Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 Niesamowite Amazon Główne korzyści, które prawdopodobnie przeoczyłeś

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 Niesamowite Amazon Główne korzyści, które prawdopodobnie przeoczyłeś

Bezpłatna wysyłka następnego dnia to główny powód, dla którego ponad 20 milionów użytkowników ma aktywną usługę Amazon Najwyższe członkostwo. I nawet za to samo Amazon Prime to fantastyczna okazja!

Ale to ledwie zarysowuje powierzchnię wszystkich korzyści płynących z Amazon Pierwsza subskrypcja. Amazon przekroczył granicę Amazon Prime, oferując o wiele więcej korzyści, o których ludzie zapomnieli (lub nigdy nie zdawali sobie sprawy, że istnieją).

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Oto jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości Amazon Najwyższe członkostwo. Lub, jeśli nie masz Amazon Przede wszystkim, być może te dodatkowe korzyści wystarczą, aby uzasadnić roczną subskrypcję.

1. Bezpłatna dostawa artykułów spożywczych tego samego dnia lub w ciągu dwóch godzin do Twojego garażu

Czy wiedziałeś o tym Amazon Pierwsi członkowie w niektórych miastach mogą nie tylko otrzymać bezpłatną dostawę jednodniową i bezpłatną dostawę tego samego dnia, ale także dostawa artykułów spożywczych w dwie godziny, dostawa kluczy do garażu? AmazonKorzyści związane z wysyłką są rozległe, ale wiążą się z nimi pewne zobowiązania. Na przykład, aby zakwalifikować się do dostawy jednodniowej lub tego samego dnia:

 • Suma zamówienia musi wynosić co najmniej 25 USD.
 • W przypadku dostawy tego samego dnia wszystkie przedmioty muszą być oznaczone jako kwalifikujące się do dostawy tego samego dnia.
 • W przypadku dostawy jednodniowej wszystkie przedmioty muszą być oznaczone jako kwalifikujące się do dostawy jednodniowej.
 • Musisz wymeldować się przed godziną graniczną, zwykle około południa.
 • W przypadku dostawy tego samego dnia, 2-godzinna dostawa artykułów spożywczych i Amazon w przypadku dostawy kluczy do garażu, adres wysyłki musi być zapisany w kwalifikującym się kodzie pocztowym.

Co więcej, możesz wybrać swój osobisty “Amazon Day” i automatyczne dostarczanie wszystkich zamówień każdego tygodnia w preferowanym dniu. Ta usługa jest dostępna w całych Stanach Zjednoczonych i nie wymaga spełnienia minimalnego progu zamówienia.

Niezależnie od tego, czy skończysz z subskrypcją Prime, czy nie, upewnij się, że wiesz, jak zwrócić przedmiot Amazon i odzyskaj pieniądze, jeśli nie będziesz zadowolony z zakupów. Dowiedz się również, co zrobić, jeśli twój Amazon zamówienie nigdy nie dotarło.

2. Udostępnianie członkostwa Prime

Czy wiesz, że możesz udostępnić swoje Amazon Korzyści z członkostwa Prime z maksymalnie jedną osobą dorosłą i czterema osobami niebędącymi osobami dorosłymi? Tak, zgadza się: pięć innych osób może skorzystać z twojego Amazon Prime korzyści bez udzielania im bezpośredniego dostępu do konta (tj. udostępniania hasła do konta, co narusza Amazon Warunki usługi).

Jedynym warunkiem jest to, że osoby te muszą mieszkać pod tym samym adresem co Ty. Innymi słowy, członkostwo może być dzielone tylko z faktycznymi członkami tego samego gospodarstwa domowego.

Aby kogoś zaprosić, musisz znać jego imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. Gdy przyjmą zaproszenie, będą musieli znać Twoje urodziny. Dowiedz się więcej o udostępnianiu Amazon premiera z rodziną.

3. Nieograniczone przechowywanie zdjęć z Amazon Zdjęcia

Wszystko Amazon klienci zaczynają od 5 GB bezpłatnego miejsca na dane Amazon Prowadzić. Obejmuje to wszystko, od zdjęć po filmy, dokumenty po pliki muzyczne i wszystko, co chcesz tam przechowywać.

jako Amazon Prime Member, Twój bezpłatny plan przestrzeni dyskowej w chmurze został rozszerzony i umożliwia nieograniczone przechowywanie zdjęć w pełnej rozdzielczości w ramach programu Amazon Program Zdjęcia. Wszystkie zdjęcia, przesłane wcześniej lub przesłane w przyszłości, nie wliczają się do limitu danych w chmurze. Ponadto, Amazon Członkowie Prime otrzymują 5 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej na wideo.

Zdjęcia muszą być mniejsze niż 2 GB. Obsługiwane formaty obejmują formaty JPEG, PNG, BMP, TIFF i RAW dla aparatów Nikon (NEF), Canon (CR2) i Sony (ARW). Prime Photos jest przeznaczony wyłącznie do osobistego, niekomercyjnego użytku.

4. Strumieniowe przesyłanie wideo bez reklam dzięki Prime Video

Prime Video to czołowy pretendent zarówno do Netflix, jak i Hulu, pełen doskonałych programów telewizyjnych, które warto obejrzeć, oraz wszelkiego rodzaju filmów Prime, od klasyków po współczesne hity. I chociaż Prime Video od dawna jest postrzegane jako gorsze od Netflix i Hulu, staje się coraz lepsze.

Amazon Studios osiągnęło nowe wyżyny, zdobywając dwa Oscary (dla najlepszego aktora i najlepszego scenariusza oryginalnego do filmu Amazon Oryginalny film Manchester by the Sea) i od tego czasu zdobywa jedną nagrodę po drugiej. Inne godne uwagi Amazon Oryginały to Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy, Chłopcy i Koło Czasu.

5. Strumieniowe przesyłanie muzyki bez reklam z Prime Music

Chociaż w Prime Video jest wiele wartości rozrywkowych, nie jest to jedyna usługa przesyłania strumieniowego oferowana przez Amazon. Jeśli słuchasz wielu strumieni muzyki online, Prime Music wywróci Twój świat do góry nogami i jest dołączona do Twojego członkostwa Prime.

Amazon utrzymuje bibliotekę zawierającą ponad milion utworów i albumów, do których każdy członek Prime może bezpłatnie uzyskać dostęp. Prime Music obejmuje nieograniczoną liczbę pominięć, brak reklam i dostęp do ręcznie tworzonych list odtwarzania Prime. Nie lubisz ich? Zamiast tego możesz tworzyć własne listy odtwarzania.

Jeśli szukasz muzyki na żądanie w jakości HD iz przestrzennym dźwiękiem, zajrzyj tutaj Amazon Muzyka bez ograniczeń. Ta oddzielna usługa subskrypcji oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny i zaczyna się od $80,99/miesiąc później. Pierwsi członkowie otrzymują obniżone miesięczne i ekskluzywne plany roczne.

6. Darmowe gry Prime

Lubisz grać w gry wideo? W takim razie pokochasz oferowane przez nią korzyści Prime Gaming Amazon Główny. Daje ci dostęp do darmowej zawartości w grze, darmowych gier i możesz subskrybować Twitch kanał za darmo co miesiąc.

Jeśli masz już Twitch konto, możesz połączyć swoje konto z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym Amazon Prime, aby zacząć czerpać korzyści.

7. Bezpłatne pierwsze czytanie z narracją dźwiękową

Amazon Pierwsi członkowie, którzy są właścicielami Kindle e-czytniki, Kindle Podpal tablice lub użyj Kindle aplikacje do czytania na iOS i Androida zapewniają bezpłatny dostęp do tysięcy e-booków, e-czasopism, e-komiksów i nie tylko. Wypożyczone tytuły nie mają terminów płatności i można je udostępniać na dowolnym urządzeniu podłączonym do Twojego Amazon konto.

Ale Prime Reading obejmuje narrację dźwiękową, co oznacza, że ​​możesz przełączać się między czytaniem a słuchaniem książki. Możesz uzyskać dostęp do audiobooka za pośrednictwem Audible, a Twoje postępy są synchronizowane do Kindle Kopiuj.

Jest też Amazon Program First Reads, który umożliwia członkom Prime pobierz jednego bezpłatnego ebooka co miesiąc od Amazon Pierwsze czyta typy. Są to jeszcze niewydane ebooki, które są udostępniane jako „pierwsze wybory” na miesiąc przed ich oficjalnym wydaniem.

8. Uzyskaj ekskluzywne oferty artykułów spożywczych i ultraszybką dostawę

Jako członek Prime możesz zarabiać 5% z powrotem na zakupach artykułów spożywczych Whole Foods Market podczas korzystania z Amazon Karta Visa Prime Rewards. Możesz także zaoszczędzić 10% na cenach wyprzedaży i ofertach na produkty sezonowe.

W połączeniu z bezpłatnym odbiorem artykułów spożywczych lub dostawą w ciągu godzinyy z Amazon Fresh (w wybranych miastach), nie będziesz chciał robić zakupów nigdzie indziej.

Twój lokalny rynek Whole Foods również akceptuje Amazon zwroty bez pudełka lub etykiety. Ta usługa jest niezależna od członkostwa Prime.

9. Płać mniej za Amazon główny

Jeśli obecnie studiujesz w college’u lub na uniwersytecie i masz ważny adres e-mail .EDU, możesz zarejestrować się w ramach programu Prime Student, który zapewnia sześciomiesięczny bezpłatny okres próbny dla Amazon Główny. Po zakończeniu okresu próbnego możesz przejść na wersję pełną Amazon Członkostwo Prime za 50 procent zniżki.

Ta bezpłatna wersja próbna obejmuje tylko bezpłatne 2-dzienna wysyłka i nieograniczone miejsce na zdjęcia Amazon Zdjęcia. najlepsze wideo, najlepsza muzyka, Kindle Właściciele Wypożyczanie Biblioteki i udostępnianie członkostwa są dostępne tylko w całości Amazon Najwyższe członkostwo.

10. Błyskawiczne oferty i Prime Day

Czy wiedziałeś o tym Amazon ma niesamowity program ofert o nazwie Lightning Deals? Krótko mówiąc, Lightning Deal to przedmiot ze zniżką, który jest dostępny tylko w określonej ilości przez określony czas.

Program Lightning Deals nie dotyczy wyłącznie Prime, ale Amazon Członkowie Prime mają coś, co nazywa się Prime Early Access. Pozwala to uzyskać 30-minutową przewagę w przypadku większości (ale nie wszystkich) ofert Lightning, co jest świetne, ponieważ te oferty sprzedają się zaskakująco szybko. Odwiedź stronę Lightning Deals, aby zobaczyć, co jest dostępne w dowolnym momencie.

Amazon Członkowie Prime są również uprawnieni do udziału w Prime Day, corocznym wydarzeniu, podczas którego przeceniane są tysiące przedmiotów w całej witrynie. Jeśli zastanawiałeś się nad kupnem np Amazon urządzenie, Prime Day to najlepszy dzień na to. Sprawdź nasze szczegółowe spojrzenie na Amazon Prime Day w ramach przygotowań do kolejnego wydarzenia sprzedażowego.

Co masz z Amazon Główny?

Podsumowując, oto wszystkie godne uwagi Amazon Najlepsze korzyści związane z subskrypcją:

 • Bezpłatna wysyłka w ciągu dwóch godzin, jednego dnia lub tego samego dnia
 • Prime Photos (nieograniczone miejsce na zdjęcia)
 • Prime Music (nieograniczone przesyłanie strumieniowe bez reklam)
 • Prime Video (nieograniczone przesyłanie strumieniowe bez reklam plus Amazon dodatki do kanałów)
 • Prime Gaming (darmowe gry, zawartość w grze i jedna miesięczna Twitchsubskrypcja .tv)
 • Prime Reading (nieograniczony dostęp do bezpłatnych e-booków)
 • Prime Fresh (wyłączne zniżki na rynku Whole Foods Market i godzinna dostawa artykułów spożywczych)
 • Prime Early Access (zobacz oferty Lightning, zanim zrobią to wszyscy inni)
 • Karta Prime Rewards Visa Signature (zarób 5% z powrotem na wszystko Amazon.com i zakupy na rynku Whole Foods Market)
 • Prime Wypróbuj, zanim kupisz (wypróbuj, zanim kupisz, przez siedem dni, gdy kupujesz ubrania)
 • Udostępnianie członkostwa (dodaj maksymalnie jedną osobę dorosłą, czworo nastolatków i czworo dzieci do swojego konta)

Przy 139 USD rocznie, to równowartość 11,58 USD miesięcznie. Czy istnieje inna subskrypcja online, która oferuje tyle dobroci za tak przystępną cenę? Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na swoich subskrypcjach, istnieje kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc.