Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 wskazówek, które pomogą małym firmom dostosować się w okresie świątecznym

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 wskazówek, które pomogą małym firmom dostosować się w okresie świątecznym

Ten okres świąteczny jest inny niż wszystkie. Jak więc małe firmy powinny aktualizować swoje strategie marketingowe i sprzedażowe? Od marketingu treści po SEO, pomocne mogą być te wskazówki członków społeczności małych firm online.Uzyskaj więcej z treści, które już napisałeś

W okresie świątecznym możesz nie mieć zbyt wiele czasu na tworzenie dodatkowych treści. Ale to nie znaczy, że powinieneś całkowicie zrezygnować z tej strategii. Zamiast tego możesz zaoszczędzić czas, zmieniając przeznaczenie starych treści. Uczyć się jak w tym poście dotyczącym marketingu taśmą klejącą autorstwa Johna Jantscha.

Rozwijaj swój marketing z Facebook Algorytm

Facebook nieustannie zmienia swój algorytm. Może to czasami powodować, że małe firmy mają trudności z rozpowszechnieniem swoich wiadomości. Ale niektóre drobne korekty mogą pomóc. W tym poście w mediach społecznościowych, Christian Zilles oferuje wskazówki dotyczące ewolucji wraz z algorytmem.

Wykorzystaj wizytówki wideo

Wizytówki papierowe nie są tak skuteczne w czasie, gdy jest mniej targów i wydarzeń networkingowych. Ale jest nowy format, który może pomóc Ci przyciągnąć więcej klientów w tym okresie świątecznym. W tym poście w większości blogów, Janice Wald wyjaśnia na wizytówkach wideo. A członkowie BizSugar udostępnili swoje myśli o koncepcji tutaj.

Zwiększ swoje lokalne SEO dzięki tej liście kontrolnej

Okres świąteczny stwarza duże możliwości dla lokalnych firm. Skoncentrowanie się na SEO może pomóc w zwiększeniu ruchu, zarówno online, jak i poza nim. Jak więc zacząć z nową strategią? Wymeldować się ten post SEM Rush autorstwa Luke’a Harsela, aby uzyskać wskazówki.

Utrzymaj się w tym sezonie świątecznym (i COVID).

Ten okres świąteczny jest inny niż wszystkie. A wiele małych firm już odczuwa skutki obecnej pandemii. Aby utrzymać się na powierzchni przez cały nadchodzący sezon, podążać wskazówki zawarte w tym poście CEO SMB autorstwa Ivana Widjaya.

Rekommenderad:  6 Sposoby naprawy ekranu Androida ciągle się ściemniają

Wspieraj małe firmy w tym okresie świątecznym

Wspieranie małych firm to świetny sposób na zatrzymanie większej ilości pieniędzy w lokalnej społeczności. A jako przedsiębiorca wiesz, jak duży wpływ może mieć zakup małej firmy. Jeśli chcesz, aby ludzie wspierali Twoją firmę w okresie świątecznym, zrób to samo dla innych. Gary’ego Powinienisa omawia w tym poście 3Bug Media.

Zobacz te angażujące emocjonalnie reklamy świąteczne

Emocjonalne reklamy mogą być szczególnie skuteczne w okresie świątecznym. Jednak niektóre małe firmy nie są pewne, jak najlepiej wykorzystać tę strategię. Dlatego może pomóc najpierw zebrać inspirację. TutajGreg Jarboe z Search Engine Journal dzieli się przykładami z innych marek.

Zmierz ROI SEO i Content Marketingu

SEO i content marketing mogą być skuteczne przez cały rok. Ale musisz zmierzyć wpływ tych działań, jeśli chcesz zmaksymalizować wpływ. W tym okresie świątecznym śledź swój zwrot z inwestycji za ich pomocą porady od Adama Steele z Funnel Overload. Następnie sprawdź dyskusja otaczający post w społeczności BizSugar.

Wykorzystaj wydarzenia cyfrowe

Imprezy osobiste zostały w tym roku w dużej mierze odwołane z powodu pandemii. Ale wiele marek zamiast tego przestawiło się na wydarzenia cyfrowe. I wygląda na to, że ten format może tu zostać. Kim Davies omawia wpływ i oferuje wskazówki w tym poście Marketing Land.

Utrzymuj zaangażowanie klientów

Wiele firm koncentruje się na pozyskiwaniu nowych klientów w okresie świątecznym. Ale nie powinieneś zaniedbywać swoich obecnych. Aby utrzymać ich zaangażowanie, Czytać wskazówki zawarte w tym poście Bright Local autorstwa Stephanie Newton.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoja ulubiona zawartość dla małych firm zostanie uwzględniona w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij wskazówki dotyczące wiadomości na adres: sbtips@gmail.com.