10 świetnych alternatyw Showbox

Stremio jest trochę inny niż inne klony Showbox tutaj przedstawione. Zamiast umożliwiać strumieniowe przesyłanie treści z (hm) wątpliwych źródeł, Stremio organizuje Twoje legalne strumienie Amazon, iTunes, Netflix i inne legalne źródła. Zbiera je wszystkie w jednej aplikacji i prezentuje na dowolnym urządzeniu za pomocą zgrabnego interfejsu użytkownika. Pod względem treści, jeśli jest dostępny w połączonych z nim usługach, Stremio może go przesyłać strumieniowo. Stremio będzie działać na niemal każdej platformie, oferując WindowsWersje Mac, Linux, iOS i Android.

Interfejs użytkownika wygląda bardzo podobnie do innych i wygląda tak samo, niezależnie od używanej platformy. Wydaje się niezawodny i stabilny, a nawet pozwala dodawać własne lokalnie przechowywane treści.

Graj bezpiecznie, korzystając z Showbox lub jego alternatyw

Być może zauważyłeś, że niektóre z tych aplikacji są dostępne tylko jako pliki APK z losowo wyglądających witryn. O ile mi wiadomo, pliki są prawidłowe, ale jeśli je pobierzesz, uruchom na swoim urządzeniu szybką kontrolę antywirusową. Choć mogą być teraz bezpieczne, mogą nie być w przyszłości.

Ponadto większość z tych aplikacji pobiera treści z podejrzanych źródeł. W zależności od miejsca zamieszkania przesyłanie takich treści niekoniecznie jest nielegalne, ale należy zachować ostrożność. Zainstaluj i używaj dobrej jakości VPN na urządzeniu przez cały czas podczas przesyłania strumieniowego treści. Dostawcy treści, tacy jak studia filmowe i telewizyjne, oraz ich wynajmowane firmy ochroniarskie, aktywnie monitorują świat torrentów i szukają osób naruszających prawa autorskie, więc musisz być ostrożny i chronić się przez cały czas.

Każda z tych dziesięciu alternatyw dla Showbox albo działa tak samo jak Showbox lub jest bardzo blisko tego. Od tej aktualizacji każda aplikacja była swobodnie dostępna i działała dobrze. Nie wykryto złośliwego oprogramowania i strumienie płynnie przepłynęły do ​​mojego telefonu. Po prostu zachowaj ostrożność, używając go samodzielnie.

Czy masz jakieś inne alternatywy dla Showbox? Opowiedz nam o nich poniżej!