10 najlepszych sekretów geometrycznych Dash, hack i porady

Po krótkiej wyprawie Flappy Birda w popularne światło reflektorów – po czym zniknęła na zawsze – wszyscy zastanawiali się, co powstanie, aby zająć jego miejsce. Mimo że oficjalnie pod żadnym pozorem nie jest oficjalnie podobny, Geometry Dash jest ogromnie uważany za duchowego następcę Flappy Bird, ponieważ oferuje podobną rozgrywkę zamkniętą w zupełnie innej sztuce i tematyce. Dzisiaj Appamatix ma 10 Geometry Dash – sekrety, porady i „hacki” które pomogą Ci robić postępy za każdym razem, gdy wybierzesz tę wciągającą małą grę, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zapalonym graczem mobilnym.

Jeśli mówisz „co to jest Geometry Dash?”, Przejdź do sklepu z aplikacjami na urządzeniu mobilnym i pobierz. Bez żartów. Bez zgrywania. Zrób to teraz, nawet jeśli nie jesteś regularnym graczem, ponieważ ten prosty tytuł przyciągnął praktycznie każdego, kto go podniósł. Grafika jest prosta i hipnotyzująca, a niesamowity wynik Geometry Dash sprawi, że za każdym razem będziesz grał głową w rytm. Urzeka, naprawdę, w sposób, w jaki niewiele gier mobilnych jest.

Przez całe doświadczenie grasz jako niepozorny, mały geometryczny wzór odbijający się w surowym świecie przeszkód i wzniesionych platform. Platformowanie 2D jest najprostsze, ale także najlepsze! Będziesz w ciągłym ruchu od momentu, gdy zaczniesz grać, i tak długo, jak utrzymasz muzykę (więcej na ten temat, później), zapewni stabilny, dudniący rytm, który podąży za twoim postępem przez wiele etapów gry .

Baner Dash Geometry 01

Są również trudne, więc zrozumiałe jest, że znalazłeś drogę do naszego małego przewodnika. Niezależnie od tego, czy grasz na iOS, czy na Androidzie, poniższa lista wskazówek i technik pomoże Ci ukończyć grę z aplauzem i można jej użyć, gdy pojawi się nowa zawartość dla Geometry Dash.

O tej muzyce…

Okej, więc pierwszą wskazówką, która znalazła się na naszej liście, jest dość zwyczajna rada moc być trafionym lub brakującym. Jeśli podoba Ci się muzyka Geometry Dash, przygotuj się – może ci się to nie podobać.

Ogromna liczba graczy powiedziała, że ​​dudniąca, nieprzerwana muzyka Geometry Dash jest w rzeczywistości bardziej rozpraszająca niż pomocna, nawet jeśli została napisana jako pomoc, która pomaga ci skakać i poruszać się przez wszystkie etapy gry.

Odpowiedź? Daj muzyce przerwę i sprawdź, czy to pomaga ci być bardziej dokładnym podczas skoków i ruchów podczas gry. Trudno o tym wiedzieć po zaledwie jednej lub dwóch próbach, więc jeśli naprawdę masz problemy z grą, a nawet na konkretnej scenie, sprawdź, czy nie masz lepszego czasu na wyłączanie muzyki.

Praktyka czyni… Nieco lepiej!

Geometry Dash jest wyposażony w tryb ćwiczeń, który pozwala przetestować zapał do walki z różnymi elementami rozgrywki, ale nie pomaga ani jota w rzeczywistym postępie. Wynika to z projektu gry i oznacza to tylko, że tryb ćwiczeń jest do tego celu: tylko ćwiczyć!

To powiedziawszy, jeśli twoje palce nie są najlepiej skoordynowane na ekranie smartfona, tryb ćwiczeń w grze naprawdę ci pomoże. Twoje postępy nie zostaną zapisane, ale możliwość ponownego uruchomienia z wybranych przez ciebie punktów kontrolnych potencjalnie pomoże ci dowiedzieć się więcej niż w podstawowej grze. Nie musisz już wracać do samego początku, kiedy przegrasz!

Unikaj hacków i cheatów

Oto kolejny, który może być dla ciebie oczywisty, a może nie. Jeśli wpiszesz „Geometry Dash” w dowolnej wyszukiwarce, istnieje duża szansa, że ​​twoje wyniki są pełne obietnic włamań lub oszustw. Wiele z nich działa, oferując „spowolnienie” gry, powodując w ten sposób przeszkody w każdy etap jest łatwy do uniknięcia.

Prawda jest taka, że ​​niektóre z tych hacków faktycznie praca. Jednak większość tego nie robi, a ponadto często są one ukierunkowane na przenoszenie złośliwego oprogramowania i innych złośliwych rzeczy na komputer. Ponieważ żaden z nich nie jest upoważniony w najmniejszym stopniu, ryzyko spoczywa na tobie, jeśli zdecydujesz się ugryźć kulę i wypróbować program oszukiwania.

Powtarzalność to Twój trening

Jednym z podstawowych elementów gry Geometry Dash będzie ponowne uruchamianie na początku za każdym razem, gdy przegrasz. Z biegiem czasu może się to wydawać powtarzalne … delikatnie mówiąc. Jeśli pozwolisz, by gra trwała zbyt długo, może naprawdę zacząć ciągnąć cię do miejsca, w którym zmęczysz się grą.

Jednak może pomóc zrozumieć, że Geometry Dash to stara szkoła gra w ten sposób. Przyzwyczailiśmy się do tego, że możemy zapisywać nasze postępy, wyszukiwać punkty kontrolne i w inny sposób zapewnić, że nie musimy cofać się, że koncepcja rozpoczynania od początku jest niemal obraźliwa! Chociaż nieufnie głoszę o tym, jak dobre mogą być staromodne gry, myślę, że działa to dobrze w Geometry Dash. W grze chodzi o zręczność i rytm, a wraz z nią coraz lepiej.

Zamiast czuć się tak, jakby gra cię karała (tak jakby jest), spójrz na to jako na taki sam „szkolny” „trening”, który musiałbyś przejść w starym pudełku zręcznościowym lub Super Mario Bros. na starych NES.

Nie płać, jeśli nie musisz

Podobnie jak wiele gier na urządzenia mobilne, Geometry Dash jest dostępny w wersji „lite” i płatnej. Będziesz miał dostęp do ogromnej liczby poziomów w wersji lite, ale po odrobinie praktyki i trochę czasu poświęconej na naukę lin gry, zabraknie poziomów do przejścia.

Oto, co polecam, jeśli chodzi o takie tytuły: pobierz wersję Lite i baw się z tego! Jeśli martwisz się kosztem pełnej wersji, skorzystaj z Geometry Dash Lite, aby ustalić, czy jest to gra dla Ciebie, a jeśli tak, to przygotuj się na pełną wersję.

Z drugiej strony nie poddawaj się wielu ofertom „darmowej” pełnej wersji gry, ponieważ często będziesz reklamowany online. Jeśli korzystasz z urządzenia z iOS, jest to przede wszystkim niemożliwe, ale jeśli używasz telefonu z Androidem, zdaj sobie sprawę, że wszelkie nieautoryzowane udostępnianie tej gry nie tylko kwalifikuje się jako piractwo cyfrowe, ale ma również duże szanse na powstrzymanie złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić urządzenie.

Monety przyjdą później

Podczas gry w Geometry Dash na pewno zaczniesz zauważać tajne monety, które można zbierać na każdym etapie. Wydają się tylko właśnie poza zasięgiem, co może sprawić, że będzie to kuszące odwrócenie uwagi od głównego postępu w grze.

Jeśli jednak walczysz o wyczyszczenie wielu poziomów gry, daj sobie spokój i skup się na monetach później! To są bonusy. Wisiorki na torcie. Coś, do czego powinieneś dążyć, gdy już opanujesz rytm i ruch, które pozwolą ci pokonać poziom. Fajnie jest je zdobyć, a po tym poczujesz się dobrze, ale skup się na jednej rzeczy na raz.

Poznaj etapy, z którymi zmagasz się, a następnie wróć i zabierz te monety.

Daj sobie spokój, kolego

Prawdopodobnie nie trzeba tego mówić, ale ważne jest, aby dać sobie szansę zatrzymać od czasu do czasu grając w Geometry Dash. Jest to powtarzalna gra oparta na rytmach, zaprojektowana od podstaw, aby sprawić, że będziesz sfrustrowany, gdy utkniesz na pewnym etapie.

Jedynym sposobem na pokonanie tej frustracji jest zdobycie sceny lub Zrób sobie przerwę! Poważnie. Odłóż telefon, wstań i oderwij się od narastającego gniewu, który zacznie szukać gniazdka, jeśli wciąż przegrywasz z tą samą częścią gry w kółko. Nie bądź jedną z tych osób, które uruchamiają telefon przy ścianie, gdy robi się zbyt irytująco. Jeśli potrzebujesz, zawęź to, abyś mógł grać przez określony czas przed następną przerwą.

To wszystko w fizyce

Jedną z rzeczy, które mają tendencję do szybkiego wyrzucania ludzi w Geometry Dash, jest częstotliwość zmieniania stylów gry. W jednej chwili będziesz podskakiwał na platformach, a następnie latał wokół przeszkód na rakiecie.

Zrzut ekranu aplikacji Geometry Dash

Znajomość tajników każdej z tych rodzajów rozgrywki ostatecznie pozwoli ci przejść przez grę, ale na początku możesz wystawić swój refleks na próbę. Choć może to zabrzmieć dziwnie, mam zalecenie, jak sobie z tym poradzić, a tego nauczyłem się podczas walki!

Zamiast skupiać się na „postaci”, zamiast tego skup się na środkowym obszarze ekranu. Środowisko zmienia się nieustannie, gdy się przez niego poruszasz, ale może być bardziej rozpraszające niż cokolwiek innego, gdy patrzysz, jak twój mały koleś z geometrii skacze, przewraca się i lata. Utrzymywanie oczu na stałym obszarze ekranu będzie wymagało od nich wyszukiwania mniej na nadchodzące przeszkody i przy wystarczającej praktyce, możesz unikać i poruszać się bardziej wydajnie.

Finger Off the Trigger

Podczas platformowania części Geometry Dash możesz przytrzymać ekran podczas przeskakiwania po platformach sekwencyjnych. Twój mały kształt zostanie szybko przeniesiony na serię krótkich platform, które często są podkreślane przez chwytliwą muzykę gry, ale dowiesz się również, że nie zawsze jest to dobra strategia.

Skoki są tym, co zmusza cię do zmiany rzeczy, ale zamiast przytrzymywać ekran, dopóki nie musisz, radzę nauczyć się dotykać i poruszać przy każdym skoku, który musisz wykonać. Niektóre z późniejszych poziomów w Geometry Dash są wprost dostępne karanie, a „łatwe” techniki, których nauczysz się, gdy zaczynasz grać, pomogą ci coraz mniej.

Edytor poziomów

Pamiętasz te przerwy, o których mówiłem przed chwilą? Cóż, jeśli nie masz ochoty odpocząć od Geometry Dash, ale wciąż jesteś wkurzony na określonym poziomie, możesz zmienić rozgrywkę i wypróbować edytor poziomów! Będziesz miał do niej dostęp tylko, jeśli kupiłeś pełną wersję gry, ale za jedyne $1.99, co naprawdę Cię powstrzymuje?

Udostępniono już setki tysięcy niestandardowych poziomów zaprojektowanych przez graczy, a czasem samodzielne spędzanie czasu w tym kreatywnym trybie gry może być odmładzające. Zamiast denerwować się rosnącą trudnością głównych etapów gry, pozwól swojemu umysłowi trochę się zrelaksować, gdy stworzysz własne dzieło.

Masz to! Jeśli jesteś podekscytowany Geometry Dash, ale uważasz, że przydałby Ci się niewielki dopalacz, aby podnieść poziom gry do akceptowalnego poziomu, spróbuj zastosować nasze 10 najlepszych wskazówek, sztuczek i tajemnic (bez „hacków”, przepraszam!) Mogą one wejść przydatne, bez względu na to, w której części gry się utknąłeś, i masz gwarancję lepszego czasu z tą gwiazdą rocka, gdy jesteś nie oblepiony.

Nadal masz pytania? Daj nam znać w komentarzach poniżej i rozważ udostępnienie naszego małego przewodnika na temat Facebook i Twitter!