Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 wskazówek dotyczących planowania przyszłości małej firmy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 wskazówek dotyczących planowania przyszłości małej firmy

Nie można dokładnie wiedzieć, co czeka Twoją firmę w przyszłości. Ale staranne planowanie może pomóc Ci w pełni wykorzystać swoje możliwości. Poniżej znajdują się wskazówki członków społeczności małych firm dotyczące planowania na przyszłość.Spraw, by Twoja firma rozkwitła tego lata

Lato może być powolnym sezonem dla wielu firm. Ale często jest to idealna okazja do wypróbowania nowych pomysłów. Lisa Sicard z Small Biz Tipster wspólny kilka w tym poście. I członków BizSugar oferowany tu własne przemyślenia.

Upewnij się, że Twoja firma przemawia do przyszłych klientów i pracowników

Twoja strona internetowa i materiały marketingowe nie tylko komunikują się z przyszłymi klientami i klientami. Osoby, które mogą być zainteresowane współpracą z Tobą w przyszłości, również mogą napotkać te wiadomości. Upewnij się, że są atrakcyjne napiwki w tym poście Small Biz Viewpoints autorstwa Harry’ego i Sally Vaishnav.

Zaplanuj swoją strategię tworzenia treści

Tworzenie treści nie odbywa się tylko w danej chwili. Proste planowanie może ułatwić dotrzymanie harmonogramu w przyszłości. W tym poście Internet Marketing Ninjas, Ann Smarty opisuje dokładnie, jak stworzyć strategię tworzenia treści dla Twojej firmy.

Twórz własne aplikacje internetowe

Konsumenci coraz częściej oczekują dodatkowych funkcji wykraczających poza to, co można zaoferować na zwykłej stronie internetowej. Tak więc tworzenie aplikacji internetowych może mieć znaczenie dla przyszłości wielu firm. Uczyć się o procesie w tym poście Decipher Zone autorstwa Mahipala Nehry.

Bądź realistą, jeśli chodzi o swoją przyszłość jako franczyzobiorca

Jeśli planujesz zakup franczyzy, ważne jest, aby wziąć pod uwagę swoje perspektywy na przyszłość. Ale łatwo jest dać się wciągnąć w obietnice, które marki składają na temat potencjału zarobkowego. Zamiast, Przeczytaj to post autorstwa Joela Libavy z The Franchise King, aby uzyskać bardziej realistyczną perspektywę.

Rekommenderad:  10 porad ekspertów dotyczących korzystania z usługi Microsoft Teams w małej firmie

Spraw, aby milenialsi czytali Twoje posty na blogu

Jeśli chcesz, aby Twoja firma odnosiła sukcesy w przyszłości, milenialsi mogą być niezbędną bazą klientów do kierowania. Jest to szczególnie ważne dla wielu blogerów. Przeczytaj, jak kierować swój blog na tę grupę w tym poście Moss Media autorstwa Kiary Miller. Następnie odwiedzać BizSugar, aby zobaczyć, co mówią członkowie.

Pozwól AI zakłócić Twój marketing

Sztuczna inteligencja to nie tylko zaawansowane technologicznie aplikacje. Może być również przydatny w codziennych funkcjach, takich jak marketing. W tym poście Pixel Productions, Edan Mizrah eksploruje jak sztuczna inteligencja może wpłynąć na marketing małych firm.

Zbuduj plan rozwoju kariery

Każdy właściciel firmy i profesjonalista podejmuje wiele kroków w trakcie swojej kariery. Możesz po prostu korzystać z nowych możliwości, gdy tylko się pojawią. Lub możesz celowo określić kierunek, w którym chcesz podążać. Ten post Process Street autorstwa Leksa Drakosa obejmuje przewodnik tworzenia planu rozwoju kariery.

Wykorzystaj chatboty rekrutacyjne

Przyszłość rekrutacji jest bardziej wydajna dzięki technologii. Chatboty mają kilka zastosowań dla firm – w tym rekrutację. W tym poście na blogu Landbota, Esther Valiente wyjaśnia technologia stojąca za tą opcją i sposób ich wykorzystania w strategii zatrudniania.

Weź pod uwagę ROI wydarzeń wirtualnych

Wirtualne wydarzenia naprawdę nabrały rozpędu w ciągu ostatnich kilku lat. Wiele marek planuje nadal je hostować w przyszłości. Jeśli planujesz kontynuować swoje wirtualne wydarzenia, zyskaj trochę spostrzeżenia w tym poście na blogu Social Media Hat autorstwa Mike’a Alltona. Następnie zmierzać do społeczności BizSugar, aby zobaczyć, co mówią członkowie.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoja ulubiona zawartość dla małych firm zostanie uwzględniona w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij wskazówki dotyczące wiadomości na adres: sbtips@gmail.com.