Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 rozszerzeń Chrome do łapania najnowszych nagłówków wiadomości

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 rozszerzeń Chrome do łapania najnowszych nagłówków wiadomości

Przy tak wielu wydarzeniach wokół nas może być trudno uchwycić najnowsze nagłówki wiadomości. Na szczęście wszystkie najnowsze aktualizacje można uzyskać bezpośrednio w przeglądarce. Istnieje kilka rozszerzeń, które przeprojektowują stronę nowej karty lub wyświetlają wyskakujące okienko z najnowszymi artykułami.

Przeszukajmy więc Chrome Web Store i znajdźmy kilka związanych z wiadomościami rozszerzeń przeglądarki, które zapewniają nam kontakt ze światem zewnętrznym.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

1. NewsBot

Oparty na uczeniu maszynowym NewsBot sugeruje interesujące artykuły do ​​przeczytania na kilka sposobów. Po pierwsze, kiedy czytasz dowolny fragment, kliknij na Ikona NewsBota aby wyświetlić powiązane historie na podobne tematy. Podobnie możesz kliknąć rozszerzenie i wybrać Śledź tę historię aby otrzymać wiadomość e-mail od NewsBota, gdy znajdzie nowy, podobny artykuł.

Chociaż jest to z pewnością świetny sposób na odkrywanie elementów, które mogą Cię zainteresować, możesz także śledzić swoje ulubione źródła. W ten sposób zobaczysz najnowsze artykuły z tych witryn.

Darmowa wersja NewsBota pozwala śledzić trzy historie i otrzymywać 100 rekomendacji miesięcznie. Abonament Premium kosztuje $30,99 miesięcznie i zapewnia spersonalizowany pulpit nawigacyjny.

Pobierać: NewsBot (darmowy, $30,99)

2. NewsPrompt

NewsPrompt odświeża stronę nowej karty Chrome, wyświetlając najnowsze artykuły z ponad 100 wiarygodnych witryn z wiadomościami, którym możesz zaufać. Oprócz kategoryzacji według tematu, NewsPrompt ma opcję zakładki Polecane, w której prawdopodobnie znajdziesz interesujące lektury.

Nie tylko to, NewsPrompt pozwala oglądać wiadomości i popularne filmy. Istnieje opcja zapisywania artykułów do późniejszego przeczytania. Najlepsza część? Możesz śledzić określone źródła, które lubisz, aby otrzymywać rekomendacje z tych witryn.

Chociaż NewsPrompt wyświetla pasek wyszukiwania na stronie nowej karty, Yahoo jest jedyną obsługiwaną wyszukiwarką. Jednak nadal możesz używać paska adresu Chrome do wyszukiwania w Internecie.

Rekommenderad:  Jak zmienić kursor w Google Chrome

Pobierać: NewsPrompt (bezpłatny)

3. Zakładka Aktualności

NewsTab to w zasadzie aplikacja do czytania wiadomości z bogatym w funkcje rozszerzeniem Chrome. Podobnie jak NewsPrompt, zmienia stronę nowej karty, pokazując najnowsze wiadomości. Po przejrzeniu najważniejszych wiadomości dnia możesz wybrać kategorie i zapoznać się z odpowiednimi artykułami.

Możesz w dużym stopniu dostosować wygląd, ponieważ pozwala wybrać motyw, tapetę, czas, pogodę i widok kanału informacyjnego. Widok artykułów uproszczonych umożliwia czytanie artykułów bez rozpraszania uwagi.

NewsTab pobiera treści z Google News, więc jest mnóstwo źródeł. Istnieje również opcja dodania kanału do NewsTab. Podobnie, jeśli używasz Twitter, możesz śledzić dowolny kanał. Kolejną przydatną funkcją jest wbudowana lista rzeczy do zrobienia. Może integrować się z innymi narzędziami do czytania później, takimi jak Pocket, i sprawia, że ​​udostępnianie artykułów jest dziecinnie proste.

Pobierać: Karta Aktualności (bezpłatna)

4. Panda 5

Panda 5 to świetne rozszerzenie z pięknym interfejsem, które agreguje wiadomości z różnych źródeł. Panda 5 oferuje różne układy nowej karty, dzięki czemu możesz wybrać sposób wyświetlania zawartości.

Zawiera listę setek kanałów w kategoriach biznes, technologia, wiadomości, Reddit i Polecane. Podczas przewijania najnowszych wiadomości Panda 5 pozwala kliknąć i wyświetlić podgląd dowolnej strony internetowej. Aby ułatwić czytanie, ma tryby czytnika i ciemny.

Jeśli chcesz zachować bieżącą stronę nowej karty i być na bieżąco z najnowszymi nagłówkami, możesz zmienić ustawienia. W ten sposób wiadomości zobaczysz tylko po kliknięciu przycisku Panda 5 Ikona lub przesuń mysz. Alternatywnie, zarejestruj się w Panda Weekly i otrzymuj najpopularniejsze treści w swojej skrzynce odbiorczej.

Pobierać: Panda 5 (Bezpłatny)

5. Twoje najlepsze wiadomości ze świata

Your Best World News to dość proste rozszerzenie Chrome, które pomoże Ci być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami. To też zmienia stronę nowej karty, dodając widżet. Tutaj możesz zobaczyć najnowsze tweety z popularnych mediów.

Kontynuuj przewijanie, aby zobaczyć więcej tweetów, i kliknij dowolny z nich, aby otworzyć go na Twitter strona internetowa. Proste, lekkie rozszerzenie, nie pozwala na wiele dostosowań. Być może umiejętność podążania za konkretnymi Twitter konta by się przydały.

Rekommenderad:  Google Chrome testuje funkcję „pobierz później”: teraz możesz ją włączyć

Pobierać: Twoje najlepsze wiadomości ze świata (bezpłatne)

6. BBC: Najnowsze wiadomości

Jeśli chcesz śledzić historie tylko z BBC, BBC: Latest News jest prawdopodobnie najlepszym rozszerzeniem. Rozszerzenie nie jest bogate w funkcje, ale całkiem nieźle sobie radzi.

Po prostu kliknij ikona rozszerzeniai pokaże najlepsze sklepy z BBC. Możesz użyć listy rozwijanej u góry, aby wybrać kategorię. Kliknięcie dowolnego nagłówka powoduje przejście do określonej strony w serwisie BBC. Ponieważ jest to bezstronne źródło wiadomości ze świata, z pewnością dobrym pomysłem jest śledzenie BBC.

Pobierać: BBC: najnowsze wiadomości (bezpłatny)

7. Washington Post

Dzięki temu rozszerzeniu możesz przeglądać najnowsze artykuły z The Washington Post na nowej karcie Chrome. Chociaż nie ma opcji filtrowania artykułów ani wybierania kategorii, rozszerzenie wyświetla wiadomości z wielu kategorii. Tak więc prawdopodobnie znajdziesz kilka interesujących lektur za każdym razem, gdy otworzysz nową kartę.

Najlepszą rzeczą jest piękny układ odnowionej strony nowej karty. Chociaż brakuje opcji dostosowywania, nadal jest to całkiem przyzwoite rozszerzenie.

Pobierać: The Washington Post (bezpłatny)

8. CNN Nowa karta

Jeśli wolisz oglądać filmy niż czytać artykuły, CNN New Tab to idealny wybór. To rozszerzenie wyświetla YouTube filmy z CNN na stronie nowej karty.

Możesz obejrzeć te filmy bezpośrednio na stronie nowej karty lub przejść do YouTube. Po prawej stronie ekranu możesz zobaczyć najnowsze wpisy w CNN Facebook strona. Nowa karta CNN dodaje do przeglądarki dwa paski wyszukiwania — jeden do wyszukiwania w Google, a drugi do YouTube.

Pobierać: CNN Nowa karta (bezpłatny)

9. Dzisiejsze wiadomości w nowej karcie

Jeśli chcesz oglądać malownicze zdjęcia wraz z najnowszymi wiadomościami dnia, zainstaluj Dzisiejsze wiadomości w nowej karcie. Rozszerzenie dodaje oszałamiający obraz jako tło i wyświetla najnowsze nagłówki wiadomości od najlepszych wydawców, takich jak BBC, The New York Times, The Washington Post i CNN.

Rekommenderad:  11 lekcji zarządzania czasem, których każdy bloger powinien się nauczyć

Przeglądaj nowe nagłówki za pomocą strzałek w lewo/w prawo i kliknij dowolny z nich, aby odwiedzić witrynę. AvinerSoft, twórca tego rozszerzenia, ma kilka innych dodatków do Chrome, takich jak Economy News Go, Literature News on New Tab i Tech News Go. Te rozszerzenia działają również w ten sam sposób, z wyjątkiem tego, że wyświetlają tylko historie z określonej kategorii.

Pobierać: Dzisiejsze wiadomości w nowej karcie (bezpłatny)

10. Wiadomości hakerskie

Interesujesz się przedsiębiorczością i nowościami komputerowymi? Pobierz rozszerzenie Hacker News do przeglądarki Chrome, aby być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w świecie startupów.

Rozszerzenie wyświetla wyskakujące okienko po kliknięciu. Tutaj możesz przeglądać najnowsze posty opublikowane w Hacker News. Oprócz wyszukiwania konkretnej historii możesz również przesłać stronę internetową.

Pobierać: Wiadomości hakerskie (bezpłatne)

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami

Dzięki tym rozszerzeniom bycie na bieżąco z najnowszymi wiadomościami nie jest już wyzwaniem. Za każdym razem, gdy otworzysz nową stronę, zobaczysz najnowsze wiadomości. Jeśli jakiś nagłówek Cię zaintryguje, możesz przejść do witryny.

Chociaż te rozszerzenia z pewnością mogą Cię na bieżąco informować, bycie narażonym na negatywne wiadomości może być niepokojące. W takim przypadku warto śledzić strony, które publikują pozytywne, podnoszące na duchu wiadomości.