10 sztuczek Google Gravity, które sprawią, że Google będzie bardziej zabawny

Wszyscy korzystamy z Google każdego dnia, aby znaleźć przydatne informacje i wyszukiwać w szkole, w pracy lub po prostu zaspokoić naszą ciekawość. Google ma jednak lepszą stronę, o której możesz nie wiedzieć.

Google posiada zestaw zabawnych, małych sztuczek wizualnych, zwanych Google Gravity, osadzonych na różnych stronach Google za pomocą JavaScript.

Google Gravity oferuje odrobinę lekkiej rozrywki przez kilka sekund. Utworzono całą masę stron Gravity, wiele przez samego Google'a, a wiele innych przez osoby trzecie, które chciały wziąć udział w akcji.

Niektóre są bardziej zabawne niż inne, ale wszystkie są warte kilka sekund twojego dnia. Oto moje osobiste dziesięć najlepszych najlepszych sztuczek Google Gravity. Spójrz i zobacz, co myślisz.

grawitacja Google

1. Google Zero Gravity

Google Zero Gravity to jedna z najbardziej podstawowych sztuczek, ale jedna z bardziej zabawnych na tej liście.

Mimo że za każdym razem robi to samo, nie wydaje się, że się starzeje. Wizyta Google Zero Gravity tutaj, aby zobaczyć, co mam na myśli.

Pamiętaj, że po zakończeniu działania pole wyszukiwania nie będzie dostępne. W związku z tym nie jest to najbardziej praktyczna rzecz na świecie. Wszystkie pozostałe linki nadal działają.

2. Google Guitar

Gitara Google to fajna sztuczka, która zamienia pole wyszukiwania w gitarę. Użyj myszki lub gestu, aby zerwać sznurek i gotowe.

Możesz poeksperymentować lub poszukać kilku dobrze znanych utworów, które możesz zagrać. Jest to drobiazg i prawdopodobnie nie zwróci na ciebie uwagi przez długi czas, ale zabawa jest świetna.

Wizyta Google Guitar tutaj.

3. Google Space

Google Space

Google Space nie jest stroną, którą chcesz odwiedzić po wypiciu kilku drinków.

Symuluje zerową grawitację w interesujący i zadziwiający sposób. Robi śmieszne rzeczy do percepcji i denerwuje tych z was, którzy wolą rzeczy w uporządkowanych liniach.

Mimo to fajnie jest oglądać ekran przez minutę lub dwie. Próbować Google Space tutaj.

4. Google Underwater

Google Underwater jest dość relaksujące, jeśli oglądasz go wystarczająco długo.

Symuluje przebywanie pod wodą i upuszcza pole wyszukiwania do oceanu, a wokół niego pływają ryby. Podobnie jak inne, pole wyszukiwania nie działa tutaj, ale nadal można się dobrze bawić.

To proste, ale przyjemne tło, które możesz mieć podczas pracy. Próbować Google Underwater tutaj.

5. Google Pacman

Google Pacman

Google Pacman istnieje od lat, ale przez kilka minut wciąż jest trochę zabawy.

Otwórz stronę, wciśnij Wstaw monetę i zagraj w rundzie klasycznej gry z lat 80. w przeglądarce. Mimo, że gra była pradawna, jest tak trudna jak zawsze i oferuje podstawową, ale rozrywkową przerwę w pracy lub pracy domowej.

Próbować Google Pacman tutaj.

6. Google Sphere

Google Sphere to kolejna lekkomyślna myśl, która przez chwilę lub dwie jest nieco łagodna.

Pojawia się tradycyjny ekran Google z lat 90., a pole wyszukiwania pozostaje nieruchome, a cały otaczający go tekst obraca się w kręgu symulującym kulę. Ten wygląda na stary i, podobnie jak Pacman, pochodzi z wcześniejszego wieku. Ale mimo to oferuje odrobinę lekkości w długim dniu.

Próbować Google Sphere tutaj.

7. Terminal Google

Terminal Google

Terminal Google jest przeznaczony dla programistów.

Okazuje zwykłą stronę wyszukiwania Google w terminalu kodu MS-DOS z lat 80. Dostosowanie się do układu zajmuje kilka sekund, ale kiedy już to zrobisz, jest bardzo łatwe w użyciu. Dostępne są zwykłe opcje wyszukiwania i „Czuję się szczęśliwy”, aby je znaleźć, musisz trochę ciężko pracować.

Próbować Terminal Google tutaj.

8. Epickie Google

Jeśli masz jeden z tych dni, w których czujesz się epicki, ta sztuczka Google Gravity jest dla Ciebie.

Epic Google pozwala na przeprowadzenie Epickiego wyszukiwania i zamiast mieć szczęście, czujesz się NADMIERNIE. Wyszukiwarka nadal jednak wykonuje swoje zwykłe funkcje, więc wszystko jest na pokaz.

Próbować Epickie Google tutaj.

9. Funny Google

Funny Google

Funny Google jest dla tych, którzy wciąż śmieją się z żartów z toalety, takich jak ja.

Jest to zwykła strona główna w stylu Google z innym oknem pod spodem „Ustaw inną nazwę”. Wpisz słowo w polu, naciśnij „Enter”, a to słowo zastępuje Google nad polem wyszukiwania. Wszyscy wiemy, jakie słowa chcesz tam umieścić.

Wpisz wybrane słowo przekleństwa w Funny Google tutaj.

10. Gorączka Zergów

Ostatnia sztuczka Google Gravity, którą warto wypróbować, nazywa się Zerg Rush. Każdy gracz, który przekroczył pewien wiek, prawdopodobnie rozpozna tę nazwę – pochodzi ona z klasycznej gry wideo StarCraft i odnosi się do strategii natychmiastowego budowania dużej liczby małych, tanich jednostek i atakowania wroga, zanim będą mieli szansę się ustabilizować.

Chociaż wersja Google Gravity jest nieco niższa niż interpretacja gry wideo, nadal jest w duchu oryginału. To jedyna sztuczka, która aktywnie przerywa proces wyszukiwania, ale sprawia tyle radości, że z łatwością możemy jej wybaczyć!

Próbować Zerg Rush tutaj.

Końcowe przemyślenia

Chociaż wszyscy używamy Google, może Cię zaskoczyć informacja, że ​​wciąż ma kilka sztuczek w zanadrzu.

Google Gravity to świetny sposób na marnowanie kilku minut na nudę w pracy lub szkole. Wypróbuj 10 sztuczek Google Gravity i daj nam znać, co o nich myślisz.

Podobał ci się ten artykuł?

Możesz także przeczytać nasz artykuł na temat zmiany tła w Google.