11+ Najlepsze bezpłatne oprogramowanie do generowania kodów QR online w 2019 roku

Jeśli prowadzisz firmę lub przedsiębiorstwo handlowe, generator kodów QR to wszechstronne narzędzie, które generuje kody szybkiego reagowania lub kody QR, które mogą się przydać w celach marketingowych i sprzedażowych. Mówiąc ogólnie, kod QR jest tylko dwuwymiarowym kodem kreskowym. Obecnie, ze względu na dużą popularność, istnieje wiele darmowych generatorów kodów QR rozsianych po Internecie. Niektórzy twierdzą, że są najlepszy darmowy generator kodów QR i co tam!

Znalezienie porządnego twórcy kodu QR z logo staje się męczące. Nie martw się, znając twój dylemat, przeczesaliśmy internet, aby wybrać 10 najlepszych darmowych programów do generowania kodów QR online, które pomogą ci szybko stworzyć spersonalizowane projekty kodów QR z logo.

Jak wybrać najlepszy darmowy generator kodów QR online?

najlepszy darmowy generator kodu qr

Jest wiele rzeczy do rozważenia przy wyborze Generator kodów QR online. Możesz sprawdzić możliwości narzędzia do śledzenia i analizowania wydajności. Możesz także sprawdzić, czy generator kodów QR jest zgodny z typowym Czytniki kodów QR.

Ponadto niektóre narzędzia do kodu QR mogą wymagać rejestracji przed pobraniem obrazu kodu QR. Musisz być więc gotowy do zbadania innych opcji.

11 najlepszych darmowych programów do generowania kodów QR online w 2019 roku

1) Generator kodów GOQR

najlepszy darmowy generator kodu qr

Bez wątpienia najlepszy darmowy generator kodów QR z naszej listy, każdy może błyskawicznie tworzyć kody QR na platformie GOQR Code Generator. Nawet lepiej intuicyjny układ i płynny interfejs spraw, aby cały proces był szybki i opłacalny. W rezultacie powstaje dwuwymiarowy kod kreskowy, który przechowuje krytyczne informacje w czarno-białych kropkach zwanych pikselami danych lub modułami kodu QR.

Z generatorem kodów GOQR u steru możesz przesyłać swoje logo firmy, dodaj kolory tła / pierwszego planu i rób wiele kreatywnych rzeczy. Jednak prawdziwą nowością GOQR Code Generator jest to, że może produkować kolorowe kody QR z logo oprócz zwykłych wariacji kolorów czarno-białych.

Co więcej, ten fajny generator kodów QR umożliwia czytanie URL, tekst, vCard, numer telefonu lub SMS. W przypadku osób, które nie są w pętli, połączenie z wizytówką vCard umożliwia szybkie zapisanie informacji kontaktowych podczas odczytywania kodów QR.

2) QRStuff

najlepszy darmowy generator kodu qr

QRStuff, nieco różniący się od innych najlepszych darmowych programów do generowania kodów QR na naszej liście, jest zarówno generatorem kodów QR, jak i twórcą kodów QR online o niezachwianej reputacji stałe kody QR które nie wygasają!

Co więcej, są to kody QR 100% bez reklam a QRStuff nie wymaga utworzenia konta ani przykrych rejestracji, aby świadczyć swoje usługi. Po prostu wygeneruj tyle kodów QR, ile chcesz do użytku komercyjnego bez żadnych ograniczeń. Poczekaj, jest więcej. QRStuff pozwala tworzyć kody QR, które można umieścić na koszulce. Może również tworzyć czytelne dla smartfonów Kody kreskowe 2D które obejmują Informacje kontaktowe V-Card, adresy URL, lokalizacja w Mapach Google lub linki FaceBook.

3) Kod QR Zebra

darmowy generator kodu qr

Jeśli szukasz dynamiczny generator kodów QR gdzie możesz za każdym razem zmieniać adres URL, Zebra z pewnością powinna znajdować się na Twoim radarze. Pozwala generować kody QR z logo w locie dla różnych kampanii marketingowych, a także dla Facebook, Pinterest, Instagram, Mp3, WiFi, VCard, Bitcoin, YouTube lub dowolny inny adres URL.

Dynamiczne kody QR stały się obecnie popularne i można je znaleźć na ulotkach i broszurach, banerach, odzieży i odzieży, wizytówkach i opakowaniach żywności. Łącznie kod QR Zebra to świetna opcja, jeśli chcesz się wycofać dostosowane i kolorowe kody QR pasujące do Twojej marki.

4) ForQRcode

najlepszy darmowy generator kodu qr

Posiada piękny interfejs z w pełni responsywny projekt, ForQRCode to genialny darmowy generator kodów QR, który nie tylko wygląda oszałamiająco na każdym urządzeniu, ale także działa jak urok. Działa najlepiej dla tych, którzy chcą stworzyć najwyższą jakość spersonalizowane kody QR w Formaty PNG, SVG i EPS.

Nie wspominając, ForQRcode obsługuje również URL, SMS, e-mail, lokalizacja, WI-FI, PayPal, karta V, SMS i połączenie. Jedynym minusem jest to, że użytkownicy nie mogą się logować ani rejestrować w celu rezygnacji z typów kodów QR przy wprowadzaniu danych.4) Mobilne kody kreskowe

najlepszy darmowy generator kodu qr

Jeśli chcesz tworzyć wybrane kody QR, nie szukaj dalej niż Mobile Barcodes, który jest jednym z najlepszych darmowych generatorów kodów QR na rynku. Prawdziwym USP, który sprawia, że ​​jest on groźny, jest to, że możesz tworzyć zręczne kody QR z dowolnej wybranej zawartości: niech to będzie strona internetowa, wiadomości lub dane kontaktowe.

Plus możesz udostępniać kody QR użytkownikom mobilnym w drodze, odzyskując dane zapisane w kodzie QR za pomocą oprogramowania telefonu komórkowego. 5) QR-Code-Generator.com

najlepszy darmowy generator kodu qr

Przydatne narzędzie online do natychmiastowego tworzenia i zapisywania kodów QR. Generator kodów QR jest jednym z wielu nowych witryn zmieniających reguły gry. W ciągu zaledwie kilku sekund ten darmowy generator może wygenerować mnóstwo kodów QR, takich jak V-Card, e-mail kody QRitd.

Heck, generator kodów QR zapewnia Ci ochronę, nawet jeśli chcesz konwertować różne rodzaje informacji na kody QR. Ponadto po udanym utworzeniu Kody QR z logo możesz je również zapisać lub zintegrować z witryną.

6) QrCode Monkey

najlepszy darmowy generator kodu qr

Jeśli chcesz tworzyć kody QR online za pomocą logo, kolorów, obrazów i platform wektorowych, takich jak EPS, SVG i PDF, to QRCode Monkey jest na wagę złota. Możesz także tworzyć bezpłatne kody QR do użytku komercyjnego, jak i do Facebook, YouTube, Adresy URL, karta V-Card i więcej dzięki temu genialnemu generatorowi kodów QR.

Nie wspominając, że możesz natychmiast pobierz kody QR w formatach jakości wydruku, takich jak PNG, SVG, EPS i PDF.

7) uQR.me

11+ Najlepsze bezpłatne oprogramowanie do generowania kodów QR online w 2019 roku 1

Chcesz wygenerować nieograniczoną liczbę kodów QR za darmo? Chcesz szybko sprawdzić współczynniki konwersji swoich niekończących się kampanii z kodem QR? Nie martw się więcej o uQR.me jest tu na ratunek. Wszystkie bezczelne wprowadzenia na bok, generator kodu uQR może tworzyć nieograniczoną liczbę kodów QR dla ciebie z łatwością i wdziękiem.

To także wyświetla wszystkie twoje kody QR w jednym widoku dzięki czemu oszczędzasz czas, aby poprawić konwersję kampanii z kodem QR.8) Generator kodów QR

najlepszy darmowy generator kodu qr

Dzięki ustalonemu repertuarowi rezygnacji spersonalizowane kody QR „The QR Code Generator” to darmowy generator kodów QR online, który obsługuje analityka, vCard, kody dynamiczne, śledzenie, dowolny tekst i więcej.

Jest również bardzo łatwy w użyciu, ponieważ możesz po prostu skanować kody za pomocą przeglądarek internetowych, takich jak Google Chrome lub Firefox i kamera internetowa. Co więcej, generator kodów QR umożliwia także skanowanie kodów poprzez wysyłanie linków z telefonu komórkowego do przeglądarki na komputerze. Jednak użytkownicy nie mogą zmieniać zawartości kodów QR po ich utworzeniu.

9) Visualead

najlepszy darmowy generator kodu qr

Dzięki artystycznej technologii QR Code i modelowi O2O Visualead wyróżnia się na tle innych. Dzięki głębokiej wiedzy w zakresie uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja, matematyka obliczeniowa i wzrok komputera, Visualead jest jednym z najlepszych darmowych programów do generowania kodów QR na rynku. Ponadto jest chroniony patentami i wnioskami patentowymi na całym świecie, dzięki czemu można go używać w dowolnym miejscu i czasie.

10) Tec-it

11+ Najlepsze bezpłatne oprogramowanie do generowania kodów QR online w 2019 roku 2

Ostatni darmowy program do tworzenia kodów QR na naszej liście, Tec-it, jest wyjątkowy w tym sensie, że rezygnuje Kody QR z logo w Format PNG wyłącznie. Tec-it można również wdrożyć do tworzenia kodów QR dla Adresy URL, e-maile, strony internetowe, rozmowy telefoniczne, dostęp do Wi-Fi, tweety, elektroniczne wizytówki VCard / meCard, wiadomości tekstowe i więcej.