10 narzędzi programowych w celu zwiększenia wydajności

W czasach niepewności gospodarczej, bezrobocia i ciągłych innowacji szkolenie jest prawie niezbędne, aby uniknąć przedawnienia. Wybraliśmy 10 platform cyfrowych, z których korzystają firmy i które powinieneś wiedzieć, aby „nadążyć”.

Kryzys gospodarczy uderzył w świat kilka lat temu i dotknął wszystkich. The zniszczenie pracy, redukcja płac, redukcja warunków pracy były jednymi z głównych negatywnych konsekwencji. W obliczu tej sytuacji kontakty i formacja są najlepszym sposobem na znalezienie lub utrzymanie pracy i nie jest przestarzały w dziedzinie zawodowej. Dzisiaj kompilujemy 10 narzędzi programowych w celu zwiększenia produktywności, z której korzystają w wielu firmach, i powinieneś o tym wiedzieć.

Sektor zawodowy, któremu poświęcasz, nie ma znaczenia. W większości sektorów praca z komputerami to „chleb powszedni”. The zasoby oferowane przez Internet przyspieszyć zadania, które w innym przypadku zajęłyby znacznie dłużej lub że bezpośrednio, lata temu były uważane za niemożliwe. Odnów w sprawach cyfrowych Dziś jest to praktycznie konieczne.

Umiejętności oprogramowania w celu zwiększenia wydajności

Lepiej komunikuj się w biurze i dowiedz się wszystkiego

Komunikacja między pracownikami w firmie jest podstawowa i fundamentalna. Oprócz „twarzą w twarz”, spotkania i e-maile przez Perspektywy, programy takie jak programy stały się modne od dawna Luzkurier. Coś jak WhatsApp dla firm, bardzo prosty w użyciu. Umożliwia dostęp przez Internet lub zainstalować aplikację na komputerze. Możesz wysyłać pliki, linki i tworzyć grupy w celu organizowania zespołów.

Do organizacji projektów Trello Jest to dzisiaj jedno z odniesień. Zaczęło być używane w startupy, ale jego prostota i łatwość użycia sprawiły, że jest to obecnie jedno z podstawowych narzędzi wielu firm. Pozwala generować „zadania”, nad którymi pracujesz, i dodawać współpracowników, aby otrzymywać informacje o wszystkich wiadomościach. Dołącz także propozycje i zakończone prace.

Oprogramowanie do zwiększenia wydajności

Zapamiętaj wszystkie swoje spotkania

Często otrzymujemy dużą liczbę e-maili, zarówno tych, które interesują nas najbardziej, jak i spam. I nawet ci pierwsi, chociaż jesteśmy bardziej zainteresowani, zapominamy o nich z powodu pośpiechu, zawodów lub braku zaufania. Yanado jest rozszerzeniem Google Chrome co przypomina nam o wszystkich wydarzeniach i zadaniach, które pojawiają się w naszej skrzynce odbiorczej.

Zarządzaj czasem, aby iść szybciej

Primaerp Podaje nam czas, jaki poświęcamy na każde zadanie. Ta aplikacja w chmurze jest bardzo przydatna, gdy chcemy poznać rozkład naszego czasu pracy, aby go przyspieszyć.

Aby zarobić godziny, istnieją opcje, które pozwalają nam organizować spotkania online. GoToMeeting Został zaprojektowany do organizowania spotkań online i oszczędzania czasu. Przypominamy, że wskazują na to różne badania, na przykład opracowane przez francuski instytut opinii publicznej (IFOP) ponad jedną trzecią naszego życia zawodowego spędzamy na spotkaniach, nieproporcjonalna liczba, której zwyczaj jest już znany jako „zapalenie spojówek”.

Połączenia wideo online za darmo

Google Hangouts Umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych i połączeń wideo przez Internet, a także pisanie tekstu. Jest to jedno z najwybitniejszych narzędzi i pozwala dołączać zdjęcia i emotikony do naszych rozmów.

Oprogramowanie do zwiększenia wydajności

Wysyłaj ciężkie pliki

Istnieje wiele sposobów wysyłania dużych plików przez Internet. Jednym z najbardziej popularnych jest WeTransfer, idealny do udostępniania zdjęć i filmów. Należy pamiętać, że istnieje termin pobrania przesłanego materiału. Po tym czasie pliki wygasają i powinny zostać ponownie wysłane.

WeTransfer

Edytuj pliki w chmurze

Jednym z wielkich postępów technologicznych w stosunku do świata zawodowego jest chmura. Dokumenty są automatycznie zapisywane na serwerze, co zapewnia, że ​​są one dostępne przez cały czas i z różnych komputerów i nie można ich łatwo utracić. Kolejną zaletą jest to Pliki można edytować, a zmiany są aktualizowane w czasie rzeczywistym. dla każdego, kto ma do nich dostęp.

Dysk Google daje możliwość przechowywania i udostępniania do 15 GB materiałów dla osób fizycznych.

Inne narzędzia programowe zwiększające wydajność

Jako ciekawostkę umieszczamy na tej liście jeszcze dwie aplikacje, które mogą pomóc w wykonywaniu pracy i które warto poznać, nawet jako anegdotę. Jego stosowanie nie jest tak rozpowszechnione wśród wymienionych firm, ale może w pewnym momencie mogą ci służyć. Blok pisarza To edytor tekstu, który nie pozwoli Ci zamknąć ani przenieść okien, dopóki nie skończysz pisania tekstu. Dla bardziej nieświadomych, biorąc pod uwagę ilość rozproszeń, które mogą istnieć, może być dobrym zasobem do koncentracji.

Jeśli bardziej niż wprawia Cię to w zakłopotanie, twoja sytuacja polega na tym, że lepiej koncentrujesz się na muzyce lub na określonych dźwiękach, są też instrumenty zaprojektowane dla ciebie i odpowiadające na tę „potrzebę”. Coffitive emuluje dźwięk kawiarni do pracy podczas słuchania.

Coffitive

Więcej zasobów szkoleniowych

Jeśli jesteś szczególnie zainteresowany głębszym poznaniem zakresu możliwości oferowanych przez sieć, tutaj możesz to zrobić Na tej liście czasopismo Przedsiębiorcy zbierają do 100 z nich.

Podsumowując, prezentujemy wiodący projekt prowadzony przez Fundacja Telefónica, którego celem jest zrewolucjonizowanie rynku. Szkoła 42 Jest to innowacyjna szkoła programowania, otwarta dla wszystkich i bez ograniczeń wiekowych.

Jest skierowany do miłośników technologii i wszystkich tych, którzy chcą poddać recyklingowi, zacząć od nowa lub szukają pracy. Nie wymaga wcześniejszej wiedzy ani kwalifikacji. Jego sukces wynika w dużej mierze z zastosowanej innowacyjnej metody. Nie ma nauczycieli, jest otwarty 24 godziny na dobę i uczy się go poprzez gamifikacja.


Ilustracja i projekt nagłówka: Gonzalo Chávarri.

Obrazy: Pixabay, Trello, Google Hangouts, WeTransfer i Coffiency.