Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 sposobów monitorowania i poprawy reputacji Twojej małej firmy w Internecie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 sposobów monitorowania i poprawy reputacji Twojej małej firmy w Internecie

Twoja reputacja online może być jednym z największych atutów Twojej marki. Dlatego konieczne jest uważne monitorowanie treści i platform online. Wszystko, od Twojej strony internetowej po media społecznościowe, może mieć wpływ. Przeczytaj wskazówki członków internetowej społeczności małych firm, aby poprawić i monitorować reputację swojej firmy.Audytuj reputację swojej marki w Internecie

Każda marka ma reputację. Istnieje kilka czynników online, które mogą na to wpływać. Dlatego ważne jest, aby zawsze mieć oko na te elementy. W tym poście UpCity, David J. Brin przemija jak przeprowadzić audyt reputacji Twojej marki w Internecie.

Znajdź najlepsze sposoby zarządzania działaniami marketingowymi

Obecnie dostępnych jest tak wiele danych, co ułatwia firmom mierzenie wpływu marketingowego. Ale metody stosowane do pomiaru tych danych stale się zmieniają. Uczyć się o trendach, które mogą mieć wpływ na Twoją firmę, w tym poście dotyczącym funkcji Search Engine Watch autorstwa Matthew Emansa.

Zdobądź zaufanie klientów w ramach budżetu

Zaufanie jest niezbędne w każdej relacji biznesowej. Jeśli chcesz zdobyć nowych klientów, osiągnięcie tego przy ograniczonym budżecie może wydawać się trudne. Na szczęście istnieją sposoby na zdobycie zaufania klientów bez ogromnych inwestycji. Ucz się więcej w tym Biz Epic post autorstwa Ivana Widjayi.

Dowiedz się, jak blogować we właściwy sposób

Blogowanie może być skutecznym sposobem dzielenia się przemyśleniami z potencjalnymi klientami. Jeśli chcesz skorzystać z tej strategii, musisz nauczyć się sztuki blogowania. Ryan Buddulph z Blogging From Paradise oferuje wskazówki w tym poście. A członkowie BizSugar udostępnili myśli na poście tutaj.

Twórz najlepsze treści SEO w tym roku

Treści, które tworzysz online, mogą mieć duży wpływ na reputację Twojej marki. Wiele firm już tworzy pewne treści. Ale prawdopodobnie jest miejsce na udoskonalenie Twojej strategii. Aby stworzyć najlepsze treści w tym roku, Czytać wskazówki w tym poście Small Biz Daily autorstwa Josa Daviesa.

Rekommenderad:  Asus VivoWatch BP pojawia się z funkcją monitorowania ciśnienia krwi i EKG

Popraw SEO swojej lokalnej strony internetowej

Twoja strona internetowa jest jedną z głównych rzeczy, które mogą wpłynąć na twoją reputację online. Ale może to mieć skutek tylko wtedy, gdy faktycznie przyciągniesz gości. SEO jest jednym z głównych czynników rozwoju ruchu. Ucz się więcej o ulepszaniu SEO witryny lokalnej firmy w tym poście Bright Local autorstwa Iana Loewa.

Zoptymalizuj swój Facebook Strona biznesowa

Facebook to kolejny element, który może mieć ogromny wpływ na Twoją reputację online. Nie wszystkie strony biznesowe otrzymują uwagę, na jaką zasługują. Musisz więc zoptymalizować swoje treści, aby wywrzeć rzeczywisty wpływ. Ten post marketingowy dotyczący taśmy klejącej autorstwa Johna Jantscha obejmuje proste sposoby aktualizacji strony.

Zdobądź własną własność bloga

Niektórzy profesjonaliści decydują się na blogowanie na platformach społecznościowych lub innych publikacjach internetowych. Ale posiadanie własnego domu do blogowania online może być dużą korzyścią. Wyjaśnienie Lisy Sicard z blogowania omawia Tutaj. A członkowie BizSugar skomentowali post Tutaj.

Spraw, aby influencer marketing stał się priorytetem dla Twojej marki B2B

Influencer marketing od lat jest głównym trendem w przestrzeni B2C. Dopasowanie Twojej marki do wpływowych ludzi może radykalnie poprawić reputację Twojej marki. To samo dotyczy marek B2B. Lane’a Ellisa wyjaśnia w tym poście marketingowym TopRank.

Rozważ wpływ społeczności internetowych

Reputacja Twojej marki w Internecie to nie tylko witryna i informacje o niej w Google. Istnieje wiele niszowych społeczności, które mogą pomóc w komunikacji z potencjalnymi klientami. W tym poście w Social Media Today, Andrew Hutchinson eksploruje idea społeczności internetowych.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoja ulubiona zawartość dla małych firm zostanie uwzględniona w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij wskazówki dotyczące wiadomości na adres: sbtips@gmail.com.