Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych skracaczy adresów URL w 2023 r. (poważnie)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych skracaczy adresów URL w 2023 r. (poważnie)

Czy chcesz skrócić linki do swoich blogów, aby wyglądały fantazyjnie i mniej przytłaczająco, gdy promujesz je w mediach społecznościowych?

A może chcesz oznaczyć swój link do formularza Google marką, aby Twoi odbiorcy ufali, że to Ty i uczestniczyli w Twojej ankiecie?

Skracacze adresów URL to najlepszy wybór.

W tym poście podzielę się z Tobą najlepszym narzędziem do skracania adresów URL w 2020 roku.

Zacznijmy.

Czym są narzędzia do skracania adresów URL?

Skracacze adresów URL to narzędzia online, które skracają adresy URL, dostosowują je do marek, a jednocześnie kierują użytkowników do oryginalnej lokalizacji lub strony.

To narzędzie może więcej, ponieważ pozwala zarządzać, klikać, promować i analizować aktywność linków.

Dlaczego warto skracać adresy URL?

Skracanie adresów URL chroni Twoją markę i pomaga rozwijać firmę.

Kiedy skracasz adres URL swojej witryny lub posta na blogu, te niepotrzebnie długie i niepokojąco wyglądające adresy URL stają się krótkie i fantazyjne. Staje się łatwy do czytania, pisania i zapamiętywania.

Ostatecznie zmusza ludzi do klikania na nie.

Poza tym, jeśli chodzi o wzrost, czytelnicy zawsze wolą markowe adresy URL od tych długich, trudnych do odczytania adresów URL. Zwłaszcza jeśli jest to marka, której już ufają. Ułatwia to śledzenie zaangażowania w celu ulepszenia strategii marketingowych.

Jak skrócić adres URL?

Skrócenie adresu URL witryny jest proste jak bułka z masłem. Po prostu przejdź do wybranej witryny do skracania adresów URL.

Skopiuj i wklej swój adres URL w podanym polu.

Następnie kliknij „Skróć URL” przycisk.

Najlepszy skracacz adresów URL w 2023 roku

W sieci WWW jest wiele narzędzi do skracania adresów URL; rozglądanie się w celu wybrania tego właściwego jest wyczerpujące.

Jednak, aby zaoszczędzić Ci mnóstwo pracy, dokładnie przejrzałem najlepsze narzędzie do skracania adresów URL w 2023 roku.

Proszę bardzo

Bit.ly

Bitly to platforma do skracania adresów URL dla firm. Ma kilka ekscytujących ofert dla rozwoju biznesu. Poza tym jest bardzo łatwy w użyciu i ma szczegółowy pulpit analityczny. Niektóre z metryk zorientowanych na biznes to linki, udziały organiczne i lokalizacja osób klikających.

Rekommenderad:  Wyszukiwanie wektorowe: optymalizacja pod kątem ludzkiego umysłu dzięki uczeniu maszynowemu

To narzędzie ma hojną ofertę freemium i dzięki temu jest dla mnie najlepsze. Za darmo możesz dostosować końcową połowę swojego adresu URL. Możesz także wykonać kilka dodatkowych podstawowych czynności, takich jak śledzenie współczynników klikalności, dostęp do informacji o stronach odsyłających i marce 1000 niemarkowych linków miesięcznie.

Jeśli oferta freemium Bit.ly mogłaby być tak znakomita, zastanawiałeś się kiedyś, co zawiera wersja premium? W przypadku bardziej znanych marek bit.ly umożliwia pełne branding linków i śledzenie linków.

cennik

Bezpłatnie: – $0/miesiąc

Podstawowy – 29 USD miesięcznie

Premium- 199 $/miesiąc

Indywidualne rozwiązanie — uzyskaj wycenę.

Rebrandly

Rebrandly ma niewielkie wyczucie w porównaniu z innymi narzędziami do skracania adresów URL. To narzędzie chce, abyś czerpał korzyści z dostosowywania adresu URL. Więc odwołuje się do tego w całej sieci World Wide Web.

Rebrandly pozwala nawet ukryć link w linku QR.

cennik

Bezpłatnie: – $0/miesiąc

Starter: – 29 USD / miesiąc

Pro: – 69 USD / miesiąc

Premia: – 499 USD miesięcznie

Przedsiębiorstwo: – Cena niestandardowa

małyURL

Narzędzie do skracania TinyURL pozwala tworzyć linki, które nigdy nie wygasają. I to za darmo każdego dnia, o każdej porze. To narzędzie ma robota AI, który skraca dla Ciebie adres URL lub możesz dostosować wynik.

Skracacz TinyURL ma małą funkcję zakładek, zwaną bookmarkletem. Jest to kod javascript, który po dodaniu do paska narzędzi przeglądarki internetowej generuje krótkie łącze ze strony internetowej po kliknięciu przycisku.

Następnie przekierowuje na platformę TinyURL, dzięki czemu można skopiować wygenerowany link.

cennik

Bezpłatny

Migać

Narzędzie do skracania adresów URL BL.INK skraca linki i śledzi ruch, jaki niesie ze sobą link. Ma wyjątkowy pulpit nawigacyjny, który pokazuje ogólne statystyki łącza i jego trendy.

To narzędzie ma najbardziej wszechstronną analitykę. Możesz dokładniej przyjrzeć się ruchowi według urządzenia, strony odsyłającej, lokalizacji, a nawet kliknięć i czasu kliknięcia. Pozwala także otagować link, aby zobaczyć ruch z linków i lepiej zarządzać kampaniami.

cennik

Bezpłatnie: $0/ miesiąc

Rekommenderad:  Ponad 10 najlepszych rekolekcji pisarskich w 2023 r. (osobiście i online)

Ekspert: od 12 USD miesięcznie

Małe i średnie firmy: od 99 USD miesięcznie

Zespół: od 299 USD miesięcznie

Biznes: od 599 USD miesięcznie

Przedsiębiorstwo: cena niestandardowa

Skracacz adresów URL Zapier

Dlaczego kocham to narzędzie? To jest automatyczne.

Narzędzie do skracania adresów URL firmy Zapier automatycznie tworzy i zapisuje krótkie linki. Sprawia, że ​​budowanie zautomatyzowanego przepływu pracy jest bezproblemowe. Wyobraź sobie, że możesz skrócić link do swojego posta w mediach społecznościowych i jednocześnie zapisać go w Arkuszach Google.

Czy to przez sms, czy na Twitter, to narzędzie pozwala zaoszczędzić dodatkowe koszty związane z wysyłaniem linków i dodatkowych znaków tekstowych. Zabawne jest to, że Zapier integruje się z over 2000 aplikacji, w tym Google Drive, Slack, Pipedrive itp.

cennik

Bezpłatny.

Twoje

YOURLS to narzędzie do skracania adresów URL typu open source. Akronim to Twój własny skracacz adresów URL. Dzięki niemu możesz tworzyć prywatne i publiczne linki. Możesz to zrobić zarówno za pomocą sekwencyjnych, jak i niestandardowych słów kluczowych w adresach URL.

To narzędzie zawiera architekturę wtyczek, która umożliwia dodawanie nowych niestandardowych funkcji. A jego solidna analityka obejmuje geolokalizację, raporty śledzenia stron odsyłających i historyczne raporty kliknięć.

Jak sama nazwa wskazuje, „Własne” – możesz uruchomić własną usługę skracania adresów URL za pomocą małych skryptów PHP tego narzędzia.

cennik

Bezpłatny

Ow.ly

Narzędzie do skracania adresów URL Ow.ly pozwala śledzić ruch w linkach po ich skróceniu. Czy to linki do biuletynów, postów w mediach społecznościowych, komentarzy czy mikrostron. Poza tym możesz dać dostęp wielu członkom zespołu, aby skrócić link.

W przeciwieństwie do wielu innych skracaczy, to narzędzie zapobiega cyberatakom, sprawdzając linki na czarnej liście Bezpiecznego przeglądania Google. Przekierowuje i indeksuje Twoje linki, aby dostosować je do najlepszych praktyk SEO.

cennik

Bezpłatnie: $0 aż do 3 Profile społecznościowe.

Profesjonalny: 29 USD miesięcznie za maksymalnie 10 profili społecznościowych.

Zespół: 129 USD miesięcznie za maksymalnie 20 profili społecznościowych.

Biznes: 599 USD miesięcznie za maksymalnie 35 profili społecznościowych.

Enterprise: plan oparty na ofercie

Shorby’ego

Ta usługa skracania adresów URL jest specjalnie zaprojektowana dla Instagrammerów. Shorby zapewnia dostosowanie łącza do profilu krótkiego adresu URL Instagram użytkownicy.

Rekommenderad:  20 najlepszych stron z memami na Instagram w Indiach, które cię rozśmieszą

przed Shorbym, Instagram użytkownicy będą konsekwentnie aktualizować swój biolink, aby promować każdy ze swoich linków. Jednak w przypadku Shorby wystarczy tylko dodać świeże treści do Shorby i pozwolić, aby link bio pozostał taki sam.

To narzędzie umożliwia śledzenie danych analitycznych dla Twojego łącza Shorby, za które możesz zapłacić za wyświetlaną treść.

cennik

Darmowy plan: Nie, ale jest 5- dni próbne.

Płatny plan: Podstawowy plan startowy od $9miesięcznie, dodaj Google Analytics i śledzenie reklam za 29 USD miesięcznie

AdF.ly

AdFly to bezpłatne narzędzie do skracania adresów URL, które pomaga skracać linki i zarabiać na nich.

Po zarejestrowaniu się i utworzeniu konta narzędzie to umożliwia zarabianie pieniędzy za każdym razem, gdy użytkownik kliknie skrócony link. Możesz także promować swoje linki do mediów społecznościowych, aby zwiększyć liczbę kliknięć i zwiększyć widoczność.

Możesz także podejmować decyzje biznesowe, śledząc wydajność swoich linków.

cennik

Bezpłatny.

Tiny.cc

Tiny.cc to narzędzie do skracania adresów URL, które zachęca do tworzenia i inteligentnego kierowania użytkowników na podstawie języka. Ma ofertę retargetowania, aby mierzyć wydajność kampanii i zwiększać zwroty.

To narzędzie ogranicza budżet, umożliwiając tworzenie bogatych w słowa kluczowe i próżnych adresów URL w celu promowania marki i widoczności.

cennik

Podstawowy: $5 na miesiąc

Biznes: 25 dolarów miesięcznie

Za: 44 USD miesięcznie

Przedsiębiorstwo: oparte na wycenie

Końcowe przemyślenia

Każde narzędzie ma unikalną cechę. A dla biznesu najlepszą opcją jest wybranie takiej, która będzie dla Ciebie odpowiednia, biorąc pod uwagę budżet, wielkość firmy i grupę docelową.

Sprawdź Group Leads, inne oprogramowanie, które może pomóc w generowaniu leadów z Twojej firmy Facebook grupa(y).