Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

10 najlepszych witryn do kupowania Głosy w ankiecie na Instagramie w 2024 r. (TANIE i fałszywe)

10 najlepszych witryn do kupowania Głosy w ankiecie na Instagramie w 2024 r. (TANIE i fałszywe)

Najlepsze witryny do kupowania Głosy w ankiecie na historie na Instagramie

Często interakcja z użytkownikami jest bardzo pomocna, dzięki czemu można ich lepiej zrozumieć. Niestety większość użytkowników ma tendencję do ignorowania ankiet na Instagramie.

Tylko z tego powodu konieczne staje się kupowanie głosów w ankietach na Instagramie, niezależnie od tego, czy robisz to w relacjach, czy w swoich filmach/postach.

Za pomocą tych ankiet możesz lepiej poznać opinię swoich obserwujących i uzyskać jaśniejszą wizję swojej grupy docelowej.

Może na przykład pomóc Tobie, marketerowi w mediach społecznościowych, w przeprowadzeniu badań i ankiet. W większości przypadków otrzymasz więcej głosów, jeśli Twoi obserwujący zobaczą, jak inni głosują w tej samej sprawie.

Jeśli nie masz dużego zaangażowania i naturalnego zasięgu, zaleca się zakup głosów w ankietach na Instagramie.

Oto niektóre z najlepszych stron internetowych, na których można tanio kupić głosy w ankietach na Instagramie.

Najlepsze strony do kupowania Głosy w ankietach na Instagramie

1. Pan mediów

Mister mediów Kup historię na Instagramie Głosuj w ankiecie

Pan mediów to jeden z rynków, na którym możesz kupić różne sygnały społecznościowe dla swoich serwisów społecznościowych.

Firma ma ugruntowaną pozycję i jest wspierana przez doświadczony i profesjonalny zespół. Strona również działa w tej dziedzinie od mniej więcej dziesięciu lat, czyli od 2012 roku.

Kup głosy w ankiecie na Instagramie

Oznacza to, że Mister Mediów rozumie wszystko, co trzeba wiedzieć o rozwoju mediów społecznościowych. Dlatego stara się dostarczać swoim klientom skuteczne i niedrogie rozwiązania w zakresie mediów społecznościowych.

Większość klientów zgodzi się, że Media Mister to najlepszy wybór, jeśli szukasz wyjątkowych wyników i wysokiej jakości usług.

Możesz łatwo kupić różne sygnały społecznościowe na Instagramie, w tym głosy w ankietach na historie i posty.

Oprócz Instagrama możesz także użyć Media Mister, aby zwiększyć liczbę innych kont w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Spotify, LinkedIn itp.

Najlepszą rzeczą w Media Mister jest to, że wszystkie angaże, które uzyskasz w ankietach dotyczących historii, będą pochodzić od prawdziwych użytkowników z autentycznymi kontami.

Oznacza to, że Twoje historie lub posty będą promowane organicznie, co przełoży się na bardziej naturalny rozwój.

Dodatkowo możesz wyszukiwać zaangażowania z określonych lokalizacji, aby dotrzeć do określonej niszy, dzięki zaangażowaniu opartemu na lokalizacji.

Biorąc pod uwagę wszystkie funkcje dostępne w Media Mister, jest to zalecany wybór, szczególnie w przypadku zwiększania liczby głosów w ankietach na historie i posty na Instagramie.

Plusy

 • Kup głosy w ankiecie na historię na Instagramie
 • Zapewnia wysoką jakość zaangażowania
 • Wiele opcji dla głównych serwisów społecznościowych
 • Posiada doskonałą reputację rynkową

Cons

 • Nie zapewnia bezpłatnego okresu próbnego
 • Ceny usług są drogie

2. Zdobądź obserwatora

GetAFollower Kup głosy w ankiecie na historię na Instagramie

Początkowo założona jako usługa rozwoju dla Instagrama, Zdobądź obserwatora stała się dość znaną marką w tej branży.

Możesz spodziewać się tutaj wszystkich rodzajów usług związanych z Instagramem. Oznacza to, że możesz kupić głosy w ankiecie na Instagramie na historie i posty na tej stronie.

Zdobądź fałszywe głosy w ankiecie na Instagramie

Wszystkie głosy w ankiecie zostaną oddane przez prawdziwych użytkowników, co oznacza, że ​​w sposób organiczny i naturalny zwiększysz widoczność i zasięg swoich historii/postów.

Witryna GetAFollower jest wspierana przez zespół profesjonalnych marketerów w mediach społecznościowych, którzy pracują indywidualnie za kulisami od ponad trzydziestu lat.

Oprócz usług zwiększania liczby obserwujących na Instagramie, GetAFollower pomaga także rozwijać inne serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter itp. Jednak ta witryna jest najbardziej znana z usług związanych z Instagramem.

GetAFollower dostarczy długą listę sygnałów społecznościowych do dowolnej wybranej platformy mediów społecznościowych. Wystarczy, że wybierzesz żądany pakiet i dokonasz płatności.

Po zaksięgowaniu wpłaty platforma rozpocznie dostarczanie zamówienia na Twoje konto. Wystarczy podać adres URL swojego konta – nie jest wymagane hasło.

Kolejnym wspaniałym aspektem GetAFollower jest to, że platforma udostępnia wszystkie ceny na stronie internetowej. Oznacza to, że strona jest bardzo przejrzysta.

Wreszcie, jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z witryną, możesz skontaktować się z responsywną obsługą klienta za pośrednictwem czatu na żywo.

Plusy

 • Posiada jedną z najdłuższych gwarancji przechowywania na rynku
 • Niedrogie usługi
 • Oferuje pełny zwrot pieniędzy za wszystkie zamówienia

Cons

 • Brak oferowanego bezpłatnego okresu próbnego
 • Obsługa klienta dostępna jest wyłącznie w godzinach pracy biura

3. Kup Real Media

Kup głosy w ankiecie Real Media Instagram Story

Kup Real Media to dość popularny rynek internetowy, na którym można kupić sygnały społecznościowe dla dowolnej aplikacji mediów społecznościowych.

Oznacza to, że możesz kupić głosy w ankiecie na Instagramie na historie i posty w Kup Real Media.

Zdobądź fałszywe głosy w ankiecie na Instagramie

Odwiedzając witrynę, zauważysz, że witryna skupia się szczególnie na potrzebach swoich klientów. Oznacza to, że Kup Real Media zapewni tylko najlepsze doświadczenia użytkownika.

Kup Real Media to witryna, która może pomóc Ci w zakupie głosów w ankietach na Twoje historie i posty na Instagramie. Oprócz tego możesz kupić także inne aspekty Instagrama.

Oprócz usług Instagram, Buy Real Media oferuje również polubienia, wyświetlenia, udostępnienia itp. dla innych platform mediów społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube, LinkedIn itp.

Wszystko, co widzisz na stronie, jest podzielone na określone kategorie, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć wszystko, czego szukasz.

Buy Real Media jest wspierany przez zespół profesjonalnych ekspertów ds. mediów społecznościowych, którzy pracują za kulisami, aby zapewnić klientom najlepsze doświadczenia.

Kolejnym wspaniałym aspektem Kup Real Media jest to, że możesz uzyskać ukierunkowane głosy w ankiecie na swoje historie i rynki na Instagramie.

Jest to szczególnie przydatne w przypadku firm, w których szukasz głosów z określonych regionów lub krajów na całym świecie, takich jak USA, Francja, Hiszpania, Niemcy lub z dowolnego innego wybranego miejsca.

Plusy

 • Kup głosy na Instagramie
 • Strona jest bezpieczna
 • Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmie, możesz odwiedzić sekcję FAQ
 • Obsługa klienta jest dostępna 24*7

Cons

 • Proces rejestracji wymaga pewnych danych osobowych
 • Brak okresu próbnego

4. Użyj wirusa

Głosy w ankiecie UseViral Kup na Instagramie

UseViral to narzędzie do rozwoju mediów społecznościowych, które działa w tej niszy od kilku lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu platforma rozumie, czego szukają klienci.

Platforma jest popularna ze względu na oferowanie najlepszych usług mediów społecznościowych dla różnych serwisów społecznościowych. W tym przypadku porozmawiajmy o głosach w ankiecie na Instagramie.

Kupując głosy w ankiecie na Instagramie od UseViral, w ankietach będą brać udział prawdziwi użytkownicy. Ma to na celu zapewnienie organicznego zaangażowania Twoich postów/historii i utrzymania aktualności.

UseViral posiada sieć około 5000 partnerów. Dlatego nie będziesz musiał się martwić fałszywymi zaręczynami w swoich postach/historiach z ankietą.

Oprócz głosów w ankietach na Instagramie UseVial zapewnia różne typy pakietów dla różnych serwisów społecznościowych, w tym Facebooka, Twittera, LinkedIn itp.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać witrynę mediów społecznościowych (w tym przypadku Instagram), wybrać usługę (głosy w ankiecie na Instagramie) i dokonać płatności.

Wszystkie pakiety cenowe, które widzisz w UseViral, są bardzo ekonomiczne. Alternatywnie, jeśli szukasz pakietu dostosowanego do indywidualnych potrzeb, możesz to zrobić, kontaktując się z przedstawicielami firmy.

Kolejnym wspaniałym aspektem UseViral jest to, że nie musisz podawać swojego hasła ani żadnych innych danych osobowych/finansowych, aby skorzystać z jego usług.

Ogólnie rzecz biorąc, UseViral jest z pewnością jedną z najlepszych platform rozwoju mediów społecznościowych, która może pomóc w zdobyciu głosów w ankiecie na Instagramie lub czymkolwiek innym, czego szukasz.

Plusy

 • Kup głosy w ankiecie na Instagramie
 • Zapewnia regularne rabaty
 • Na stronie znajdują się wszelkie informacje związane z cenami, usługami itp.
 • Jej usługi obejmują szeroką gamę serwisów społecznościowych

Cons

 • Nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego

5. SideMedia

SidesMedia Kup głosy w ankiecie na Instagramie

SidesMedia to firma zajmująca się rozwojem mediów społecznościowych, która wykorzystuje najnowsze technologie, aby pomóc w rozwijaniu Twoich kont w mediach społecznościowych.

Oznacza to, że witryna może z łatwością wykryć aktywność podczas przesyłania nowych treści na Twoje profile w mediach społecznościowych. Po zakończeniu witryna wyśle ​​wybrane przez Ciebie sygnały społecznościowe.

SidesMedia to jedna z najbardziej oczywistych opcji, jeśli chcesz kupić głosy w ankiecie na Instagramie na historie lub posty.

Platforma oferuje swoim klientom różne unikalne pakiety cenowe. Oznacza to, że płacisz tylko za to, z czego korzystasz lub za żądaną ilość zaangażowania.

Wszystkie głosy będą oddane przez prawdziwych użytkowników. Dzięki temu Twoje ankiety będą miały zasięg organiczny, a Twoje konto na Instagramie będzie się naturalnie rozwijać.

Oprócz głosowania w ankiecie na Instagramie na historie, możesz także kupować prawdziwe, automatyczne polubienia i obserwujących dla swoich kont na Instagramie.

Możesz także używać SidesMedia do rozwijania różnych profili w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube, LinkedIn, Twitch itp.

Oprócz przystępnych pakietów cenowych, strona zapewnia również szybką realizację zamówień. W większości przypadków zamówienie otrzymasz w ciągu kilku godzin.

SidesMedia to jedna z tych platform, które zapewnią Ci wszystko, czego szukasz w usłudze rozwoju.

Plusy

 • Strona jest bezpieczna
 • Platforma wykorzystuje inteligentną technologię
 • Wskaźnik retencji jest bardzo wysoki

Cons

 • Brak okresu próbnego
 • Ograniczone usługi dostępne dla niszowych serwisów społecznościowych

6. Szef społecznościowy

Szef społecznościowy

SocialBoss to jedna z nowszych platform rozwoju mediów społecznościowych, która może pomóc Ci zdobyć więcej głosów w ankietach na temat historii na Instagramie dla Twojego konta na Instagramie.

Witryna zapewni Ci głosy z ankiety od prawdziwych ludzi z Twojej niszy. Dzięki tym głosom będą oni bardziej organicznie angażować się w Twoje treści.

Z kolei ten organiczny rozwój może pomóc w naturalny sposób zwiększyć zasięg Twoich historii na Instagramie, a nawet Twojego profilu.

Za kulisami SocialBoss zatrudnia zespół doświadczonych analityków mediów społecznościowych, którzy pracują w tej branży od dziesięcioleci.

Dzięki podejściu opartemu na ludziach nie złamiesz nawet żadnego z warunków korzystania z Instagrama.

Oprócz głosów w ankietach możesz także kupić różne inne produkty, takie jak komentarze, wyświetlenia, reposty itp. dla swojego profilu na Instagramie, a także innych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter itp.

Wielką zaletą SocialBoss jest to, że całym rozwojem zajmie się oddany menedżer, który znajdzie odpowiednich odbiorców dla Twojej marki lub profilu. Eksperci ci nazywani są Menedżerami Wzrostu.

Zadaniem menedżerów ds. rozwoju jest znalezienie kont podobnych do Twoich. Gdy to zrobisz, zaczną nawiązywać kontakt z tymi obserwującymi, aby rozwijać Twoje konto na Instagramie.

Dodatkowo SocialBoss zapewni kilka kluczowych funkcji, takich jak analizy i raporty, zaawansowana optymalizacja itp., które pomogą Ci rozwijać konta.

Plusy

 • Zapewnia głosy od docelowych i rzeczywistych użytkowników
 • Możesz łatwo rozwijać swoje konto dzięki SocialBoss
 • Jedna z najbezpieczniejszych witryn rozwoju społecznościowego

Cons

 • Reklama może być nieco myląca
 • Drogi

7. Kupuj najwięcej polubień

Kuplubie

Kup Top Likes to niesamowita internetowa platforma rozwoju dla platform mediów społecznościowych. Chociaż świadczy usługi dla innych serwisów społecznościowych, oferuje swoje usługi przede wszystkim dla Instagrama.

W Kup Top Likes znajdziesz wyłącznie usługi wysokiej jakości. Wszystkie zaangażowanie będzie pochodzić od prawdziwych użytkowników, aby pomóc Ci organicznie i naturalnie rozwijać swoje konto.

Jedną z rzeczy, którą chciałbyś w Kupuj najlepsze polubienia, jest to, że proces zamawiania jest bardzo szybki i łatwy. Proces rejestracji trwa mniej niż kilka minut.

Gdy już to zrobisz, wystarczy wybrać pakiety cenowe spośród różnych dostępnych opcji. Wszystkie opcje głosowania w ankiecie na historię na Instagramie zaczynają się od 2,99 USD.

Następnie wystarczy podać link do swojej historii/profilu, a otrzymasz tyle głosów, ile chcesz.

Ponieważ głosy będą pochodzić od prawdziwych użytkowników, nie złamiesz również warunków Instagramu.

Podobnie jak w przypadku innych witryn rozwijających się w mediach społecznościowych, na stronie Kup najlepsze polubienia możesz kupić szeroką gamę usług. Możesz na przykład kupić polubienia, komentarze, udostępnienia, reposty itp.

Firma istnieje już od dłuższego czasu. Dlatego nie musisz się martwić, czy witryna prawidłowo zrealizuje Twoje zamówienia, czy nie.

Nawet jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz w każdej chwili skontaktować się z zespołem obsługi klienta.

Plusy

 • Ceny usług są przystępne
 • Firma rozumie, czego szukają klienci
 • Wszystkie kontakty, które otrzymujesz, są organiczne i pochodzą od prawdziwych ludzi

Cons

 • Nie oferuje żadnego bezpłatnego okresu próbnego
 • Choć firma działa w tej branży już od ładnych kilku lat, nie jest tak znana jak inne

8. Rozwój na Instagramie

Rozwój Insta

Jeśli chcesz kupić głosy w ankiecie na Instagramie, Insta Growing jest uważany za jeden z najlepszych wyborów. Główną zaletą tego produktu jest przystępna cena.

Ponieważ ceny usług są bardzo tanie, wielu użytkowników z całego świata woli tę platformę od innych.

Kolejną wspaniałą rzeczą w Insta Growing jest to, że strona dostarczy wszystkie Twoje zamówienia w ciągu 12 godzin od złożenia zamówienia.

Kiedy spojrzysz na ceny firmy, zobaczysz, że stawki za usługi wahają się od kilku dolarów do dowolnego miejsca pomiędzy 100 a 200 dolarów.

W zależności od wybranego pakietu cenowego otrzymasz naturalne głosy w ankiecie w swoich relacjach na Instagramie. Zapewniamy, że wszystkie głosy będą pochodzić od prawdziwych użytkowników z autentycznymi profilami.

Wszystkie transakcje, które robisz w ramach Insta Growing, są zabezpieczone i bezpieczne. Kolejną wielką zaletą tej witryny jest to, że akceptuje klientów międzynarodowych i różne waluty.

Dodatkowo znajdziesz szeroką gamę dostępnych metod płatności, w tym kryptowaluty. Zapewnia to Insta Growing przewagę nad innymi podobnymi usługami.

Witryna oferuje również gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli Twoje zamówienia nie zostaną dostarczone. Wystarczy wybrać żądany pakiet, dokonać płatności i podać link do konta lub adres URL.

Wszystkie zamówienia zostaną dostarczone na Twoje konto w ciągu kilku godzin. Oprócz głosów w ankietach możesz także kupować polubienia, komentarze, udostępnienia, wyświetlenia rolek itp. dla swojego konta na Instagramie.

Plusy

 • W przeciwieństwie do większości innych witryn wzrostu, Insta Growing oferuje bezpłatny okres próbny
 • Usługi są bezpieczne i niedrogie
 • Akceptuje szeroką gamę metod płatności, w tym kryptowaluty

Cons

 • Nie posiada numeru telefonu do kontaktu
 • Strona jest całkiem nowa w porównaniu do innych witryn

9. Konkurs Kup Głosy

Kup głosy Konkurs

Konkurs Kup Głosy to dość znana platforma, na której możesz kupić głosy na swój profil na Instagramie. Jeśli szukasz jakości i ilości, najlepszym wyborem będzie Konkurs Kup Głosy.

Ceny usług są bardzo przystępne, dlatego serwis ma tak wielu klientów z całego świata.

Oprócz głosów na Instagramie możesz także kupować głosy na inne serwisy społecznościowe, takie jak Telegram, Twitter, Facebook itp.

Konkurs Kup Głosy to dedykowana usługa, która zapewnia wyłącznie głosy na Twój profil w mediach społecznościowych. Póki co nie oferują nic więcej.

Strona jest całkiem bezpieczna. Badania wykazały, że usługi są wyjątkowo niezawodne.

Nawet jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z zespołem obsługi klienta za pośrednictwem czatu na żywo.

Po złożeniu zamówienia wszystkie głosy na Twoje historie na Instagramie zostaną dostarczone w ciągu dwóch godzin. Wszystkie głosy będą pochodzić od prawdziwych użytkowników.

Głosy od prawdziwych użytkowników są ważne, ponieważ utrzymują integralność Twojego konta na Instagramie. Możesz nawet śledzić swoje zamówienia, aby sprawdzić postęp.

Konkurs Kup Głosy zyskał dużą reputację, ponieważ jest jedyną witryną internetową zajmującą się głosowaniem online, dzięki czemu są one bardziej godne zaufania.

Plusy

 • Usługi są przystępne
 • Zamówienia realizowane są w niecałe dwie godziny
 • Możesz na bieżąco śledzić proces zamówienia

Cons

 • Dostępny jest wyłącznie czat na żywo, umożliwiający kontakt z zespołem obsługi klienta
 • Brak oferty bezpłatnego okresu próbnego

10. Firma SocLikes

Firma SocLikes

Firma SocLikes jest ostatnim uczestnikiem tej listy najlepszych witryn internetowych, na których można kupować głosy w ankiecie na historię na Instagramie. Platforma ta jest szczególnie znana z oferowania jednej z najlepszych usług na rynku.

Jak możesz się domyślić, SocLikes oferuje głosy w ankietach dla Twojego profilu na Instagramie. Dodatkowo pomaga w innych serwisach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter.

Świetnym aspektem firmy SocLikes jest to, że strona dostarcza głosów w ciągu jednego lub dwóch dni od złożenia zamówienia.

Ponieważ firma jest nieco nowa na rynku, nie oferuje ogromnej liczby głosów w ankietach na Instagramie. Jednak nadal możesz zdobyć tysiące głosów.

Ponieważ platforma jest całkiem nowa, z SocLikes korzystają głównie twórcy treści na małą skalę. Nie oznacza to jednak, że należy podważać tę platformę.

Możesz być spokojny, wiedząc, że całe głosowanie zostanie przeprowadzone przez prawdziwych ludzi, a nie boty. W ten sposób możesz zachować integralność głosów, a także organicznie rozwijać swoje konto.

Witryna zapewnia również całodobową obsługę klienta, jeśli masz jakiekolwiek problemy.

Jeśli jesteś nowy w świecie mediów społecznościowych i chcesz zacząć uczyć się tajników kupowania głosów, to firma SocLikes jest najlepszym wyborem.

Plusy

 • Niedrogie usługi
 • Proces realizacji zamówienia jest dość szybki
 • Wszystkie głosy dokonują prawdziwi ludzie

Cons

 • Ponieważ jest to nowa witryna, brakuje w niej kilku wspólnych funkcji
 • Nie oferuje głosów na dużą skalę

Końcowe przemyślenia

Kupowanie głosów na swoje historie na Instagramie nie jest czymś, czego musisz się wstydzić.

Wiele osób na całym świecie kupuje głosy, polubienia, komentarze itp., aby pomóc w rozwijaniu swoich profili na Instagramie. Jeśli chcesz zrobić to samo, możesz po prostu kupić głosy w ankiecie na Instagramie z tych platform.