Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 znaczących prac domowych pomagających ludziom

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 znaczących prac domowych pomagających ludziom

Jeśli szukasz pracy w pomaganiu ludziom, czytaj dalej! Mamy listę dziesięciu znaczących karier związanych z pracą w domu, które chcesz poznać!

Odkąd byłam mała, uwielbiałam pomagać ludziom. Niezależnie od tego, czy dawałem przyjaciołom przekąskę w porze lunchu, robiłem kartkę dla kogoś, kto nie czuł się dobrze, czy też pomagałem dziadkowi. Dla mnie był to jedyny sposób, w jaki wiedziałem, że mogę coś zmienić. Dopiero gdy dorosłam, zaczęłam pojmować pełnię, jaką to wnosi do mojego życia.

Kiedy byłem na studiach, zacząłem pracować jako wolontariusz w lokalnej jadłodajni znajdującej się w odległości krótkiego spaceru od mojego kampusu. NIE było na świecie lepszego uczucia niż wolontariat, który wykonywałem w tym schronisku. Wyszedłem z tym przepełnionym uczuciem całkowitego i całkowitego spełnienia.

Zapamiętałem to uczucie i po latach podążałem za nim jako pedagog. Kiedy pojawiły się moje maluchy, zrobiliśmy z mężem wszystko, co w naszej mocy, aby utorować mi drogę do pozostania w domu, abym mogła robić to, co kocham najbardziej – być z naszymi dziećmi. Na szczęście, przy wielu wyrzeczeniach, spełniliśmy to marzenie!

Po około roku pozostania w domu zacząłem się zastanawiać, jak mogę zacząć zarabiać pieniądze, a jeszcze lepiej, nadal pomagać innym, jednocześnie zarabiając pieniądze! Nie trwało długo, zanim znalazłem idealną odpowiedź – świetne połączenie sensownej pracy, która pozwoliła mi zostać w domu i zwiększyć dochód do napiętego budżetu naszej rodziny.

Jeśli jesteś podobny do mnie i uwielbiasz znajdować sposoby pomagania innym, ale NIE kochasz swojego 9-5 rutyny, mamy idealne rozwiązanie, aby połączyć to, co najlepsze z obu światów!

Poniżej przedstawiamy kilka niesamowitych prac do pracy w domu, które nie tylko pozwolą opłacić Twoje rachunki, ale także skupią się na pomaganiu ludziom w ich rdzeniu.

1. Zapewnij opiekę nad dziećmi z domu

Kiedy mój najstarszy był dzieckiem, mieliśmy bardzo ograniczone pieniądze, a praca w domu nie była możliwa. Wiedzieliśmy jednak również, że nie chcemy go wysyłać do ogromnego żłobka.

Zaczęłam szukać mam, które tak jak ja potrzebowały pieniędzy, ale mogły zostać w domu. Nie minęło dużo czasu, a na sąsiedniej ulicy znaleźliśmy cudowną rodzinę, która szukała możliwości opieki nad dziećmi w swoim domu!

Jeśli uwielbiasz opiekować się dziećmi, ale NIE podoba Ci się pomysł codziennego chodzenia do pracy, dlaczego nie zająć się dziećmi we własnym domu? Dzięki tej pozycji pracy z domu możesz ustawić swoje godziny pracy, ustalić skalę płac i określić, ile dzieci chcesz się opiekować.

Istnieje również słodka zaleta stałych terminów zabaw dla najmłodszych, podczas gdy zarabiasz pieniądze, opiekując się innymi.

Jeśli brzmi to dla Ciebie jak niesamowita praca z domu, sprawdź niektóre z poniższych rzeczy, o których warto pomyśleć, aby zacząć:

 • Być zorganizowanym: Zdecyduj, iloma dziećmi chcesz się opiekować, harmonogram i stawkę wynagrodzenia (tygodniowa, dwutygodniowa, miesięczna).
 • Uzyskaj certyfikat pierwszej pomocy i CPR.
 • Zbadaj wymagania swojego stanu: W zależności od przepisów stanowych będziesz chciał zapoznać się z wymaganiami licencyjnymi.

Gdzie znaleźć klientów

Oprócz reklamy ustnej lub lokalnego publikowania informacji o Twoim nowym biznesie, istnieje kilka popularnych witryn internetowych, które są przeznaczone zarówno dla rodzin, jak i firm oferujących usługi opiekuńcze.

Care.com: Ta popularna witryna była jedną z moich ulubionych stron po narodzinach naszej średniej dziewczynki! Witryna jest niezwykle łatwa w użyciu i zapewnia wiele opcji opieki do wyboru. Jeśli chcesz rozwinąć domową opiekę dzienną lub opiekę nad dziećmi, możesz przejść do tej opcji bezpośrednio na ekranie głównym. Możesz także wybrać „opiekunkę lub nianię”, a poznając konkretną rodzinę i jej potrzeby, możesz zaproponować opiekę nad dzieckiem z domu. Oto kilka innych szczegółów dotyczących Care.com:

 • Wybierz spośród opieki domowej, niani, opieki nad zwierzętami domowymi i wielu innych.
 • Utwórz bezpłatny profil.
 • Istnieje bezpłatna podstawowa subskrypcja Care.com, ale wiele recenzji stwierdza, że ​​opiekunowie muszą płacić, aby bezpośrednio rozmawiać z potencjalnymi klientami.
 • Wymagane są kontrole przeszłości i numery ubezpieczenia społecznego.

Sittercity: Ta strona otrzymuje niesamowite recenzje zarówno od opiekunów, jak i rodzin. Konfiguracja na Sittercity jest bardzo podobna do tej na Care.com, gdzie możesz wybierać spośród różnych stanowisk opiekunów, takich jak niania, opieka nad osobami starszymi, opiekunka do dziecka i inne. Oto trochę więcej informacji na tej stronie:

 • Strona jest łatwa w użyciu.
 • W przypadku opiekunów przeprowadzane są kontrole przeszłości, w tym kontrola pojazdu silnikowego.
 • Członkostwo w stanach Sittercity dla opiekunów jest bezpłatne, ale mogą istnieć wyjątki. Zalecamy sprawdzenie tego podczas tworzenia bezpłatnego profilu.
Rekommenderad:  Recenzja aplikacji Drum Pad Machine na iOS

Powiązana treść: Kroki prowadzące do rozpoczęcia działalności w zakresie domowej opieki dziennej

2. Praca w opiece osobistej dla osób starszych lub starszych

Zostanie opiekunem starzejącej się lub starszej osoby to kolejny sposób na pracę z domu, ustalanie elastycznych godzin pracy i czerpanie satysfakcji z pomagania innym. Wraz z postępem technologii istnieje wiele opcji, aby przejść w pełni zdalnie. Jako opiekun seniora możesz:

 • Zamawiaj artykuły spożywcze online i ustalaj terminy.
 • W zależności od Twojego wcześniejszego doświadczenia możesz pomóc w zaspokajaniu potrzeb dietetycznych przez telefon lub zostać koordynatorem opieki, co jest w pełni zdalne.
 • Wykonuj inne codzienne zadania, takie jak sprzątanie i codzienne lub cotygodniowe towarzystwo w domu.
 • Wykonywane zadania mogą się zmieniać codziennie i są oparte na indywidualnych potrzebach.

Oto kilka ofert pracy zdalnej pomagających ludziom:

Aira zatrudnia agentów telefonicznych z siedzibą w USA, którzy pomagają społeczności niewidomych i niedowidzących w różnych prośbach. Są to niezależne stanowiska kontraktowe, które płacą 15 USD za godzinę. Zatrudniają we wszystkich stanach z wyjątkiem CA, DC, IL, MA, NJ, NY, OR i WA.

Pleio zatrudnia zdalnych mentorów, aby pomagali pacjentom kontrolować codzienne przyjmowanie leków. Aby ubiegać się o te stanowiska, musisz mieć co najmniej 18 lat i być rezydentem USA, ale nie mieszkać w jednym z następujących stanów: OH, ND, WA lub WY. Są to niezależne role kontraktowe, w których możesz stworzyć własny harmonogram.

Podczas gdy niektóre stanowiska w opiece nad osobami starszymi mogą wymagać pójścia do domu danej osoby, inne role wymagają po prostu codziennego dzwonienia do pacjentów, aktualizowania dokumentacji medycznej i utrzymywania komunikacji z niezbędnymi elementami opieki danej osoby. Tego typu prace pozwalają być w pełni zdalnym, pomagając innym, co jest spektakularne!

Jak znaleźć pracę w zdalnej opiece nad osobami starszymi

Oto kilka miejsc, w których możesz ubiegać się o te satysfakcjonujące stanowiska. Nie wszystkie z nich będą w pełni zdalne, dlatego najlepiej sprawdzić opis w konkretnej firmie.

 • Care.com: Utwórz bezpłatny profil i wybierz pracę jako opiekunka osoby towarzyszącej lub jako opiekunka osoby starszej. Istnieje wiele opcji do wyboru, a zadania różnią się w zależności od indywidualnych/rodzinnych potrzeb.
 • FlexJobs: popularna tablica ofert pracy, która publikuje wiele rodzajów elastycznych ofert pracy, w tym stanowiska związane z opieką. Wiele firm świadczących usługi opiekuńcze publikuje oferty pracy w serwisie FlexJobs.
 • Rzeczywiście: Tablica ogłoszeń oferująca różne oferty pracy. Nie wszystkie role są zdalne, więc sprawdź podany opis.

3. Zdalna opieka nad zwierzętami

Kochasz pracę ze zwierzętami? Jednym z moich ulubionych koncertów związanych z pracą z domu, które ostatnio gwałtownie wzrosło, jest kółko petsittingu. Aplikacje i strony internetowe, takie jak Wędrowiec I Machać! są popularnym wyborem dla potencjalnych opiekunów zwierząt na całym świecie.

Oto kilka korzyści płynących z zostania dostawcą usług opieki nad zwierzętami:

 • Masz pełną elastyczność w zakresie harmonogramu i stawki wynagrodzenia.
 • Wielu właścicieli zwierząt domowych potrzebuje całodobowej opieki i woli nie umieszczać swoich zwierząt w dużych obiektach, co pozwala na opiekę nad nimi w zaciszu własnego domu.
 • Podczas gdy niektórzy ludzie mogą chcieć mieć opiekuna w swoich domach, bez wątpienia znajdziesz klientów, którzy nie mają nic przeciwko temu, aby ich zwierzak został z tobą na kilka nocy, gdy ich nie ma.

Jak znaleźć pracę w opiece nad zwierzętami

Istnieje wiele opcji znalezienia następnej zdalnej pozycji do opieki nad zwierzętami! Podczas gdy Rover i Wag! to dwie z bardziej popularnych witryn do opieki nad zwierzętami, możesz także szukać osób szukających opieki nad zwierzętami na Care.com i Sittercity.com. Korzyści dla wielu z tych witryn obejmują:

 • Szybka i prosta konfiguracja profilu, która pozwala określić rodzaj harmonogramu, który chcesz, stawki opłat, usługi, a nawet rodzaje zwierząt domowych, którymi chcesz się opiekować.
 • Szybka akceptacja, dzięki której możesz zacząć przyjmować klientów.

4. Inspiruj i ucz: ucz dzieci z domu

Kiedy przestałem uczyć, myślałem, że moje dni nauczania się skończyły. Niekoniecznie chciałam przestać uczyć, ale co ważniejsze, nie zamierzałam narażać na utratę kolejnej chwili z moimi dzieciakami.

Rekommenderad:  Kiedy warto skorzystać z profesjonalnego coachingu sprzedaży?

Badania doprowadziły mnie do kilku świetnych możliwości nauczania online i stały się kolejną opcją w moim pasku narzędzi do pracy w domu.

Po przyjrzeniu się kilku z tych stanowisk nauczycieli odkryłem kolejną fantastyczną zaletę: wiele z tych ofert pracy dla nauczycieli online zawiera plany lekcji i instrukcje krok po kroku dotyczące najlepszych praktyk w ramach „wirtualnej klasy”. Przy prawie zerowym czasie przygotowania i możliwości pracy z dziećmi te prace są świetnym sposobem na pomaganie innym i zarabianie pieniędzy w domu!

Oto kilka możliwości nauczania online, które powinieneś sprawdzić.

Możliwości nauczania ESL online

 • Cambly to internetowa platforma korepetycji, która przenosi nauczanie na inny poziom. Ten program ESL pozwala nauczycielom i uczniom ćwiczyć umiejętności językowe z native speakerem. Zasadniczo zarabiasz na czacie ze studentami, aby mogli uczyć się w bardziej naturalnym środowisku. Płatność jest oparta na minutach spędzonych online i zaczyna się od $00,17 na minutę. To stanowisko nie wymaga wcześniejszego doświadczenia; jednak musisz być native speakerem języka angielskiego i mieć kamerę internetową oraz szybkie łącze internetowe.

Więcej wirtualnych możliwości nauczania

 • BookNook zatrudnia nauczycieli z USA i doświadczonych korepetytorów, którzy pomagają dzieciom w nauce czytania. Są to niezależne stanowiska kontraktowe w niepełnym wymiarze godzin, które płacą 18 USD za godzinę.
 • iTutor zatrudnia nauczycieli do pracy jako wirtualni nauczyciele, instruktorzy przygotowujący do testów i korepetytorzy online. Możesz ustawić swój harmonogram i mieć elastyczne godziny.
 • K12 to internetowy program nauczania, który oferuje bezpłatną naukę online w szkole publicznej. Mają różne oferty pracy, które są zwykle określone przez państwo.

5. Pracownicy Zdalnej Opieki Zdrowotnej

Jeśli masz wykształcenie medyczne i licencję w zawodzie związanym z opieką zdrowotną, takim jak pielęgniarstwo, fizjoterapia, terapia zajęciowa, pielęgniarka lub lekarz, istnieje wiele możliwości pracy w domu, pomagając innym! Niektórzy świadczeniodawcy pomagają zarządzać stanem zdrowia klientów za pomocą terapii lub edukacji, podczas gdy inni mogą świadczyć usługi segregacji za pośrednictwem wideokonferencji lub usług telefonicznych.

Oto niektóre zadania zdalnej opieki zdrowotnej pomagające innym przy jednoczesnym zapewnieniu opieki nad pacjentem za pośrednictwem telefonu lub narzędzi do wideokonferencji.

 • humanista zatrudnia pielęgniarki domowe do różnych zadań. Musisz być zarejestrowaną pielęgniarką (RN) z aktywną licencją.
 • DentaQuest zatrudnia zdalnych dentystów (DDS lub DMD) do konsultacji z klientami w domu.
 • Lekarz na żądanie widzi pacjentów za pośrednictwem wideo, aby zapewnić między innymi ocenę stanu zdrowia. Ta strona często zatrudnia lekarzy i psychiatrów.
 • Teladoc zatrudnia zdalnych dermatologów, lekarzy, pracowników służby zdrowia psychicznego, menedżerów przypadków, psychiatrów, dietetyków i nie tylko.
 • Wellbox zatrudnia różne domowe stanowiska pielęgniarskie RN do telezdrowia, zarządzania przypadkami i stanowiska koordynatora. Oferują zatrudnienie zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze czasu pracy.
 • Koło zatrudnia lekarzy, dyplomowane pielęgniarki, pielęgniarki i specjalistów ds. zdrowia behawioralnego w celu świadczenia usług telezdrowia na rzecz pacjentów.
 • VocoVision prowadzi teleterapię dla klientów i zatrudnia logopedów, psychologów szkolnych, terapeutów zajęciowych, fizjoterapeutów, nauczycieli edukacji specjalnej i nie tylko.

6. Pomóż innym spełnić ich podróżnicze marzenia

Jeśli chcesz połączyć swoją miłość do podróży z pracą pomagania ludziom, nie szukaj dalej niż tutaj! Biura podróży pracujące w domu ustalają własne harmonogramy (w zależności od agencji), a większość firm zapewnia szkolenia. Mała wskazówka, gdy szukasz tych stanowisk: stanowiska biura podróży są często wymienione jako „planiści podróży”.

 • Rozwiązania robocze zatrudnia agentów podróży pracujących z domu do odbierania połączeń przychodzących w celu planowania rezerwacji samolotów, hoteli i samochodów za pomocą Sabre Red. Preferowane jest doświadczenie, ale dla odpowiedniej osoby zapewnią szkolenie.
 • AirTreks to biuro podróży, które oferuje różne opcje biletów na podróż. Zapewniają płatne szkolenia dla nowych pracowników, ale wymagają, aby wszyscy pracownicy podróżowali do pięciu lub więcej krajów przed zatrudnieniem.
 • Podróże wykonawcze to biuro podróży, które zapewnia „światowej klasy” osobiste, spójne i profesjonalne usługi turystyczne wszystkim swoim klientom. Musisz wysłać do nich e-mail z ich strony internetowej, aby dowiedzieć się o ich stanowiskach w biurze podróży do pracy z domu.
 • FlexJobs umożliwia wyszukiwanie i aplikowanie do wielu różnych możliwości wirtualnego biura podróży. Note: Pamiętaj, aby wyszukać w polu wyszukiwania „biura podróży” i „planiści podróży”.

7. Załóż bloga

Założenie bloga było jednym z pierwszych pomysłów, z jakimi się spotkałem i jestem BARDZO szczęśliwy, że to zrobiłem! Czy jest lepszy sposób pomagania innym niż poprzez blog? Liczba osób, którym możesz pomóc, jest nieskończona i wierz w to lub nie; ludzie chcą usłyszeć, co masz do powiedzenia! Spójrz tylko, jak Holly pomaga ludziom znaleźć pracę zdalną na tym właśnie blogu!

Rekommenderad:  Ile blogów publikuje się dziennie w 2023 roku?

Aby upewnić się, że całkowicie skupiam się na swoim celu, jakim jest pomaganie innym, zacząłem od zadania sobie kilku pytań dotyczących „dlaczego” i „jak” celu mojego bloga:

 • O czym lubię pisać?
 • Czym czuję się komfortowo, dzieląc się?
 • Jak mógłbym pomóc innym?
 • Jak mój blog może pomóc innym?
 • Dlaczego moje pisanie pomoże ludziom?

Jeśli nie masz pewności, jak zacząć, możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak założyć blog tutaj, w The Work at Home Woman!

8. Poradnictwo internetowe

Jeśli masz dyplom z poradnictwa, pracy socjalnej, psychiatrii, psychologii lub innego specjalisty w zakresie zdrowia psychicznego, istnieje wiele sposobów pomagania innym w zaciszu własnego domu. W niektórych przypadkach zapewnisz usługi ratownicze w zakresie uzależnień i zapobiegania samobójstwom. W innych przypadkach pomożesz osobom z chorobami psychicznymi, takimi jak zaburzenia depresyjne lub zaburzenia lękowe.

Oto kilka firm, które umożliwiają pracę zdalną, pomagając innym:

 • Lepsza pomoc zatrudnia pracowników socjalnych pracujących z domu, terapeutów rodzinnych, doradców ds. zdrowia psychicznego i psychologów do świadczenia usług terapii online.
 • Przestrzeń rozmów zapewnia sesje terapii online dla osób indywidualnych, par i nastolatków oraz zatrudnia terapeutów w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin z tytułem magistra pracy socjalnej, poradnictwa lub nauk behawioralnych.
 • Projekt Trevora pomaga młodym osobom LGBTQ 24/7 przez cały rok dzięki wsparciu doradców kryzysowych pracujących w domu.
 • Koło zatrudnia zdalnie licencjonowanych pracowników socjalnych, doradców, terapeutów małżeńskich i rodzinnych, psychologów i doradców ds. zdrowia psychicznego w celu świadczenia usług w zakresie zdrowia psychicznego online.

9. Zostań trenerem

Czy lubisz pomagać ludziom w osiąganiu ich celów? Być może praca jako trener online jest Twoim powołaniem! Dzięki coachingowi możesz pracować w wielu różnych niszach, takich jak kariera, odżywianie, fitness, biznes, sen i wiele innych dziedzin. Możesz także zdecydować się na założenie własnej firmy lub pracę w firmie świadczącej usługi coachingowe z domu. Jeśli potrzebujesz szkolenia, iPEC może pomóc Ci zostać certyfikowanym trenerem w zaledwie kilka minut 7-8 miesiące. niektóre firmy mogą również wymagać stopnia naukowego lub licencjata w pokrewnej dziedzinie.

Gdy już zdobędziesz potrzebne referencje, oto kilka miejsc pracy, które pomogą ludziom osiągnąć ich cele:

10. Pracuj w domu dla organizacji non-profit

Jeśli chcesz dobrze wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe w pracy zdalnej w pełnym wymiarze godzin, zapoznaj się z niektórymi ze swoich ulubionych organizacji non-profit, aby znaleźć oferty pracy z domu.

Wiele organizacji charytatywnych zatrudnia pracowników zdalnych na stanowiska w dziale zasobów ludzkich, projektowaniu graficznym, obsłudze klienta, pisaniu grantów, marketingu cyfrowym, badaniach rynku, tworzeniu oprogramowania i nie tylko. Te zdalne prace nie tylko dadzą ci poczucie celu, ale większość z tych firm zapewnia konkurencyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin i kompleksowe świadczenia.

Oto kilka organizacji non-profit, które oferują zdalne możliwości:

Praca zdalna pomaga ludziom Podsumowanie

Niezależnie od tego, czy pochodzisz z pracy w korporacji, z klasy, czy z college’u, Twoja podróż z pomaganiem ludziom w znaczącej karierze jest daleka od zakończenia! Jest tak wiele niesamowitych prac z domu, które pomagają ludziom; na pewno znajdziesz jednego (lub więcej) w dziedzinie, którą kochasz.

Pozwól nam wiedzieć co myślisz! Gdzie jesteś na swojej drodze do pracy w domu? Masz pracę zdalną pomagając innym?

Pierwotnie opublikowany w kwietniu 82019. Treść została zaktualizowana w kwietniu 2023 r.