Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 rozszerzeń Chrome Homework, które naprawdę działają dla uczniów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 rozszerzeń Chrome Homework, które naprawdę działają dla uczniów

Jeśli używasz Chrome głównie do wyszukiwania prac naukowych, projektów lub zadań, dlaczego nie skorzystać z przydatnych rozszerzeń przeglądarki, aby zarządzać pracą domową za Ciebie?

Te narzędzia do nauki w Twojej przeglądarce pozwalają planować zadania, pomagają w badaniu i pomagają w nauce. A co najważniejsze, nie musisz się martwić o otwieranie oddzielnej aplikacji.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Listy zadań

Szybkie listy mogą pomóc Ci być na bieżąco. Te fajne narzędzia umożliwiają dodawanie i oznaczanie elementów na bieżąco.

1. Synchronizacja

Synchro to rozszerzenie śledzenia zadań stworzone dla studentów. Czyste, intuicyjne narzędzie, pozwala dodawać zadania, określać terminy i wybierać aktualny status.

Synchro wyświetla wszystkie zadania w trzech kolumnach – do zrobienia, w toku i zakończone. Podczas pracy nad zadaniami możesz przeciągać je i upuszczać w odpowiednich kolumnach.

Po zakończeniu możesz całkowicie usunąć zadanie. Synchro koduje również zadania kolorami w zależności od terminów i wysyła przypomnienia o zadaniach. Integruje się z systemem Canvas LMS i automatycznie dodaje zadania z Canvas jako zadania.

Pobierać: Synchronizacja (darmowa)

2. Zadania dla płótna

Jeśli korzystasz z systemu Canvas LMS, to Tasks for Canvas jest niezbędnym rozszerzeniem Chrome. Rozszerzenie integruje się z Twoim kontem Canvas i dodaje pasek boczny, pokazujący wszystkie zadania, które musisz wykonać.

Ponieważ jest powiązany z systemem Canvas LMS, zadania będą automatycznie dodawane i kategoryzowane zgodnie z kursem. Możesz tworzyć niestandardowe zadania i oznaczać je jako ukończone. Domyślnie pokazuje widok tygodniowy, ale można go ustawić na dzienny lub miesięczny.

To, co najlepsze w rozszerzeniu \is, to jego piękny układ. Rozszerzenie dodaje kolorowe pierścienie dla każdego kursu, aby pokazać postęp.

Pobierać: Zadania dla płótna (bezpłatne)

3. Śledzenie prac domowych

Czasami proste jest sensacyjne. Może masz po prostu podstawową listę zadań lub projektów, które chcesz śledzić. Homework Tracker jest do tego idealny. Kliknij przycisk paska narzędzi aby dodawać lub wyświetlać elementy i wyświetlać liczbę nieukończonych zadań z plakietką z ikoną.

Rekommenderad:  Model biznesowy Tytana | Jak Titan zarabia pieniądze

Wprowadź klasę, zadanie i termin (jeśli go masz) i kliknij Dodać. Następnie, po zakończeniu pracy, naciśnij Zrobione przycisk. Możesz sortować według terminu, więc najbliższe elementy są na samej górze. Homework Tracker jest prosty, ale skuteczny.

Pobierać: Śledzenie prac domowych (bezpłatny)

4. Przypomnienie o mojej pracy domowej

Przypomnienie o mojej pracy domowej to kolejne dobre rozszerzenie listy zadań dla Chrome. Kliknij przycisk paska narzędzidodaj swoje zadanie i termin, i naciśnij Ratować.

Możesz sortować według zadań lub terminów, zaznaczać pola dla ukończonych zadań i łatwo przeglądać ukończone zadania. Jeśli chcesz usunąć element, po prostu kliknij kosz na śmieci i odchodzi. Podobnie jak Homework Tracker, Przypomnienie o mojej pracy domowej jest proste, ale wykonuje swoją pracę.

Pobierać: Przypomnienie o mojej pracy domowej (bezpłatne)

Pomocnicy w pracach domowych

Zamiast losowego googlowania wypróbuj te rozszerzenia, aby szybko uzyskać potrzebną pomoc w odrabianiu zadań domowych.

1. Quizlit

Jeśli nie wiesz, Quizlet to popularna witryna edukacyjna z narzędziami do nauki i przewodnikami do nauki. Dzięki dostępnym w serwisie rozwiązaniom podręcznikowym bez problemu znajdziesz pomoc w odrabianiu prac domowych. Ale to rozszerzenie o nazwie Quizlit jeszcze bardziej ułatwia ten proces.

Dodatek umożliwia przeszukiwanie Quizlet z dowolnej strony internetowej, dzięki czemu nie musisz za każdym razem otwierać witryny Quizlet. Po prostu kliknij Quizlitowy przyciskwpisz swoje pytanie w pasku wyszukiwania i naciśnij Wchodzić aby zobaczyć odpowiednie odpowiedzi z Quizlet. Co więcej, możesz wybrać dowolne pytanie i wybrać Szukaj z menu kontekstowego prawego przycisku myszy.

Rozszerzenie pokazuje wiele odpowiedzi na każde pytanie i pozwala skopiować sugerowane odpowiedzi jednym kliknięciem. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi w Quizlet, możesz spróbować poszukać ich na innych stronach z korepetycjami, aby uzyskać pomoc w odrabianiu zadań domowych.

Pobierać: Quizlit (bezpłatny)

2. MATEMATYKA POWIETRZA

Jeśli potrzebujesz pomocy w odrabianiu zadań domowych z matematyki, AIR MATH jest świetnym rozszerzeniem. Po prostu użyj rozszerzenia, aby zrobić zrzut ekranu pytania, a narzędzie rozwiąże problem wraz z rozwiązaniem krok po kroku.

Rekommenderad:  Jak zoptymalizować obrazy dla Internetu

Chociaż oferuje darmowe kredyty, prawdopodobnie będziesz musiał kupić dodatkowe kredyty lub przejść na płatną subskrypcję. Jeśli nie chcesz płacić za to rozszerzenie, istnieją inne narzędzia online do rozwiązywania problemów matematycznych. AIR MATH jest również dostępna jako aplikacja mobilna.

Pobierać: AIR MATH (bezpłatny, płatny)

Przyciski wyszukiwania

Gdy musisz przeprowadzić szybkie wyszukiwanie, prosty przycisk może być odpowiedzią. Te rozszerzenia Chrome umożliwiają wyszukiwanie jednym kliknięciem.

1. Przycisk Google Scholar

Google oferuje mnóstwo narzędzi wyszukiwania, a niektóre są specyficzne dla patentów, obrazów i oczywiście edukacji. Przycisk Google Scholar umożliwia łatwe wyszukiwanie tematu. Kliknij przycisk na pasku narzędzi, wpisz wyszukiwane hasło, a następnie uzyskaj wyniki.

Otrzymasz krótką liczbę wyników w oknie wyszukiwania i możesz wybrać tytuł, aby przejść bezpośrednio do strony. Aby wyświetlić wszystkie wyniki, kliknij przycisk przycisk pełnego ekranu u dołu wyskakującego okna i otworzy się nowa karta. Jest to jedno z niezbędnych narzędzi online, jeśli prowadzisz badania akademickie.

Pobierać: Przycisk Google Scholar (bezpłatny)

2. Bohater kursu

Course Hero jest podobny do Google Scholar, ponieważ klikasz przycisk, aby wyszukać temat, a następnie udajesz się na stronę w celu uzyskania wyników. Trochę inaczej jest to, że musisz utworzyć konto, aby uzyskać zasób. Ale możesz utworzyć go za darmo w ciągu zaledwie kilku minut.

Wtedy uzyskasz dostęp do dokumentów i fiszek związanych z Twoim tematem. Ponadto możesz uzyskać pomoc od nauczycieli. Możesz także tworzyć zakładki do źródeł, śledzić ostatnio przeglądane elementy i pobierać aplikację mobilną, aby uczyć się w drodze.

Pobierać: Bohater kursu (darmowy, płatny)

Pomocnicy dla Focusa

Nie rozpraszaj się mediami społecznościowymi podczas odrabiania lekcji. Użyj jednego z tych niesamowitych narzędzi, które pomogą Ci się skupić i zakończyć.

1. Przypomnij sobie czas na naukę

Skonfiguruj sesję nauki, zaznacz strony, które chcesz monitorować, i zabierz się do pracy z ReCall Study Time. Możesz wybrać dwie godziny na szybkie odrabianie lekcji lub 24 godziny na całonocne zajęcia. Następnie wybierz serwisy społecznościowe, które chcesz zablokować Facebook, TwitterI Instagram.

Rekommenderad:  Dekada UIDAI (2009-2019): wyzwania i wpływ

Jeśli poczujesz, że słabniesz i udasz się do jednego z monitorowanych zabytków, zamiast tego zostaniesz powitany paskudnym gramem, takim jak ten powyżej. Jeśli masz problem z trzymaniem się z dala od mediów społecznościowych, aby odrobić pracę domową, sprawdź ReCall Study Time.

Pobierać: Czas nauki ReCall (bezpłatny)

2. Tryb ostrości

Tryb skupienia to kolejne narzędzie do blokowania witryn, z którego można korzystać podczas odrabiania lekcji. Rozszerzenie domyślnie monitoruje cztery witryny, w tym Facebook, TwitterI YouTube. Możesz wybrać, którą chcesz odblokować i dodać niestandardową zablokowaną witrynę, jeśli istnieje dodatkowa pokusa, której nie ma na tej liście.

Kiedy zaczynasz naukę lub sesję badawczą, po prostu naciśnij przycisk rozszerzenia na pasku narzędzi i włącz przycisk przełączania. Następnie, gdy spróbujesz uzyskać dostęp do jednej z monitorowanych stron, zobaczysz rozmyty ekran z komunikatem, że tryb ostrości jest włączony.

Kiedy skończysz, wyłącz przycisk przełączania i sprawdź swoje próby odwrócenia uwagi, jeśli jesteś ciekawy. Możesz też zrobić sobie pięciominutową przerwę, gdy masz ochotę sprawdzić swój kanał.

Pobierać: Tryb ostrości (darmowy)

Odrób swoją pracę domową

Rozumiemy. Zarządzanie wszystkimi terminami zadań, projektów i quizów może być trudne. Ale dzięki odpowiednim narzędziom i odrobinie planowania możesz odrobić pracę domową bez poświęcania zabawy.

To właśnie umożliwiają te rozszerzenia Chrome — śledzenie zadań, zwiększanie produktywności i pomoc w odrabianiu zadań domowych. Jeśli uważasz, że te dodatki do zadań domowych są pomocne, wypróbuj aplikacje mobilne dla uczniów.

Table of Contents