Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

11 przydatnych porad i wskazówek dotyczących serwisu Netflix zapewniających lepsze wrażenia z transmisji strumieniowej

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 11 przydatnych porad i wskazówek dotyczących serwisu Netflix zapewniających lepsze wrażenia z transmisji strumieniowej

Wszyscy wiemy, jak bardzo lubimy nasze ulubione programy telewizyjne i jak ważne jest, aby nie przegapić żadnego odcinka. Albo jest to serial komediowy z fabułą pełną zabawnych rzeczy, albo jest to serial akcji/dramat pełen tajemnic, dlatego warto oglądać wiele tytułów bezpośrednio na ekranie głównym, zwłaszcza że intryga stale się rozwija. Dlatego zawsze starasz się, aby niczego nie przegapić i szukasz rozwiązań, aby oglądać ulubione programy telewizyjne, kiedy tylko masz na to ochotę.

Netflix to jedno z najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o udostępnianie ogromnej liczby programów telewizyjnych i filmów na żądanie, w oparciu o miesięczny abonament. Wielu z Was ma już konto w serwisie Netflix i cieszy się nim każdego dnia, ale ilu z Was tak naprawdę czerpie najwięcej z subskrypcji Netflix? Z tego powodu powstał poniższy artykuł, w którym prezentujemy najlepsze porady i wskazówki dotyczące serwisu Netflix które naprawdę mogą poprawić jakość przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix.

Wskazówki i porady dotyczące Netflixa

Netflix powstał w 1997 roku jako niewielka firma oferująca usługę dystrybucji cyfrowej w oparciu o abonament. Z biegiem lat znacznie się rozwinęła, będąc obecnie na ponad dziesięciu rynkach, takich jak USA (gdzie jest najwięcej abonentów), Wielka Brytania, kraje nordyckie, Meksyk i nie tylko. Teraz użytkownicy mogą korzystać z niej na komputerach PC, Mac, PS3, Wii, Xbox, urządzeniach mobilnych, tabletach i innych urządzeniach, a korzysta z niej ponad 36 milionów osób korzystających z jednej z najlepszych sieciowych usług transmisji strumieniowej telewizji.

Jak zawiesić subskrypcję Netflix

Jeśli planujesz wyjechać na dłuższe wakacje lub gdzieś na dłużej i chcesz zachować kolejkę filmów, Netflix ma funkcję, która może Ci pomóc. Użytkownicy rzeczywiście mogą zawieszone subskrypcję na okres do 90 dni bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. Jedynym kryterium, które należy spełnić, jest zwrócenie wszystkich fizycznych płyt DVD do sklepu przed zawieszeniem konta.

W ten sposób zaoszczędzisz trochę pieniędzy, nie płacąc za okres, w którym nie korzystasz z usługi. Note że użytkownicy mogą również anulować swoje konto i ponownie je aktywować, gdy będą chcieli z niego ponownie skorzystać, zachowując kolejkę filmów. Aby to zrobić, przejdź do „Twoje konto i pomoc” i w sekcji „Zarządzaj kontem” wybierz „Wstrzymaj członkostwo”. Wybierz liczbę dni i to wszystko, ciesz się wakacjami.

Rekommenderad:  Netflix anuluje Twoją subskrypcję, jeśli nie oglądałeś niczego w ciągu ostatniego roku

Skonfiguruj kontrolę rodzicielską

Jeśli masz w rodzinie małe dzieci i jedno z nich korzysta z Twojej usługi Netflix, bardzo ważne jest, aby móc to zrobić skonfiguruj kontrolę rodzicielską. Netflix ma możliwość ich ustawienia, wybierając jeden z czterech poziomów dojrzałości: małe dzieci, starsze dzieci, nastolatki i dorośli. Każda kategoria zawiera odpowiednią ocenę MPAA odpowiednią dla każdego wieku, zgodnie z przepisami obowiązującymi w każdym kraju.

Ustawienia należy zmienić na komputerze, a zostaną one automatycznie zsynchronizowane z innymi urządzeniami, na których możesz korzystać z usługi. Przejdź do „Twojego konta i pomocy” i wyszukaj „Zmień ustawienia kontroli rodzicielskiej”, które można znaleźć w „Preferencjach”.

Użyj pilota

Bardzo trudno jest zmienić głośność lub przewinąć „taśmę”, aby zobaczyć coś, co przykuło twoją uwagę, dlatego w tej sytuacji bardzo przydatny może być pilot, który wykona całą pracę. Niestety Netflix nie ma własnego odtwarzacza i działa w przeglądarce internetowej, w przeciwieństwie do tradycyjnych aplikacji do odtwarzania, które mają własne.

Dobrą rzeczą jest to, że ktoś o tym pomyślał i stworzył sposób, aby umożliwić użytkownikom kontrolowanie opcji odtwarzania podczas oglądania Netflix. Aby to zrobić, potrzebujesz programu o nazwie Dźwigar natomiast więcej informacji na temat obsługi oprogramowania można znaleźć Tutaj.

Zarządzaj zdalnie swoją kolejką

Jeśli ciągle próbujesz przypomnieć sobie tytuły dobrych filmów, które polecili Ci znajomi, czas je zapisać. Cóż więc jest lepszego niż aplikacja, która może dodać je bezpośrednio do Twojego konta Netflix?

Dzięki istnieniu oficjalnej aplikacji na telefony komórkowe i elastyczności ich systemów operacyjnych, programiści stworzyli aplikacje, które mogą w tym pomóc użytkownikom. Możesz wypróbować PhoneFlicks – Menedżer kolejek Netflix dla urządzeń z systemem iOS i Queue Man dla urządzeń z systemem Android.

Używaj skrótów klawiaturowych do sterowania Netflixem

Netflix korzysta z rozszerzenia Silverlight do uruchamiania wszystkich swoich filmów — wtyczki zawierającej szereg skrótów klawiaturowych. Oprócz klasycznych opcji dostosowywania użytkownicy mogą również znaleźć ustawienia poprawiające jakość transmisji strumieniowej. Oto niektóre ze skrótów:

 • Przestrzeń – Przełącz odtwarzanie/pauzę
 • Wchodzić – Przełącz odtwarzanie/pauzę
 • Strona w górę – Grać
 • Strona w dół – Pauza
 • F – Pełny ekran
 • wyjście – Wyłączyć tryb pełnoekranowy
 • Shift+strzałka w lewo – Przewijanie do tyłu
 • Shift+strzałka w prawo – Szybkie przewijanie
 • Strzałka w górę – Zwiększ głośność
 • Strzałka w dół – Ściszanie
 • M – Przełącznik wyciszenia

Poniższych opcji używaj tylko wtedy, gdy nie oglądasz filmów w trybie pełnoekranowym:

 • Ctrl+Shift+Alt+M – Menu
 • Ctrl+Shift+Alt+P – Informacje o graczu
 • Ctrl+Shift+Alt+S – Szybkość transmisji strumienia i ręczny wybór szybkości
Rekommenderad:  7 Aplikacje na iOS do pobrania w Czarny Piątek [Deals]

Użyj Greasemonkey, aby posortować kolejkę Netflix

Greasemonkey to aplikacja, która pozwala użytkownikom zmieniać sposób działania i wyglądu witryn poprzez dostrojenie ich za pomocą różnych skryptów. Użytkownicy serwisu Netflix nigdy nie byli bardziej zadowoleni, słysząc o tym, ponieważ korzystanie z Sortownik kolejek Netflix skrypt, który został stworzony przez fana, teraz może automatycznie sortować swoją kolejkę w oparciu o zaawansowane opcje sortowania.

Oprócz opcji dostępnych w serwisie Netflix użytkownicy mogą sortować swoje programy telewizyjne i filmy na podstawie takich kryteriów, jak popularność, ocena, rok, gatunek, język i wiele innych. Ten skrypt można zainstalować tylko w przeglądarkach kompatybilnych z Greasemonkey. Na szczęście na liście kompatybilnych przeglądarek znajdują się najbardziej znane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera i Safari.

Zdobądź amerykański serwis Netflix w ramach subskrypcji Netflix Canada

Czy jesteś z Kanady i chcesz korzystać z najpopularniejszych ofert amerykańskiej wersji serwisu Netflix? Mimo że Netflix został wydany później w Kanadzie, nie oferuje zbyt wielu nowych i interesujących tytułów. Dlatego kolejna wskazówka przypadnie do gustu wszystkim kanadyjskim użytkownikom, którzy wreszcie będą mogli używać swojego kanadyjskiego konta subskrypcyjnego do logowania się do amerykańskiego serwisu Netflix.

Aby to zrobić, użytkownicy muszą pobrać aplikację oferującą usługi VPN, np Nord VPN (wersja bezpłatna lub płatna) lub Ekspresowy VPNskonfiguruj, zaloguj się do witryny i ciesz się różnorodnością i wspaniałością oferty amerykańskiego serwisu Netflix.

Zacznij śledzić Queue Noodle

Wadą korzystania z filmów przesyłanych strumieniowo online na żądanie jest to, że filmy mogą wygasać i rzeczywiście wygasają. Zacznij więc śledzić Makaron w kolejce NA Twitter aby wiedzieć, kiedy wygasną odcinki Twojego ulubionego programu telewizyjnego lub filmu. The Twitter konto opiera się na skrypcie i za każdym razem, gdy film ma wygasnąć, skrypt automatycznie wysyła powiadomienia na Twitterze.

Co więcej, tekst zawiera ranking gwiazdek filmu, dzięki czemu użytkownicy mogą wybierać pomiędzy dwoma lub większą liczbą filmów, który najbardziej zasługuje na obejrzenie. To najlepszy sposób, aby mieć pewność, że nie przegapisz filmu, ponieważ jego ważność już wygasła.

Użyj natychmiastowego obserwatora

Szukasz tytułu do obejrzenia, ale nie wiesz, który film zasługuje na Twoją uwagę? Dobrze, Natychmiastowy Obserwator przychodzi ci z pomocą, ponieważ zawiera wszystkie filmy Netflix zebrane i uporządkowane według gatunków. Jeśli chcesz poszukać czegoś nowego, po prostu wejdź na ich stronę i wybierz gatunek, podgatunek i inne opcje filtrowania, takie jak ocena, jakość filmu, rok objawienia i inne.

Rekommenderad:  Jak grać w gry Netflix na Androida — pięć tytułów jest już dostępnych

Ponadto każdy film ma swój własny obszar opisu wraz z recenzjami napisanymi przez użytkowników Netflix, oceną i innymi informacjami, które są bardzo dobrze i ładnie zorganizowane. Więc nie wahaj się więcej i dodaj to do zakładek, bardzo przydatne strona internetowa stworzony dla wszystkich użytkowników Netflix.

Skorzystaj z rekomendacji

The Silnik rekomendacji Netflix stale aktualizuje, aby oferować najlepsze i najtrafniejsze rekomendacje. Kilka lat temu Netflix oferował nawet $1 milion każdemu, kto mógłby ulepszyć swój silnik rekomendacji za pomocą %10, więc traktują to bardzo poważnie.

Gdy wystawiasz ocenę filmowi, Netflix bierze pod uwagę Twój wybór i na podstawie podobnych do Ciebie nawyków oglądania innych użytkowników tworzy rekomendacje. Zasadniczo, im więcej oceniasz, tym większe masz szanse na trafność rekomendacji. Powinieneś także sprawdzić i uzupełnić preferencje dotyczące gatunku w „Twoim koncie i pomocy” oraz odpowiedzieć na pytania tutaj.

Note że jeśli Netflix poleca film, o którym na pewno wiesz, że nigdy go nie obejrzysz, pamiętaj, że zawsze możesz wejść na jego stronę i kliknąć przycisk „Nie interesuje mnie”, co spowoduje wycięcie go ze strony z rekomendacjami.

Bądź na bieżąco z aktualnościami Netflixa

Czy naprawdę czekasz, aż pojawi się Twój ulubiony film, ale nie wiesz, kiedy zostanie przesłany na Netfix? Iść do Hakowanie Netfliksa która nie jest prawdziwą witryną hakerską, ale miejscem, w którym użytkownicy mogą znaleźć daty premier nowych filmów, ważne informacje o serwisie Netflix, a nawet kilka odkrytych porad i trików. Strona istnieje od 2003 roku i od tego czasu jest najlepszym miejscem, w którym użytkownicy serwisu Netflix znajdują najważniejsze informacje na temat swojej ulubionej usługi natychmiastowego wideo.