Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 ważnych lekcji, których małe firmy mogą się nauczyć od 2020 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 ważnych lekcji, których małe firmy mogą się nauczyć od 2020 r

Nie da się tego obejść — rok 2020 był trudny dla firm. Ale jeśli Twoja firma przetrwała ten szalony rok, z pewnością można wyciągnąć wnioski. Poniżej członkowie internetowej społeczności małych firm podzielili się swoimi największymi spostrzeżeniami. Możesz nawet nauczyć się kilku ważnych lekcji przed 2021 rokiem.Weź pod uwagę wydarzenia niszowe i hybrydowe

Ten rok z pewnością zmienił krajobraz branży eventowej. Nawet po pandemii prawdopodobne jest, że wydarzenia osobiste nie wrócą całkowicie do normy. Tak więc to firmy muszą się dostosować. W tym poście Marketing Land, Kimberly Dutcher omawia możliwość rozwoju wydarzeń niszowych i hybrydowych.

Wyciągnij wnioski z tych prognoz dotyczących marketingu treści na rok 2021

Chociaż wiele się zmieniło w 2020 r., prawdopodobnie content marketing pozostanie potężną strategią w 2021 r. Jednak krajobraz prawdopodobnie nieco się zmieni. Aby jak najlepiej wykorzystać tę taktykę, Czytać prognozy w tym poście TopRank Marketing autorstwa Nicka Nelsona.

Zlikwiduj te spotkania

Wiele firm przestało spotykać się osobiście w 2020 roku. A to zmusiło wielu do zastanowienia się, jakie rodzaje spotkań są faktycznie potrzebne. Po zniesieniu ograniczeń wiele firm mogłoby odnieść korzyści z utrzymywania niewielkich list spotkań. Molly Stovold przemija kilka spotkań do złomowania w tym poście Process Street.

Spójrz wstecz na to, co odbiło się echem w 2020 roku

Przyjrzenie się treściom i strategiom, które sprawdziły się w 2020 roku, może pomóc w podjęciu decyzji na nowy rok. W tym poście Rachel Strella ze Strella Social Media patrzy na jakie posty cieszyły się największym zainteresowaniem. I ma wspólny temat, który wydawał się rezonować w tym roku. Możesz także zobaczyć komentarze członków BizSugar tutaj.

Rekommenderad:  Microsoft Ignite 2019: kluczowe wnioski dla przedsiębiorstw i programistów

Rozważ te trendy SEO w 2021 roku

Przy tak wielu firmach przechodzących w 2020 roku na modele online, wyszukiwarki stały się ważniejsze niż kiedykolwiek. Tak więc w 2021 roku musisz znać trendy, które mogą wpłynąć na Twoją strategię. Wymeldować się ten post w Search Engine Journal autorstwa Andrew Dennisa, aby zapoznać się z niektórymi ważnymi trendami SEO.

Ucz się z trendów danych 2020

Obecnie marketerzy mają dostęp do większej ilości danych niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli nie analizujesz liczb, które mają wpływ na Twoją firmę i branżę, możesz zostać w tyle. W tym poście SEMrush, Fernando Angulo Akcje światowe trendy danych, które firmy powinny znać.

Rozważ te najlepsze pomysły na biznes online

Jeśli planujesz rozpocząć nowe przedsięwzięcie w 2021 r., pomocne może być przyjrzenie się branżom, które prosperowały w 2020 r. Firmy internetowe na ogół napotykały mniej wyzwań niż firmy działające osobiście. Ivan Widjaya z Biz Penguin wymienia w tym poście niektóre z najpopularniejszych pomysłów z ubiegłego roku.

Rób notatki od najlepszego influencera TikTok

TikTok zyskał rozgłos w 2020 roku. Jeśli chcesz korzystać z platformy w 2021 roku, warto przyjrzeć się temu, co sprawdziło się u innych. Ten post w mediach społecznościowych autorstwa Christiana Zillesa patrzy na najlepsi influencerzy TikTok i lekcje, które mogą zaoferować innym markom.

Zrozumienie znaczenia zakupów w biznesie

Zamówienia to jeden z obszarów działalności, któremu nie poświęca się zbyt wiele uwagi. Ale rok 2020 nauczył wiele firm, co jest naprawdę ważne. W tym poście Pixel Productions, Scott Pine Detale dlaczego ten obszar jest tak ważny. A członkowie społeczności BizSugar przedstawili tutaj swoje przemyślenia.

Promuj wydarzenia online

Niezależnie od tego, czy planujesz organizować wydarzenia osobiste, czy online w 2021 r., marketing cyfrowy powinien być częścią Twojej strategii promocyjnej. W tym poście Neil Patel omawia dziesięć najlepszych sposobów promowania wydarzenia online.

Rekommenderad:  Program subskrypcji Disneya? Strategia kryjąca się za „Disney Prime”

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoja ulubiona zawartość dla małych firm zostanie uwzględniona w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij wskazówki dotyczące wiadomości na adres: sbtips@gmail.com.