Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

11 rodzajów ubezpieczeń biznesowych, których możesz potrzebować

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 11 rodzajów ubezpieczeń biznesowych, których możesz potrzebować

Uzyskanie odpowiedniego rodzaju ubezpieczenia biznesowego jest ważne. Pomoże Ci zabezpieczyć się przed spadkiem sprzedaży, klęskami żywiołowymi, a nawet nieprzewidzianymi kryzysami. Dział Small Business Trends skontaktował się z Keithem Moore’em z CyberPolicy, aby dowiedzieć się, jakich rodzajów ubezpieczeń biznesowych potrzebuje Twoja firma. Posiadanie odpowiedniego rodzaju ubezpieczenia jest tak samo ważne jak towary i usługi, które sprzedajesz. Powiedział nam, co jest ważne do zdobycia.

Wybór odpowiedniego rodzaju ubezpieczenia wymaga dokładnego określenia, czego potrzebujesz.Rodzaje ubezpieczeń biznesowych, których potrzebuje Twoja działalność

Poniżej znajduje się lista różnych typów ubezpieczenia dla firmy będziesz potrzebował. To dobry punkt wyjścia, gdy szukasz odpowiedniej polisy do ubezpieczenia swojej firmy. Posiadanie eksperta po swojej stronie to dobry sposób na podjęcie decyzji, która z tych zasad jest najlepsza dla Twojej firmy.

W zależności od branży, w której pracujesz, możesz potrzebować więcej jednego rodzaju ubezpieczenia niż innego.

Przede wszystkim Moore wyjaśnia, czego potrzebuje startup.

„Startupy zdecydowanie potrzebują ubezpieczenia biznesowego. W zależności od prowadzonej działalności możesz potrzebować niezliczonej liczby polis ubezpieczeniowych. Polisa BOP jest doskonałym punktem wyjścia, ponieważ obejmuje ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (uszkodzenia ciała i mienia) oraz mienia biznesowego.

Mówi, że startup będzie również potrzebował odszkodowania pracowniczego i innych form ubezpieczenia.

Rodzaje ubezpieczeń biznesowych

Uzyskanie odpowiedniego ubezpieczenia chroni Twoją firmę przed wszelkiego rodzaju przerwami w działalności. Moore zaczął mówić o różnych rodzajach ubezpieczeń dla firm. Powiedział, że istnieje ubezpieczenie dla biznesu obejmujące wszystko, od pracowników po majątek, na którym znajduje się firma.

Obejmują one wszystko, od szkód majątkowych po niektóre inne sytuacje. Jeśli mieszkasz w strefie zalewowej lub na obszarze narażonym na pożary, ważne jest, aby rozważyć tutaj dostępne opcje. Niektóre z tego rodzaju klęsk żywiołowych mogą utrudniać zarabianie pieniędzy.

Nieruchomość

Handlowy ubezpieczenia majątkowe jest ważny dla biznesu. Nie ma znaczenia, czy chcesz ubezpieczyć majątek firmy, który znajduje się w Twoim domu, czy w budynku biurowym. Ten rodzaj ubezpieczenia dla biznesu chroni rzeczy takie jak meble biurowe i wyposażenie wewnątrz. Poszukaj polisy, która chroni rzeczy na zewnątrz, takie jak znaki na Twojej nieruchomości.

Ubezpieczenia majątkowe to jeden z podstawowych elementów każdej firmy. To niezbędne pokrycie.

Zasady właścicieli firm (BOP)

Ten rodzaj polisy można połączyć z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej i majątkowym firmy. To dobre dla właścicieli firm, którzy wynajmują przestrzeń i mają w niej sprzęt.

Rekommenderad:  9 Sprawdzone strategie generowania potencjalnych klientów dla rozwijającego się biznesu na rynku nieruchomości

„Jest to również dobre rozwiązanie dla właścicieli firm, których pracownicy mogą działać nieuczciwie lub kraść własność klientów lub dysponują sprzętem biznesowym, takim jak komputery, drukarki i meble” — mówi Moore.

Ogólna odpowiedzialność

„Ogólna odpowiedzialność pomaga pokryć koszty leczenia i opłaty prawne wynikające z obrażeń ciała i innych problemów, za które Twoja firma może być prawnie odpowiedzialna”, mówi Moore.

Może również chronić pracowników za pomocą klauzuli dotyczącej obrażeń ciała, która obejmuje szkody majątkowe. Ten rodzaj polisy może również obejmować zniesławienie i pomówienie. Jest to zasięg, który musisz mieć i rodzaj ubezpieczenie bez których Twoja firma nie może się obejść.

Ubezpieczenie OC jest ważne dla każdej firmy. Pokrycie kosztów prawnych jest ważną częścią utrzymania się na powierzchni. Jest to rodzaj polityki, który usuwa wiele zmartwień jako właściciela firmy.

Odpowiedzialność zawodowa / Błędy i zaniechania

Twoja firma musi mieć ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Właściciele firm muszą pokryć wszystkie podstawy. Ten typ polityki jest również znany jako polityka błędów i zaniedbań. Jeśli chodzi o ubezpieczenia dla biznesu, to jest to kolejny must-have.

Moore wyjaśnia, do czego służy to ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej w małej firmie.

„Ten rodzaj ubezpieczenia, znany również jako ubezpieczenie od błędów i zaniedbań (E&O), chroni firmę przed roszczeniami z tytułu zaniedbania, nieudanych usług lub niekompletnych usług. ”

To ważna część zestawu narzędzi ubezpieczeniowych Twojej firmy. Pokrycie wszystkich kątów, jeśli mieszkasz w miejscu narażonym na klęski żywiołowe, jest ważne.

Kompensacja pracowników

Firma musi również przyjrzeć się ubezpieczeniu od odszkodowań pracowniczych. Ważne jest, aby właściciele firm upewnili się, że są objęci tą polityką. Ubezpieczenie to jest często wymagane przez państwo.

„Wypadki się zdarzają, więc Twoi pracownicy otrzymają wsparcie finansowe za utracone zarobki i wydatki medyczne za wszelkie niefortunne wypadki, które mają miejsce w pracy” — mówi Moore. Wspomina też, że właściciele firm mogą na to patrzeć jako na rodzaj ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

„W niektórych przypadkach może chronić Twoją firmę przed procesami sądowymi dotyczącymi warunków w miejscu pracy, które rzekomo powodują szkody”.

Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś wykonawcą. Wielu twoich klientów będzie chciało mieć pewność, że uwzględniłeś ten kąt. Właściciele domów nie chcą się martwić o odpowiedzialność, jeśli nie masz tego ubezpieczenia.

Rekommenderad:  Możesz teraz zainstalować watchOS 7 Publiczna wersja beta

Ubezpieczenie cybernetyczne

„Cyberubezpieczenie chroni Twoją firmę przed złośliwym oprogramowaniem, cyberatakami i utratą danych – bardzo realnymi zagrożeniami dla każdej firmy. Jeśli Twoja firma robi coś online, potrzebujesz ubezpieczenia cybernetycznego” — mówi Moore. Mamy tu do czynienia z kilkoma typami. Upewnij się, że polisa, której szukasz, obejmuje przetwarzanie kart kredytowych i przyjmowanie płatności cyfrowych, a także przechowywanie poufnych informacji.

Pod tym sztandarem występują różne rodzaje ubezpieczeń biznesowych. Poszukaj polisy, która obejmuje również dane finansowe. Pamiętaj, że cyberprzestępcy zawsze wymyślają nowe sposoby kradzieży danych. Mogą wystąpić konsekwencje prawne, jeśli nie jesteś objęty tego rodzaju ubezpieczeniem dla firmy, a dane lub dane osobowe zostaną skradzione.

Ubezpieczenie na wypadek bezrobocia

Jest to ważne, gdy chcesz zadbać o pracowników. To ubezpieczenie jest wielką zachętą na ciasnym rynku pracy. Polisa oferująca dodatkowe ubezpieczenie może pomóc w przyciągnięciu pracowników.

Posiadanie pakietu świadczeń, który obejmuje ten rodzaj ubezpieczenia, pomoże Ci wyprzedzić konkurencję. To dobry bonus na dzisiejszych wysoce konkurencyjnych rynkach.

Przerwa w działalności

Elastyczny biznes musi być przygotowany na ubezpieczenie przerw w pracy. Ubezpieczenie to może opiekować się nieruchomością komercyjną, a nawet zapewnić ubezpieczenie dla firmy prowadzonej w domu.

„To ubezpieczenie pomaga zastąpić wszelkie utracone dochody, jeśli nie możesz otworzyć firmy przez pewien czas” – mówi Moore. Niestety to ubezpieczenie biznesowe nie obejmuje wirusów ani kwarantann i zakazów podróżowania. To ważna kwestia przy ubezpieczeniu przerw.

Dyrektorzy i Oficerowie

Są inne ubezpieczenia biznesowe przeznaczony do zarządzania. Moore mówi, że to ubezpieczenie jest przeznaczone dla dyrektorów, urzędników i członków zarządu firmy.

Moore mówi, że istnieje kilka konkretnych przykładów, w których ta polityka jest ważna.

„Ta polityka jest potrzebna, jeśli masz zarząd, chcesz przyciągnąć i utrzymać kierownictwo wyższego szczebla i masz status organizacji non-profit”.

Ubezpieczenie parasolowe

„To dodaje dodatkową warstwę ochrony do istniejącego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, chroniąc Twoją firmę przed rzeczami, które mogą nie być objęte standardową polisą, takimi jak opłaty prawne, rachunki medyczne i wydatki na szkody”.

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, to ubezpieczenie zapewnia dodatkową warstwę ochrony. Chcesz spojrzeć na zasięg pod każdym możliwym kątem.

Ubezpieczenie na życie / Osoba kluczowa

Jest to ważne, jeśli ważny pracownik lub właściciel firmy jest niezdolny do pracy lub stał się niepełnosprawny. Chodzi o ciągłość biznesową i wypłatę dla kluczowej osoby.

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne jest ważne dla przyciągnięcia pracowników. Jednak nie robi nic, aby chronić firmę.

Rekommenderad:  Jak zmienić kolor paska zadań w Windows 10

Inne rodzaje

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę ubezpieczenia majątkowe i inne rodzaje, które mogą być specyficzne dla Twojej branży.

„Ubezpieczenie pojazdów komercyjnych chroni Twoje pojazdy i pracowników na drodze oraz obejmuje wszelkie nieszczęśliwe wypadki związane z pojazdami prowadzonymi przez Ciebie lub Twoich pracowników w trakcie prowadzenia działalności”, mówi Moore, „To ubezpieczenie jest świetne dla każdego, kto używa pojazdu do celów biznesowych.

Wspomina specjalistów od nieruchomości, wykonawców, kierowców dostawczych i kierowców wspólnych przejazdów.

Często zadawane pytania

Czy potrzebuję ubezpieczenia dla startupu?

Tak, nawet startupy potrzebują ubezpieczenia. Przeczytaj porady ekspertów dotyczące ubezpieczeń przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej i korzyści z ubezpieczenia biznesowego.

Ile kosztuje ubezpieczenie małej firmy?

Moore wyjaśnia:

„Jeśli chodzi o ceny ubezpieczeń dla małych firm, jest to naprawdę szeroki zakres, ponieważ małe firmy mogą mieć różne poziomy ryzyka; jednak polisy ubezpieczeniowe dla małych firm mogą kosztować zaledwie 250 USD rocznie”.

Może to nawet obejmować ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Chodzi o to, aby rozejrzeć się, aby uzyskać kilka różnych cytatów. Nie idź z pierwszą firmą, która oferuje ci numery dla którejkolwiek z tych polis.

Jak uzyskać ubezpieczenie biznesowe?

Możesz uzyskać ubezpieczenie biznesowe za pośrednictwem agenta ubezpieczeniowego, internetowej giełdy ubezpieczeń lub strony internetowej firmy ubezpieczeniowej. Niektóre rodzaje ubezpieczeń, takie jak odszkodowania pracownicze i ubezpieczenie od utraty pracy dla pracowników, podlegają prawu stanowemu i mogą stanowić część umowy państwowej w zależności od stanu.

Moore podkreśla, że ​​uzyskanie odpowiedniej polisy jest łatwe.

„Ubezpieczenie biznesowe jest proste. Ponieważ jest rok 2020, porównywanie ofert ubezpieczeniowych dla Twojej firmy to sprytny sposób na znalezienie polisy, która najlepiej pasuje do unikalnych potrzeb i budżetu Twojej firmy. Zawsze możesz porozmawiać z licencjonowanym doradcą ubezpieczeniowym, aby uzyskać dodatkowe pytania przed dokonaniem zakupu. Po zakupie polisy ubezpieczenie będzie aktywne w ciągu 24 godzin.”