Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych usług do wysyłania dużych plików pocztą elektroniczną

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych usług do wysyłania dużych plików pocztą elektroniczną

Nie można wysyłać dużych plików za pomocą zwykłych usług e-mail. Większość popularnych usług e-mail, takich jak Gmail, Yahoo, Hotmail i AOL, umożliwia wysyłanie załączników o rozmiarze do 20 MB, czyli znacznie mniej, w przypadku, gdy chcesz wysyłać filmy, zdjęcia z wakacji lub piosenki wysokiej jakości. Poniżej znajduje się 10 najlepszych witryn, które pomogą Ci wysyłać duże pliki znajomym i rodzinie bez wydawania dużych pieniędzy.

Dropper plików to jedyna witryna na tej liście, która umożliwia wysyłanie plików do 5 GB. Teraz możesz wysyłać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, filmy HD, a nawet filmy za pomocą tej niesamowitej usługi. Wszystkie Twoje pliki można łatwo przesłać jednym kliknięciem. Chociaż jest to jedna z najlepszych usług udostępniania plików, nie pozwala na przesyłanie wielu plików jednocześnie.

Fabryka plików umożliwia przesyłanie i wysyłanie plików o wielkości do 300 MB każdy. W przeciwieństwie do File Dropper, możesz przesyłać i wysyłać do 25 plików jednocześnie. Umożliwia także strumieniowe przesyłanie muzyki i pobieranie wszystkich plików bez żadnych ograniczeń. File Factory zawiera plik Facebook aplikacja, klient stacjonarny i wiele funkcji edycji obrazu.

UpuśćWyślij przesyłaj wszystkie swoje pliki bezpiecznie, korzystając z 256-bitowego zabezpieczenia AES. Umożliwia przesyłanie plików do 2 GB każdy. Możesz nawet bezpiecznie wykonać kopię zapasową wszystkich ważnych plików, które można łatwo pobrać, gdy zajdzie taka potrzeba.

Wyślij przestrzeń to kolejna przydatna usługa, która pozwala wysłać do 5 pliki o rozmiarze 300 MB każdy. Możesz przesyłać nieograniczoną liczbę plików bez rejestracji, ale jeśli jesteś członkiem Send Space, otrzymasz specjalne korzyści i punkty bonusowe.

Wysłałeś to to jedna z najpopularniejszych usług udostępniania plików. Umożliwia wysyłanie plików o rozmiarze do 100 MB. Wszystkie Twoje pliki są dostępne do pobrania wyłącznie dla 7 dni. Możesz nawet zabezpieczyć swój plik hasłem i uzyskać potwierdzenie przeczytania po pobraniu plików przez odbiorcę.

6. Drop.io

Drop.io to ciekawa usługa udostępniania plików, która umożliwia wysyłanie plików o rozmiarze do 100 MB każdy. Pomaga także w przesyłaniu i pobieraniu wszystkich plików nieograniczoną liczbę razy. Możesz chronić swoje pliki hasłem, a nawet ustawić uprawnienia i datę wygaśnięcia wszystkich swoich plików.

Poczta duży plik zapewnia dobrą usługę wysyłania plików do 100 MB każdy, ale wiąże się z pewnymi ograniczeniami pobierania. Możesz przesyłać i wysyłać nieograniczoną liczbę plików do znajomych, ale będą oni mogli je pobrać tylko 25 razy w miesiącu.

WYSŁAĆ 6 to prosty sposób wysyłania wielu plików, z limitem 100 MB na każdy plik. Umożliwia śledzenie wszystkich plików. Można przesyłać tylko 6 plików co dziesięć minut. Wszystkie przesłane pliki są usuwane po 14 dniach. WYSŁAĆ 6 Konta Lite (bezpłatne) zawierają książkę adresową, która umożliwia importowanie istniejących kontaktów z wielu usług e-mail.

9. Tonsho

Tonsho umożliwia wysyłanie plików o rozmiarze do 100 MB każdy. Umożliwia zabezpieczenie hasłem wszystkich plików, aby nikt nie mógł nielegalnie pobrać wszystkich Twoich prywatnych dokumentów. Współpracuje ze standardowymi klientami poczty e-mail, takimi jak Microsoft Outlook, Mac Mail i Thunderbird.

Przesyłaj duże pliki pozwala wysłać do 5 plików każdy z limitem 1 GB. Umożliwia zabezpieczenie hasłem pliku. Możesz nawet dodać swoją osobistą wiadomość podczas wysyłania dużych plików do znajomych. Zostaniesz powiadomiony, gdy odbiorca pobierze Twoje pliki. Przesyłaj duże pliki DropZone umożliwia wysyłanie plików poprzez przeciąganie i upuszczanie ich Windows.

Wniosek

Większość usług umożliwia przesyłanie plików o rozmiarze większym niż 100 MB każdy. Jeśli chcesz wysyłać filmy HD lub zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, zaleca się skorzystanie z tego Dropper plikówktóry umożliwia wysyłanie plików do 5 GB każdy. Jeśli wysyłasz swoim współpracownikom ważne dokumenty biurowe, musisz spróbować UpuśćWyślij, które bezpiecznie przesyłają wszystkie Twoje pliki przy użyciu 256-bitowego zabezpieczenia AES. Powiedz nam, która jest Twoją ulubioną usługą oraz co Ci się podobało, a co nie, w odniesieniu do usług udostępniania plików wymienionych powyżej.

Kredyt zdjęciowy: Allegranj.net

Table of Contents