Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

11 sposobów na zdobycie darmowych kart upominkowych Domino (pizza, makaron i nie tylko)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 11 sposobów na zdobycie darmowych kart upominkowych Domino (pizza, makaron i nie tylko)

Masz ochotę na pizzę Domino’s i szukasz sposobu na zdobycie karty podarunkowej? Nie szukaj dalej – dzięki 11 różnym wskazówkom możesz zaopatrzyć się we wszystkie pyszne dania Domino bez nadwyrężania budżetu.

Od programów zwrotu gotówki po ankiety i nagrody — możesz skorzystać z wielu wspaniałych sposobów otrzymywania darmowych kart podarunkowych Domino. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły.

Bezpłatna karta podarunkowa Domino

Poniżej omówimy 11 metod, których możesz zacząć używać już dziś. Szczegóły każdej witryny lub aplikacji znajdują się poniżej, ale jeśli się spieszysz, oto moje najlepsze rekomendacje:

1. Swagbucks

Swagbucks to popularna strona, na której można zarabiać (GPT), która jest moją ulubioną opcją zdobywania darmowych kart podarunkowych. Istnieje wiele różnych sposobów zdobywania punktów, zwanych w skrócie Swagbucks lub SB. Możesz wypełniać ankiety online, oglądać filmy, grać w gry, wyszukiwać za pomocą ich wyszukiwarki, robić zakupy online lub kompletować oferty specjalne.

Chociaż wiele osób zna Swagbucks jako witrynę z ankietami, oferty specjalne to najlepszy sposób na szybkie zgromadzenie SB. Szczegóły każdej oferty są różne. Niektóre wymagają zakupu, ale wiele nie. Możesz dostać kilka dolarów za zainstalowanie aplikacji, 100 dolarów za utworzenie konta bankowego lub cokolwiek pomiędzy.

Dostępne są setki ofert, a nowe są często dodawane. Możesz wypełnić kilka ofert i zgarnąć SB przy niewielkim wysiłku.

Jedną z najlepszych rzeczy w Swagbucks jest to, że możesz wymienić swoje punkty na małe nagrody. Karty podarunkowe zaczynają się już od $3. Oznacza to, że możesz szybko odebrać swoje nagrody po zdobyciu BS, zamiast czekać, aż zgromadzisz duże saldo.

Swagbucks oferuje duży wybór kart podarunkowych, w tym Domino’s. Możesz także wybrać pieniądze PayPal, jeśli wolisz.


2. MojePunkty

MyPoints to witryna GPT, która pod wieloma względami przypomina Swagbucks. Podobnie jak Swagbucks, MyPoints oferuje kilka sposobów na zdobywanie punktów, które można wykorzystać na karty podarunkowe lub inne nagrody.

Mają doskonały program cashback, w którym uczestniczą tysiące sprzedawców detalicznych i stron internetowych. Możesz zaoszczędzić pieniądze na wielu zakupach, które już zrobiłeś, po prostu dołączając i robiąc zakupy za pośrednictwem MyPoints.

Możesz także zdobywać punkty za wypełnianie ankiet, granie w gry, wypełnianie ofert i nie tylko. Na pulpicie nawigacyjnym MyPoints zobaczysz codzienną listę rzeczy do zrobienia, która jest pomocna w szybkim wyszukiwaniu nowych sposobów zdobywania punktów. Możesz także zdobywać bonusy, wypełniając pozycje z codziennej listy rzeczy do zrobienia.

MyPoints oferuje ponad 70 kart upominkowych do wyboru, w tym Domino’s. Najmniejsze karty podarunkowe, jakie możesz wybrać, są warte 15 USD, ale karty podarunkowe Domino zaczynają się obecnie od 25 USD. Oznacza to, że będziesz musiał wykonać więcej zadań i poczekać trochę dłużej, aby zdobyć nagrody, w porównaniu do Swagbucks.

Rekommenderad:  Aplikacja Android Auto na smartfony nie jest już dostępna

3. Markowe ankiety

Chociaż MyPoints i Swagbucks pozwalają zdobywać nagrody za udział w ankietach, zapewniają również inne sposoby zdobywania punktów. Branded Surveys, z drugiej strony, skupia się wyłącznie na ankietach.

Swagbucks i MyPoints oferują większy potencjał zarobkowy, ponieważ punkty można zdobywać na kilka sposobów, ale ankiety markowe to lepsza opcja w przypadku ankiet. Są jednymi z najlepszych w branży pod względem wyboru ankiet i wypłat. Jeśli chcesz zdobywać karty upominkowe i nagrody, wypełniając ankiety w wolnym czasie, pokochasz ankiety marki.

Markowe ankiety wykorzystują prosty system punktowy, w którym 100 punktów równa się $1 w nagrodach. Minimalny poziom wypłaty wynosi 500 punktów za $5 karta podarunkowa. To nie jest tak niskie jak $3 minimum oferowane przez Swagbucks, ale jest to jedno z niższych minimów w branży.

Możesz wybierać z dużego wyboru kart podarunkowych, kiedy wymieniasz swoje punkty. Oprócz karty podarunkowej Domino możesz wybrać kartę podarunkową Walmart, kartę podarunkową eBay, kartę podarunkową GameStop lub wiele innych.


4. Tellwut

Tellwut jest podobny do Branded Surveys. To prosta, bezpośrednia witryna z ankietami. W Tellwut nie znajdziesz innych sposobów na zdobywanie punktów, ale jest to doskonała opcja do wypełniania ankiet.

Chociaż nie jest tak dobrze znany jak niektóre inne strony z ankietami, Tellwut jest firmą o ugruntowanej pozycji. Mają prawie 2 milionów członków i zapłacili ponad $3 milionów w gotówce i kartach podarunkowych PayPal.

Podobnie jak większość witryn z ankietami, Tellwut pokazuje, ile czasu zajmie każda ankieta i ile punktów zdobędziesz za jej wypełnienie. Jeśli korzystasz z kilku różnych witryn lub aplikacji z ankietami, możesz skupić się na ankietach, które oferują najlepszą zapłatę za Twój czas i zignorować ankiety o niższych stawkach.

Tellwut oferuje ponad 20 różnych kart podarunkowych, w tym Domino’s, Home Depot, Lowes i inne. Najmniejsza dostępna karta podarunkowa Domino kosztuje 25 USD.


5. Punkty Życia

LifePoints to kolejna witryna z ankietami podobna do Branded Surveys i Tellwut. Jeśli chcesz zmaksymalizować swoje możliwości wypełniania ankiet, polecam utworzenie bezpłatnego konta we wszystkich trzech.

Po zarejestrowaniu się w LifePoints i zalogowaniu się do pulpitu nawigacyjnego możesz wyświetlić wszystkie dostępne ankiety lub kliknąć zakładkę, aby zobaczyć aktualne najlepsze oferty. Jest to pomocne w szybkim znajdowaniu odpowiednich ankiet, dzięki czemu możesz maksymalnie wykorzystać swój czas.

LifePoints ma niskie minimalne wykupy w wysokości zaledwie $5, więc nie będziesz długo czekać na swoje nagrody. Jednak najmniejsza karta podarunkowa Domino kosztuje 10 USD.

Rekommenderad:  Teraz nie musisz już być grzeczny Google Assistant

6. Placówka opinii

Opinion Outpost to jeszcze jedna witryna z ankietami, którą warto rozważyć. Oferują różne rodzaje ankiet, w tym testy produktów, badania ankietowe reklam, grupy fokusowe i inne.

Ponownie, korzystanie z kilku witryn z ankietami daje najwięcej możliwości. Liczba dostępnych ankiet będzie ograniczona w każdej witrynie, więc możesz uzyskać dostęp do większej liczby, dołączając do kilku programów.

System punktowy używany przez Opinion Outpost jest prosty. Dziesięć punktów równa się $1 w nagrodach. Minimalna wypłata to $5 Amazon karta podarunkowa. Wszystkie inne nagrody, w tym karty podarunkowe Domino’s, karty podarunkowe Target, karty podarunkowe Nike, można wymienić na minimalną kwotę 10 USD.


7. Ibotta

Ibotta to jedna z najlepszych aplikacji cashback, która pozwala zaoszczędzić pieniądze na codziennych zakupach. Ibotta współpracuje z tysiącami sprzedawców detalicznych i stron internetowych, oferując oferty oparte na Twoich zakupach.

Jednym z powodów, dla których Ibotta jest tak pomocna, jest to, że niektóre oferty są znaczące. Możesz bardzo szybko otrzymać zwrot gotówki i nagrody w zależności od tego, co kupujesz. Uwielbiam Ibotta na zakupy spożywcze, ponieważ łatwo jest zaoszczędzić bez kupowania niczego dodatkowego.

Zwrot gotówki uzyskany dzięki Ibotta można przelać na konto bankowe, potraktować jako gotówkę PayPal lub wymienić na karty podarunkowe. Oferują ponad 150 kart podarunkowych, w tym Domino’s.


8. nagrodaRebel

PrizeRebel to strona GPT, z której warto korzystać, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy. Możesz wypełniać ankiety i przeglądać dostępne oferty na tablicy ofert. PrizeRebel to fajna strona, ale możliwości są bardziej ograniczone niż w innych witrynach GPT, takich jak Swagbucks, MyPoints i InboxDollars.

Możesz również zarabiać polecając znajomym. Jeśli się zarejestrują, zarobisz procent od zdobytych przez nich punktów. Istnieje pięć poziomów, od brązowego do diamentowego, a procent punktów, które zdobędziesz dzięki poleceniom, rośnie w miarę osiągania kolejnych poziomów.

PrizeRebel oferuje duży wybór kart podarunkowych, z których najmniejsza to $2 Amazon karta podarunkowa. Wiele innych, w tym Domino’s, zaczyna się od $5.


9. instaGC

instaGC to strona GPT, która wyróżnia się oferując ogromny wybór ponad 320 kart podarunkowych. Będziesz zdobywać punkty, wypełniając ankiety, oglądając filmy i robiąc zakupy online.

Po zdobyciu punktów można je wymienić na wybrane przez siebie nagrody lub nagrody, przy czym minimalna wypłata wynosi $5. Oczywiście oferują karty podarunkowe Domino’s, więc jest to świetna opcja na darmową pizzę.

W przeciwieństwie do większości innych witryn, nagrody z instaGC są natychmiastowe. Po odebraniu nagród cyfrowy kod karty podarunkowej jest dostępny natychmiast, więc możesz go od razu użyć.

Rekommenderad:  Czy powinienem zatrudnić agencję marketingu w mediach społecznościowych, czy zatrudnić na miejscu? 4 Czynniki do rozważenia

10. Zarobkowo

Earnably nie jest tak dobrze znana jak niektóre inne witryny z tej listy, ale zdecydowanie warto ją sprawdzić. Możesz brać udział w ankietach, oglądać filmy i odkrywać specjalne oferty i zadania.

Jednym ze sposobów, w jaki Earnably się wyróżnia, jest bardzo dobrze zaprojektowana strona i interfejs użytkownika. Nie ma tak wielu ankiet dostępnych w Earnably, jak w innych miejscach, ale jest przyzwoita liczba filmów i innych ofert. Prawdopodobnie nie będzie to Twoja najlepiej płatna witryna, ale warto z niej korzystać, aby zmaksymalizować swoje możliwości.

Zarabiaj oferuje ogromny wybór nagród. Możesz wybierać spośród więcej niż 1000 kart podarunkowych. Możliwości jest tak wiele, że możesz mieć trudności z podjęciem decyzji, czego chcesz. Niektóre karty podarunkowe zaczynają się już od $1 (tak jak Amazon, Na przykład). Jeśli chcesz otrzymać kartę podarunkową Domino’s, minimalna wartość wykupu to $2. Zdobycie wystarczającej liczby punktów na pierwszą nagrodę nie zajmie dużo czasu.


11. Punkty charakterystyczne

Z darmowym kontem FeaturePoints możesz zdobywać nagrody, wypełniając ankiety, pobierając aplikacje i wypełniając oferty. Zwykle mają całkiem niezły wybór ankiet i ofert pobierania aplikacji. Oferty specjalne są często bardziej ograniczone, ale ogólnie istnieje kilka sposobów zarabiania.

Po zdobyciu punktów możesz wymienić je na gotówkę za pośrednictwem PayPal, Bitcoin za pośrednictwem Coinbase lub wybrać spośród ponad 30 kart podarunkowych. Wybierz kartę podarunkową Starbucks, kartę podarunkową Dunkin’ Donuts, kartę podarunkową Chipotle, kartę podarunkową Domino i nie tylko.


Bonus: nagrody za kawałek tortu

Domino’s ma również program nagród o nazwie Piece of the Pie Rewards. To jest bardzo proste. Otrzymasz 10 punktów za każde zamówienie o wartości co najmniej 10 USD, a gdy uzbierasz 60 punktów, otrzymasz darmową pizzę. Otrzymasz również dostęp do ekskluzywnych ofert i promocji tylko dla członków.

Dołączenie do programu nagród nic nie kosztuje, więc zdecydowanie warto to zrobić, jeśli lubisz Domino’s Pizza.

Ostatnie przemyślenia na temat bezpłatnych kart podarunkowych Dominos

Jak widzisz, istnieje wiele sposobów na zdobycie darmowej karty podarunkowej Domino’s. Zacznij korzystać z tych witryn już dziś, a następnym razem, gdy zapragniesz pizzy, możesz dostać ją za darmo.

Polecam zacząć od witryn i aplikacji wymienionych na górze artykułu i schodzić w dół.