po sprawdzeniu strony możesz edytować jej elementy, wpisać JavaScript i kilka innych. Ponadto rozszerzenie jest całkowicie darmowe w instalacji i użytkowaniu.

Pobierz Inspektora sieciowego

Widimote

Vidimote to przyjemne i doskonałe rozszerzenie do użytku w przeglądarce Safari na iOS 15. Zasadniczo rozszerzenie dodaje pasek narzędzi do przeglądarki Safari, która jest wyposażona w elementy sterujące multimediami. Jest to niezwykle przydatne podczas oglądania filmów w przeglądarce Safari i konieczności przewijania wideo do przodu lub do tyłu. Oprócz sterowania odtwarzaniem możesz dostosować prędkość, włączyć lub wyłączyć tryb PIP i wiele więcej. Użytkownicy mogą zainstalować rozszerzenie na swoich urządzeniach z systemem iOS 15 za $40,99.

Rekommenderad:  Przedstawiono iPhone'a 14 Pro! Oto cechy i cena!

Pobierz Vidimote

Wydobądź więcej ze swojego iPhone’a dzięki rozszerzeniom Safari

Oto jedne z najlepszych rozszerzeń Safari, które zdecydowanie powinieneś wypróbować na swoim iPhonie/iPadzie, aby poprawić swoje wrażenia z Safari. To powiedziawszy, wielu programistów pracuje już nad wprowadzeniem nowych rozszerzeń do iOS i iPadOS, więc zaktualizujemy post, gdy tylko pojawią się nowe przydatne rozszerzenia.

Często zadawane pytania dotyczące rozszerzeń Safari na iOS

W chwili obecnej nie wszystkie rozszerzenia dla komputerów stacjonarnych są obsługiwane. Ale programiści pracują i optymalizują je, aby działały poprawnie z iOS 15. W nadchodzących miesiącach spodziewamy się znacznego zwiększenia kolekcji rozszerzeń.

Nie, obecnie nie można używać rozszerzeń Chrome w przeglądarce Safari. Mamy nadzieję, że wiele popularnych rozszerzeń Chrome w przyszłości trafi na iOS. Apple, Google, Microsoft i Mozilla uzgodniły wspólny standard rozszerzeń przeglądarek. Gdy to nastąpi, rozszerzenia Chrome będą działać również w przeglądarce Safari.

Wyłączenie rozszerzeń jest tak proste, jak odinstalowanie aplikacji ze sklepu App Store. Jeśli jednak nie chcesz odinstalowywać aplikacji, możesz po prostu wyłączyć ją w ustawieniach. Otwórz ustawienia i przewiń w dół do karty Safari. Tutaj kliknij rozszerzenia i wyłącz rozszerzenie, którego nie chcesz używać.

Table of Contents