Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 nocnych prac online, które są elastyczne, aby pracować, gdy dzieci śpią

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 nocnych prac online, które są elastyczne, aby pracować, gdy dzieci śpią

Wiele osób jest obecnie aktywnie zaangażowanych w legalne nocne prace online. Jednak dla tych z Was, których dzieci mają niekończący się zastrzyk energii w ciągu dnia, monitorowanie ich i produktywność w pracy może być bardzo trudne.

W tym przypadku znalezienie elastycznej pracy nocnej online może być idealną odpowiedzią.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy z domu na nocną zmianę, kiedy maluchy są schowane w łóżku, czytaj dalej.

Najlepsze firmy oferujące elastyczną nocną pracę online

Istnieje wiele firm, które oferują elastyczną pracę nocną, którą można wykonywać zdalnie, lub są otwarte dla pracowników z całego świata, aby można było uwzględnić różnice czasowe.

Wordvice

Czy masz wykształcenie akademickie? Następnie możesz dołączyć do rozwijającej się globalnej firmy Wordvice jako niezależny redaktor, autor badań lub niezależny tłumacz.

Możesz zapewnić kompleksową i zróżnicowaną usługę badawczą, a wszystko to w zaciszu własnego domu, przygotowując i korygując manuskrypty badawcze, pomagając w dobrze napisanych przyjęciach na uniwersytety i pomagając autorom publikować w niektórych z najlepszych światowych czasopism.

Możesz to zrobić wygodnie w ciszy nocy dla dowolnej liczby klientów, którą wybierzesz. Aby ubiegać się o pracę z pozycji domowej, wypełnij wniosek, a zostaniesz poproszony o edycję przykładowej pracy i powiadomienie, jeśli się powiedzie.

Cambly

Jeśli doskonale znasz język angielski, Cambly płaci jednostkom za czatowanie z ludźmi z całego świata. Mając tytuł licencjata, połączenie z Internetem, komputer i zestaw słuchawkowy, możesz zostać zatrudniony do udzielania korepetycji online.

Aby uprościć proces nauczania, zapewniają plan lekcji, a elastyczne godziny pracy sprawiają, że jest to doskonały wybór.

ModSquad

Chcesz pracować w obsłudze klienta, moderowaniu treści lub zarządzaniu mediami społecznościowymi? ModSquad ma elastyczne harmonogramy i możesz pracować nad dowolną liczbą projektów w zespołach. Tak długo, jak masz szybki internet, komputer i ciche miejsce do pracy, powinieneś być w stanie dopasować się do wolnego stanowiska jako freelancer.

Rekommenderad:  Co to są uprawnienia użytkownika w systemie Linux?

To proste zarejestruj się i dołącz.

Operacje na żywo

Operacje na żywo oferuje elastyczne harmonogramy swoim agentom obsługi klienta. Jeśli masz wiedzę w dziedzinie opieki zdrowotnej, pomocy technicznej i nie tylko, jest to świetna robota do wykonania, gdy Twoje dzieci pójdą spać. Płatność jest dokonywana co dwa tygodnie czekiem lub przelewem.

fantazyjne ręce

Dzięki doskonałym umiejętnościom komunikacyjnym możesz zostać zatrudniony jako wirtualna asystentka fantazyjne ręce. Będziesz wykonywać drobne zadania, takie jak planowanie spotkań i badania dla klientów, i będziesz otrzymywać wynagrodzenie co dwa tygodnie.

Ta praca jest dość elastyczna, jeśli wykonujesz zadania w nocy, ponieważ możesz pracować dla kogoś w zupełnie innym kraju i strefie czasowej.

Płatność może być uznana za restrykcyjną, ponieważ używają Dwoła ale po rozliczeniu środków możesz je przelać na swoje lokalne konto bankowe.

Transkrypcja REV

Rev zatrudnia osoby do transkrypcji plików audio na tekst lub dodawania podpisów do plików wideo. Potrzebny sprzęt to komputer, niezawodny internet, a także umiejętność skutecznego słuchania i dokładnego pisania na klawiaturze, które są niezbędne na tym odległym stanowisku, które można wykonywać w nocy, o ile praca zostanie ukończona zgodnie z harmonogramem. Możesz zdecydować, które zadania transkrypcji chcesz wykonać, a płatność jest dokonywana przez PayPal.

Aloryka

Jeśli lubisz rozmawiać i pasjonujesz się obsługą klienta, Alorica oferuje elastyczną zdalną pracę w nocy. Będziesz obsługiwać klientów różnych firm, a dzięki komputerowi, niezawodnemu internetowi i zestawowi słuchawkowemu będziesz dobrze pasować do tej pracy. Możesz ubiegać się o którekolwiek z nich aktualne oferty pracy tutaj.

NexRep

NexRep wymaga cichego środowiska domowego, a dzięki nocnej zmianie możesz produktywnie pracować, podczas gdy dzieci śpią. Oferują stanowiska, na których możesz ustalić własny harmonogram i pracować jako niezależny wykonawca. Będziesz pracować dla znanych marek w zakresie obsługi klienta, sprzedaży przychodzącej i wychodzącej.

Rekommenderad:  NatGeo @ Home zapewnia zabawne zajęcia edukacyjne dla dzieci podczas kwarantanny

Więc jeśli masz doświadczenie w sprzedaży, zdecydowanie powinieneś zarejestruj się w NexRep.

3 Odtwórz multimedia

3 Odtwórz multimedia zatrudnia na stanowiska w pisaniu i redagowaniu transkrypcji. Dzięki doskonałym umiejętnościom komunikacyjnym i biegłości w programach Microsoft Word i Excel możesz zostać zatrudniony do pracy z domu w nocy.

Jeśli jesteś dwujęzyczny w języku hiszpańskim i angielskim, masz dodatkową zaletę, biorąc udział w większej liczbie projektów transkrypcji.

SigTrack

Ten jest dla obywateli USA. SigTrack zatrudnia niezależnych pracowników do weryfikacji podpisów pod petycjami z nazwiskami w spisach wyborców. Ma elastyczne godziny pracy, a osoby otrzymują wynagrodzenie według wydajności. Im ciężej pracujesz, tym wyższa będzie Twoja stawka. To wspaniała praca z domu nocnej pracy.

Końcowe przemyślenia

Dzięki wszystkim wymienionym powyżej pozycjom możesz ustawić własny harmonogram, ułatwiając zarabianie pieniędzy online, gdy już położysz dzieci do łóżka. Zobacz, jakich umiejętności możesz użyć, aby ubiegać się o jedną z nocnych ofert pracy online. Nie zapomnij udostępnić!

Szukasz bardziej elastycznych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie?

Jeśli tak, koniecznie weź ze sobą kopię mojego e-booka, . To tylko 10 dolarów. Dołączyłem również narzędzie do śledzenia aplikacji do wydrukowania, które pomoże Ci śledzić firmy, w których aplikowałeś i nie tylko!