10 najlepszych witryn i aplikacji do tworzenia awatarów

Posiadanie własnego awatara, co oznacza bardziej kreskówkową lub narysowaną wersję, może być bardzo interesujące. Możesz użyć tego jako zdjęcia profilowego w sieciach społecznościowych, a nawet w aplikacjach używanych do komunikowania się ze znajomymi. Oczywiście coś takiego może na pierwszy rzut oka wydawać się skomplikowane, ale nie musisz wiedzieć, jak zaprojektować lub obsługiwać złożone oprogramowanie, aby utworzyć Avatar.

Możesz to zrobić za pomocą specjalistycznych stron internetowych i aplikacji. W ten sposób możesz ręcznie wybrać charakterystykę rysunku lub użyć własnego zdjęcia i zrobić z niego awatara. Znajdź najlepsze narzędzia, aby to zrobić, korzystając z poniższej listy!

1. Zmierz się z mangą

stwórz awatara zmierz się ze swoją mangą

Aby rozpocząć naszą listę, mamy jedną z najczęściej używanych stron do tworzenia Awatarów. Face Your Manga pozwala stworzyć własną wersję i ma wiele opcji dostosowywania.

Istnieją pewne domyślne szablony, ale możesz modyfikować wszystko, jeśli czujesz się kreatywny. Strona jest prosta w obsłudze i całkowicie darmowa. Sprawdź więcej poprzez link.

2. Kreator ilustracji portretowych

Nasza następna sugestia to Kreator ilustracji portretowych. Ma podobne możliwości do poprzedniej opcji, ale cecha okazuje się zupełnie inna i nieco inna niż w zachodnich standardach.

Ma również wiele opcji, jest łatwy i darmowy w użyciu. Warto sprawdzić, czy chcesz wypróbować różne style podczas tworzenia awatara. Sprawdź więcej przez link.

3. Avatar Maker

Avatar Maker to kolejna bardzo prosta opcja dla tych, którzy chcą rysować swoje wersje. Ma mnóstwo twarzy, oczu, ust, nosa, włosów i wszystko, czego potrzebujesz, aby twój awatar wyglądał jak ty.

Strona jest bardzo łatwa w użyciu, ładuje opcje bardzo szybko, a także może być używana całkowicie bezpłatnie. Gdy skończysz, możesz robić, co chcesz, z nowym awatarem, a nawet udostępniać go znajomym. Sprawdź więcej przez link.

4. BeFunky

BeFunky to strona, która pozwala edytować zdjęcia w bardzo kreatywny sposób. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce stworzyć awatar na podstawie zdjęcia, niekoniecznie nadając mu wygląd rysunku.

Nadal możesz wyolbrzymiać kolory, zastosować fajne efekty lub po prostu zmienić kontrast, jeśli chcesz. Tak czy inaczej, strona jest całkowicie darmowa i pełna opcji. Możesz sprawdzić więcej przez link.

5. Karykaturuj

Cartoonize to także aplikacja do edycji zdjęć, ale z zamiarem uczynienia wszystkiego bardziej kreskówkowym. Fajną rzeczą jest to, że możesz zrobić wszystko ręcznie lub po prostu wybrać efekty, które chcesz zastosować do swojego zdjęcia.

Strona ma wiele interesujących opcji i możesz z niej korzystać całkowicie za darmo, kiedy tylko chcesz. Możesz sprawdzić więcej o stronie poprzez link.

6. Kamera z kreskówek

Cartoon Camera to aplikacja, której można użyć na smartfonie, aby utworzyć awatar. Jak sama nazwa wskazuje, służy do przekształcania zdjęć w rysunki.

Może to zrobić z istniejącymi zdjęciami, ale może także robić zdjęcia samodzielnie. Fajne jest to, że jeśli używasz aplikacji do robienia zdjęć, możesz najpierw zobaczyć wynik. Aplikacja jest darmowa, ale zawiera reklamy, które można wycofać w wersji płatnej. Możesz sprawdzić więcej przez link.

7. Farba olejna

Farba olejna to kolejna bardzo interesująca aplikacja do tworzenia awatarów na urządzenia mobilne. Działa ze zdjęciami już w galerii, służąc do dodania efektu obrazu olejnego do obrazu.

Może to z pewnością skutkować bardzo pięknym i innym awatarem od tego, co zwykle tam widzimy. Co najważniejsze, jest bezpłatny i można go pobrać. przez link.

8. Cartoon Photo

Kolejną bardzo fajną aplikacją jest Cartoon Photo. Nie różni się zbytnio od innych, które prezentujemy, ale jego wielką zaletą jest ilość opcji i stylów artystycznych.

W ten sposób możesz zamienić swoje zdjęcie w normalny rysunek, szkic, obraz olejny, surrealistyczny obraz i wiele innych. Zasadniczo możesz stworzyć zupełnie inny i interesujący awatar. Jest bezpłatny i można go sprawdzić przez link.

9. PickaFace

Kolejną naprawdę fajną witryną, którą możemy polecić, jest PickaFace. Ma bardzo interesujący styl rysowania dla osób szukających czegoś bardziej dyskretnego niż niektóre aplikacje i strony internetowe zwykle oferują podczas tworzenia awatara.

Oczywiście mimo to ma wiele opcji dostosowywania. Poza tym jest całkowicie darmowy, więc nie ma powodu, aby nie spróbować. Sprawdź więcej przez link.

10. Doppelme

awatar doppelme

Wreszcie, mamy stronę internetową Doppelme dla każdego, kto chce stworzyć swój Avatar online. Witryna jest bardzo podobna do innych opcji, które prezentujemy na tej liście, i ma kilka sposobów dostosowywania.

Postacie tworzyły wersje projektowe i można je modyfikować w dowolny sposób. Czy na przykład chcesz stworzyć własnego awatara czy znajomych. Możesz sprawdzić więcej przez link.

Czy podobały Ci się wskazówki dotyczące tworzenia awatara?

Czy możesz rzucić okiem na naszą listę najlepszych aplikacji, aby stworzyć awatara tak, jak chcesz? Nie zapomnij więc zostawić komentarza i powiedzieć nam, co myślisz o sugestiach. konfigurowalny