Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

11 umiejętności o wysokich dochodach, aby zarobić więcej pieniędzy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 11 umiejętności o wysokich dochodach, aby zarobić więcej pieniędzy

Umiejętności o wysokich dochodach, aby zarobić więcej pieniędzy

Więc jesteś zaintrygowany pomysłem rozwijania umiejętności o wysokich dochodach?

Jeśli masz dość patrzenia, jak żyje druga strona, zastanawiając się, jak to zrobili, nie jesteś sam. Wygląda na to, że różnica w dochodach między „posiadającymi” a „nieposiadającymi” stale się powiększa.

Nawet jeśli czujesz, że nigdy nie będziesz jednym z tych, którzy mają, tak naprawdę możesz. To nie będzie łatwe, ale nic, co warto mieć, nie powinno takie być. Będzie to wymagało trochę pracy z Twojej strony, ale będzie tego warte.

Nawet jeśli czujesz, że utknąłeś w ślepej uliczce, możesz zacząć poprawiać swoje umiejętności zarabiania pieniędzy póki jeszcze tam jesteś.

Przygotować plan

Nic samo się nie stanie, chyba że sprawisz, że to się stanie. Zacznij od szczegółowego planu rozpoczęcia, wykonania i zakończenia zmiany. Oznacza to zapisanie się na zajęcia, zebranie funduszy i wybranie daty rozpoczęcia.

Zaplanuj coś z wyprzedzeniem, aby mieć czas na zebranie wszystkiego. Następnie, gdy wiesz, że się zaczyna, możesz wszystko przygotować, na przykład dostosować swoje zmiany w pracy lub zorganizować opiekę nad dzieckiem.

Dobrym pomysłem jest zarobienie dodatkowej gotówki, poświęcając czas na rozwijanie swoich umiejętności. Może to dotyczyć „szybkich korzyści”, takich jak dodatkowe zmiany w pracy, lub bardziej długoterminowej dodatkowej pracy.

Trzymaj się swojego planu

Nie zawsze będzie łatwo, ale zawsze będzie warto. Postaraj się pokazać i zrobić to, co postanowiłeś zrobić. Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w zajęciach w lokalnym college’u, czy w Internecie, pozostań przy nim.

Zaangażowanie w zadanie i Twoja pasja zapewnią Ci osiągnięcie celu. Będzie tylko lepiej i łatwiej, gdy staniesz się lepszy i nauczysz się więcej. Zaczniesz postrzegać swoje nowe przedsięwzięcie jako swoją przyszłość, a to pomoże ci utrzymać kurs.

Wykorzystaj wszystkie swoje umiejętności

Znajdź sposoby na wykorzystanie umiejętności, które już posiadasz, aby udoskonalić te, których się uczysz. Stanie się odnoszącym sukcesy liderem będzie zależeć od umiejętności, które już posiadasz, i poszerzenia tych, których nie masz.

Komunikacja, umiejętności interpersonalne i zdolności przywódcze będą miały znaczenie. Nawet jeśli zarządzałeś kawiarnią lub lokalną kserokopiarką, te umiejętności są niezbędne. Poprowadzą cię do lepszej kariery.

Mieć otwarty umysł

Zawsze bądź otwarty na sugestie. Niezależnie od tego, skąd pochodzą, nigdy nie chcesz po prostu machać czymś, ponieważ nie sądzisz, że to zadziała. Musisz rozważyć wszystkie pomysły i znaleźć w nich magiczną samorodek, który poprowadzi Cię do następnego genialnego pomysłu.

Zastosuj to do wszystkiego, od pierwszych pomysłów, które pojawiają się na temat kierunku, w którym chcesz iść, z obszaru, w którym rozważasz pracę. Zamknięcie umysłu to stracona szansa.

Bądź konsekwentny

Trzymanie się planu, odpowiednie zachowywanie i udowadnianie swojego zaangażowania za każdym razem pokaże Tobie i Twoim przyszłym pracodawcom, że jesteś godny zaufania i gotowy do pracy.

Najlepsze umiejętności dla najwyższych dochodów

Nic dziwnego, że wielu najlepiej zarabiających pracuje w technologii. Nie panikuj, jeśli myślisz, że nie wiesz nic o technologii, wiesz. Jest tak wiele różnych obszarów, którym możesz się przyjrzeć.

Zalecana: Ponad 19 świetnych prac w domu, które zapewniają komputery

1. Marketing cyfrowy

Obszar ten stale rośnie i nigdy nie znika. To wszystko, co ma związek z mediami społecznościowymi i marketingiem z tych platform. Prawdopodobnie jesteś już bardzo zaznajomiony Facebook I Instagramwięc jesteś już w grze.

Możesz nauczyć się, jak prowadzić marketing cyfrowy online, będąc nadal zatrudnionym w innej pracy. Gdy zaczniesz uczyć się potrzebnych umiejętności, możesz także rozpocząć pracę w marketingu.

Jest to jeden z najlepszych sposobów na płynne przejście z pracy o niskich dochodach do znacznie lepiej płatnej pracy.

Wymeldować się Kompletny kurs marketingu cyfrowegoi szybko zostań mistrzem marketingu.

2. Rozwój gier i aplikacji

Ty też już jesteś przed tym. Prawdopodobnie grasz już w gry online i korzystasz z wielu aplikacji. Oprogramowanie do kodowania gier a aplikacje mobilne cały czas się rozwijają.

Każda firma, od banku po lokalną kawiarnię, ma aplikację, dzięki której klienci mogą wchodzić w interakcje online. Oznacza to również reklamy w aplikacji. Wszystkie te aplikacje wymagają napisania dla nich kodu.

Nauka może być trudna, ale pisania, testowania i utrzymywania tych aplikacji jest mnóstwo pracy. Możesz dowiedzieć się o tym, będąc jeszcze zatrudnionym i rozpocząć pracę w niepełnym wymiarze godzin bez utraty dochodów. Może to być świetna praca w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin.

Rekommenderad:  Dochodzenie ujawnia mroczniejszą stronę ChatGPT i branży chatbotów AI

Możesz też spróbować Akademia Kodowania – mają bezpłatny podstawowy kurs wprowadzający i płatny miesięczny abonament.

3. Wirtualna rzeczywistość

Wiele firm zwraca się teraz do rzeczywistości wirtualnej i symulowanych programów online do celów szkoleniowych i edukacyjnych. Te wirtualne sesje szkoleniowe muszą być skonfigurowane i zaprogramowane.

To kolejny obszar, w którym rozwój oprogramowania postępuje w szybkim tempie. Gdy wiesz coś o grach i tworzeniu oprogramowania, nie ma ograniczeń co do tego, dokąd możesz się udać.

Możesz dowiedzieć się, jak tworzyć aplikacje wirtualnej rzeczywistości za pomocą ReactVR, zapisując się na kurs Davida Katza „React VR – Tworzenie aplikacji wirtualnej rzeczywistości‘.

4. Produkcja wideo

To kolejny obszar, który w ciągu ostatniej dekady znacznie się rozwinął. Jeśli kiedykolwiek nagrałeś film, zredagowałeś go i opublikowałeś w Internecie, masz już pewne umiejętności w zakresie produkcji wideo.

Jest to jedno z najszybciej rozwijających się narzędzi dla marketerów, ponieważ ludzie cały czas wpatrują się w swoje ekrany. Ludzie wolą oglądać filmy niż czytać tekst. Jest tak wiele obszarów, w których możesz zdobyć te umiejętności.

Pracuj jako freelancer i możesz pracować tyle i pobierać tyle, ile chcesz, zakładając, że masz umiejętności. Może to być zabawne i bardzo satysfakcjonujące, ponieważ poznasz tak wielu nowych ludzi, a to zawsze prowadzi do większych możliwości.

Marketing, kręcenie filmów dokumentalnych, telewizja, reklama i wszędzie tam, gdzie wykorzystywane są filmy. Sprawdź kursy online lub lokalny college, aby znaleźć praktyczne zajęcia.

Lub sprawdź Kompletny Bootcamp do produkcji wideo.

5. Grafik

Wykwalifikowany grafik jest bardzo poszukiwany. Każda firma potrzebuje kogoś do pracy graficznej. Jeśli masz już zdolności twórcze, oko do sztuki i techniczne umiejętności w zakresie oprogramowania, jesteś w połowie drogi.

Pomocna będzie również wiedza z zakresu brandingu. Sprawdź kursy online lub zajęcia wieczorowe lokalnie. Możesz pracować dla firmy lub jako wolny strzelec, aby znacznie zwiększyć swoje dochody.

Lindsay Marsh ma Mistrzowska klasa projektowania graficznego – gdzie dowiesz się wszystkiego o świetnym designie!

6. Redagowanie

Każdy i jego pies mają teraz podcast. Ci podcasterzy potrzebują pomocy przy pisaniu, edytowaniu, produkcji i nie tylko. Edycja wideo, audio i podcastów może być bardzo lukratywna.

Nauka o Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects i innym oprogramowaniu do edycji online znacznie przybliży Cię do pracy montażowej. Edycja wideo i audio to wspaniałe umiejętności, które zawsze będą poszukiwane.

Jest to obszar, który rozwijał się w ostatnich latach i nadal będzie się rozwijał. Przy tak wielu samych platformach mediów społecznościowych, które wykorzystują wideo, będzie się tylko rozwijać. Chociaż każdy może nagrać film telefonem, nie każdy ma umiejętności edytowania.

Sprawdź Adobe Premiere Pro CC: Edycja wideo w Adobe Premiere Pro kurs.

7. Tłumaczenie

Jeśli masz umiejętności językowe, mogą naprawdę otworzyć przed tobą drzwi. Nauka innego języka jest świetna, ale jeśli dorastałeś jako dwujęzyczny, możesz na tym zarobić dużo pieniędzy.

Tłumacze są potrzebni we wszystkich dziedzinach życia, a jeśli znasz już dwóch lub więcej, zdobądź certyfikat tłumacza. Możesz pracować w salach sądowych, szpitalach, szkołach i online.

Możesz pracować prawie wszędzie i możesz pracować dla organizacji lub jako wolny strzelec. Szczególnie w sądach jest dużo pieniędzy na tłumaczy przysięgłych.

Nawet praca w niepełnym wymiarze godzin przyniesie Ci dużo dodatkowego dochodu. Możesz pracować online tłumacząc tekst lub osobiście dla osób potrzebujących pomocy w różnych sytuacjach. Zawsze będą świetne miejsca pracy dla osób posługujących się wieloma językami.

Nawet jeśli angielski jest Twoim drugim, a nawet trzecim językiem, powinieneś uzyskać certyfikat i wykorzystać umiejętności, które już posiadasz. Nauka nowego języka jest również ekscytująca, ale osiągnięcie płynności może zająć trochę czasu.

Duolingo to niesamowita darmowa aplikacja, w której możesz nauczyć się wielu języków. Jestem w połowie Grekiem, więc od ponad roku używam go do opanowania języka ojczystego!

8. Przywództwo i Zarządzanie

Krajobraz biznesu się zmienia. Przy dużej populacji siły roboczej, która jest na emeryturze lub już przeszła na emeryturę, istnieją duże luki w zarządzaniu. Podczas gdy pokolenie wyżu demograficznego wychodzi za drzwi, następna generacja, pokolenie X, wydaje się nie być zainteresowana awansem na zwolnione stanowiska.

Uczenie się umiejętności zarządzania i przywództwa może pomóc Ci znacznie szybciej awansować po drabinie organizacji i znaleźć znacznie lepiej płatną pracę. Chodzi o wykorzystanie posiadanych umiejętności i zachowanie otwartego umysłu.

Rekommenderad:  Przełomowe badania mające na celu przyspieszenie technologii kwantowej opartej na syntetycznym diamentie

Istnieją sposoby na łatwe nauczenie się tych umiejętności, ponieważ istnieją teraz wirtualne programy do nauki. Możesz dokładnie zobaczyć, jak by to było być w typowej sytuacji, z którą miałbyś do czynienia jako menedżer, bez ryzyka.

Sprawdź też Umiejętności menedżerskie – Masterclass umiejętności przywódczych w zespole.

9. Prawnik

Zawsze znajdzie się praca dla dobrego prawnika. Jeśli jest to kierunek, w którym chcesz iść, możesz także wziąć udział w kursach online i nocą, aby nabrać tempa. Te prace wymagają umiejętności cierpliwości, krytycznego myślenia i cierpliwości.

Naucz się jak najwięcej, na przykład terminologii, różnych rodzajów prawa i obszarów, w których możesz pracować, zanim pójdziesz do szkoły w pełnym wymiarze godzin. Możesz ogolić dużo czasu wolnego od szkoły w pełnym wymiarze godzin, uzyskując tyle samo wykształcenia na własnych warunkach.

Jeśli jesteś właścicielem firmy lub częścią zespołu zarządzającego, możesz zacząć od Łatwa zgodność z prawem pracy.

10. Transkrypcja

Szybkie spojrzenie w Internecie pokaże, że istnieje nie brakuje miejsc pracy dla transkrybentów. Jeśli szybko piszesz na klawiaturze, możesz zarobić przyzwoitą pensję. Istnieje wiele firm, które potrzebują transkrypcji audio lub wideo.

Dla Ciebie może to być również przyjemna praca dodatkowa. Po prostu słuchasz dźwięku i piszesz. Gdy już to zrozumiesz, może to być całkiem lukratywne. Musisz umieć słuchać, nie spieszyć się, a także pisać dokładnie i szybko.

Transkrybuj w dowolnym miejscu ma niesamowity darmowy mini-kurs, który możesz wziąć, aby odświeżyć swoje umiejętności i opanować sztukę transkrypcji.

Polecane: ponad 27 niesamowitych zleceń transkrypcji dla początkujących

11. Projektanci UX

projektowanie UX sprawia, że ​​korzystanie z Internetu jest przyjemne i łatwe. Gdy produkt jest już gotowy, projektanci UX dbają o to, aby korzystanie z niego było łatwe i przyjemne.

Każda firma, aplikacja, strona internetowa, maszyna i wszystko inne, co dzieje się online, musi zostać przetestowane i usprawnione dla użytkownika. Zawsze będzie zapotrzebowanie na te umiejętności.

Jeśli projektowanie UX jest czymś, co Cię interesuje, sprawdź User Experience (UX): The Ultimate Guide to Usability and UX kurs.

Rozpoczęcie pracy

Chociaż możesz nie wiedzieć od razu, co Cię interesuje, to w porządku. Zacznij od sporządzenia listy rzeczy, które Cię interesują i zacznij je przeglądać.

Należy wziąć pod uwagę takie kwestie, jak koszt, czas i trudność. Dobrą wiadomością jest to, że wielu z wymienionych możliwości zatrudnienia można się nauczyć online we własnym tempie.

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz zacząć. Znajdź trochę internetowe strony z ofertami pracy i sprawdź swoje umiejętności w tych różnych zawodach. Często nie płacą zbyt wiele, ale doświadczenie, które zdobędziesz, będzie nieocenione.

Pomoże ci to zdecydować, w którym kierunku obrać swoje umiejętności i szkolenie. Możesz zarobić dodatkowe pieniądze i dużo się nauczyć w pracy. Ponieważ dostępnych jest tak wiele różnych obszarów, możesz wypróbować kilka, aby podjąć decyzję.

Chcesz zrobić trochę?

Jeśli chcesz zbierać prowizje i zarabiać podczas snuto możesz z tym .

Korzystanie z niewiarygodnego „Technologia sprzedaży podczas snu” możesz mieć wszystko gotowe i uruchomione PRZED pójściem do łóżka dziś wieczorem.

Zbyt wielu ludzi nie lubi swojej pracy. Niezależnie od tego, czy rozważasz próbę przesunięcia się po drabinie, w której teraz pracujesz, czy też znalezienie nowej kariery, będzie to wymagało przekwalifikowania.

Może to być trudne dla wielu osób, w szczególności osób starszych, tych, którzy byli bez siły roboczej lub wielu z nas, którzy utknęli w tej samej pracy przez wiele lat.

Istnieje wiele sposobów na zdobycie umiejętności potrzebnych do osiągnięcia wyższych przedziałów dochodów. Sprawdź w swoim rządzie programy, zachęty lub inicjatywy w zakresie szkolenia umiejętności, do których możesz się kwalifikować.

Często, zwłaszcza w technologii, nie ma wystarczającej liczby ludzi. Ponieważ wszystkie firmy przenoszą swoje dane do hostingu w chmurze, zawsze będzie zapotrzebowanie na osoby z umiejętnościami technicznymi.

Może się wydawać, że jest to skomplikowane, ale prawda jest taka, że ​​nauka i korzystanie z technologii staje się coraz mniej skomplikowane. Nowsze pokolenia zawsze go używały, co oznacza, że ​​będzie stale ulepszane i udoskonalane.

Niezależnie od obszarów, które wybierzesz, staraj się motywować czymś więcej niż tylko pieniędzmi. Zastanów się nad wszystkimi aspektami nowej pracy, która pozwoli ci coś zmienić w swojej społeczności, społeczeństwie i rodzinie.

Rekommenderad:  Jak korzystać z Google Correlate, aby uzyskać wyniki SEO

Rozwijanie umiejętności o wysokich dochodach

Zanim rzucisz się na rozwijanie umiejętności o wysokich dochodach, warto przeprowadzić badania i dokładnie rozważyć. Możesz pokochać pomysł projektowania UX lub transkrypcji, ale dopóki tego nie spróbujesz, nigdy nie będziesz mieć pewności.

Realistycznie, aby rozwinąć umiejętności w którymkolwiek z wyżej wymienionych obszarów, będziesz musiał zainwestować dużo czasu i ośmielę się to powiedzieć, trochę pieniędzy. Jest tam konkurencyjny krajobraz i najprawdopodobniej konieczne będzie podjęcie pewnego rodzaju formalnego szkolenia.

Dlatego sugeruję skorzystanie z bezpłatnych i tanich zasobów przed nurkowaniem. YouTube może być twoim najlepszym przyjacielem tutaj. Znajdź wiarygodne osoby w swoim obszarze zainteresowań i pochłaniaj ich treści.

W ten sposób będziesz w stanie wyczuć nadchodzące zadanie i podjąć bardziej świadomą decyzję przed podjęciem jakiejkolwiek formy zobowiązania finansowego.

Możesz także sprawdzić niektóre z wysoko ocenianych kursów na Udemy – ponieważ są wyjątkowo wysokiej jakości i nie zrujnują banku!

Korzyści z posiadania umiejętności o wysokich dochodach

Jaki jest cel rozwijania tych wysokodochodowych umiejętności?

Być może zadajesz to pytanie, jeśli jesteś szczęśliwy i zadowolony ze swojej pracy lub już odnosisz sukcesy we własnym biznesie. I to jest uczciwe pytanie.

Korzyści z uczenia się i rozwijania tych umiejętności będą się różnić w zależności od osoby. A dla niektórych osób może nie być chęci lub potrzeby wyruszenia w taką podróż. Ale jeśli jesteś podekscytowany perspektywą rozwoju kariery i zarobienia znacznie większych pieniędzy, warto to rozważyć.

Ponadto, jeśli masz tendencję do popadania w stagnację i przygnębienie w życiu, uczenie się nowych umiejętności może ponownie rozpalić Twój intelekt i motywację.

Kontynuowanie działalności profesjonalnej

Miejsca pracy o wysokim potencjale zarobkowym mają również dużą konkurencję. A wraz z tym pojawia się ciągła potrzeba bycia na bieżąco.

Czy wiesz, że wykwalifikowani niezależni pracownicy zarabiają ponad 70% pracowników w całej gospodarce USA?

Tak więc, jeśli chcesz być częścią elity, tworząc 6 dochodów, będziesz musiał stale rozwijać swoje umiejętności. Nie chodzi już tylko o uczenie się czegoś nowego, ale raczej o ciągłe śledzenie i rejestrowanie swoich postępów.

Ciągły rozwój zawodowy (CPD) to formalny proces dokumentowania ciągłego rozwoju poza wstępnym szkoleniem. Jest to sposób fizycznego rejestrowania i śledzenia twoich doświadczeń i rozwoju wiedzy w obszarach wymagających umiejętności.

To fantastyczny sposób, aby upewnić się, że nowo rozwinięte umiejętności o wysokich dochodach mogą być monitorowane i dalej rozwijane. Nie zostawaj w tyle za swoimi rówieśnikami, bądź o krok przed konkurencją i ucz się dalej!

Często zadawane pytania

Jakie są umiejętności przynoszące wysokie dochody?

Umiejętności w sektorze technologii, jak również w innych sektorach wzrostu, można uznać za wysokie dochody. Każda umiejętność, na którą jest popyt i która gwarantuje umiejętne wykonanie, może prowadzić do wyższej pensji.

Jakie są opłacalne umiejętności?

Umiejętności przynoszące zyski definiuje się jako talenty i zdolności, na których można zarobić i wykorzystać do uzyskania lepiej płatnych wynagrodzeń i droższych usług.

Jak osiągnąć wysoki dochód?

Inwestowanie w edukację i szkolenia w celu rozwijania umiejętności przynoszących wysokie dochody to doskonały sposób na osiągnięcie wyższego wynagrodzenia.

Jakiej umiejętności mogę się nauczyć 3 miesiące?

To naprawdę zależy od twojego wcześniejszego doświadczenia, zobowiązań czasowych i tempa nauki. Jednakże, 3 miesięcy to wystarczająca ilość czasu, aby przynajmniej zdobyć podstawową wiedzę na temat jakiejkolwiek umiejętności wymagającej wysokich dochodów.

Która umiejętność jest najlepsza na przyszłość?

Sektory wzrostu są dobrym miejscem do rozwijania umiejętności o wysokich dochodach. Jednak lepszą strategią byłoby ciągłe kształcenie się w szerokim spektrum różnych zestawów umiejętności.

Umiejętności o wysokich dochodach, aby zarobić więcej pieniędzy

Table of Contents