Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 niesamowitych wskazówek, jak zbudować swój Twitter Obserwujący

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 niesamowitych wskazówek, jak zbudować swój Twitter Obserwujący

Do dzisiaj, Twitter pozostaje jedną z najlepiej działających sieci społecznościowych i bez wątpienia potężnym narzędziem marketingowym dla firm internetowych. Dlatego tak ważne jest, abyś nauczył się tworzyć własne Twitter Obserwujący.

Jak mówią eksperci, nie chodzi tylko o liczby. Bardziej chodzi o jakość tych liczb. Jaki odsetek obserwujących możesz uznać za istotnych? Dlatego jest to powód, dla którego musisz zrozumieć wskazówki, które działają przy wprowadzaniu tych istotnych Twitter Obserwujący. Nie ulegaj pokusie ulegania tym łatwym, marnym sposobom zwiększania liczby obserwujących.

Wskazówka #1: Publikuj ciekawe i znaczące tweety.

Aby nie zanudzić na śmierć swoich obecnych obserwujących ani nie zniechęcić tych, którzy przypadkowo natkną się na Twoje posty, musisz starać się wprowadzać różnorodność do swoich tweetów, nie odwracając zbytnio uwagi od ogólnej niszy.

Od czasu do czasu możesz opublikować zdjęcia i filmy z wydarzenia lub produktu, ale staraj się nie przesadzać. Pamiętaj, aby połączyć je z tymi, które nie dotyczą Twojej firmy lub firmy, ale z pewnością przyciągną uwagę potencjalnych nabywców.

Jeśli zabraknie Ci pomysłów, powinieneś zasubskrybować Alerty Google, wybierając tematy, które Twoim zdaniem zainteresują Twój rynek docelowy. W ten sposób możesz codziennie otrzymywać powiadomienia o nowościach w sieci — wiadomościach, artykułach, filmach itp. Takie rzeczy mogą mieć wielką wartość.

Wskazówka #2: Wzmocnij swoje Twitter Profil.

Nie lekceważ znaczenia swojego profilu. Podczas pisania bardzo ważne jest, aby jednocześnie być kreatywnym i merytorycznym, pamiętając, że powinieneś być w stanie zachęcić odbiorców docelowych do podążania za tobą. Upewnij się jednak, że Twój styl pisania i język są spójne z Twoją witryną i innymi tekstami marketingowymi.

Co więcej, pomocne byłoby użycie chwytliwego zdjęcia, które pokazuje dokładnie, czym jest Twoja firma, a jednocześnie jest zgodne z Twoją marką. I oczywiście nie zapomnij podać lokalizacji swojej firmy, zwłaszcza jeśli masz sklep stacjonarny lub więcej oddziałów.

Rekommenderad:  Jak uruchomić system Windows 10 przy użyciu ostatniej dobrej konfiguracji?

Wskazówka #3: Poszukaj tych potencjalnych odpowiednich obserwujących.

Budowanie twojego Twitter obserwujących nigdy się nie wydarzy, jeśli po prostu usiądziesz i poczekasz. Pod tym względem musisz być proaktywny. Musisz zrobić wyszukiwanie.

W rzeczywistości istnieje kilka pomocnych narzędzi innych firm, których możesz użyć, aby odkryć tych potencjalnych odpowiednich obserwujących. Między innymi Twellow i WeFollow to tylko niektóre z nich, którym warto się przyjrzeć. Pozwalają wyszukiwać osoby według lokalizacji lub branży. Możesz także wpisać kilka słów kluczowych, aby znaleźć to, czego szukasz.

Innym sposobem, który możesz rozważyć, jest zwrócenie uwagi na zainteresowania docelowych obserwujących. Sprawdź profile i Twitter listy obserwujących firm, celebrytów, restauracji i nie tylko, którymi mogą być zainteresowani. Oznacz je Twitter kont w swoich postach lub używaj hashtagów do wyszukiwania osób.

Wskazówka #4: Komentuj, retweetuj i angażuj się.

Zamiast zawsze próbować nakłonić ludzi do udziału w nowym temacie, który zainicjowałeś, dlaczego nie dołączyć do rozmów innych Twitter? Przyjrzyj się czatom, w których biorą udział Twoi odbiorcy docelowi. Spróbuj pomyśleć o tematach, którymi Twoja marka byłaby zainteresowana. Następnie pozwól, by Twój głos został usłyszany.

Oprócz komentowania postów innych osób i toczących się rozmów, powinieneś od czasu do czasu przesyłać dalej. Jeśli natkniesz się na fascynujące rzeczy, które Twoim zdaniem mogą spodobać się Twoim obserwatorom lub potencjalnym klientom, śmiało prześlij dalej. Szczególnie dobrze jest przesyłać dalej tweety od liderów branży i wiarygodnych głosów w swojej niszy.

Nie możesz po prostu tweetować, a potem milczeć, gdy ktoś komentuje. Ważne jest, aby wchodzić w interakcje, mieszać się i angażować. Dowiedz się, jak słuchać tego, co mają do powiedzenia, a to poprowadzi Cię w odpowiedziach i dostarczy nowych pomysłów na kampanie marketingowe, rozwój nowych produktów, plany wydarzeń i nie tylko.

Rekommenderad:  Jak zarejestrować firmę w Ontario (korporacja i jednoosobowa działalność gospodarcza)

Wskazówka #5: Mądrze używaj hashtagów.

Dobrze jest dołączyć niektóre hashtagi do swoich tweetów, aby inni mogli łatwo wskazać Ci kierunek na podstawie tego, czego szukają. Musisz jednak uważać na długie hashtagi i liczbę używanych hashtagów.

Ogólnie rzecz biorąc, wskazane jest, aby trzymać się tylko jednego lub dwóch, aby Twój tweet nie wyglądał bałaganiarsko i niezrozumiale. W ten sposób możesz również lepiej wyjaśnić swoją wiadomość.

Wskazówka #6: Oddaj przysługę swoim wyznawcom.

Czy uważasz, że obserwowanie swoich obserwujących zostało naukowo udowodnione w badaniach jako bardzo skuteczne? Z pewnością ci ludzie docenią, że odwzajemniłeś przysługę i bardziej prawdopodobne jest, że zostaną, nie wspominając o tym, że bardziej zainteresują się tym, co oferujesz.

Teraz, kiedy napotkasz Twitter konta, które Twoim zdaniem mogą tworzyć odpowiednich obserwujących, możesz zacząć je obserwować. Okazuj zainteresowanie tym, co mówią i pokazują w swoich tweetach. Możesz lajkować, retweetować lub komentować. Niemniej jednak pamiętaj, jak często to robisz, ponieważ możesz wyglądać jak spamer lub prześladowca.

Wskazówka #7: Tweetuj często, ale nie za często.

Jest zdrowe częste tweetowanie. A potem jest spamerskie tweetowanie, które może całkowicie zirytować ludzi i sprawić, że odwrócą się w drugą stronę.

Aby pozostać po bezpiecznej stronie, prawdopodobnie możesz ograniczyć tweety do 10 lub mniej dziennie. Nie wszystko musi pochodzić od ciebie. Niektóre mogą być retweetami lub być może możesz również liczyć w swoich komentarzach. Pomoże Ci to stać się bardziej widocznym bez wyglądania jak spamer.

Jeśli nie możesz łączyć się z Internetem co kilka godzin, możesz spróbować użyć oprogramowania do planowania w mediach społecznościowych, takiego jak Hootsuite. Pozwoli to zaoszczędzić czas i wysiłek na dłuższą metę, jednocześnie wzmacniając obecność Twojej firmy w Internecie.

Wskazówka #8: Spróbuj wstrzyknąć więcej pozytywności.

Według wielu badań ludzie mają większą tendencję do podążania za tymi, którzy mają bardziej pozytywne i inspirujące tweety. Przy wszystkich negatywnych rzeczach w dzisiejszym świecie z pewnością odświeżające jest czytanie optymistycznych i afirmatywnych słów wraz z motywacyjnymi pomysłami.

Rekommenderad:  Jak zrobić VPN w sieci domowej?

W dzisiejszych czasach jest wiele osób, które z pewnością potrzebują dużo zachęty i inspiracji. A jeśli jesteś tym, który może zaspokoić tę potrzebę, na pewno pójdą za tobą i docenią to. Poczują się docenieni i łatwo nawiążesz z nimi kontakt w ten sposób.

Wskazówka #9: użyj różnych kanałów, aby promować swoje Twitter Konto.

Jeśli poważnie myślisz o budowaniu Twitter obserwujących, aby pomóc w promowaniu swojej firmy, musisz skorzystać z różnych kanałów, aby promować swoją firmę Twitter konto.

Włącz śledzenie mnie Twitter widżet na swoim blogu i stronie internetowej. Osadź określone tweety w swoim poście na blogu, Facebook status lub opis produktu. włączyć Twitter obsługiwać we wszystkich swoich biografiach i profilach online, a także w wiadomościach e-mail. Możesz również chcieć skorzystać Twitter w twoich promocjach i konkursach, zachęcając w ten sposób więcej osób do udziału za pośrednictwem tej sieci społecznościowej.

Porada 10: Oferuj różne oferty, konkursy i nie tylko.

To naturalne, że wiele osób czuje się tak, jakby trafiło na świetną ofertę lub natknęło się na fajną okazję. Konkursy są również dość popularne w mediach społecznościowych i zawsze miały swój udział w zwiększaniu ruchu w witrynie i prowadzeniu w dłuższej perspektywie do większej sprzedaży.

Ostrożnie stwórz swoje Twitter kampanie marketingowe. Od czasu do czasu możesz chcieć uruchomić ekscytujący konkurs z bardzo kuszącą nagrodą. Możesz także zdecydować się na publikowanie ekskluzywnych ofert dla Twitter Obserwujący. Te pomysły z pewnością mogą zdziałać cuda.

W tej chwili zastosowanie wszystkich tych wskazówek naraz może być dla Ciebie nie lada wyzwaniem. Więc nie rób tego. Zajmij się tym powoli, a znajdziesz coraz bardziej istotne Twitter zwolenników w miarę postępów.