Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

11 sposobów projektowania T-shirtów do sprzedaży

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 11 sposobów projektowania T-shirtów do sprzedaży

Czy masz talent do wymyślania świetnych pomysłów na koszulki? Czy kiedykolwiek myślałeś o zaprojektowaniu T-shirtów do sprzedaży? Może wymyślisz dowcipne hasła na koszulkach, które rozśmieszą ludzi lub przekażą pozytywną wiadomość.

A może jesteś artystą, który potrafi rysować projekty koszulek, które byłyby hitem na niektórych rynkach. Na przykład możesz zaprojektować koszulki związane ze sportem.

Niezależnie od tego, jaki masz pomysł na koszulkę, możesz go ożywić i wykorzystać do zarabiania pasywnego dochodu jeśli wybierzesz odpowiednią platformę sprzedaży. Dochód pasywny to pieniądze, które zarabiasz, wykonując pracę raz, a następnie otrzymując wynagrodzenie w kółko.

Oto kilka sposobów na wykorzystanie projektów T-shirtów do zarobienia pasywnego dochodu lub dodatkowych pieniędzy.

Jak projektować koszulki i zarabiać pieniądze

Tak, naprawdę możesz zarabiać projektując i sprzedając koszulki. W rzeczywistości moja 19-letnia córka zarabia trochę pieniędzy na projektach T-shirtów od ponad dwóch lat.

Oto kilka firm, z których możesz skorzystać, aby pomóc w sprzedaży projektów T-shirtów.

1. CafePress

CafePress to internetowy sklep z pamiątkami, który sprzedaje koszulki zaprojektowane przez zwykłych ludzi, takich jak Ty i ja.

Jako projektant przesyłasz swoje projekty koszulek do CafePress. Następnie CafePress sprzedaje Twoje projekty na różnych przedmiotach, w tym na koszulkach.

Kiedy sprzedajesz swoje koszulki i inne przedmioty na CafePress, oni wykonują pracę. Na przykład zajmują się produkcją, wysyłką i obsługą klienta Twoich produktów.

Sprzedając koszulki na CafePress masz kilka opcji do wyboru.

Pierwszy polega na otwarciu podstawowego konta Design and List. Rejestrujesz się, przesyłasz swoje projekty, a CafePress zajmuje się resztą. Za każdym razem, gdy jeden z Twoich projektów zostanie sprzedany, zarabiasz prowizję.

Inną opcją jest otwarcie własnego sklepu internetowego na CafePress. Jako właściciel sklepu CafePress kontrolujesz ceny, układ stron sklepu i nie tylko.

Jeśli otworzysz sklep CafePress, nie płacisz żadnych pieniędzy z góry. Zamiast tego płacisz miesięczną opłatę zależną od rodzaju otwartego sklepu. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat sklepów CafePress, odwiedź stronę internetową CafePress.

2. Czerwona bańka

Redbubble działa podobnie do CafePress. Kiedy zapiszesz się do współpracy Czerwona bańka, po prostu otwierasz swoje konto. Stamtąd przesyłasz swoje projekty.

Redbubble reklamuje Twoje projekty na swojej stronie internetowej. Ponadto zajmują się cenami, wysyłką i obsługą klienta. Po prostu pobierasz opłatę licencyjną, gdy sprzedajesz swoje przedmioty.

Jako sprzedawca na Redbubble wybierasz wysokość prowizji, jaką chcesz zarabiać na produktach. Redbubble informuje Cię o cenie podstawowej, czyli kosztach wytworzenia i wysyłki przedmiotu przez Redbubble.

Następnie wybierasz marżę procentową, którą chcesz zarobić. Redbubble domyślnie ustawia ten margines na 20%.

Możesz zmienić ustawienie domyślne, jeśli chcesz. Pamiętaj jednak, aby zysk był na tyle niski, aby cena przedmiotów była atrakcyjna dla klientów.

Wspominałam wcześniej, że moja córka od kilku lat zajmuje się sprzedażą koszulek. Używa do tego Redbubble i jest bardzo zadowolona ze swojej współpracy.

Rekommenderad:  Bezpłatna wersja próbna Google Meet: długość, co obejmuje i jak przedłużyć

3. Etsy

Etsy to kolejna strona internetowa, za pomocą której możesz sprzedawać zaprojektowane przez siebie koszulki. Jak może wiesz, Etsy jest jednym z najpopularniejszych serwisów, na których można kupować i sprzedawać wyroby rękodzielnicze.

W rzeczywistości tylko w 2017 roku witryna koordynowała sprzedaż o wartości ponad $3 miliard. Etsy działa nieco inaczej niż inne strony, o których wspominaliśmy do tej pory.

Jako projektant T-shirtów otworzyłbyś własny sklep na Etsy. Uruchomienie sklepu jest bezpłatne. Wymieniłbyś i wycenił projekty koszul, które chcesz sprzedać.

Gdy ktoś zamawia jeden z Twoich projektów, Etsy podaje informacje o wysyłce i pobiera płatność.

Jako sprzedawca na Etsy płacisz trzy opłaty za każdą sprzedaż:

  • Opłata wpisowa 20 centów
  • A 5% opłaty transakcyjnej od ceny sprzedaży
  • Dodatkowa opłata w wysokości 3% i 25 centów, jeśli klient płaci za pomocą Etsy Payments

Kolejną rzeczą, którą warto wiedzieć o sprzedawaniu T-shirtów na Etsy, jest kontrolowanie produkcji i wysyłki. Innymi słowy, tworzysz koszulę z projektem i wysyłasz do klientów.

Ponadto zajmujesz się wszystkimi sprawami związanymi z obsługą klienta. Ta opcja jest nieco bardziej praktyczna i nie jest tak pasywnym źródłem dochodu, jak sprzedaż w niektórych innych sklepach.

4. Do druku

Do druku może być dla Ciebie, jeśli masz już sklep internetowy lub chcesz go utworzyć. Współpracuje z Twoim sklepem internetowym, aby realizować i wysyłać projekty T-shirtów.

Otwierając darmowe konto w Printful, zaczynasz od połączenia ze stroną swojego sklepu. Możesz użyć różnych integracji sklepu e-commerce, takich jak Shopify, aby uruchomić swój sklep.

Następnie użyjesz internetowego generatora makiet Printful, aby stworzyć obrazy produktów z Twoimi projektami. Następnie wypełnisz witrynę swojego sklepu dostępnymi projektami.

Gdy klienci odwiedzają Twój sklep i zamawiają produkty, zamówienia są automatycznie eksportowane do Printful. Stamtąd Printful tworzy produkty i wysyła je.

Chcesz produkować własne produkty zamiast korzystać z usług Printful? Printful będzie przechowywać produkty, które im wysyłasz, a także wysyłać te produkty.

Opłaty za współpracę z Printful są następujące:

  • $20,00 za opłatę za realizację paczki
  • Opłata za kompletację w wysokości 95 centów za każdą pozycję w zamówieniu
  • Materiały opakowaniowe w cenie
  • Dodatkowe opłaty, jeśli zdecydujesz się przechowywać swoje produkty w ich magazynie.

Ty ustalasz ceny, które pobierasz za swoje przedmioty, więc określasz swój zysk.

5. Teespring

Teespring działa podobnie do CafePress i Redbubble. Przesyłasz swoje projekty koszulek, aby przejść do sprzedawanych przez nich produktów. Oprócz T-shirtów możesz umieścić swój projekt na bluzach, etui na telefony, kubkach i nie tylko.

Kiedy Twój projekt jest sprzedawany na konkretnym produkcie, otrzymujesz prowizję. Teespring zajmuje się produkcją, kompletacją i obsługą klienta.

Gdy wybierasz produkty, które chcesz sprzedawać, Teespring pokazuje Ci, jaki jest podstawowy koszt każdego produktu. Stamtąd ustalasz cenę każdego produktu. Ponieważ ustalasz cenę swojego produktu, wybierasz swój zysk.

Rekommenderad:  Jak naprawić błąd „Zezwalaj Chrome na dostęp do sieci w ustawieniach zapory sieciowej lub antywirusa”. Windows

Sprzedaż na Teespring nie wiąże się z żadnymi opłatami miesięcznymi ani opłatami sklepowymi. Zysk firmy Teespring jest wbudowany w cenę bazową oferowanych przez nią produktów. To znaczy nie zobaczysz żadnych dodatkowych opłat za sprzedaż przedmiotów w witrynie.

6. Zazzle

Zazzle oferuje dwa sposoby zarabiania pieniędzy na projektach T-shirtów.

  • Projektant: Sprzedajesz swoje projekty na koszulkach, które Zazzle produkuje i wysyła.
  • Producent: Jeśli masz produkt, który sam wykonałeś, możesz zareklamować się na Zazzle i samodzielnie wysłać przedmiot.

Jako Projektant z Zazzle będziesz przesyłać swoje projekty na stronę. Gdy wybierzesz koszulkę lub inny produkt, Zazzle pokaże Ci podstawową cenę produktu.

Możesz wybrać zysk w wysokości 5% do 99%. Zazzle wyceni koszulę tak, jak chcesz. I zajmują się produkcją i wysyłką produktu.

Oznacza to, że Twoja praca jest zakończona po przesłaniu projektu. Jako projektant możesz zdecydować się na umieszczenie swojego projektu tylko na określonych produktach oferowanych przez Zazzle.

Jednak masz również możliwość zostania Twórcą w Zazzle. Twórcy mogą reklamować swoje produkty na Zazzle. Gdy klient kupuje produkt, Zazzle powiadamia o tym Twórcę.

Twórca wysyła produkt za pomocą etykiet wysyłkowych Zazzle. Zazzle obsługuje całą obsługę klienta i śledzenie zamówień. Pobierają prowizję procentową od każdego przedmiotu, który sprzedajesz, gdy się sprzedaje.

Note że Twórcy muszą zostać zatwierdzeni, aby sprzedawać przedmioty na Zazzle.

7. TeePublic

TeePublic pozwala sprzedawać swoje projekty na koszulkach i ponad 75 innych produktach. Podobnie jak inne witryny, TeePublic wykona pracę po przesłaniu projektów.

Zajmą się produkcją, wysyłką i obsługą klienta. Otrzymasz prowizję od każdej sprzedawanej koszulki lub innego produktu z Twoim projektem.

TeePublic ma do zaoferowania kilka różnych wzorów koszulek. Kwota prowizji zależy od rodzaju sprzedawanej koszuli (lub innego produktu).

Ponadto Twoja prowizja będzie się różnić w zależności od tego, czy koszula jest sprzedawana po cenie regularnej, czy na wyprzedaży. Ponieważ TeePublic wstrzymuje sprzedaż, cena promocyjna może obniżyć kwotę prowizji.

Podobnie jak w przypadku innych witryn, marketing i promocja są w dużej mierze w twoich rękach. Im częściej promujesz swoje oferty na TeePublic, tym lepsza jest ich widoczność. W związku z tym masz większą szansę na sprzedaż swoich przedmiotów.

8. Koszulki Spreadshirt

Koszulki Spreadshirt, podobnie jak inne platformy tutaj, takie jak Redbubble, umożliwia przesłanie projektu na ich stronę. Zajmą się całym drukowaniem i wysyłką przedmiotów sprzedawanych z Twoim projektem.

Ty wybierasz rodzaj koszulek, na których chcesz mieć swój projekt. Następnie przesyłasz swój projekt lub wybierasz spośród szablonów projektów Spreadshirt.

Oprócz T-shirtów możesz sprzedawać swoje projekty na bluzach, kubkach, ubrankach dla dzieci i nie tylko. Bonus: Spreadshirt zajmuje się również obsługą klienta i płatnościami dla klientów.

Wyślą ci prowizję za każdym razem, gdy ktoś zamówi jedną z twoich koszul. I, mają pięć fabryk w Stanach Zjednoczonych i Europie, dzięki czemu mają globalny zasięg.

Rekommenderad:  Recenzja Oppo Enco M32: Właściwie M31 Pro

9. Spreadshop

Spreadshop jest stroną partnerską Spreadshirt. Podczas gdy Spreadshirt umożliwia przesyłanie projektów do sprzedaży T-shirtów w ich sklepie internetowym, Spreadshop pomoże Ci otworzyć własny sklep z koszulkami (i innymi towarami).

Po otwarciu własnego sklepu otrzymujesz własny adres URL i dostosowywaną witrynę zakupów. Możesz nawet połączyć swoje konta w mediach społecznościowych ze spersonalizowaną witryną.

Jako właściciel sklepu możesz wyceniać swoje projekty w dowolny sposób. Tak więc, jeśli jeden projekt koszulki jest bardziej skomplikowany niż inny, możesz go wycenić wyżej.

Możesz przesłać projekty i promować swoją spersonalizowaną witrynę zgodnie z Twoją marką. Nie ma ograniczeń co do liczby przedmiotów, które możesz polecać w swoim sklepie.

Po prostu zaprojektuj i prześlij tyle opcji, ile chcesz. Stamtąd wybierz rodzaje przedmiotów, które chcesz oferować na sprzedaż. Następnie Spreadshop zajmuje się drukowaniem i wysyłką zamówienia.

Ponadto Spreadshop obsługuje pobieranie płatności. Dają ci prowizję od każdej sprzedaży, która odbywa się za pośrednictwem Twojej spersonalizowanej witryny.

Spreadshop może być dobrym rozwiązaniem, jeśli masz własną firmę lub markę i potrzebujesz pomocy w części dotyczącej produkcji i wysyłki.

10. Sprzedaj Moje Koszulki

Sprzedaj moje koszulki to kolejna firma, która pomoże Ci otworzyć własny sklep z projektami T-shirtów. Oni mają do wyboru trzy opcje sklepu.

Sklep Bronze umożliwia wyświetlenie do 20 produktów. Ten sklep jest wolny od jakichkolwiek miesięcznych opłat abonamentowych.

Sklep Silver umożliwia wyświetlenie do 60 produktów. Kosztuje 19 dolarów miesięcznie.

Sklep Gold umożliwia wyświetlanie nieograniczonej liczby produktów za opłatą 79 USD miesięcznie. Istnieją również inne opłaty i zasady związane ze sklepami SellMyTees. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

SellMyTees zajmuje się wszystkimi produktami, wysyłką i płatnościami za koszulki i inne produkty. Wysyłają ci prowizję od całej sprzedaży.

11. Bezgwintowy

Threadless działa nieco inaczej niż inne strony, o których mówiliśmy. Ta strona działa poprzez organizowanie konkursów projektowych.

Zaczynasz od przesłania projektu koszulki na stronę. Społeczność artystów Threadless ocenia każdy przesłany projekt.

Zwycięskie projekty są wybierane do druku i sprzedaży. Jako zwycięski artysta otrzymasz swój projekt wystawiony na sprzedaż w witrynie. Otrzymywałbyś tantiemy za każdą sprzedaną koszulę.

Ponadto firma Threadless od czasu do czasu oferuje nagrody pieniężne za wygrane projekty. Jednak w przypadku Threadless nie masz gwarancji, że Twoje projekty koszul zostaną sprzedane na stronie.

Streszczenie

Sprzedawanie zaprojektowanych przez siebie koszulek może być świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Jeśli stworzysz zwycięski projekt i dobrze go wypromujesz, możesz zarabiać pieniądze bezpośrednio z domu.

Table of Contents