Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych sieci reklamowych Blockchain (reklamy Bitcoin)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych sieci reklamowych Blockchain (reklamy Bitcoin)

„Reklama Blockchain” to nowe modne słowo. Ta nowa technologia zrewolucjonizowała łańcuch dostaw reklamy cyfrowej i wywołała efekt fali w całej branży marketingowej. Artykuł udostępnia Ci ton 10 najlepszych sieci reklamowych Blockchain.

Chociaż blockchain wydaje się być skomplikowanym terminem, koncepcja jest w rzeczywistości bardzo prosta.

Blockchain to szczególny rodzaj cyfrowej księgi, która rejestruje transakcje (przy użyciu kryptowaluty, takiej jak Bitcoin) w sposób zarówno chronologiczny, jak i publiczny.

Pozwala dwóm stronom na dokonanie bezpiecznej transakcji w zdecentralizowanej sieci. Tak więc dane przechowywane w sieci blockchain typu peer-to-peer są autentyczne i można je zweryfikować w dowolnym momencie w całej sieci.

Co więcej, dane są w pełni zaszyfrowane i nigdy nie mogą się zmienić. Oznacza to, że technologia blockchain zapewnia pełną przejrzystość cyfrowych usług reklamowych, oferując zwiększoną wydajność, redukując koszty i eliminując oszustwa.

Transakcję blockchain można podzielić w następujący sposób:

 • Gdy ktoś żąda transakcji, jest ona transmitowana do sieci P2P
 • Transakcja jest weryfikowana, jak również status żądającego użytkownika za pomocą szeregu zaawansowanych algorytmów
 • Po pełnej weryfikacji transakcja jest łączona z innymi ostatnimi transakcjami i tworzy nowy blok danych
 • Ten nowy blok danych jest dodawany do księgi. Jest trwały i publicznie dostępny. Jest również całkowicie niezmienny.
 • W tym momencie pierwotna transakcja zostaje zakończona.

Tak więc technologia blockchain obejmuje weryfikację, a także trwałość zapisu, aby zapewnić bardzo potrzebną widoczność i rozwiązać problem podwójnego wydatkowania, z którym spotykają się użytkownicy Bitcoin.

Dzięki technologii Blockchain nie ma takiego problemu jak fałszowanie kryptowalut. Jest bezpieczny i cenny w świecie cyfrowej waluty. Zapewnia widoczność, bezpieczeństwo i odpowiedzialność branży reklamowej online.

Jakie są implikacje Blockchain

Cóż, największy wpływ łańcucha bloków ma na cyfrową reklamę displayową. Dzięki blockchainowi pośrednicy (którzy łączą reklamodawcę z użytkownikiem końcowym) stają się całkowicie nieistotni.

Reklamodawcy nie muszą przechodzić przez firmy takie jak Google lub Facebook. Łączy reklamodawców z ich potencjalnymi klientami w bardziej bezpośredni sposób.

Ponadto proces zakupu mediów przestałby istnieć. Zapewnia krytyczną widoczność reklamodawcom. Mogą potwierdzić, że ktoś oglądał reklamę przed wymianą waluty.

Blockchain prowadzi do bardziej bezpośrednich transakcji między reklamodawcami, wydawcami i użytkownikami. Blockchain zmienia sposób, w jaki ludzie wchodzą w interakcję z reklamami (w szczególności reklamami displayowymi). Reklamy stają się mniej nachalne, a także bardziej skuteczne i trafne.

Blockchain zapewnia przejrzystość w świecie reklamy internetowej. Może zweryfikować, czy każdy użytkownik jest w 100 procentach autentyczny. Dzięki łańcuchowi blokowemu reklama staje się znacznie bardziej skuteczna, ponieważ reklamodawcy mogą budować profile klientów na podstawie informacji, którymi dzielą się z nimi klienci. W rezultacie poprawia kierowanie i trafność, a tym samym konwersje i przychody.

Nie ma obaw, że w modelu opartym na blockchainie wpadniesz w czyjąś pułapkę. Od razu wiesz, czym jest ten produkt i skąd pochodzi. Znasz więc całą historię produktu stojącego za reklamą. W ten sposób blockchain oddaje władzę z powrotem w ręce użytkowników tam, gdzie zawsze należała.

Obecnie blockchain istnieje i ludzie już go używają w przestrzeni reklamowej online. Blockchain ma ogromny potencjał dla marek i pozwala im wykorzystywać reklamę do budowania głębszych relacji z konsumentami.

Reklamodawcy, a także użytkownicy końcowi, mają wszystko, co mogą zyskać na łańcuchu bloków. Oferuje pełną przejrzystość w transakcjach między reklamodawcami a wydawcami. Tworzy nowy ekosystem oparty na kryptowalutach, wykrywający i ograniczający oszustwa na dużą skalę. Tak więc blockchain ma przed sobą świetlaną przyszłość, jeśli chodzi o reklamę cyfrową.

Wraz ze wzrostem popularności kryptowaluty, istnieją teraz dedykowane sieci reklamowe Blockchain (sieć reklamowa Bitcoin). Te sieci reklamowe umożliwiają wyświetlanie reklam w Twojej witrynie, dzięki czemu możesz zarobić dodatkowe dochody w postaci bitcoinów/kryptowalut. Sieci reklamowe Bitcoin różnią się pod kilkoma względami, takimi jak strony internetowe, na które zezwalają w swojej sieci, model wypłat, a także wynik wsparcia i nie tylko.

Może Ci się spodobać: 21 najlepszych sieci reklamowych dla wydawców

10 najlepszych sieci reklamowych Blockchain

Tutaj przejrzeliśmy 10 najlepszych sieci reklamowych Blockchain. Więc zacznijmy. Oto lista dla Ciebie:

1. Reklamy Mellow Reklamy Bitcoin

Mellow Ads to wiodąca nazwa w sieciach reklamowych kryptowalut. W rzeczywistości jest to bardzo popularna sieć reklamowa, która została założona w 2015 roku.

Mellow Ads oferuje banery reklamowe oraz wyskakujące okienka reklamowe. Oferuje modele kampanii CPC i CPM pozwalające reklamodawcom na zakup określonej liczby unikalnych kliknięć lub odpowiednio wyświetleń.

Wydawcy mogą uzyskiwać dzienne przychody, które są uzależnione od liczby wyświetleń, kliknięć lub wyskakujących reklam w sieci.

Jednak zostanie wydawcą z Mellow Ads nie jest takie łatwe. Trzeba zdobyć co najmniej 100 000 rang Alexa i minimum trzy miesiące historii strony.

W tej sieci dostępny jest nawet program poleceń. Możesz zarobić nawet 50% prowizji za polecenie, polecając nową osobę do sieci.

Ponadto Mellow Ads pobiera bardzo niskie opłaty (10%) za kampanie sieciowe. Oznacza to, że istnieje szansa na wyższe potencjalne zarobki z tą siecią niż z innymi sieciami reklamowymi Bitcoin.

To super szybka i niezawodna sieć reklamowa Bitcoin. Jego obsługa klienta jest również dobra.

Minimalna kwota wypłaty to 0.001BTC, a płatność dokonywana jest wyłącznie w bitcoinach. Prowadzi automatyczny system płatności z 10-procentowym wynagrodzeniem za kampanie reklamowe.

2. Ruch monet Reklama Bitcoina

CoinTraffic jest uznawany za wiodącego partnera w zakresie reklamy cyfrowej w sektorze blockchain i kryptowalut.

To jedna z najlepszych kryptograficznych sieci reklamowych. CoinTraffic powstał w 2014 roku i ma siedzibę w Tallinie w Estonii.

CoinTraffic specjalizuje się w kampaniach CPM i oferuje szeroką gamę opcji formatów reklamowych, takich jak statyczne banery i reklamy typu pop-under. Platforma jest szybka i łatwa w użyciu. Dzięki temu sprawdzanie codziennych płatności, a nawet wypłacanie prowizji jest szczególnie łatwe. Ponadto żądania wypłaty są przetwarzane w ciągu 24 godzin.

Platforma jest wyposażona w kierowanie GEO i kierowanie na urządzenia, w tym na komputery i urządzenia mobilne. Sieć obsługuje ruch z całego świata. Jedną z rzeczy związanych z CoinTraffic jest fakt, że są selektywni pod względem liczby partnerów reklamowych, do których się wybierają.

Dlatego ostrożnie unikają oszustw ICO. Ponadto koncentrują się na wysokiej jakości ruchu i współpracują z renomowanymi reklamodawcami oraz wydawcami. CoinTraffic zazwyczaj oferuje bardzo dobre wsparcie. Mają szybki czas reakcji. Zatwierdzenie lub odrzucenie Twojej witryny może jednak zająć dużo czasu. Czasami może to zająć tygodnie.

3. Sieć reklamowa A-Ads Bitcoin

A-Ads to prawdopodobnie najstarsza i jedna z najlepszych sieci reklamowych Bitcoin. Co więcej, A-Ads jest jedną z najbezpieczniejszych platform reklamy cyfrowej. Nie śledzi Twoich danych osobowych ani nie zezwala na pozostawianie plików cookie na komputerze użytkownika. Reklamy A są również znane jako reklamy anonimowe.

Główną metodą płatności na tej platformie jest Bitcoin. Jednak planuje dodać również inne monety kryptograficzne w przyszłości. Ta platforma reklamowa promuje anonimowość. Nie ma więc potrzeby podawania żadnych danych osobowych ani weryfikacji. Oferuje jednak stronę rejestracji, na której możesz zarejestrować się za pomocą adresu Bitcoin bez konieczności rejestracji konta.

A-Ads słynie z szybkich i terminowych płatności. Masz możliwość wypłaty na konto A-Ads lub nawet na adres Bitcoin. Raczej nie napotkasz żadnych problemów. Ponadto, w razie potrzeby, wsparcie jest bardzo dobre, aby ci pomóc.

A-Ads zawiera narzędzie do tagowania, które pozwala rozróżnić reklamodawców. Tak więc każda reklama w sieci otrzymuje tag, np. podejrzane, ryzykowne inwestycje itp. Ponadto wydawcy mogą skorzystać z ręcznej wstępnej moderacji, aby zablokować niechciane tagi. Jego minimalny próg wypłaty wynosi 00,001 BTC.

Oferuje prostą internetową platformę reklamową, przyjazną dla użytkownika i skoncentrowaną na prywatności. Co więcej, nie ma takiego wymogu podania danych osobowych. To bardzo proste i zajmuje tylko kilka minut, aby rozpocząć kampanię lub utworzyć jednostkę reklamową. A-Ads jest znany z oferowania przejrzystych statystyk, automatycznych wypłat i słodkiego ruchu z wielu witryn i aplikacji.

Ci faceci sprawiają, że globalna reklama staje się rzeczywistością. Jej reklamy nie zawierają Adobe Flash, JavaScript ani nie używają plików cookie. Możesz więc bezpiecznie osadzić je w dowolnym miejscu. Nie ma minimalnego depozytu, a reklamodawcy mogą pracować z budżetem dziennym. A-Ads ma bardzo dobrą reputację. Zawsze płaci na czas i stosunkowo szybko zatwierdza strony internetowe.

4. Sieć reklamowa CoinZilla Blockchain

CoinZilla to stosunkowo nowa sieć reklamowa Bitcoin. Została uruchomiona w 2016 roku. Jednak CoinZilla stała się bardzo popularną siecią reklamową Bitcoin. Oferuje reklamy CPM i CPC, reklamy natywne, reklamy pop-under i wiele innych. Co ciekawe, reklamy mogą być finansowane za pomocą Bitcoin, a także Ethereum.

CoinZilla prowadzi program poleceń, w którym możesz zarobić 50 euro, gdy polecony użytkownik wpłaci co najmniej 500 euro. Akceptuje tylko wysokiej jakości strony internetowe. Witryny muszą mieć co najmniej trzy miesiące. Strony internetowe powinny mieć dobrą prędkość ładowania i muszą być przyjazne dla użytkownika.

Co więcej, CoinZilla jest jedną z najbardziej niezawodnych sieci reklamowych Bitcoin. Regularnie sprawdza, czy w sieci nie ma żadnych oszukańczych działań. Minimalna wypłata z CoinZilla to 00,001 BTC. Jednak użytkownicy muszą uiścić opłatę transakcyjną w wysokości ok 00,0001 BTC. Wypłaty są przetwarzane codziennie. Minimalny depozyt wynosi 100 euro.

CoinZilla zapewnia obsługę klienta na najwyższym poziomie. Jego odpowiedzi są zazwyczaj pomocne. Możesz skontaktować się z CoinZilla przez Skype lub prześlij zgłoszenie do pomocy technicznej za pośrednictwem strony internetowej. CoinZilla zapewnia kompletne rozwiązanie reklamowe. Wypromowała ponad 200 marek i pomogła ponad 400 wydawcom zarabiać na swoich treściach online. Obsługuje wpłaty i płatności za pośrednictwem BTC, ETH, przelewu bankowego, WebMoney i karty kredytowej.

5. Sieć reklamowa BitMedia Blockchain

BitMedia to kolejna dobrze znana krypto sieć reklamowa. Jest to londyńska sieć reklamowa Bitcoin, która została założona w 2014 roku. Oferuje swoim reklamodawcom skuteczne reklamy w przystępnych cenach.

Ta platforma reklamowa została zbudowana od podstaw i angażuje wielu ekspertów z zakresu technologii big data i high-load. Rezultatem jest najwyższej klasy platforma reklamowa, która promuje społeczność Bitcoin.

BitMedia oferuje zarówno kampanie CPC, jak i CPM. Tak więc płatności są dokonywane za każde kliknięcie lub za 1000 wyświetleń. Minimalna kwota wypłaty została ustalona na poziomie 00,001 BTC. Zazwyczaj BitMedia dopuszcza Bitcoin oraz strony związane z kryptowalutami jako swoich wydawców. Mogą jednak również zezwalać na strony internetowe inne niż kryptograficzne, jeśli oferują dobry i żywy ruch.

Tak więc BitMedia kładzie duży nacisk na jakość. Opracowała inteligentny algorytm, który wyświetla reklamy tylko odpowiednim użytkownikom. Przeprowadza nawet głębokie uczenie się zachowania użytkownika, aby dalej ulepszać swój algorytm. Jego interfejs użytkownika jest bardzo przyjazny dla użytkownika i intuicyjny. Ponadto ich wsparcie jest szybkie i pomocne.

Następnie ręcznie weryfikują i zatwierdzają każdego wydawcę, aby zaoferować swoim reklamodawcom najlepszy możliwy zwrot z inwestycji. Istnieje wiele opcji kierowania dla reklamodawców, takich jak GEO, urządzenie, czas i częstotliwość. Oferują reklamy zarówno w formacie tekstowym, jak i banerowym, a ich wydawcy otrzymują płatności wyłącznie w BTC.

6. Stos reklam Blockchain SmartyAds

SmartyAds wdraża technologię Blockchain, aby zaoferować prawdziwie przejrzyste środowisko z licznymi możliwościami dla partnerów w zakresie popytu i dostaw. Jej technologia cyfrowej księgi rachunkowej jest zdecentralizowana, niezniszczalna i bezpieczna z założenia. Wszystkie transakcje i dane pozostają bezpieczne i funkcjonalne.

To działa łatwo i łatwo zrozumieć:

 • Kupujący kupuje wyświetlenie reklamy w ramach inteligentnej umowy
 • Zdarzenie wyświetlenia jest szyfrowane i przedstawiane w postaci „bloku”.
 • Zaszyfrowany blok jest następnie transmitowany do każdego uczestnika łańcucha bloków
 • Blok impresyjny zostaje dodany do łańcucha bloków i jest częścią stałej zdecentralizowanej księgi
 • Na koniec zdarzenie wyświetlenia zostaje zatwierdzone

Otrzymujesz więc wysokiej jakości zapasy od dostawców premium. Możesz zamykać dochodowe transakcje i otrzymywać automatyczny zapis każdej transakcji. Danych nie można kopiować, modyfikować ani usuwać.

Sieć Blockchain jest zdecentralizowana, więc nie ma pojedynczego punktu awarii. Ponadto każdy członek jest weryfikowany i zatwierdzany. Jest chroniony kluczami publicznymi i prywatnymi.

Produkty Blockchain obejmują:

 • SmartyAds Blockchain DSP
  Jest zaawansowany technologicznie, przejrzysty i bardzo bezpieczny. Umożliwia nabywcom mediów kupowanie mediów online od wydawców premium po gwarantowanych cenach.
 • SmartyAds Blockchain SSP
  Oferuje przejrzyste środowisko handlowe, większą wartość za każde wyświetlenie, a także konkurencyjne ceny. Jego rewolucyjny SSP działa w zdecentralizowanej i rozproszonej technologii cyfrowej księgi rachunkowej.
 • SmartyAds Blockchain Ad Exchange
  Jest zbudowany na szczycie cyfrowego ekosystemu ze zintegrowanymi DSP, SSP i sieciami reklamowymi, tworząc ultrabezpieczną sieć węzłów publicznych opartą na Ethereum. Zapewnia pełną prywatność nabywcom mediów, właścicielom i sieciom.

7. Sieć reklamowa Adconity Crypto

Adconity to stosunkowo nowa sieć reklamowa Bitcoin, która została założona w 2017 roku. Jest to sieć reklamowa z siedzibą w Zurychu i oferuje kampanie CPM, CPC i CPA. Na swojej liście mają wielu interesujących partnerów, w tym GoDaddy. Jest to blockchainowa, multimedialna platforma reklamowa z konkurencyjnymi cenami.

Adconity słynie z wysokiej jakości ruchu, a także z szerokiej gamy typów reklam, takich jak reklamy tekstowe, graficzne, natywne, wyskakujące i inne. Ich czas akceptacji jest dość szybki. Zwykle trwa to do 24 godzin, z pewnymi wyjątkami. Ich obsługa klienta jest na najwyższym poziomie; jego przedstawiciele są szybcy i pomocni. Minimalny próg wypłaty wynosi 50 USD. Oferuje dobry udział w przychodach.

8. Smok reklamy

Ad Dragon to stosunkowo nowa platforma, która jest uważana za pierwszą na świecie platformę reklamową DeFi. Jest to rynek reklam oparty na blockchain, który umożliwia reklamowanie platform medialnych typu peer-to-peer, influencerów i najlepszych stron internetowych.

Wnosi coś zupełnie nowego i nie jest imitacją modelu Google.

Wydawcy mogą stworzyć sklep internetowy na rynku Ad Dragon, aby sprzedawać swoje usługi reklamowe poprzez posty sponsorowane, komunikaty prasowe, banery reklamowe itp. Wydawcy mają swobodę ustalania cen swoich produktów według własnego uznania. Ponadto mogą sprzedawać prawie każdą usługę reklamową, jaką chcą.

Ad Dragon umożliwia reklamodawcom przeglądanie rynku. Reklamodawcy mają tę zaletę, że znajdują szeroką gamę możliwości reklamowych w celu promowania swojej działalności kryptograficznej oraz projektu w przedziale cenowym, który im odpowiada.

To rynek, który pozwala kupować produkty i usługi reklamowe bezpośrednio od niezależnych twórców mediów i treści bez pośrednictwa. Zamiast tego sprzedaje reklamy niezależnych mediów, influencerów i twórców treści, którzy mogą zarejestrować się jako sprzedawcy za pomocą platformy.

Ad Dragon jest zbudowany w całości na Ethereum. Wykorzystuje zdecentralizowane portfele, takie jak Metamask, dzięki czemu wypłaty są natychmiastowe. To coś wyjątkowego i skutecznego, jeśli szukasz najlepszych sieci reklamowych typu blockchain.

Ułatwia kupowanie reklam online niezależnym sprzedawcom i użytkownikom peer-to-peer, korzystając z solidnej platformy.

9. Sieć reklamowa AdBit Blockchain

AdBit służy do wysokowydajnej reklamy opartej na technologii blockchain. Jest to sieć reklamowa obsługująca Bitcoin i Blockchain, która działa na „Smart Bid Auction” i systemie płatności w czasie rzeczywistym. Co więcej, AdBit jest całkowicie przejrzysty zarówno dla reklamodawców, jak i wydawców.

Reklamodawcy mają możliwość uzyskania najwyższego zwrotu z budżetu reklamowego. Mogą korzystać z narzędzi, aby znaleźć odpowiednią grupę docelową dla swojego przekazu. Miliony unikalnych użytkowników mogą zobaczyć swoje reklamy na stronach wydawcy. Mogą nawet wybrać swoje ulubione witryny lub pozwolić, aby AdBit przeprowadził za nich kampanię sieciową.

Co więcej, wydawcy również czerpią wiele korzyści z AdBit. Mogą skonfigurować miejsca reklamowe AdBit na swoich stronach internetowych i umożliwić AdBit zarabianie na nich. Wszystkie płatności są dokonywane w czasie rzeczywistym bezpośrednio na ich konto. AdBit jest całkowicie przejrzysty i wysoce wydajny.

AdBit dokonuje płatności za pomocą Bitcoin. Te transakcje Bitcoin są rejestrowane w przejrzysty sposób w publicznym blockchainie.

Jego działanie jest proste.

Reklamodawca musi konkurować ze sobą, aby uzyskać udział w powierzchni reklamowej. Im wyższa oferta, tym więcej możesz zarobić na platformie.

Wydawca musi skonfigurować miejsce reklamowe w swojej witrynie. Reklama jest wybierana losowo na podstawie jej udziału w powierzchni reklamowej. Zwroty z AdBit są całkiem dobre.

10. Udziały w reklamach Sieć reklamowa Blockchain

Adshares oferuje zdecentralizowaną platformę do reklamy online. Jest to platforma, na której wydawcy i reklamodawcy mogą zawierać bezpośrednie umowy bez pośredników. Oferuje użytkownikom tanie, przejrzyste i wolne od cenzury reklamy.

Jest zasilany przez niezawodny łańcuch blokowy ADS, który jest w stanie wykonać 1 milion transferów na sekundę. Tak więc dość dobrze służy światowemu rynkowi reklamowemu. Co więcej, może obsłużyć duże ilości natychmiastowych mikropłatności. Dzięki Adshares wydawcy otrzymują natychmiastową płatność w zbywalnych monetach ADS, które są notowane na CoinMarketCap.

W rzeczywistości Adshares oferuje wiele zalet jako cyfrowy system reklamowy. Na przykład:

 • Są znacznie niższe opłaty
 • Minimalizuje możliwość blokowania reklam poprzez decentralizację serwerów reklamowych oraz innowacje w dostarczaniu reklam.
 • Niemal natychmiastowe płatności od reklamodawców do wydawców
 • Zapewnia wydawcom większą przejrzystość i swobodę
 • Adshare faworyzuje małych reklamodawców, ponieważ dołączenie do sieci nie wymaga dużych nakładów finansowych
 • Oferuje nową strukturę rynku z rozliczeniem w czasie rzeczywistym

Blockchain zrewolucjonizował branżę reklamy cyfrowej. Jest to więc idealny czas na zmianę i zainwestowanie pieniędzy marketingowych w sieci reklamowe oparte na Blockchain.

Tutaj wymieniliśmy najlepsze z nich, abyś mógł uzyskać najlepszy zwrot z inwestycji. Blockchain Advertising to przyszłość reklamy cyfrowej. Zrób więc pierwszy krok i wybierz najlepsze sieci reklamowe Blockchain z powyższej listy. Dziękuje za przeczytanie!