Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

11 najlepszych sklepów na kupon + 6 Niezbędne wskazówki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 11 najlepszych sklepów na kupon + 6 Niezbędne wskazówki

Kupony stały się bardzo popularnym hobby dla wielu osób. Kto nie chce znaleźć różnych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy? Kupony mogą być bardzo skutecznym narzędziem do oszczędzania pieniędzy na artykułach codziennego użytku i artykułach spożywczych. Całkiem możliwe jest również korzystanie z kuponów i otrzymywanie wielu produktów za darmo lub blisko! Na początek oto lista wskazówek dotyczących kuponów, a także lista najlepszych sklepów do kuponów.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z kuponów, czy też jesteś ekstremalnym posiadaczem kuponów, ten przewodnik będzie bardzo pomocny w Twojej drodze do uzyskania najlepszych ofert!

6 Podstawowe wskazówki dotyczące kuponów

1. Przeczytaj drobnym drukiem

Większość kuponów będzie miała mały drobny druk na dole, który zawiera szczegóły i ograniczenia kuponu. Często tam znajdziesz datę ważności i wszelkie inne ograniczenia. W tym miejscu dokładnie dowiesz się, które przedmioty możesz wykorzystać do swojego kuponu.

Na przykład, czasami kupony wykluczają produkty z wyprzedaży lub mogą dokładnie określać, w jakim rozmiarze, kolorze, marce itp. można zastosować kupony. Przeczytaj ten artykuł, aby uniknąć sytuacji, w której w kasie okaże się, że kupon nie zadziała.

2. Uporządkuj swoje kupony według dat ważności

Jeśli zachowasz kolejność kuponów według daty ważności, będzie mniej prawdopodobne, że przegapisz możliwość wykorzystania kuponów, ponieważ wygasły przypadkowo. W zależności od tego, ile kuponów zaoszczędzisz, może to nastąpić szybko!

3. Uruchom segregator kuponów

Jeśli oszczędzasz dużo kuponów do wycięcia lub wydrukowania, segregator może się przydać! Nie tylko pomoże ci to utrzymać porządek, ale możesz zabrać ze sobą cały segregator do sklepu i przechowywać listę zakupów w środku.

Przyniesienie do sklepu segregatora z kuponami może ułatwić odwoływanie się do kuponów w razie potrzeby i porównywanie cen detalicznych rzeczy, aby zobaczyć, ile dzięki kuponom możesz zaoszczędzić.

4. Przeczytaj zasady dotyczące kuponów każdego sklepu

Każdy sklep ma inne zasady dotyczące kuponów. Tam prawdopodobnie znajdziesz informacje na temat układania kuponów, co może być jednym z najlepszych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy! Zazwyczaj można również dowiedzieć się, jakie jest ich stanowisko w sprawie kuponów producenta, kuponów internetowych, kuponów mobilnych i wykluczeń.

5. Kupony Google dla każdego sklepu przed dokonaniem zakupu w sklepie stacjonarnym lub online

Często można znaleźć kupony do lokalnych sklepów i sklepów internetowych, po prostu wyszukując kupony online. Będziesz zaskoczony, jak wiele kuponów czeka tylko na wykorzystanie! Czasami jest to tylko 10% kupon rabatowy i kończy się to tylko oszczędnością dolara, ale wszystkie niewielkie kwoty zaoszczędzonych pieniędzy sumują się.

6. Uporządkuj swoje produkty

Gdy zaczniesz korzystać z kuponów, Twoje produkty mogą zacząć się kumulować. Więc jeśli zrobisz dla nich miejsce, czy to tylko półki, szafę, czy nawet wolny pokój, możesz mieć większe szanse na maksymalne wykorzystanie kuponów. Jeśli nie zorganizujesz swoich produktów, możesz przypadkowo pozwolić rzeczom wygasnąć, a cała Twoja ciężka praca pójdzie na marne.

Możesz również rozważyć uzyskanie głębokiego zamrożenia artykułów spożywczych lub półek do garażu na konserwy.

4 Różne rodzaje kuponów

1. Kupony producenta

Kupony producenta to kupony wydawane bezpośrednio od producenta. Każdy sklep dostarczany przez producenta powinien je akceptować. Na przykład Walmart nosi płatki Kellogg’s, więc jeśli masz kupon od Kelloggs na $1 z pudełka płatków, Walmart powinien to uszanować, mimo że kupon nie był kuponem „Walmart”. I powinieneś móc użyć tego kuponu w każdym sklepie, który sprzedaje płatki zbożowe marki Kellogg’s.

Sklepy często dostarczają te kupony w swoich katalogach kuponów, a także można je znaleźć online i wydrukować. Nadal istnieją ograniczenia dotyczące tych kuponów, takie jak daty ważności, liczba produktów, na które można je wykorzystać itp.

Gdzie znaleźć kupony producenta:

 • Kupony.com
 • Strony internetowe marek (świetne, jeśli lubisz kupować określone marki)
 • smartsource.com
 • Kelloggs.com
 • pgeveryday.com

2. Kupony online i mobilne

Możesz znaleźć mnóstwo kuponów online, jak omówiliśmy wcześniej. Możesz wydrukować te kupony i dodać je do segregatora z kuponami. Niektóre sklepy akceptują również kupony mobilne.

Kupony mobilne mogą być wygodniejsze dla niektórych osób, ale jeśli masz już segregator kuponów, łatwiej będzie je tam przechowywać, niż próbować trzymać je wszystkie w telefonie. Pamiętaj, aby sprawdzić zasady kuponów online każdego sklepu dotyczące kuponów mobilnych i internetowych.

Rekommenderad:  Wskazówki dotyczące tworzenia pierwszej aplikacji internetowej

3. Kody kuponów

Kody kuponów stały się bardzo popularne, zwłaszcza podczas zakupów online. Ten typ kuponu zazwyczaj nie wymaga kodu kreskowego. Kopiujesz i wklejasz lub wpisujesz kod na kuponie.

4. Kupony Cataliny

Kupony Catalina to drukowane kupony, które zazwyczaj są dołączane do paragonu lub drukowane po dokonaniu zakupu. Zwykle będą one miały kupony specyficzne dla sklepu, a także kupony producenta.

11 najlepszych sklepów na kupon

1. Walgreens

Walgreens to drogeria popularna w społeczności kuponów. Oferują mnóstwo różnych sposobów oszczędzania pieniędzy oprócz kuponów. Aby wymienić tylko kilka, jeśli kupisz produkty ich marki, możesz otrzymać zwrot gotówki. Możesz także odzyskać pieniądze, które możesz wydać w Walgreens, rejestrując się w MyWalgreens.

Najlepsze miejsca do znalezienia kuponów Walgreens to:

 • Tygodnik reklamowy Walgreens
 • Aplikacja Walgreens
 • Kupony Cataliny

2. CVS

CVS to kolejna drogeria, która świetnie nadaje się do kuponów! Pozwalają na układanie kuponów, ponieważ pozwalają na układanie swoich kuponów i kuponów producenta. Jedną fajną rzeczą w kuponach w CVS jest to, że umożliwiają one użycie kuponów BOGO na przedmiotach, które już są BOGO, dzięki czemu możesz otrzymać dwa przedmioty za darmo! Pozwalają również na wykorzystanie kuponów producenta na wyprzedaże i wyprzedaże.

Najlepsze miejsca do znalezienia kuponów CVS to:

 • Cotygodniowa gazeta ogłoszeniowa CVS
 • Aplikacja CVS
 • CarePass
 • E-mail

3. Walmart

Walmart to świetny sklep, jeśli chodzi o oszczędzanie pieniędzy. Ich ceny są już niższe, zwłaszcza ich marka sklepu osobistego. Dopasowują ceny i mają doskonałą politykę zwrotów! Możesz zwrócić towar nawet nie mając paragonu. Potrzebujesz prawa jazdy. Jednak zwrot przedmiotów w ten sposób jest dozwolony tylko kilka razy w roku.

Innym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na zakupach w Walmart jest skorzystanie z odbioru lub dostawy artykułów spożywczych. Możesz korzystać z kuponów i nie musisz iść do sklepu i wydawać pieniędzy na rzeczy, których nie planowałeś kupić.

Najlepsze miejsca do znalezienia kuponów Walmart to:

 • Walmart.com
 • Kupony.com
 • Wsj.com

4. Sklepy Krogera

Podczas gdy Kroger ma swój sklep, wiele innych mniejszych sieci spożywczych oferuje produkty Kroger, takie jak King Soopers, Fresh Market, City Market, Smiths, Fred Meyer i Fry’s. Te sklepy są w całych Stanach Zjednoczonych

Najlepsze miejsca do znalezienia kuponów do sklepów Kroger to:

 • W sklepie cotygodniowe ogłoszenia prasowe
 • Kroger.com
 • Cellfire.com
 • Kupony Cataliny

5. Lobby hobbystyczne

Hobby Lobby jest OGROMNE i ma tak wiele różnych rzeczy. Każdy przedmiot do rękodzieła, jaki możesz sobie wyobrazić, gry, dekoracje, kwiaty, opakowanie na prezent, tkanina, przedmiot świąteczny. Oferują dużą różnorodność. I zawsze mają łatwe do znalezienia kupony! W sklepie można również znaleźć wiele przedmiotów, które są już w sprzedaży. Będą mieli naklejkę na samym przedmiocie.

Najlepsze miejsca do znalezienia kuponów Hobby Lobby to:

 • Cotygodniowa reklama Hobby Lobby
 • Hobbylobby.com
 • Oferty.com
 • Couponcabin.com

6. Cel

Target to niezwykle popularny sklep z naprawdę świetnymi markami. I z jakiegoś powodu to tam mamy uwielbiają robić zakupy. Mają świetne ubrania, świetne zabawki i doskonały sprzęt AGD. Jeśli pójdziesz do Super Target, mają też artykuły spożywcze i większy wybór innych przedmiotów.

Możesz także otrzymać Target RedCard, która pozwala oszczędzać 5%, kiedy go używasz. To może być świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, jeśli często robisz zakupy w Target.

Najlepsze miejsca do znalezienia kuponów Target to:

 • Aplikacja docelowa
 • Target.com
 • Capitaloneshopping.com

7. Joanna

JoAnn’s to sklep z artykułami rzemieślniczymi podobny do Hobby Lobby, tylko trochę mniejszy. Najlepszą rzeczą w JoAnn’s jest to, że pozwala na układanie kuponów na ich już dobre ceny. Mają też zabójcze wyprzedaże w Czarny piątek.

Najlepsze miejsca do znalezienia kuponów JoAnn to:

 • Aplikacja Joann
 • Retailmenot.com
 • Couponcabin.com

8. Drzewo dolara lub generał dolara

Najfajniejszą rzeczą w kuponach w Dollar Tree jest to, że wszystko jest już za dolara, co oznacza, że ​​z kuponem otrzymujesz przedmiot za MNIEJ niż dolara. Niesamowite! A niektóre z ich kuponów są tańsze o ponad dolara, co oznacza, że ​​możesz otrzymać przedmiot całkowicie za darmo.

Najlepsze miejsca do znalezienia kuponów Dollar Tree to:

 • Gazeta Dollar Tree (na zewnątrz sklepu)
 • Klub poszukiwaczy wartości Dollar Tree
 • Pggoodeveryday.com
Rekommenderad:  10 najlepszych Facebook Narzędzia marketingowe do optymalizacji kampanii

9. Pomoc rytualna

Rite Aid to najlepiej oceniany sklep z kuponami. To apteka podobna do Walgreens. Rite Aid jest doskonały, ponieważ pozwala układać kupony na ten sam przedmiot ORAZ używać wielu kuponów w jednej transakcji dla różnych przedmiotów. Możesz więc dostać rzeczy za mniej niż dolara, a być może nawet ZA DARMO.

Najlepsze miejsca do znalezienia kuponów Rite Aid to:

 • Riteaid.com
 • Aplikacje rabatowe, takie jak iBotta i Checkout51
 • Couponcabin.com
 • gazeta RiteAid
 • Groupon.pl

10. Klub Costco i Sama

Costco i Sam’s Club wymagają członkostwa. Na szczęście członkostwa są stosunkowo niedrogie. Oferują znacznie niższe ceny na te same produkty, które oferują inne sklepy. I mają doskonałą sprzedaż. Dodaj kupony do miksu, a zaoszczędzisz trochę pieniędzy!

Mają też marki Costco, które są doskonałej jakości i znacznie tańsze. Ich marki obejmują ubrania, artykuły spożywcze, suplementy, papier toaletowy, ręczniki papierowe, detergenty do prania, pieluchy, chusteczki i formuły. To świetne sklepy, jeśli starasz się mieć dziecko z ograniczonym budżetem!

Te sklepy sprzedają również większość rzeczy luzem. Więc jeśli jesteś jedyną osobą, która używa produktów, może to działać w przypadku produktów w puszkach lub produktów, które można zamrozić. Ale produkty lub mleko mogą się zmarnować.

Najlepsze miejsca do znalezienia kuponów Costco i Sam’s Club to:

 • E-mail
 • Swoje pakiety sprzedażowe wysyłają pocztą
 • Kupony.com
 • Couponfollow.com

11. Trader Joe’s

Dla ludzi, którzy lubią więcej zdrowych alternatywnych sklepów, Trader Joe’s może być świetny. Jeśli nie masz Trader Joe’s, to Good Earth, Whole Foods i Sprouts również akceptują kupony producenta. Niektóre z tych sklepów mają również swoje kupony, a niektóre nie.

To świetnie, ponieważ sklepy ze zdrową żywnością mogą być drogie, więc kupony mogą sprawić, że będzie to o wiele bardziej przystępne cenowo. Jeśli jesteś studentem lub seniorem, niektóre z tych sklepów oferują również zniżki na to.

Najlepsze miejsca do znalezienia kuponów Trader Joe’s i innych sklepów ze zdrową żywnością to:

 • Dowolna witryna oferująca kupony producenta

Rabaty na aplikacje, zwrot gotówki i inne zasoby dotyczące kuponów

1. Groupon

Groupon to internetowa usługa kuponów oferowana za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej. Groupon ma wiele różnych kuponów dla lokalnych sprzedawców i restauracji. Wspaniałą częścią tego jest to, że możesz zmienić lokalizację, aby przeglądać oferty w innych miastach i stanach. To świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy podczas podróży.

2. Kupony.com

Coupons.com to strona internetowa, która ma MNÓSTWO kuponów różnych producentów. Zawiera kupony do wydrukowania, kupony cyfrowe, oferty cashback i kody promocyjne. Wszystkie są również podzielone na kategorie według rodzaju produktu, więc nie musisz filtrować kuponów, które Cię nie dotyczą. Można tam znaleźć wszystko.

3. iBotta

iBotta to aplikacja nagradzająca cashback oferowana jako aplikacja mobilna lub rozszerzenie internetowe. Działa poprzez zeskanowanie paragonu i uzyskanie natychmiastowego zwrotu gotówki za kwalifikujące się zakupy.

Wspaniałą rzeczą w iBotta jest to, że ma mnóstwo ogólnych kuponów, takich jak $1 z powrotem na każdą torbę karmy dla kotów. Oznacza to, że nie ma znaczenia marka ani rozmiar! Ma również wiele nagród cashback związanych z marką i rozmiarem. Wiele przedmiotów w aplikacji to przedmioty bardzo często używane, więc możesz uzyskać zwrot gotówki.

Aby zmaksymalizować zwrot gotówki, najpierw spójrz na aplikację, aby sprawdzić, czy możesz planować posiłki i listy zakupów, a może nową markę, której nie masz nic przeciwko, aby upewnić się, że kupisz rzeczy, których będziesz używać. iBotta oferuje również zwrot gotówki za pośrednictwem poleceń, więc jeśli polecisz komuś skorzystanie z narzędzia zwrotu gotówki, możesz otrzymać bonus za polecenie zwrotu gotówki!

iBotta współpracuje z SETkami sklepów, w tym sklepami spożywczymi, sklepami detalicznymi, stacjami benzynowymi i wieloma innymi. Sprawdź ten artykuł, aby uzyskać pełną listę wszystkich obsługiwanych sklepów, w których możesz robić zakupy, aby otrzymać zwrot gotówki z iBotta.

[Related Read: Ibotta Review 2021 – Is The Ibotta App Worth It?]

4. Rozszerzenie Capital One

Rozszerzenie Capital One to bezpłatne, łatwe w użyciu rozszerzenie przeglądarki, które działa w tle. Po zainstalowaniu automatycznie dodaje kupony do zakupów online w wielu różnych sklepach. Porównuje również ceny produktów i wysyłki do innych sprzedawców internetowych i informuje, czy znalazł tańszą opcję gdzie indziej. Aby korzystać z tego rozszerzenia, nie musisz mieć karty o dużej wartości.

Rekommenderad:  Porównanie 15 najlepszych narzędzi do tworzenia linków (edycja 2023)

5. SwagBucks

Swagbucks to narzędzie online, które pozwala zdobywać karty podarunkowe do ulubionych sklepów. Jak to działa jest; rejestrujesz się online i zdobywasz punkty, robiąc zakupy online, oglądając filmy i odpowiadając na pytania w ankiecie. Twoje punkty sumują się i można je wymienić na karty podarunkowe do popularnych sklepów, takich jak AmazonWalmart, a nawet PayPal.

[Related Read: Swagbucks Review 2021 – How Much Money Can You Make?]

6. Rakuten

Rakuten to narzędzie do zwrotu gotówki, które oferuje rozszerzenie przeglądarki do zakupów online lub umożliwia podłączenie karty, aby mogła śledzić Twoje zakupy osobiste i również w ten sposób zastosować zwrot gotówki.

Rakuten oferuje również zwrot gotówki za polecenie, więc jeśli polecisz komuś skorzystanie z jego narzędzia do zwrotu gotówki, możesz otrzymać premię za polecenie zwrotu gotówki!

[Related Read: Rakuten Review – Is Its Worth Signing Up For?]

7. Kupon Sherpa

Coupon Sherpa to aplikacja kuponowa, która koncentruje się bardziej na lokalnych okazjach. Jedną z fajnych funkcji oferowanych przez tę aplikację jest to, że pozwala wyszukiwać i zapisywać kupony w celu późniejszego łatwego dostępu, co jest lepsze niż sortowanie zrzutów ekranu i wyszukiwanie kuponów, które widziałeś kilka dni temu.

Wadą tej aplikacji jest to, że wydaje się, że jest przeznaczona tylko dla Apple użytkowników, a nie Androida.

8. Kasa 51

Checkout51 jest bardzo podobny do iBotta. Jest tak podobny, że często można znaleźć ten sam rodzaj ofert w obu aplikacjach. Możesz więc uzyskać podwójny zwrot gotówki, skanując paragon za pośrednictwem iBotta i Checkout 51! Więc jeśli zamierzasz mieć jedno, równie dobrze możesz mieć oba!

9. Dosz

Dosh to aplikacja do automatycznego zwrotu gotówki. Nie są wymagane żadne rachunki! Działa poprzez połączenie kart debetowych i kredytowych i automatycznie stosuje zwrot gotówki na podstawie Twoich zakupów. Dosh oferuje nawet zwrot gotówki za pobyty w hotelach!

Aby jak najlepiej wykorzystać Dosh, sprawdź ich partnerów i zobacz, na których zakupach możesz zarobić najwięcej gotówki.

10. Dołącz do programów lojalnościowych swojego ulubionego sklepu

Większość sklepów oferuje teraz programy lojalnościowe. Zwykle rejestrujesz się za pomocą swojego numeru telefonu lub adresu e-mail i zaczynasz otrzymywać zwrot gotówki, punkty lub kupony. Jest to szczególnie powszechne w przypadku mniejszych sieci spożywczych, a także sklepów detalicznych i restauracji.

11. Szalona pani z kuponami

Krazy Coupon Lady to strona internetowa pełna świetnych informacji dla nowych kuponów. Ma mnóstwo kuponów i ofert dla różnych sklepów. Zawiera również mnóstwo wskazówek dotyczących kuponów, budżetowania i oszczędzania pieniędzy.

Mają też przydatną aplikację! Krazy Coupon Lady to najlepsze źródło kuponów.

Streszczenie

Kupony mogą być zabawnym i skutecznym sposobem na zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy na produktach, z których i tak korzysta Twoja rodzina. Niezależnie od tego, czy chcesz zacząć od prostego kuponowania, czy od razu przejść do ekstremalnego kuponowania, nie możesz się pomylić!

Mamy nadzieję, że aby Twoja podróż była mniej kłopotliwa i stała się bardziej przyjemnym hobby, możesz skorzystać z tych wskazówek, narzędzi i listy najlepszych sklepów do kuponów na początek.