Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

11 Najlepszych Windows 11 aplikacji, które musisz pobrać w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 11 Najlepszych Windows 11 aplikacji, które musisz pobrać w 2023 r

Najnowsza i najlepsza wersja pakietu Microsoft Windows system operacyjny wreszcie jest dostępny i wielu użytkowników już go zaktualizowało Windows 11 na swoich komputerach, aby poznać zupełnie nowe funkcje i ulepszenia.

Jednak kiedy Microsoft zaprezentował pierwszą wersję zapoznawczą Windows 11 czerwca 2021 r. firma obiecała obsługę aplikacji na Androida. To podekscytowało wielu użytkowników, ale niestety Windows 11 nadal nie obsługuje aplikacji na Androida (nawet w wersji beta).

Niemniej jednak instalowanie aplikacji innych firm na Windows nigdy nie było problemem. Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy listę najlepszych Windows 11 aplikacji, które zdecydowanie powinieneś wypróbować w 2021 roku. Większość z tych aplikacji można pobrać z aplikacji Microsoft Store na swoim telefonie Windows PC, ale można je również zainstalować bezpośrednio.

I nie, nie mówimy o popularnych aplikacjach, takich jak Microsoft Teams, Google Chrome i Firefox, ale o niektórych mniej popularnych, ale naprawdę przydatnych aplikacjach innych firm, które usprawnią Twoje Windows 11 doświadczeń.

Najlepsze Windows 11 aplikacji to:

Na co zatem czekamy? Przyjrzyjmy się im teraz szczegółowo.

1. Tryb baterii – Włącz najlepszy menedżer baterii Windows 11

W Windows 10 użytkownicy mogli wybierać spośród trzech różnych ustawień wstępnych: „Lepsza bateria”, „Zrównoważony” i „Najlepsza wydajność”. Dodatkowo istniała także możliwość ustawienia różnych ustawień wstępnych do pracy w sieci i przy gniazdku ściennym.

W Windows W wersji 11 te opcje są nadal dostępne, ale elastyczność została ograniczona. Na przykład użytkownicy nie mogą ustawiać różnych ustawień wstępnych dla pracy na baterii i przy zasilaniu z sieci.

Tutaj z pomocą przychodzi tryb baterii. Aplikację można łatwo pobrać i używać. Po instalacji użytkownik może wybierać pomiędzy 5 różne ustawienia wstępne, od oszczędzania baterii po najlepszą wydajność.

Suwak pod ustawieniami wstępnymi pozwala również łatwo kontrolować poziom naładowania baterii – zdecydowanie niezbędna aplikacja Windows 11.

Pobierz tryb baterii

2. Automatyczny tryb ciemny – dostosuj tryb ciemny Windows

Wielu z nas uwielbia korzystać z trybu ciemnego na swoich laptopach i smartphones. Jednak wiele osób nie woli korzystać z trybu ciemnego w ciągu dnia, ponieważ męczy to oczy.

Chociaż zarówno Android, jak i iOS mają automatyczne przełączanie trybu ciemnego ze wschodu na zachód słońca, Windows 11 tego brakuje.

Tryb Auto Dark ma rozwiązać ten problem raz na zawsze. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja umożliwia ustawienie niestandardowego timera dla trybu ciemnego bez konieczności wchodzenia do Windows 11 ustawień i zrób to ręcznie.

I dobrze zgadłeś, istnieje opcja automatycznego wschodu i zachodu słońca.

Czy aplikacja może zrobić coś więcej? Cóż, niewątpliwie tak. Ustawiasz interfejs użytkownika tak, aby działał w trybie jasnym i osobno ustawiasz tryb ciemny dla aplikacji i odwrotnie dla trybu jasnego.

Jak wiemy, tryb ciemny w pewnym stopniu oszczędza baterię; aplikacja może automatycznie przełączyć się w tryb ciemny po odłączeniu. Jakie to jest świetne!

Pobierz tryb automatycznego przyciemnienia

3. One Commander – najlepszy menedżer plików dla Windows 11

Z Windows 11, Microsoft specjalnie zoptymalizował menedżera plików, aby poprawić użyteczność. Jednak to spowodowało, że niektóre ustawienia były niepotrzebnie skomplikowane, a poza tym menedżer plików nigdy nie był znany ze swojej elastyczności.

One Commander to alternatywne rozwiązanie dla Windows 11 menedżer plików. Pobieranie i konfigurowanie aplikacji jest dość proste i nie sprawia większego kłopotu, a także zdecydowanie jest jedną z naszych ulubionych Windows 11 aplikacji.

Podczas konfiguracji dostępnych jest wiele opcji. Możesz na przykład wybrać jeden z pięciu różnych motywów, dostosować układ paska zadań, a także wybrać układ menedżera plików podobny do systemu macOS.

Korzystam z układu macOS i jestem zachwycony jego elastycznością, dzięki której praca z wieloma plikami jest dziecinnie prosta.

Pobierz One Commander

4. PowerToys – włączono funkcję MacOS Spotlight Windows 11

Chcesz zabrać swoje Windows 11 doświadczeń na wyższy poziom? Chcesz mieć funkcję wyszukiwania Spotlight podobną do systemu macOS Windows? Więc nie szukaj dalej. PowerToys to doskonała aplikacja oferująca wszystkie te ulepszenia.

Po pierwsze, aplikacja umożliwia wyszukiwanie Spotlight, tak jak w MacBookach, ale na komputerze Windows 11 maszyna. Jest to niezwykle przydatne, gdy chcesz jak najszybciej wyszukać plik lub uruchomić aplikację.

Załóżmy, że podczas gry w pasjansa podchodzi do Ciebie szef i chcesz jak najszybciej uruchomić Excela, aby nie przyłapał Cię na grze.

Kolejną ekscytującą funkcją jest „Przebudźcie się”. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja pozwala użytkownikom wybudzać ekrany i zapobiegać przechodzeniu w stan hibernacji bez konieczności majstrowania przy Windows Ustawienia 11.

Może to być bardzo przydatne w niektórych scenariuszach podczas wykonywania ważnego zadania lub instalowania gry itp. — z pewnością aplikacji do wypróbowania Windows 11.

Pobierz PowerToys

5. Stardock Star11 – Przynieś z powrotem Windows 10 Menu Start

Jedna z największych zmian wizualnych w Windows Numer 11 to nowe menu Start. Oprócz przeniesienia paska zadań na środek ekranu przesunięto także menu Start.

Jednak wielu użytkowników może nie być fanami nowego układu i preferować Windows 10 Zamiast tego menu Start.

Start11 próbuje wprowadzić Windows 10 układ do Windows 11 bez konieczności powrotu do Windows 10. Co więcej, możesz dostosować menu Start do swojego stylu.

Pobierz Star11

6. Libre Office – najlepsza alternatywa dla pakietu Microsoft Office

Dla wielu użytkowników pakiet Microsoft Office odgrywa ważną rolę w ich codziennym życiu. Ale jak wszyscy wiemy, aby zapewnić płynne działanie, wymagana jest subskrypcja pakietu Office.

Może więc powiem Ci, że istnieje alternatywa dla pakietu Microsoft Office, która działa w ten sam sposób i nie zakłóca wyrównania?

Libre Office jest kluczem do tych drzwi. Ten projekt typu open source jest zdecydowanie jedną z najlepszych alternatyw dla pakietu Microsoft Office.

Zawiera wszystkie popularne narzędzia biurowe, takie jak Word, PowerPoint, Excel i inne. I nie martw się, używa tego samego formatu plików co Microsoft Office, więc otwieranie plików nie będzie stanowić problemu.

Pobierz LibreOffice

7. ShareX – najlepsze narzędzie do zrzutów ekranu dla Windows 11

Niektórzy mogą się zastanawiać, po co w ogóle potrzebujesz aplikacji innej firmy do zrzutów ekranu, skoro masz już narzędzie do wycinania? Ale przygotuj się na zaskoczenie elastycznością, jaką oferuje ShareX. Po zainstalowaniu użytkownicy mogą dostosować wiele skrótów klawiszowych do różnych typów zrzutów ekranu.

Możesz nawet dodać własne skróty klawiszowe zgodnie ze swoimi preferencjami. Poza tym po zrobieniu zrzutów ekranu możesz łatwo przesłać je do Imgur, aby udostępnić je innym.

Pobierz ShareX

8. KDE Connect – najlepszy transfer plików Windows aplikacja

Wiadomo, że AppleAirdrop działa płynnie pomiędzy komputerami Mac i iPhone’ami. Z drugiej strony, Windows od jakiegoś czasu nie ma takiej funkcji.

Znaleźliśmy taką aplikację, która pozwala sprawnie przesyłać pliki ze smartfona z Androidem na komputer. KDE Connect to prosta aplikacja do udostępniania plików pomiędzy komputerem a smartphones.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować aplikację na swoim komputerze i smartfonie; korzystanie z niego nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy, że oba urządzenia będą w tej samej sieci Wi-Fi, a przesyłanie plików przebiegnie bezproblemowo. W rzeczywistości pomocna aplikacja na liście.

Pobierz KDE Connect

9. Internet Download Manager – Najlepszy menedżer pobierania dla Windows 11

Jestem pewien, że Ty również doświadczyłeś sytuacji, w której pobrałeś duży plik i nagle pobieranie z jakiegoś powodu zostało przerwane, a cały postęp został utracony. Bardzo denerwujące, prawda?

W tym miejscu do gry wchodzą menedżerowie pobierania. IDM to nasz ulubiony wśród najlepszych menedżerów pobierania na rynku.

Po zainstalowaniu użytkownicy mogą systematycznie zarządzać wszystkimi swoimi pobranymi plikami, co czyni go naprawdę przydatnym. Umożliwia także wstrzymanie pobierania w połowie i wznowienie go później. W przypadku awarii zasilania pobieranie zostanie nawet automatycznie zatrzymane, aby zapisać postęp.

Twórca aplikacji twierdzi również, że IDM może pięciokrotnie zwiększyć prędkość pobierania dzięki swojej technologii segmentacji. Użytkownicy mogą wypróbować aplikację za darmo przez 30 dni, po czym będą musieli zapłacić 24 USD za dożywotnią subskrypcję.

Pobierz IDM

10. Irfan View – najlepsza przeglądarka zdjęć dla Windows 11

The Windows Aplikacja Zdjęcia przeszła długą drogę, ale nadal ładuje zdjęcia stosunkowo wolno. Ponadto opcje edycji są dość ograniczone, co sprawia, że ​​jest to uciążliwe dla kilku użytkowników. Widok Irfan to doskonała alternatywa dla standardowej aplikacji Zdjęcia.

W przeciwieństwie do domyślnej aplikacji, obrazy tutaj ładują się błyskawicznie. Opcje edycji są również doskonałe, a ponadto umożliwia konwersję plików multimedialnych, co jest bonusem. Zdecydowanie powinieneś kiedyś spróbować tego sam.

Pobierz Irfan View

11. Franz – najlepszy towarzysz aplikacji społecznościowych

11. aplikacja dla Windows 11 (rozumiesz odniesienie?!) nazywa się Franz i jest jednym z moich ulubionych. Zasadniczo aplikacja łączy w jednym miejscu wszystkie popularne aplikacje społecznościowe. Whatsapp. InstagramSlack, jakkolwiek to nazwać, wszystkie są obsługiwane.

Oznacza to, że nie musisz już otwierać wielu kart w przeglądarce Chrome, aby uzyskać dostęp do poszczególnych mediów społecznościowych z osobna. Ponadto żonglowanie pomiędzy wszystkimi tymi mediami jednocześnie jest dziecinnie proste.

Niezbędnik dla każdego, kto potrzebuje interakcji z wieloma platformami mediów społecznościowych jednocześnie.

Pobierz Franza

Często Zadawane Pytania

1. Czy to będzie działać Windows 10?

Tak, większość z nich powinna działać dobrze Windows 10, a programiści zapewniają kompatybilność wsteczną aplikacji.

2. Do czego jest najlepszy odtwarzacz wideo Windows 11?

Naszym wyborem najlepszych odtwarzaczy wideo jest odtwarzacz multimedialny VLC. Jest to jeden z najstarszych i najbardziej znanych odtwarzaczy na rynku, z którego można korzystać bezpłatnie. Jednak najbardziej znaczącą zaletą VLC jest to, że po prostu działa i nie powoduje zamieszania.

3. Czy wszystkie wymienione aplikacje można pobrać i używać bezpłatnie?

W pewnym stopniu tak. Chociaż większość aplikacji można pobrać i używać bezpłatnie, za kilka z nich może być konieczne zapłacenie. Ale te aplikacje oferują bezpłatne wersje próbne, więc płacisz tylko wtedy, gdy uznasz tę aplikację za przydatną.

4. Móc Windows 11 biegów Windows 10 aplikacji?

Tak, Windows 11 może biegać Windows 10 aplikacji. Obietnica Microsoftu stwierdza, że ​​aplikacje, które działały Windows 7/8.1/10 będzie działać Windows 11. Jeśli jednak masz jakieś programy 32-bitowe, od tego czasu nie będą one działać Windows 11 to wyłącznie 64-bitowy system operacyjny.

5. Robi Windows 11 Uruchamiać aplikacje na Androida?

Tak, Windows 11 będzie w stanie natywnie uruchamiać aplikacje na Androida, jak widzieliśmy w podglądach. Ta funkcja nie została jeszcze udostępniona ogółowi społeczeństwa, ale każdy, kto z niej korzysta Windows Wersja beta Insider Windows 11 będzie mógł pobierać i uruchamiać aplikacje na Androida 11 Windows 11, jak wyjaśniliśmy w naszym przewodniku, do którego link znajduje się tutaj.

6. Jak zainstalować aplikacje na Androida Windows 11?

Instalowanie aplikacji na Androida Windows 11 była jedną z kluczowych funkcji, gdy Microsoft ogłosił swój najnowszy system operacyjny. Jednak ta funkcja nie jest jeszcze dostępna w stabilnej wersji. Aplikacje na Androida będą działać natywnie Windows 11 i będzie dostępny do pobrania z witryny Amazon Sklep z aplikacjami. Wymieniliśmy kroki umożliwiające pobranie aplikacji na Androida Windows 11. I zgadnij co? Można także sideloadować aplikacje na Androida Windows.

Z tego, co widzieliśmy w zapowiedziach, dwa sklepy z aplikacjami będą działać równolegle.

7. Jak zaktualizować Windows 11 aplikacji?

Istnieją dwa sposoby aktualizacji Windows 11 aplikacji zainstalowanych za pośrednictwem sklepu Microsoft Store: ręcznie i automatycznie. Aby przeprowadzić aktualizację ręczną, otwórz sklep Microsoft Store, wybierz opcję Biblioteka w lewym dolnym rogu, a następnie wybierz opcję Pobierz aktualizacje, aby zainstalować wszystkie dostępne aktualizacje aplikacji. Nie musisz się martwić, jeśli masz włączone automatyczne aktualizacje aplikacji (znajdziesz je w Ustawieniach aplikacji).

W przypadku aplikacji zainstalowanych poza sklepem Microsoft Store przejdź do menu Pomoc w menu ustawień aplikacji i sprawdź dostępność aktualizacji. Jeśli dostępna jest opcja automatycznych aktualizacji, włącz ją.