Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych usług subskrypcji Box (i czego możesz się od nich nauczyć)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych usług subskrypcji Box (i czego możesz się od nich nauczyć)

Pudełka subskrypcyjne stały się niezwykle popularne w ciągu ostatnich kilku lat, zarówno wśród firm, jak i konsumentów. Podczas gdy konsumenci kochają je za ich specyfikę i wygodę (jak miło jest otrzymywać co miesiąc wszystkie ulubione karmy i przekąski Twojego psa automatycznie?), Firmy uwielbiają pudełka subskrypcyjne, ponieważ pozwalają dotrzeć do niszowych odbiorców i zapewniają spójną miesięczną sprzedaż. Oczywiście to, że pudełka subskrypcyjne są popularne, nie oznacza, że ​​możesz rozpocząć biznes w tym modelu i oczekiwać, że automatycznie odniesie sukces.

Aby Twoja firma oferująca subskrypcje naprawdę się rozwijała i prosperowała, musisz zrozumieć model biznesowy — jak to działa i dlaczego najlepsze firmy odnoszą tak duże sukcesy.

Im lepiej zrozumiesz, jak działa model biznesowy abonamentu, tym lepiej będziesz przygotowany do uruchomienia i rozwoju swojej firmy. I na szczęście istnieje wiele odnoszących sukcesy firm oferujących subskrypcje, od których można się uczyć.

Ale zanim zagłębisz się w dziesięć najlepszych usług subskrypcji, będziesz chciał odpowiedzieć na to pytanie:

Czym w ogóle są pudełka subskrypcyjne?

Pudełka subskrypcyjne to fizyczna dostawa, która jest automatycznie wysyłana do konsumenta. Podczas gdy wiele elementów w dobrze zaprojektowanym pudełku subskrypcyjnym jest praktycznych, sama dostawa ma być przeżyciem, dając konsumentowi coś, na co będzie czekał za każdym razem, gdy pudełko zostanie podrzucone na wyciągnięcie ręki. W zależności od modelu pudełka subskrypcyjnego, elementy zawarte w pudełku są albo wysoce wyselekcjonowane, oferowane ze zniżką, albo jeszcze lepiej, oba.

Aby jeszcze bardziej ułatwić zrozumienie, czym jest biznes związany z subskrypcją, poniżej znajduje się lista funkcji, które zawiera każda odnosząca sukcesy marka:

 • Dostawa fizyczna: Chociaż technicznie rzecz biorąc, niektóre elementy mogłyby być dostarczane cyfrowo, prawdziwy model pudełka subskrypcyjnego wymaga dostarczenia subskrybentom rzeczywistego pudełka fizycznego.
 • Klienci powracający: Firmy oferujące skrzynki subskrypcyjne muszą również mieć stałych klientów, co oznacza, że ​​klienci zapisują się na regularne dostawy skrzynki subskrypcyjnej. Chociaż czas między dostawami różni się w zależności od firmy, fakt, że firma może dokładnie przewidzieć, ile pieniędzy zarobi każdego miesiąca, jest w dużej mierze powodem, dla którego firmy oferujące abonamenty mogą odnieść taki sukces.
 • Dodatkowa wartość: Aby firma oferująca pudełka subskrypcyjne mogła naprawdę zaspokoić potrzeby swoich konsumentów, musi oferować jakąś dodatkową wartość poprzez swoją subskrypcję. Dla większości najłatwiejszym sposobem zapewnienia wartości jest wygoda. Ale oferując jeszcze bardziej unikalne propozycje wartości, firmy oferujące abonamenty mogą lepiej przyciągać nowych klientów i zatrzymywać ich na długie lata. Niektóre z najlepszych propozycji wartości obejmują:
  • Niespodzianka w każdym pudełku abonamentowym
  • Nowe przedmioty lub produkty, które pozwalają klientom odkryć coś innego
  • Kuracja ekspercka, dzięki której zawarte elementy są zaufane i wysoko cenione
  • Dodatkowe oszczędności, dzięki którym konsument płaci mniej za pakiet subskrypcyjny niż w przypadku samodzielnego zakupu wszystkich elementów

Te niezbędne komponenty dla firm oferujących usługi abonamentowe są niezbędne, jeśli chcesz stworzyć prawdziwą markę, która może rosnąć przez wiele lat. Oczywiście założenie marki pudełek subskrypcyjnych to coś więcej niż wiedza o tym, co sprawia, że ​​pudełko subskrypcyjne jest świetne. Strona biznesowa pudełek subskrypcyjnych jest równie ważna, jeśli poważnie myślisz o zapewnieniu swoim klientom wyjątkowego i wartościowego doświadczenia.

Jak działają firmy oferujące skrzynki subskrypcyjne?

Firmy korzystające z abonamentów działają najlepiej, gdy mają niezawodne systemy wspierające wszystkie ich codzienne operacje. Ponieważ firmy oferujące subskrypcje stały się tak popularne, istnieje duże wsparcie, gdy zaczynasz konceptualizować i budować swoją markę. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych aspektów biznesowych boksów abonamentowych, które należy wziąć pod uwagę przed uruchomieniem własnego biznesu:

Powtarzające się zamówienia

Skrzynki abonamentowe są możliwe tylko przez powtarzające się zamówienia, co oznacza, że ​​musisz mieć system automatycznego rozliczania i dostawy dla każdego klienta. Im bardziej zintegrowany może być ten system z dostawcami Twoich produktów, tym łatwiej będzie rozwijać Twoją firmę.

Częstotliwość subskrypcji

Twoja firma oferująca pudełka subskrypcyjne może zdecydować, czy klienci mogą dostosować częstotliwość otrzymywania pudełek. Chociaż istnieje potencjalna zaleta umożliwienia klientom wyboru, czy chcą na przykład dostarczać pudła co miesiąc, czy co drugi miesiąc, ten rodzaj dostosowania może nieco skomplikować logistykę Twojej firmy. Pamiętaj, aby rozważyć zalety i wady oferowania tego rodzaju dostosowywania przed wprowadzeniem swojej marki. I pamiętaj, czasami im mniej opcji mają Twoi klienci, tym lepiej!

Rekommenderad:  6 najlepszych słuchawek i wkładek dousznych do MacBooka Air i Pro (M2

Zawartość pudełka

Jednym z najważniejszych elementów rozpoczynania działalności związanej z pudełkami subskrypcyjnymi jest oczywiście wiedza, co dokładnie trafi do twoich pudełek. Czy będą to te same produkty w każdej wysyłce, czy produkty będą się zmieniać z miesiąca na miesiąc? Czy klienci będą mogli wybrać produkty, które chcą, czy też będziesz je nadzorować? Ponadto niezbędne jest nawiązywanie relacji z dostawcami, a także znajomość kosztu każdego produktu, w tym kosztów wysyłki i pracy wymaganej do fizycznego złożenia pudełek.

Opcje rozmiaru

Tak jak niektóre firmy oferujące skrzynki subskrypcyjne pozwalają klientom wybrać częstotliwość wysyłki, inne umożliwiają dostosowanie rozmiaru, a tym samym kosztów. W zależności od wysyłanych produktów i relacji z dostawcami oferowanie różnych rozmiarów może być dobrym pomysłem. Na przykład osoba z jednym psem potrzebowałaby mniej smakołyków w każdym pudełku subskrypcyjnym niż osoba z czterema psami.

Wysyłka

Jedną z najtrudniejszych części prowadzenia działalności związanej z pudełkami subskrypcyjnymi jest zapewnienie, że wszystkie pudełka zostaną wysłane na czas i bezpiecznie dostarczone. Jeśli Twoje produkty są łatwo psujące się lub bardzo łamliwe, wysyłka staje się jeszcze ważniejsza. Wiedza o tym, ile kosztuje wysłanie pudełek subskrypcyjnych, jest niezbędna, abyś mógł mieć pewność, że pobierasz wystarczającą ilość pieniędzy za usługę. Ze względu na komplikacje związane z dostawą wiele firm oferujących skrzynki subskrypcyjne wysyła przesyłki tylko do niektórych krajów i stanów.

Obsługa anulowań

Podobnie jak w przypadku każdej firmy detalicznej, właściciele powinni spodziewać się zwrotów i anulowań. Wprowadzając odpowiedni wskaźnik anulowań do swojego modelu biznesowego, możesz mieć pewność, że Twoja firma nie ucierpi, gdy co miesiąc mają miejsce normalne anulowania.

Obsługa klienta

Aby Twoja firma oferująca subskrypcje działała bez zarzutu, musisz zapewniać znakomitą obsługę klienta. Zapewnienie klientom łatwego miejsca, w którym mogą zadawać pytania lub zgłaszać wątpliwości, pomoże Twojej firmie zachować dobrą reputację. Chociaż na początku może być konieczne samodzielne zajmowanie się obsługą klienta, pamiętaj o zapoznaniu się ze wszystkimi dostępnymi systemami obsługi klienta, które mogą pomóc zautomatyzować e-maile, wiadomości tekstowe i rozmowy telefoniczne. Dzięki temu Twoja firma może być responsywna i pomocna bez konieczności pracy przez całą dobę.

Jak rozpocząć biznes związany z subskrypcją w 7 Kroki

Skorzystaj z tej przydatnej listy kontrolnej, aby rozpocząć tworzenie własnej, odnoszącej sukcesy marki pudełek subskrypcyjnych.

1. Znajdź wyjątkową niszę.

Aby stworzyć udane pudełko subskrypcyjne, musisz znać swoją grupę docelową. Im bardziej niszowa może być Twoja firma, tym łatwiej znajdziesz swoich ludzi. Jeśli spróbujesz stworzyć pudełko subskrypcyjne, którego wszyscy chcą, istnieje duża szansa, że ​​nikt go nie kupi. Skoncentruj się na tym, komu chcesz sprzedawać i rozmawiaj z nimi bezpośrednio. Znając swojego docelowego konsumenta, możesz zacząć tworzyć wrażenia, które naprawdę pokochają i będą oczekiwać za każdym razem, gdy nadejdzie ich pudełko.

2. Zbadaj swoją konkurencję.

W biznesie konkurencja to dobra rzecz. Chcesz zobaczyć, jak inne firmy robią to, co robisz (lub coś zbliżonego), ponieważ pokazuje ci to, że naprawdę istnieje rynek dla twojego pomysłu. Chociaż nie chcesz tak bardzo zafiksować się na swojej konkurencji, że stracisz inspirację („Cóż, ktoś już to robi”) lub staniesz się dokładnie taki jak oni („Nie, nie możemy wprowadzić tego produktu, ponieważ tak-i- więc nie oferuje tego”), chcesz wiedzieć, co oferują, ile pobierają i, co najważniejsze, co Twoja firma może zrobić lepiej.

3. Wybierz swoich dostawców.

W zależności od produktów, które uwzględnisz w swoim pudełku subskrypcyjnym, będziesz musiał nawiązać relacje z jednym lub kilkoma różnymi dostawcami. Ci dostawcy muszą nie tylko być renomowani i godni zaufania, ale także muszą rozumieć, co robisz, aby mogli Ci pomóc. Ponieważ produkty są naprawdę tym, o co chodzi w pudełku subskrypcyjnym, powinien to być stosunkowo czasochłonny etap budowania Twojego biznesu. Im bardziej selektywnie wybierasz dostawców, z którymi chcesz współpracować, tym bardziej zadowoleni będą Twoi klienci.

4. Utwórz początkowe pudełko z próbkami.

Tworząc pudełko z próbkami, nie tylko przejdziesz przez proces łączenia wszystkich swoich produktów i wyeksponowania ich w estetyczny sposób, ale także lepiej zrozumiesz, jak czasochłonny jest ten proces i jak dokładnie uzyskać od początku do końca. Twoje pudełko z próbkami może być również wykorzystywane do mierzenia zainteresowania docelowych odbiorców, a także do celów marketingowych na Twojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych itp.

5. Zbuduj swoją stronę internetową.

Firmy oferujące subskrypcje muszą mieć łatwą w obsłudze, zawierającą informacje witrynę internetową, aby klienci mieli pewność, że chcą wykupić subskrypcję. W przeciwieństwie do zwykłych sklepów internetowych, w których klienci kupują produkt tylko raz, firmy subskrypcyjne proszą klientów o zapisanie się na kilka zakupów jednocześnie. Im bardziej Twoja witryna może zapewnić klientom to, co otrzymują, wartość pudełka i powody, dla których powinni Ci zaufać, tym więcej konwersji uzyskasz, gdy odwiedzają Twoją witrynę. Pamiętaj więc, aby zbudować swój sklep internetowy z platformą eCommerce, która ma oprogramowanie do zarządzania subskrypcjami wbudowany.

Rekommenderad:  10 najlepszych aplikacji biurowych na Androida, które zwiększą Twoją produktywność

6. Promuj swoją firmę w Internecie.

Ponieważ znasz już swoją grupę docelową i stworzyłeś dla niej idealne pudełko subskrypcyjne, marketing online powinien być stosunkowo łatwy. Skorzystaj z narzędzi do obsługi odbiorców i płatnych reklam w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach, które pomogą Ci umieścić swoją skrzynkę subskrypcyjną przed ludźmi, którzy będą jej najbardziej potrzebować.

7. Przyjmuj zamówienia i wysyłaj pudła.

Teraz, gdy ludzie wiedzą o Twojej firmie i kochają Twój produkt, nadszedł czas, aby wziąć zamówienia na prenumeratę i zacznij wysyłać pudełka! Całe to doświadczenie powinno być tak płynne, jak to tylko możliwe, abyś mógł cieszyć się pracą nad swoim biznesem — i abyś mógł mieć pewność, że każde zamówienie zostanie zrealizowane.

10 najlepszych usług skrzynki subskrypcyjnej

Oczywiście posiadanie własnej firmy oznacza ciągłe poszukiwanie sposobów na wyróżnienie się, przyciągnięcie większej liczby klientów i zarobienie większych pieniędzy. Oznacza to, że bez względu na to, w jakiej branży działasz, zawsze powinieneś patrzeć na to, co robią najlepsi z najlepszych. Integrując najmądrzejsze elementy różnych modeli biznesowych we własnej marce, możesz stworzyć całkowicie wyjątkowe doświadczenie, które pokochają Twoi klienci.

Poniżej znajduje się dziesięć najlepszych usług subskrypcji i to, czego powinieneś się z nich nauczyć dla własnej firmy.

1. Dolarowy klub golenia

Wysokiej jakości produkty w przystępnej cenie to jeden z powodów, dla których mężczyźni i kobiety subskrybują Dolarowy klub golenia. Dodaj fakt, że pudełko subskrypcyjne sprawia, że ​​trzymanie ostrych maszynek do golenia w domu jest wygodne, a zrozumiesz, dlaczego od dawna jest to jedna z najpopularniejszych firm subskrypcyjnych. Marka sprawia, że ​​doświadczenie klienta jest jeszcze lepsze, oferując up-sell, w tym produkty związane z goleniem.

2. Skrzynka z łupami

Najlepsze pudełko subskrypcyjne dla fanów popkultury, Skrzynka z łupami rozumie znaczenie ekstremalnej personalizacji, dlatego właśnie ich model biznesowy eksplodował w ciągu ostatnich kilku lat. Od gier po science-fiction, od popowych ikon po sitcomy, Loot Crate to definicja znajomości docelowych odbiorców. Oferując przede wszystkim dwumiesięczne subskrypcje (klienci są rozliczani co drugi miesiąc, gdy wysyłane są pudełka), Loot Crate utrzymuje współczynnik nowości bez wyczerpania unikalnych przedmiotów do wysłania. Chcesz, aby pudełko wypełnione gadżetami z Harry’ego Pottera było dostarczane do twoich drzwi co drugi miesiąc? Deadpoola? Cześć kotku? Loot Crate to miejsce, do którego należy się udać.

3. Ipsy

Najlepsze pudełko subskrypcyjne dla miłośników makijażu, Ipsy jest popularny, ponieważ umożliwia klientom wypróbowanie różnych produktów do makijażu i pielęgnacji za ułamek ceny. A ponieważ działy makijażu w sklepach mogą być tak onieśmielające, wybór najlepszych, najmodniejszych produktów pomaga złagodzić uczucie przytłoczenia. Marka nadal pokonuje konkurencję dzięki dwóm ogromnym zaletom: po pierwsze, możesz dodawać niestandardowe funkcje do swojego pudełka w zależności od swojego stylu, skóry itp. Po drugie, możesz pominąć miesiąc bez kary, jeśli wybierasz się na wakacje lub po prostu brakuje funduszy. Marka jest mądra także dlatego, że poznając swoich odbiorców, poszerzyła swoją ofertę. Teraz możesz również subskrybować Ipsy Glam Bag Plus, który daje subskrybentom 5 pełnowymiarowych produktów do pielęgnacji skóry i makijażu każdego miesiąca, a także możliwość wyboru 3 z 5 produkty.

4. łyk przez

W prostszym pudełku subskrypcyjnym wybierasz swoje herbaty i łyk przez wysyła je do Ciebie co miesiąc za mniej pieniędzy, niż kosztowałoby ich samodzielne kupienie. Zaprojektowany specjalnie dla miłośników herbaty, którzy chcą cieszyć się ulubionymi herbatami, jednocześnie odkrywając nowe smaki i marki, Sips By przygotowuje comiesięczne pudełko za jedyne 15 USD, wybierając herbaty, które według nich Ci się spodobają, i dając ci możliwość ich ponownego zakupu, jeśli to zrobisz. Jako dodatkowy bonus, Sips By oferuje bezpłatną wysyłkę w całych Stanach Zjednoczonych.

5. HelloFresh

Jeden z najpopularniejszych obecnie zestawów posiłków na rynku, HelloFresh jest udanym pudełkiem subskrypcyjnym przede wszystkim dlatego, że jego cena jest w zasięgu jego docelowego klienta: zapracowanych rodzin, które nadal chcą zebrać się przy stole na domowy posiłek. W przeciwieństwie do w pełni przygotowanych posiłków, HelloFresh łączy składniki według przepisu, dzięki czemu możesz szybko wyjąć to, czego potrzebujesz na posiłek i zacząć, dzięki czemu czas przygotowania do talerza jest szybszy niż u konkurencji. Ponadto posiłki są przyjemne dla tłumu i można je dostosowywać, pomagając im dopasować się do gustów większej liczby członków rodziny.

Rekommenderad:  5G, od dziś wszystko się zmienia: TIM i Vodafone przedstawiają nowe oferty

6. Poprawka ściegu

Zaoferowanie nowym klientom quizu dotyczącego stylu, który pomoże im dostosować ich obsługę, Poprawka ściegu jest jedną z najpopularniejszych witryn z ubraniami online nie bez powodu. Chociaż technicznie nie musisz zapisywać się na subskrypcję (nie ma umów, które Cię zobowiązują), prawie wszyscy klienci przechodzą na subskrypcje miesięczne. Otrzymujesz nie tylko osobistego stylistę, który zaopiekuje się Twoim comiesięcznym pudełkiem z ubraniami, ale możesz jeszcze bardziej spersonalizować swoje pudełko, wybierając swój styl i budżet. A jeśli zdecydujesz się zatrzymać którąkolwiek z części, otrzymasz je ze zniżką, dzięki czemu pudełko subskrypcyjne będzie jeszcze bardziej wartościowe. Wysyłka, zwroty i wymiany są zawsze bezpłatne dzięki Stitch Fix.

7. Pudełko kory

Pudełko kory to coś więcej niż pudełko subskrypcyjne dla rodziców psów, to doświadczenie, na które wszyscy czekają. Dzięki comiesięcznym pudłom tematycznym BarkBox sprawia, że ​​otrzymywanie nowego pudełka jest zabawne — to znacznie więcej niż tylko pudełko wypełnione karmą dla psów i smakołykami. BarkBox idzie o krok dalej, umożliwiając rodzicom szczeniąt dostosowywanie pudełek w zależności od wielkości i wieku psa. Fakt, że produkty są wysokiej jakości i często się nimi zachwycają, pomaga złagodzić wahania, jakie mogą mieć nowi subskrybenci.

8. SnackNation

Obiecywanie najlepszych przekąsek-niespodzianek z dowolnego pudełka subskrypcyjnego, SnackNation sprawia, że ​​klienci wracają, ponieważ wykonują świetną robotę, dostarczając wysokiej jakości, nowatorskie przekąski, których zwykle nie można znaleźć w sklepach. Oprócz zakupów dla domu i rodziny, SnackNation ma również specjalne subskrypcje dla pracowników i biur, co sprawia, że ​​czynnik dostosowywania jest kolejnym ważnym powodem, dla którego marka stała się tak popularna.

9. FabFitZabawa

Często określane jako FFF, FabFitZabawa to wysoce wyselekcjonowane pudełko z artykułami przeznaczonymi dla kobiet zainteresowanych sprawnością, dobrym samopoczuciem i stylem. Największą zaletą FFF jest to, że wszystkie elementy w pudełku są warte znacznie więcej niż kwota, którą klienci płacą co miesiąc — zaledwie 49,99 USD. A ponieważ każdy miesiąc oferuje niespodziankę w postaci gadżetów, klienci chcą zachować subskrypcję, aby uniknąć FOMO.

10. KiwiCo

Najlepsze pudełko subskrypcyjne dla dzieci, KiwiCo jest często podawany dzieciom na urodziny i święta. Wyjątkowy i praktyczny (każde pudełko zawiera różnorodne praktyczne zajęcia naukowe), KiwiCo pomaga rodzicom zapewnić dzieciom rozrywkę i edukację dzięki motywom STEAM lub STEM. A ponieważ dzieci rosną, a zainteresowania się zmieniają, KiwiCo oferuje swoim klientom osiem różnych skrzynek w różnych zalecanych przedziałach wiekowych. Same pudełka są niedrogie (zaledwie 19,95 USD), co czyni je łatwą miesięczną inwestycją dla większości rodziców lub dziadków. Kolejną zaletą KiwiCo jest to, że oferują poprzednie pudełka jako jednorazowe zakupy, aby klienci mogli wypróbować to doświadczenie przed zapisaniem się na comiesięczne przesyłki.

Wniosek

Rozpoczęcie działalności związanej z subskrypcją jest zdecydowanie dobrym pomysłem, o ile wiesz, kim są Twoi odbiorcy i czego szukają. Gdy już skoncentrujesz się na swoim pomyśle, upewnienie się, że możesz pozyskiwać produkty i oferować atrakcyjne propozycje wartości, jest kolejnym najważniejszym krokiem do zbudowania skrzynki subskrypcyjnej. Im bardziej zabawne i ekscytujące może być Twoje pudełko, tym bardziej Twoi klienci je pokochają — i porozmawiają o nim ze swoimi przyjaciółmi.

Oczywiście biznes to biznes, więc upewnij się, że dobrze znasz swoje marże zysku, zanim złożysz comiesięczne obietnice swoim klientom.

Table of Contents