11 dobrych alternatyw Putlockera do przesyłania strumieniowego filmów online

Świat wideo online i cyfrowego to jeden z niekończących się konfliktów między właścicielami praw autorskich a osobami, które chciałyby oglądać filmy i programy telewizyjne bez płacenia za nie. Niezależnie od tego, czy chodzi o strony z torrentami, takie jak The Pirate Bay, czy aplikacje internetowe, takie jak Putlocker, osoby udostępniające pliki i streamery opracowują technologię lub metodę dystrybucji „bezpłatnych” treści, a właściciele praw autorskich znajdują sposób na ich zamknięcie. Cykl ten pojawił się ostatnio w maju 2016 r., Kiedy popularna witryna Putlocker do udostępniania plików zablokowała się w Wielkiej Brytanii; do końca 2016 r. kolejne groźby działań prawnych ze strony Motion Picture Association of America (MPAA) spowodowały, że Putlocker na stałe zniknął z rynku… na około piętnaście sekund.

Gdzie mogę oglądać darmowe filmy online?

Od czasu zamknięcia, dosłownie dziesiątki stron lustrzanych dla Putlockera, prawie dokładne repliki oryginału, pojawiły się w Internecie, a wiele z nich jest nadal dość aktywnych. Od Putlockertv.ist, Putlockers.movie do Putlockers.mn, istnieje wiele z nich, wszystkie oferują tę samą usługę, co oryginał. Nie wiadomo, czy którykolwiek z nich jest prowadzony przez oryginalny zespół Putlockera, z których co najmniej jeden miał łagodne konsekwencje w systemie prawnym. Wiarygodności i poziomu bezpieczeństwa tych witryn zastępczych, których nie możemy ustalić, i są one regularnie tłumione przez władze przed ponownym pojawieniem się nowej nazwy domeny.

W tym artykule nie będę próbował identyfikować potomków Putlockera, którzy są najlepsi, najbardziej niezawodni lub najbezpieczniejsi; możesz Google „putlocker” i znaleźć dziesiątki stron używających nazwy Putlocker, aby zrobić to samo. Zamiast tego pokażę Ci kilka niezawodnych i bezpiecznych (przynajmniej w chwili pisania tego tekstu) miejsc do strumieniowego przesyłania ulubionej telewizji lub filmu.

Legalności

Niektóre lub wszystkie z tych usług lub aplikacji mogą przechowywać materiały chronione prawem autorskim bez zgody właścicieli praw. Każda witryna, na której znajdują się linki do materiałów chronionych prawem autorskim lub do których linki te nie mają praw do rozpowszechniania, podlega usunięciu przez organy ścigania. Ponadto Twój dostawca usług internetowych może stwierdzić, że przesyłasz strumieniowo materiały chronione prawem autorskim, i może to mieć konsekwencje prawne lub finansowe. TechJunkie nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób, w jaki ktoś wykorzystuje informacje przedstawione w tym artykule, które udostępniamy wyłącznie w celach informacyjnych. uwaga: że te witryny i aplikacje czasami przenoszą się z hosta na hosta; jeśli klikniesz link i znajdziesz martwą lub niereagującą stronę, wypróbuj Google w nazwie aplikacji lub witryny, aby znaleźć jej najnowszą lokalizację.

VPN

Jeśli planujesz używać połączenia internetowego do pobierania lub przesyłania strumieniowego treści, w przypadku których nie masz 100% pewności co do statusu praw autorskich, zainstaluj i uruchom wirtualną sieć prywatną (VPN) oprogramowanie. Prawidłowo skonfigurowany VPN w zasadzie sprawia, że ​​jesteś anonimowy w Internecie, jeśli chodzi o to, że Twój dostawca usług internetowych może stwierdzić, że pobierasz potencjalnie nielegalne treści. TechJunkie ma wiele artykułów, które pomogą Ci zdobyć VPN praca dla Twojego połączenia internetowego, w tym nasze recenzje najlepszych sieci VPN z kwietnia 2019 r., przegląd tego, jak oceniamy i weryfikujemy oprogramowanie VPN, jak korzystać z VPN z Fire TV Stick, jak wyłączyć VPN i najlepsze VPN dla twojego telefonu Samsung. Możesz także spróbować uzyskać router, który jest wyposażony uruchom oprogramowanie VPN na poziomie routera.

Jakie inne strony są jak Putlocker? – strony internetowe

Czas Popcornu

11 dobrych alternatyw Putlockera do przesyłania strumieniowego filmów online 1

Podczas gdy Putlocker był rzekomo „witryną wymiany plików”, Popcorn Time od razu przechodzi do rzeczy: natychmiast oglądaj torrentowane filmy. Możesz oglądać w przeglądarce za pomocą Popcorn Time Online usługa internetowa lub skorzystaj z aplikacji (patrz poniżej).

Interfejs i aplikacja są całkiem dobre, z wyraźnym wyborem kategorii i mnóstwem nowych i przyszłych tytułów. Są tutaj zwykłe filmy prosto do telewizji, ale wybór obejmuje również wiele hitów i najlepszych tytułów telewizyjnych. Zarówno aplikacja, jak i witryna wydają się być stabilne, a platforma jest dostępna w 44 różnych językach, co czyni ją prawdziwie globalną alternatywą.

Jednak z czasem Popcorn Time napotkał na trudności prawne, a strona (jak Putlocker) została odłożona, a następnie ponownie pojawiła się na powierzchni więcej niż raz. Ponadto użytkownicy powinni zdawać sobie sprawę, że ponieważ Popcorn Time jest architekturą opartą na torrentach podczas oglądania filmu, jesteś również zaangażowany w dostarczanie filmu innym użytkownikom. Nie jest to uciążliwe z punktu widzenia przepustowości, ale powoduje, że użytkownicy są prawnie odpowiedzialni za to, że są dystrybutorami materiałów objętych prawami autorskimi. W związku z tym, jeśli używasz Popcorn Time do oglądania filmów i programów telewizyjnych, ważne jest, aby mieć zainstalowaną przydatną sieć VPN.

Film słoneczny

11 dobrych alternatyw Putlockera do przesyłania strumieniowego filmów online 2

Film słoneczny to kolejna ceniona witryna do przesyłania strumieniowego. Strona jest czysta, szybka i łatwa w użyciu. Nie ma najsprytniejszego interfejsu na świecie, ale bardzo szybko wyszukuje filmy i programy telewizyjne do oglądania. Oba mają swoją własną kategorię, a także jest przydatna funkcja wyszukiwania, jeśli jej potrzebujesz. Zakres filmów i programów wydaje się mieszany. Niektóre tytuły są dość niejasne, ale inne są znacznie bardziej znane. Streaming jest również płynny. Podświetl tytuł, pojawi się wyskakujące okienko, wybierz „Obejrzyj”, a pojawi się nowy ekran z tytułem z przodu i na środku. Tak długo, jak twoje połączenie internetowe jest wystarczająco szybkie, aby poradzić sobie z jakością, Solar Movie przesyła bezbłędnie.

Film słoneczny, podobnie jak inne wpisy w tej kategorii, został kilkakrotnie podzielony i rozwidlony. Jeśli powyższy link nie działa, wypróbuj Googling „Film słoneczny”, a kolejny widelec lub lustro bez wątpienia uruchomi się. Podobnie jak Popcorn Time, Solar Movie to aplikacja oparta na torrentach, a jeśli chcesz, musisz mieć dobrą sieć VPN.

FMovies

11 dobrych alternatyw Putlockera do przesyłania strumieniowego filmów online 3

FMovies jest bardzo podobny do Solar Movie, ale ma elegancki interfejs. Wydaje się również, że zawiera o wiele więcej tytułów z Hollywood i głównych programów telewizyjnych. Kategoryzacja jest lepsza w FMovies, a ogólne wrażenia podczas przeglądania są lepsze.

Jednak jeśli chodzi o najważniejszą część streamingu online – oglądanie – FMovies może się załamać. Gdy serwery są obciążone szczytowo, wybranie i wyświetlenie tytułu może potrwać nawet minutę. Aby odtworzyć film lub program telewizyjny, kliknij jeden, aby przejść do strony filmu. Odtwarzanie filmu powinno rozpocząć się automatycznie. Pamiętaj jednak, że po kliknięciu filmu na stronie pojawi się wyskakujące okienko. Zostaw stronę w spokoju, a zawartość powinna być odtwarzana bez żadnych innych wydarzeń.

Podobnie jak wszystkie usługi w tej kategorii, FMovies jest aplikacją opartą na torrentach i należysz do sieci dystrybucyjnej, więc włącz VPN.

123 filmy

123 filmy istnieje już od jakiegoś czasu i może, ale nie musi, być klonem oryginału, w zależności od tego, co czytasz online. Tak czy inaczej, ta wersja strony działa dobrze. Sama strona jest zgrabna i łatwa w użyciu. Ma typowy wybór kategorii, a nawet możesz filtrować według kraju, jeśli szukasz zagranicznego filmu. Kolekcja jest obszerna i obejmuje większość nowych wydań.

Wybór jest prosty: znajdź tytuł, wybierz go i przejdziesz na jego stronę. Film zostanie odtworzony automatycznie lub po szybkim wyświetleniu monitu. Media ładują się płynnie, szybko buforują i oferują odtwarzanie HD bez żadnych problemów.

123Movies używa torrentów, więc pomagasz w dystrybucji materiałów za każdym razem, gdy ich używasz. Utrzymaj VPN działający.

Czego mogę użyć zamiast Putlockera? – Aplikacje

Jeśli nie chcesz używać przeglądarki do oglądania filmów i programów telewizyjnych, możesz także użyć autonomicznej aplikacji na komputer, smartfon lub tablet. W tej sekcji przedstawię kilka aplikacji, które działają dobrze do oglądania filmów i programów. uwaga: obowiązują podobne ostrzeżenia prawne – wiele z tych aplikacji korzysta z przesyłania strumieniowego i konieczne jest zabezpieczenie się za pomocą oprogramowania VPN.

Czas Popcornu

11 dobrych alternatyw Putlockera do przesyłania strumieniowego filmów online 4

Hej, czekaj, czy nie rozmawialiśmy tylko o Popcorn Time powyżej? Zrobiliśmy to, a usługa ma również aplikację. Aplikacja jest dostępna na Androida, Windows, Linux i Mac, i możesz je pobrać tutaj. Zainstaluj aplikację, znajdź tytuł, wybierz go i odtwarza.

Showbox

11 dobrych alternatyw Putlockera do przesyłania strumieniowego filmów online 5

Showbox to rozwidlenie Androida starszej (już nieżywej) aplikacji o nazwie Moviebox. Pomysł jest taki sam, jak wszystkie inne aplikacje i usługi z tego artykułu: strumieniowe przesyłanie filmów i programów telewizyjnych bez żadnych opłat. Showbox wymaga bocznego ładowania telefonu, ponieważ oficjalne sklepy z aplikacjami go nie obsługują. Możesz pobrać wersję na Androida tutaj.

PlayBox HD

11 dobrych alternatyw Putlockera do przesyłania strumieniowego filmów online 6

PlayBox HD to kolejna alternatywa dla iPhone'ów i Androidów. Działa podobnie jak Showbox i ma dużo treści HD. PlayBox HD ma przejrzysty i prosty interfejs użytkownika i przesyła strumieniowo szybko i bez buforowania przy dobrym połączeniu WiFi.

Trzask

11 dobrych alternatyw Putlockera do przesyłania strumieniowego filmów online 7

Trzask jest nieco inny niż większość witryn i aplikacji tutaj; jest własnością Sony i przedstawia wyłącznie licencjonowane treści, więc nie musisz się martwić o VPN. Wszystko w Crackle to film dobrej jakości, a aplikacja pozwala na zapisywanie ulubionych i tworzenie list odtwarzania. Crackle ma przejrzysty i prosty interfejs użytkownika, dzięki czemu możesz wyszukiwać i sortować programy i filmy, które chcesz oglądać.

Sky HD

11 dobrych alternatyw Putlockera do przesyłania strumieniowego filmów online 8

Sky HD (niezwiązany z kanałem telewizyjnym w Wielkiej Brytanii) działa tylko na Androidzie i jest zasadniczo kopią PlayBox HD. Nie ma w tym nic oryginalnego, ale działa świetnie i wydaje się być niezawodny.

CinemaBox

11 dobrych alternatyw Putlockera do przesyłania strumieniowego filmów online 9

CinemaBox jest w zasadzie kolejnym klonem Showbox. Dodaje możliwość przeglądania treści offline, co jest doskonałe, jeśli nie zawsze masz dostęp do Wi-Fi lub planujesz dłuższy urlop w lesie, ale chcesz zabrać ze sobą filmy. CinemaBox jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS.

Obecnie nie wydaje się, że CinemaBox działa, ale to nie znaczy, że nie wrócą w przyszłości. Jeśli ponownie zobaczysz CinemaBox, daj nam znać, a my zaktualizujemy adres URL. Do tego czasu możesz korzystać ze wszystkich innych witryn, ponieważ działają one od 1 grudnia 2019 r.

Stremio

11 dobrych alternatyw Putlockera do przesyłania strumieniowego filmów online 10

Stremio, podobnie jak Sony Crackle, to całkowicie legalna usługa, z której pobierane są Twoje strumienie Amazon, iTunes, Netflix itp. i gromadzi je wszystkie w jednym miejscu dla Twojej wygody. Stremio oferuje wersje dla Windows, Mac, Linux, iOS i Android. Interfejs wygląda jak większość innych omawianych aplikacji filmowych. Będzie także działał z filmami i wyświetlał pliki wideo, które już zapisałeś lokalnie.

Wiemy, że przesyłanie strumieniowe wideo jest ogromną czynnością dla wielu naszych czytelników, i mamy wiele świetnych artykułów i samouczków, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości oglądania filmów online.

Chcesz streamować filmy na swoim iPhonie? Sprawdź nasz przewodnik po najlepszych aplikacjach do strumieniowego przesyłania filmów na iPhone'a!

Jeśli wydajność stanowi problem, zapoznaj się z naszym samouczkiem na temat zwiększania wydajności sieci do przesyłania strumieniowego wideo.

Czy anime to twoja sprawa? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych serwisach do przesyłania strumieniowego anime.

Czy próbujesz wybrać Fire TV i Roku? Oto nasza bezpośrednia ocena porównawcza! Oczywiście robimy to samo w przypadku Chromecast vs. Roku.

Jeśli wybierzesz Fire, będziesz chciał zobaczyć nasz samouczek dotyczący instalacji Showbox na kiju Fire TV.

Google i Amazon nie zawsze grają dobrze razem, więc pokażemy Ci, jak uzyskać dostęp Amazon Doskonałe wideo na Chromecastie.