10 nowych gier na iOS i Androida do gry we wrześniu 2019

Gdy wkradamy się w ostatnie długie lato, czas odwrócić wzrok od chłodnego słońca i skierować się w stronę urządzeń z systemem iOS i Android. W tym miesiącu pojawiły się nowe świetne gry – od ożywianych roguelike i gier strategicznych, po najnowsze wyjścia z serii Pokemon.

Oto najlepsze gry na iOS i Androida, w które możesz zagrać we wrześniu 2019 r.

Poszukiwacze Morza Północnego

Platformy: iOS, Android

Turowe gry stołowe tworzą świetne gry mobilne ze względu na ich łagodne tempo i możliwość asynchronicznego grania z innymi ludźmi (lub poprzez pass-and-play).

Najlepsze gry iOS Android Raiders Of The North Sea

Więc Poszukiwacze Morza Północnego należą do najlepszych z bardzo dobrej grupy. Zbuduj flotę wikingów, zarządzaj swoją załogą i wioską, i wypłyń, aby plądrować i plądrować swoje plemię. Jest trudny, strategiczny i wspaniale zaprojektowany, co oznacza, że ​​jest bardzo wierny materiałowi blatu.

Rogue Legacy: Wanderer Edition

Platformy: iOS

Jedna z pionierskich gier niezależnych rewolucji roguelike na PC, Rogue Legacy wreszcie dociera do naszych rąk.

Najlepsze gry na system Android Rogue Legacy

Platformówka z dziwnymi piłkami permadeath pozwala kontrolować szereg powiązanych rycerzy. Za każdym razem, gdy umierasz, przejmujesz kontrolę nad kolejnym rycerzem w tej samej linii krwi, wybierając cechy i wady, które sprawiają, że każda rozgrywka jest nowym wyzwaniem. To stara, trudna gra, ale solidna mechanika i unikalny haczyk sprawiają, że zmuszanie do ciągłego uderzania się w głowę.

Rogue Legacy to niezależny klasyk, a jego mobilny debiut opiera się nawet na oryginale, z niestandardowymi kontrolkami mobilnymi, nowymi obszarami do odkrycia i nowymi bossami do walki.

Tropico

Platformy: iOS, Android

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, Tropico to ukochana seria budowniczych miast, w której próbujesz doprowadzić autorytarny raj na wyspie do dobrobytu. Ma kapryśny charakter i motyw w stylu hiszpańskim, ponieważ Ty – „El Presidente” – zarządzasz wszystkim, od planowania miasta po wolność prasy (lub jej brak).

Najlepsze gry na IOS dla systemu Android Tropico X

Mobilna wersja Tropico oparta jest na Tropico 3, która jest wersją najbardziej wierną oryginalnej grze (jeśli nie tak ładna jak Tropico 4 przez 6). Mimo to port jest świetny i jest już jedną z najlepszych gier strategicznych, które znajdziesz na urządzeniach mobilnych.

Pokemon Masters

Platformy: iOS, Android

Pokemon Masters to najbliższa w pełni funkcjonalna gra Pokemon na urządzenia mobilne. Jest to pięknie przedstawiona, choć nadal nieco lekka interpretacja serii.

Najlepsze gry iOS Android Pokemon Masters

Wcielasz się w legendarnych trenerów pokemonów z całej serii, podnosisz poziom swojego pokemona i porządnie się starasz, aby „być najlepszym”. Każda bitwa składa się z trzech pokemonów, a do przejścia jest też całkiem niezła historia.

Po osiągnięciu określonego punktu w historii możesz nawet zagrać wraz z przyjacielem w główną historię, odblokowując specjalne „ruchy grupowe”, jeśli zaatakujesz wystarczająco szybko.

Dead Cells

Platformy: iOS, Android (późniejszy termin)

Platforma bojowa roguelike o wysokiej intensywności z 2017 roku trafia na urządzenia mobilne. Biorąc pod uwagę wysokie stawki i trudność gry na PC, niektórzy zastanawiali się, czy w ogóle można grać na urządzeniach mobilnych, ale po raz kolejny nasze telefony się prześcignęły.

Najlepsze gry na system Android Dead Cells

Dead Cells gra doskonale na iOS. Istnieje kilka trybów kontroli, w tym opcjonalny tryb mobilny, który automatycznie atakuje, gdy jesteś blisko wrogów. To świetny telefon, który sprawia, że ​​ta stylowa, brutalnie trudna gra nadal wydaje się być sprawiedliwa, a nie kłopotliwa na małym ekranie.

Bójka rycerza

Platformy: iOS, Android

Gry Colin Lane regularnie pojawiają się na naszych listach najlepszych gier na Androida i iOS. Twórca prostych, ale przekonujących taperów, takich jak Wrassling i Dunkers, wie, jak wcisnąć całą zabawę w bardzo proste założenie. W Knight Brawl po prostu skaczesz i atakujesz, podczas gdy twoi wrogowie odwdzięczają się.

Nowe gry na Androida na iOS 2019 Knight Brawl

Jest chaotyczny, ale więcej niż zwykły przycisk, a trafienia w odpowiednim czasie i na miejscu z większym prawdopodobieństwem przewrócą wrogów. Niewiele gier krzyczy „MULTIPLAYER CARNAGE” tak bardzo jak to, dlatego liczymy na tryb wieloosobowy. Mimo to Knight Brawl jest zdrową, barbarzyńską zabawą.

Dr. Mario World

Platformy: iOS, Android

Jeden z oryginalnych meczów3 puzzlers debiutuje na urządzeniach mobilnych, rzucając cię jako Dr. Mario, gdy wystrzeliwuje pigułki, aby pozbyć się nieznośnych wirusów oznaczonych kolorami. Zamiast opierać się na limitach czasowych, masz ograniczoną liczbę kapsułek, dzięki którym możesz pozbyć się wirusów, więc – podobnie jak dobry lekarz, musisz być metodyczny w ich uruchamianiu.

Nowe gry Android Ios 2019 Dr Mario World

Istnieje wiele różnorodności wizualnych na ponad 100 poziomach i podobnie jak inne mobilne działania Nintendo, ten jest darmowy, więc spodziewaj się zakupów w aplikacji. Możesz także grać online ze znajomymi, pomagając im, wysyłając im wzmocnienia lub biorąc udział w bitwach.

Super Soccer Champs 2019

Platformy: iOS, Android

Długoletnia seria gier mobilnych powraca z sezonu na sezon, wprowadzając niewielkie, ale dobrze poinformowane zmiany, które utrzymują ją na szczycie tabeli. Inspiracje dla Super Soccer Champs (SSC) bardziej przypominają Sensible Soccer niż FIFA, co w większości sprawia, że ​​czuje się znacznie lepiej na ekranie dotykowym.

Nowe gry Android iOS 2019 Super Soccer Champs 2019

Nie ma tu żadnych fantazyjnych sztuczek ani umiejętności, tylko wysoka ręczna kontrola, która uczy wybiórczego podawania i strzelania. AI otrzymał kilka bardzo potrzebnych ulepszeń, a ta najnowsza wersja obejmuje również grę online.

Dota Underlords

Platformy: Android

Legendarny MOBA IP debiutuje na Androidzie, ale ma pewną niespodziankę. To nie jest MOBA, a raczej turowa gra taktyczna, w której wybierasz załogę bohaterów i wystawiasz ich w serii bitew przeciwko AI i innym graczom.

Nowe gry Android Ios 2019 Dota Underlords

Ulepszaj swoich bohaterów, zawieraj sojusze, aby maksymalizować bonusy dla swoich jednostek, i buduj armię, która będzie pasować do twojego stylu gry. Jest to zwodniczo złożone i łatwo zgubić się we wszystkich kombinacjach atrybutów i liczb. Ale włącz zasilanie, a otrzymasz nagrodę w postaci głębokiej i błyskotliwej gry, która przetestuje twój taktyczny zapał.

Harry Potter: Czarodzieje łączą się

Platformy: iOS, Android

Każda gra twórców zjawiska Pokemon Go z pewnością zostanie zauważona, szczególnie jeśli osadzona jest w uniwersum Harry'ego Pottera.

Nowe gry na iOS Android 2019 Harry Potter Wizards Unite

Wizards Unite mógł wystartować z dość sporą liczbą problemów, takich jak brak jasności co do sposobu rzucania zaklęć we właściwy sposób. Jednak zasada – poszukiwanie magicznych artefaktów w świecie rzeczywistości rozszerzonej, który pozwala chodzić po wspaniałym plenerze – pozostaje uzależniająca i idealnie pasuje na lato.

Wędrujesz po świecie, zbierając przedmioty do znalezienia i przedmioty do zmieszania, a także inne przedmioty na całym świecie. Istnieje drzewo umiejętności do ulepszenia, które uczy lepszych zaklęć, których możesz użyć do pokonania napotkanych potworów. Nadal wymaga dopracowania, ale jest tu świetny fundament dla kolejnej sensacji AR od Niantic.

Które gry były jak dotąd Twoim ulubionym na iOS i Androida? Czy przeoczyliśmy coś ważnego lub włączyliśmy coś głupiego? Daj nam znać w komentarzach!

Czy ten artykuł jest przydatny?

The Definitive Guide to Gaming na PC "class =" responsive-leniwy alignleft

Przewodnik po grach na PC

Czy kiedykolwiek chciałeś grać w gry na komputerze, ale nie masz pewności, czy Twój komputer jest na dobrej drodze? W tym definitywnym przewodniku po grach na PC ebook nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć grę na komputerze.

Zdobądź to teraz! Więcej ebooków »