Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

11 dochodowych zajęć pobocznych, które nie wymagają dużo czasu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 11 dochodowych zajęć pobocznych, które nie wymagają dużo czasu

Wiele osób zwraca się do pobocznych zajęć, aby zarobić dodatkowe pieniądze poza tradycyjną pracą. Niezależnie od tego, czy chcesz zarobić trochę dodatkowych pieniędzy na wydatki, pokryć niedobory w budżecie, czy zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby móc zostać w domu z dziećmi, dobrym rozwiązaniem może być dodatkowa zgiełk.

Ale czasami największym wyzwaniem związanym z pobocznym zgiełkiem jest aby wszystko pasowało do twojego harmonogramu. Chociaż dostępne są różne rodzaje możliwości, znalezienie dodatkowego zajęcia, które będzie warte wysiłku, może być wyzwaniem, jeśli masz ograniczoną ilość dostępnego czasu w swoim harmonogramie.

Dobra wiadomość jest trochę niezwykle elastyczne boczne zgiełki pozwalają zarabiać pieniądze przy zaledwie kilku godzinach pracy tygodniowo. Musisz tylko wiedzieć, które poboczne czynności nie zajmują dużo czasu i które są dla Ciebie najlepsze, a ten artykuł może w tym pomóc.

Tutaj znajdziesz 11 pobocznych zadań, które nie wymagają dużo czasu. Chociaż nie możesz zastąpić dochodu w pełnym wymiarze czasu pracą poboczną, która zajmuje tylko niewielką ilość czasu lub wysiłku, możesz zarobić dodatkowe pieniądze, które mogą ci pomóc na wiele różnych sposobów.

1. Wypożyczanie swoich rzeczy

Wynajmij samochód ciężarowy lub dostawczy

Wynajmij miejsce do przechowywania w swoim domu, garażu lub szopie

Fetch znajdzie najemców w Twojej okolicy

Zmień swój samochód kempingowy w aktywa generujące dochód

Zamień swoją przestrzeń w dodatkowy dochód

Doskonały potencjał dochodowy

Doskonały potencjał dochodowy

Są szanse, że masz kilka rzeczy, które mogą generować dla ciebie pieniądze, po prostu je wynajmując. Oto tylko kilka przykładów rzeczy, które możesz wypożyczyć:

Aby uzyskać bardziej szczegółową listę, zobacz mój artykuł 30 rzeczy, które możesz wynająć za dodatkowe pieniądze. Jest kilka rzeczy, które można pokochać w tym pobocznym zgiełku. Po pierwsze, zamienia rzeczy, których nie używasz aktywa generujące dochód. Po drugie, ponieważ zarabiasz pieniądze w oparciu o aktywa, być może nie będziesz musiał inwestować dużo własnego czasu, aby zarobić pieniądze. Jeśli chodzi o poboczne zadania wymagające niewielkiego wysiłku, to może być najlepsza opcja.

Oczywiście dostępne opcje będą zależeć od tego, co masz, co możesz zrobić. Miejsce do przechowywania jest dla wielu osób doskonałym punktem wyjścia. Wszystko, czego potrzebujesz, to trochę miejsca w piwnicy, na strychu, w garażu lub szopie do wynajęcia ludziom z Twojej okolicy. Sąsiad ułatwia wystawianie ofert i rozpoczęcie zarabiania pieniędzy. A co najlepsze, możesz zarobić przyzwoitą kwotę na prostym wynajmie magazynu.

Jeśli masz ciężarówkę, możesz ją wypożyczyć za pomocą usługi Fetch. Wiele osób w Twojej okolicy musi wynająć ciężarówkę, aby przewieźć meble i przewieźć coś, czego nie mieszczą się w samochodzie. Fetch ułatwia przekształcenie ciężarówki w źródło dochodu.

Fetch będzie sprzedawać Twój wynajem osobom w Twojej okolicy, a oni zajmą się szczegółami, takimi jak obsługa niestandardowa, weryfikacja najemcy i przetwarzanie płatności. Aby zmaksymalizować wygodę, inteligentne urządzenie Fetch umożliwia najemcom odblokowanie ciężarówki za pomocą telefonu, dzięki czemu nie trzeba się z nimi spotykać, aby przekazać kluczyki.

Gwarantują, że zarobisz co najmniej $ za każdy nowy pojazd, który dodasz do Fetch1500 w ciągu pierwszych 90 dni.

Jedną z najbardziej lukratywnych możliwości jest wynajem kampera lub kampera, jeśli go posiadasz. Większość osób posiadających kampery lub kampery używa ich przez kilka tygodni w roku, a przez resztę czasu stoją nieużywane. Istnieje silny rynek wynajmu samochodów kempingowych i kamperów, a przy pomocy RVshare możesz łatwo zarobić dodatkowe pieniądze w krótkim czasie.

Szczerze mówiąc, wynajęcie pokoju w domu może wymagać dużo pracy, jeśli wynajmujesz krótkoterminowo od podróżnych. Będziesz musiał posprzątać pokój między każdym gościem, więc nie zawsze jest to dobre dopasowanie, jeśli szukasz czegoś, co nie zajmie dużo czasu. Ale alternatywą byłoby wynajęcie długoterminowemu najemcy, na przykład roczna dzierżawa.

Wiele różnych stron internetowych może pomóc Ci znaleźć osoby, które chcą wypożyczyć Twoje rzeczy. W FatLama możesz wynająć prawie wszystko i oczywiście Airbnb jest najpopularniejszym wyborem do wynajęcia pokoju w Twoim domu.

Zapoznaj się z tym artykułem, aby dowiedzieć się o wielu innych witrynach, które mogą pomóc w wynajmowaniu rzeczy.

2. Aplikacje do pasywnego dochodu przy niskim wysiłku

Jeśli chcesz tylko zarobić niewielką ilość dodatkowych pieniędzy, jedną z najłatwiejszych rzeczy do zrobienia jest skorzystanie z kilku różnych aplikacji pasywnego dochodu. Żadna z tych aplikacji nie wygeneruje dla Ciebie znaczącego dochodu, ale jeśli używasz kilku różnych aplikacji, może się to sumować. Wspaniałą rzeczą jest to, że jest to dodatkowa praca przy minimalnym wysiłku, którą każdy może wykonać.

Rekommenderad:  Shutterstock wprowadza nowe narzędzia AI do znajdowania obrazów potrzebnych Twojej firmie

Chociaż istnieje wiele różnych aplikacji, które obiecują pasywny dochód lub dochód przy niskim wysiłku, oto krótkie spojrzenie na kilka moich ulubionych.

MobileXpression

MobileXpression to firma badawcza, która śledzi aktywność przeglądania mobilnego internetu (nie udostępnia danych osobowych). Możesz zarobić 50 USD rocznie na kartach podarunkowych, po prostu instalując i aktywując aplikację na swoim telefonie. Jedyne, co musisz zrobić, to od czasu do czasu otworzyć aplikację, aby odebrać swoje nagrody.

SavvyConnect

SavvyConnect jest podobny do MobileXpression, z wyjątkiem tego, że można go również używać na komputerach stacjonarnych. Możesz zarobić $5 miesięcznie na urządzenie tylko za zainstalowanie SavvyConnect i pozostawienie go aktywnego.

Rakuten

Rakuten (wcześniej znany jako Ebates) to jedna z wiodących stron/aplikacji do zwrotu gotówki. Mają tysiące sklepów partnerskich i stron internetowych, a za wiele zakupów, których musisz dokonać, możesz otrzymać zwrot gotówki. Co więcej, Ebates automatycznie znajdzie dla Ciebie kody kuponów, które pozwolą Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy bez dodatkowego wysiłku z Twojej strony.

Slajd

Slide to kolejna doskonała aplikacja cashback, która ułatwia zarabianie 4% Lub 5% zwrotu gotówki przy każdym zakupie u setek Twoich ulubionych sprzedawców. Wszystko, co robisz, to płacisz za pośrednictwem Slide, a otrzymasz zwrot gotówki za zakup, którego i tak musiałeś dokonać. A co najlepsze, nadal będziesz otrzymywać zwrot gotówki lub nagrody ze swojej karty kredytowej, dzięki czemu możesz układać nagrody na wielu poziomach.

Swagbucks

Swagbucks to witryna z ankietami, o której wspomniano wcześniej w tym artykule, ale oferuje ona również kilka innych sposobów zarabiania pieniędzy poza samymi ankietami. Swagbucks ma program cashback, który jest bardzo podobny do Rakuten, a także ma tysiące stron partnerskich w swoim programie. Czasami możesz uzyskać większy zwrot gotówki z Rakuten, a czasami możesz uzyskać więcej od Swagbucks, więc jeśli chcesz zmaksymalizować swoje nagrody, powinieneś mieć darmowe konto w obu.

Upuszczać

Drop to aplikacja cashback, która łączy się z Twoimi kartami kredytowymi lub debetowymi. Gdy dokonasz zakupu w uczestniczących sklepach i restauracjach, takich jak Walmart, Target, Walgreens, Dunkin Donuts i wielu innych, automatycznie otrzymasz zwrot gotówki. Drop ma również inne sposoby zarabiania pieniędzy, takie jak wypełnianie ofert specjalnych. Konfiguracja zajmuje tylko kilka minut, a następnie Drop działa bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

3. Ankiety internetowe

Chociaż może nie jest to najbardziej lukratywny dodatek, wypełnianie płatnych ankiet online jest jednym z najbardziej elastycznych, dlatego jest tak popularne. Możesz zarejestrować się w kilku różnych witrynach/aplikacjach z ankietami i natychmiast rozpocząć wypełnianie ankiet. Prawie każdy może to zrobić. Nie jest potrzebne żadne doświadczenie. To jedno z najlepszych zajęć dodatkowych, jakie możesz wykonywać, pracując na pełny etat.

Dzięki zgiełkowi związanemu z ankietą możesz zarobić trochę dodatkowych pieniędzy, kiedy tylko masz dostępny czas, niezależnie od tego, czy jest to tylko kilka minut, czy kilka godzin. Możesz nawet wypełniać ankiety podczas oglądania telewizji.

Istnieje wiele witryn z ankietami, ale niektóre z najlepszych opcji obejmują:

Możesz zobaczyć większą listę najlepszych stron z ankietami tutaj.

4. Transkrypcja

Praca jako transkrypcjonista to bardzo elastyczny sposób na zarabianie pieniędzy. Większość firm, które oferują transkrypcję, pozwala ci pracować, kiedy tylko chcesz, tak dużo lub tak mało, jak pasuje do twojego harmonogramu. Niektórzy ludzie zajmują się transkrypcją, aby uzyskać dochód w pełnym wymiarze godzin, ale nawet jeśli masz tylko kilka godzin tygodniowo, możesz całkiem nieźle sobie radzić w niepełnym wymiarze godzin.

Oczywiście będziesz potrzebować umiejętności pisania na klawiaturze i podstawowego sprzętu do transkrypcji, takiego jak pedał nożny i zestaw słuchawkowy. Ale jeśli masz umiejętności pisania na klawiaturze, transkrypcja może być bardzo elastycznym sposobem na szybkie zarobienie gotówki.

Jeśli chodzi o transkrypcję, nie wszystkie możliwości są równe. Niektóre strony internetowe, które oferują pracę, płacą bardzo niskie stawki, ale inne dają znacznie lepsze wynagrodzenie i możliwości zarobienia prawdziwych pieniędzy.

Kiedy będziesz gotowy do rozpoczęcia, zapoznaj się z naszą listą najlepszych zleceń transkrypcji, aby wiedzieć, od czego rozpocząć wyszukiwanie. Mój artykuł How to Become a Transcriptionist również przedstawia historię Janet, która jest doskonałym przykładem tego, co jest możliwe w tej branży.

5. spacer z psem

Praca jako wyprowadzacz psów to bardzo elastyczny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Możesz przyjmować klientów i wypełniać dostępny czas zgodnie z istniejącym harmonogramem, niezależnie od tego, czy możesz pracować w dni robocze, wieczorami, w dni powszednie czy w weekendy. Możesz pracować tylko dla jednego lub dwóch klientów, jeśli to wszystko, na co masz czas, lub znaleźć więcej klientów i wykonać więcej pracy, jeśli to możliwe.

Rekommenderad:  Honor nie zainstaluje Harmony OS na swoich smartfonach

Możesz być zaskoczony, ile pieniędzy możesz zarobić jako wyprowadzacz psów. Typowe opłaty za wyprowadzanie psów 15-20 USD na 20 minutowy spacer i 20-30 $ na 30 minutowy spacer. Przy tych stawkach możesz zarobić przyzwoitą ilość dodatkowych pieniędzy, po prostu pracując zaledwie kilka godzin tygodniowo.

Jakiś czas temu przeprowadziłem wywiad z Lily na temat jej działalności związanej z opieką nad zwierzętami domowymi i wyprowadzaniem psów (zobacz artykuł tutaj: Jak zostać opiekunem zwierząt domowych). Zarabia 40 000 $ rocznie na prostym biznesie zajmującym się opieką nad zwierzętami, a także oferuje spacery z psami za dodatkową opłatą. Lily znajduje wszystkich swoich klientów za pośrednictwem Rover, który jest doskonałą platformą dla każdego, kto jest zainteresowany zarabianiem pieniędzy jako wyprowadzacz psów lub opiekun zwierząt domowych.

Jest to nie tylko elastyczna okazja do zarabiania pieniędzy, ale możesz także ćwiczyć podczas pracy.

Rozpocznij jako wyprowadzacz psów, tworząc bezpłatny profil w Rover, aby właściciele zwierząt domowych mogli Cię znaleźć i zatrudnić.

6. Przerzucanie

Jednym z najbardziej elastycznych sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy jest kupowanie i odsprzedawanie przedmiotów, znane również jako przerzucanie.

Ogólnie rzecz biorąc, można znaleźć niedrogie przedmioty na wyprzedażach stoczniowych, sklepach z używanymi rzeczami, aukcjach, pchlich targach i wyprzedażach nieruchomości, a następnie odsprzedać je z zyskiem. Istnieje wiele różnych sposobów sprzedawania przedmiotów i rosnąca liczba aplikacji do sprzedaży, które mogą ci pomóc, ale wielu flipperów odnosi sukces, sprzedając w serwisie eBay lub na Facebook Rynek.

Częścią tego, co sprawia, że ​​odwracanie jest świetnym pobocznym zgiełkiem, jest to, że możesz to robić, kiedy tylko możesz. Jeśli masz trochę wolnego czasu w sobotni poranek, możesz wybrać się na lokalne wyprzedaże i prawdopodobnie znajdziesz kilka przedmiotów, które idealnie nadają się do przewracania. Sprzedawanie przedmiotów za pośrednictwem serwisu eBay lub Facebook zapewnia również dużą elastyczność.

Kolejną fajną zaletą tego bocznego zgiełku jest to, że można go łatwo zwiększyć, jeśli masz więcej czasu. Jeśli chcesz zwiększyć ilość zarabianych pieniędzy. Niektórzy ludzie są nawet w stanie zarobić na flipowaniu w pełnym wymiarze godzin.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z moimi artykułami 25+ lub Najłatwiej obrócić dla zysku i Jak sprzedawać w serwisie eBay dla początkujących.

7. Oddawanie osocza

Oddawanie osocza to kolejna łatwa czynność dodatkowa, którą może wykonać prawie każdy. Nie wymaga to wiele czasu (około 60-90 minut na wpłatę, przy czym pierwsza trwa dłużej), a można na niej nieźle zarobić. Będziesz mógł przekazać darowiznę maksymalnie dwa razy w tygodniu, a jeśli to zrobisz, możesz zrobić łatwe 300 $ – 400 $ miesięcznie.

Centra plazmy znajdują się w prawie każdym mieście, a nawet w wielu mniejszych miejscowościach, więc są szanse, że jest jedno w pobliżu. Rozpoczęcie jest łatwe — wystarczy umówić się na spotkanie lub odwiedzić centrum w pobliżu. Kwota, którą otrzymasz, będzie zależeć od kilku czynników, takich jak Twoja waga (która wpływa na to, ile osocza możesz oddać), częstotliwość oddawania i wszelkie promocje, które mogą być uruchomione.

Aby poznać wszystkie szczegóły dotyczące tej możliwości, zapoznaj się z moim artykułem Zarabiaj, aby przekazać osocze.

8. ładowanie skuterów

Jeśli mieszkasz w mieście, możesz łatwo zarobić dodatkowe pieniądze, ładując skutery elektryczne. Bird i Lime to dwie firmy, które rozszerzyły swoją działalność na wiele miast i płacą ludziom takim jak ty i ja za ładowanie skuterów, aby można je było wynająć.

Kilka miesięcy temu przeprowadziłem wywiad z Kevinem (How to Make Money Charging Electric Scooters), który zarabia setki dolarów miesięcznie przy niewielkim zaangażowaniu czasu.

Jeśli pasuje to do Twojego codziennego życia, może to być świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Ale jest kilka zastrzeżeń. Po pierwsze, jest to tylko opcja, jeśli mieszkasz w mieście, w którym działają Bird, Lime lub inne podobne firmy (na szczęście obejmuje to większość miast w tym momencie). Jak Kevin wspomniał w wywiadzie, jest to idealny sposób na zarabianie pieniędzy, jeśli skutery są blisko ciebie, ale nie jest idealny, jeśli musisz zejść daleko z drogi. Po drugie, wraz ze wzrostem popularności tego pobocznego zajęcia, być może będziesz musiał zapisać się na listę oczekujących, zanim będziesz mógł rozpocząć pracę – zależy to od aktualnych potrzeb w Twoim mieście.

Rekommenderad:  Aplikacje tygodnia: Noted, Duke Nukem Manhattan Project, Rail Racing i nie tylko…

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj wywiad tutaj.

9. Wynajmowanie Twojej Przyjaźni

Jednym z najciekawszych sposobów zarobienia dodatkowych pieniędzy jest zarabianie pieniędzy za bycie czyimś przyjacielem. RentAFriend.com to strona internetowa, na której możesz utworzyć profil za darmo, a inne osoby w Twojej okolicy lub osoby podróżujące po okolicy mogą zatrudnić Cię do spędzenia z nimi czasu. Może to obejmować pójście do kina, na koncert, imprezę sportową, imprezę lub coś innego.

Jest to bardzo elastyczny dodatek, ponieważ możesz zaplanować działania wokół swojego życia, a jeśli okazja nie pasuje do twojego harmonogramu, nie musisz z niej korzystać.

Na początku brzmi to trochę dziwnie, ale nie ma w tym nic seksualnego i jest całkowicie legalne. Mnóstwo ludzi zarabia w ten sposób, a o doświadczeniach Jackie możesz przeczytać w moim artykule Jak zarabiać pieniądze będąc przyjacielem.

10. Reklamy samochodów

Wszyscy szukają łatwych pomysłów na pasywny dochód. Ale szczerze mówiąc, nie ma wielu sposobów na zarabianie pasywnego dochodu bez posiadania pieniędzy na inwestycje i bez wkładania dużo czasu i wysiłku z góry. Jednym z niewielu legalnych sposobów zarabiania pasywnego dochodu bez inwestowania pieniędzy i bez większego wysiłku jest sprzedaż miejsca reklamowego na samochodzie.

Przechodząc przez firmę taką jak Carvertise, Wrapify lub Free Car Media, możesz do 400 $ + miesięcznie za pełną reklamę. To nie jest zły sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy!

Istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na to, ile pieniędzy zarobisz i jakie możliwości będą dostępne, w tym miejsce zamieszkania, miejsce pracy/parkowania i ilość jazdy.

Jeśli skorzystasz z tej okazji, współpracuj z legalną firmą, taką jak te wymienione powyżej. Krążą pewne oszustwa polegające na nakłanianiu ludzi do zapłacenia z góry pieniędzy za umieszczenie reklamy na samochodzie z obietnicą zwrotu kosztów. Nigdy nie powinieneś płacić z własnej kieszeni, aby umieścić reklamy na swoim samochodzie.

11. Wypożyczanie linii handlowych

Wynajem linii handlowych może być jednym z najlepszych pobocznych zajęć, które nie wymagają czasu, ale są też inne wymagania. Musisz mieć dobry kredyt i co najmniej jedną (najlepiej kilka) kart kredytowych z co najmniej roczną spójną historią płatności.

Niektóre osoby, które muszą szybko poprawić swoją zdolność kredytową, są skłonne zapłacić, aby zostać dodanym jako autoryzowany użytkownik na koncie karty kredytowej, co może pomóc poprawić ich ocenę. W rzeczywistości nie otrzymują karty kredytowej i nigdy nie mają dostępu do Twojego konta, ale otrzymasz zapłatę za pomoc w zwiększeniu ich zdolności kredytowej.

Na początku brzmi to podejrzanie, ale nie jest nielegalne. Jednak nadal istnieje pewna etyczna szara strefa, ponieważ może to naruszyć warunki Twojej karty kredytowej, a wystawca karty kredytowej może anulować Twoje konto, jeśli wie, że to robisz. Niektórzy ludzie wolą unikać tej okazji z tych powodów, ale inni postrzegają to jako świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Ilość pieniędzy, które możesz zarobić, będzie zależeć od kilku czynników, takich jak wiek konta karty kredytowej i limit kredytowy, ale wiele osób zarabia setki dolarów miesięcznie lub więcej (z kilkoma różnymi kartami kredytowymi). Ale ogólnie jest to jeden z najmniej czasochłonnych sposobów na dodatkowy dochód.

Jest to prawny zgiełk, w który nie powinieneś się angażować bez rozważenia ryzyka związanego z zamknięciem konta karty kredytowej. Ale może to być świetny sposób na zarobienie pieniędzy bez poświęcania dużo czasu i wysiłku.

Możesz dowiedzieć się o wiele więcej w tym wątku na forum Mr. Money Mustache.

Ostatnie słowo

Nawet jeśli dysponujesz ograniczoną ilością czasu, niektóre dodatkowe zajęcia nie zajmą dużo czasu, więc możesz zarobić dodatkowe pieniądze, nie ingerując zbytnio w swoje życie. Zapoznaj się z opcjami omówionymi w tym artykule, zobacz, która jest dla Ciebie odpowiednia, i podejmij działania, aby zacząć. Opcje te umożliwiają również szybkie rozpoczęcie zarabiania pieniędzy, więc powinieneś zobaczyć wyniki bez długiego czekania.

PRZECZYTAJ DALEJ: Ponad 150 pomysłów na dodatkowe rozrywki w wolnym czasie