Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

11 najlepszych pobocznych zajęć dla emerytów: zarabiaj dodatkowe 1000 $ miesięcznie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 11 najlepszych pobocznych zajęć dla emerytów: zarabiaj dodatkowe 1000 $ miesięcznie

5. Zostań influencerem

Czy możesz założyć i rozwijać społeczność internetową, która Cię zachwyca? Być może wpływać na to, jak ludzie podejmują decyzje zakupowe?

Influencer marketing to także kolejny dobrze płatny dodatek do rozważenia, jeśli chcesz przejść na wcześniejszą emeryturę.

Możesz być influencerem na Instagram, TIK Tok, youtube, Facebook, Snapchatlub jakikolwiek inny portal społecznościowy i zarabiać pieniądze.

Jeśli możesz wpłynąć na ludzi, aby kupowali rzeczy, które lubisz, możesz to wykorzystać i zarabiać na swojej społeczności.

Możesz zarabiać pasywne pieniądze poprzez sponsorowane posty, marketing afiliacyjny, partnerstwa marek i wyświetlanie reklam jako influencer.

Możesz także zarabiać, sprzedając produkty i usługi jako influencer.

Zazwyczaj przeciętny influencer robi wszystko pomiędzy 30 000 do 10 000 USD na rok.

6. Marketing afiliacyjny

Marketing afiliacyjny to kolejny doskonały poboczny zgiełk. Możesz być marketingowcem stowarzyszonym i zarabiać na promowaniu marek oraz produktów lub usług innych osób.

Istnieje wiele sposobów prowadzenia działalności związanej z marketingiem afiliacyjnym. Możesz stworzyć bloga lub wykorzystać media społecznościowe do promowania swoich partnerów.

Z kanałami takimi jak TIK Tok, InstagramI youtubemożesz zarobić dobry dochód pasywny, pracując jako marketingowiec stowarzyszony.

Według Szklane drzwiprzeciętny marketingowiec afiliacyjny zarabia średnio ok 66029 dolarów na rok.

7. Tworzenie treści cyfrowych

Zapotrzebowanie na treści cyfrowe rośnie w astronomicznym tempie. Według Świat raportu rynkówrynek treści cyfrowych ma złożoną roczną stopę wzrostu w wysokości 14%i szacuje się, że wzrośnie o 594,11 mld USD.

Możesz wejść na rynek tworzenia treści cyfrowych i zdobyć kawałek tortu. Zarabiaj na tworzeniu filmów na YouTube, Facebooki TikTok filmy i Instagram rolki.

Rekommenderad:  Aktualizacja WhatsApp dla Androida i iOS dodaje opcje prywatności grupy

Możesz także zarabiać na tworzeniu kursów online, reklamach, darowiznach i sprzedaży towarów.

Według ZipRecruitermożesz zrobić 4087 USD/miesiąc średnio jako twórca treści cyfrowych.

8. Podcasty

Jeśli nie żyjesz pod przysłowiową skałą, prawdopodobnie słuchałeś podcastu. Możesz rozpocząć podcast, jeśli jesteś świetny w przemawianiu publicznym lub lubisz tworzyć treści audio.

Aby stworzyć odnoszący sukcesy podcast, skup się na niszy oraz angażuj i poszerzaj grono odbiorców.

Następnie możesz zarabiać na swoim podcastie poprzez marketing afiliacyjny, reklamy, treści sponsorowane, darowizny i sprzedaż produktów cyfrowych, takich jak kursy.

Na przykład tworzy Last Podcast on The Left 88 044 USD/miesiąc z Patreon tylko.

Według Obsada reklamowamożesz zrobić 18 $ na 1000 słuchaczy, aby wyświetlić 30-sekundową reklamę lub 25 USD CPM, aby wyświetlić 60-sekundową reklamę w Twoim podcaście.

9. Niezależny online

Od tworzenia treści, przez projektowanie, po programowanie, istnieje tysiąc i jeden niezależnych możliwości online, które możesz wykonać. Freelancing online może zarobić tyle samo lub więcej niż dochód ze zwykłej pracy – i możesz przejść na wcześniejszą emeryturę, podróżować po świecie i robić fajne rzeczy.

Według praca nadrzędnaniezależny pisarz zarabia średnio 42000 $ na rok. Według Upwork niezależne tworzenie stron internetowych może generować dochód w wysokości około 90 000 USD rocznie.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz pracować jako wolny strzelec online w niepełnym wymiarze godzin i przejść do pracy w pełnym wymiarze godzin, co czyni go doskonałym, dobrze płatnym zajęciem dodatkowym.