Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

12 aplikacji do współpracy dla Twojej firmy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 12 aplikacji do współpracy dla Twojej firmy

Jeśli podobnie jak większość właścicieli firm, zawsze szukasz sposobów na zwiększenie produktywności bez wydawania fortuny. Jednym ze sposobów na to są aplikacje do współpracy. Te aplikacje poprawiają wydajność i zapobiegają błędom, których można uniknąć. Ponadto pozwalają członkom zespołu łatwiej komunikować się i współpracować nad projektami, umożliwiając im budowanie zdrowych relacji i osiąganie nowych wyżyn produktywności.

To powiedziawszy, mimo że aplikacji do współpracy jest mnóstwo, często trudno jest wybrać odpowiednią dla swojej firmy aplikację, do której można łatwo uzyskać dostęp za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Ten przewodnik po najlepszych aplikacjach do współpracy w małych firmach pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.Najlepsze aplikacje do współpracy dla członków Twojego zespołu

Najlepsze narzędzia do współpracy online pomagają zespołom zarządzać projektami i bezproblemowo prowadzić działalność dzięki komunikatorom, wideokonferencjom, udostępnianiu plików i nie tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Od Asany po Zoho Cliq, wybraliśmy 12 najlepszych aplikacji i narzędzi do współpracy, aby Twoje zespoły mogły prawidłowo wykonywać zadania w oparciu o koszty, funkcje i dostępność.

Oto one, w przypadkowej kolejności.

1. Zespoły Microsoftu

Korzysta z niego ponad 250 milionów ludzi Zespół Microsoftu aplikacja w pracy, szkole i domu. Aspekty, które sprawiają, że jest to doskonałe narzędzie do współpracy zdalnej, obejmują fakt, że jest bogate w funkcje i łatwe w użyciu, a jednocześnie zapewnia łatwy sposób spotykania się, czatowania i komunikowania się członków zespołu na miejscu z dowolnego miejsca na świecie. Konfiguracja aplikacji jest minimalna lub żadna i integruje się z Office 365. Plany biznesowe są niedrogie i pomagają łączyć się z aplikacjami i usługami Microsoft Office, takimi jak Microsoft Teams, Office Suite (PP, Word, Excel, itp.), OneDrive, SharePoint i Access (tylko PC).

Dostępne na: iOS, Android i Mac

Cennik: Biznesplany kosztują $50,00–12,50 USD/użytkownika/miesiąc

2. Dokumenty Google

Być może tego nie wiesz, ale być może już używasz tej najlepszej aplikacji do współpracy do zarządzania swoimi projektami. Jego Dokumenty Google, edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny, który jest częścią Google Workspace. Jego wysoka funkcjonalność, taka jak aktualizacje w czasie rzeczywistym i funkcje współdzielenia zespołowego, sprawiły, że jest to wszechobecna aplikacja, jaką jest dzisiaj. Niezależnie od tego, czy używasz go solo, czy w zespole, dokumenty umożliwiają łatwe tworzenie, czatowanie i udostępnianie dokumentów w celu lepszej współpracy. Nie musisz się też martwić utratą cennej pracy, ponieważ wszystko jest automatycznie zapisywane podczas pisania.

Dostępne na: IOS, Android, Windows i Maca

Cennik: aplikacja jest bezpłatna i ma nieograniczoną liczbę użytkowników

3. Asana – najlepsza do zarządzania projektami

Jeśli chodzi o zarządzanie projektami, niewiele narzędzi online może się równać asany. Zespoły zgłaszają, że korzystanie z narzędzi do zarządzania projektami zwiększa ich wydajność o 45%, a przydatne integracje, takie jak bezpośrednie prośby, przypomnienia i listy rzeczy do zrobienia, stanowią niektóre z jego podstawowych funkcji. Ponadto Asana umożliwia śledzenie poszczególnych zadań lub planowanie sprintów w celu pomyślnego uruchomienia projektu.

Dostępne na: IOS, Android, Windows i Maca

Cennik: Podstawowy plan Asany jest bezpłatny, ale tak naprawdę jest odpowiednie tylko dla zespołów projektowych które zaczynają. Jeśli chcesz go używać do zarządzania pracą w wielu inicjatywach i zespołach, ich plany premium i biznesplany, które wahają się od 10 do 24,99 USD/użytkownika/miesiąc (przy rozliczeniu rocznym) są prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem.

Rekommenderad:  Jak naprawić błąd zakupu aplikacji na Androidzie?

4. Zoom — najlepszy do wideokonferencji

Dystans społeczny podczas pandemii COVID doprowadził do Powiększenie będąc narzędziem numer jeden do wideokonferencji. I odwrotnie, mówi to Jason Fried, dyrektor generalny Basecamp prawdziwy powód, dla którego zbliża się do góry nad konkurentami, takimi jak Webex i GoToMeeting, było to, że jego narzędzia do zdalnej współpracy, takie jak udostępnianie ekranu i wideo w wysokiej rozdzielczości, były „po prostu o wiele łatwiejsze”. Zoom pozwala także nagrywać spotkania podczas czatu zespołowego, jeśli Twój mózg wyłącza się po długim dniu spotkań. Wreszcie, aplikacja ułatwia przejście z rozmowy telefonicznej na rozmowy wideo.

Dostępne na: IOS, Android, Windows i Maca

Cennik: Zoom oferuje całkowicie darmową wersję przez pierwsze 40 minut. Miesięczna subskrypcja zaczyna się już od 10 USD miesięcznie i możesz dzwonić lub czatować wideo ze znajomymi na dowolnym urządzeniu z korzyścią dla nieograniczonej liczby użytkowników.

5. Dropbox

Z ponad 500 milionami użytkowników, Dropbox tworzy tę listę doskonałych narzędzi do współpracy, ponieważ jest tak wszechstronna. Możesz go używać do przechowywania i tworzenia kopii zapasowych plików, bezpiecznego udostępniania ich współpracownikom, a nawet tworzenia folderów i podfolderów w celu lepszej organizacji pracy. Ponadto Dropbox integruje się z wieloma innymi aplikacjami do współpracy, których możesz używać, takimi jak Dysk Google, Slack i Asana.

Dostępne na: IOS, Android, Windows i Maca

Cennik: Dropbox ma bezpłatny plan, ale przechowywanie plików, zdjęć i innych multimediów szybko pochłonie wolne miejsce. Ceny planów Dropbox zaczynają się od 16,58 USD miesięcznie za 3,000 GB przestrzeni dyskowej do 20 USD miesięcznie za nieograniczoną przestrzeń. Niektóre z ich innych planów obejmują przechowywanie oraz dodatkowe funkcje, takie jak e-Sign i DocSend.

6. Trello — najlepsze do zarządzania zadaniami

Jeśli Asana jest królem zarządzania projektami, to tak Trello jest jego zaufanym pomocnikiem. Ta aplikacja doskonale nadaje się do tworzenia zadań i zarządzania nimi za pomocą tablicy w stylu Kanban, która pozwala zobaczyć, co jest w toku, ukończone i co jeszcze należy zrobić. Możesz także dodawać komentarze, załączniki i terminy do zadań w celu dalszego wyjaśnienia i uporządkowania za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu. Ponadto Trello doskonale nadaje się do czatu grupowego, ponieważ inni członkowie zespołu mogą łatwo zobaczyć, kto nad czym pracuje i jak daleko są zaawansowani. Wreszcie, Trello dla Hangouts Chat umożliwia wysyłanie dostosowanych alertów do pokojów rozmów dotyczących działań na tablicach, kartach i listach Trello.

Dostępne na: IOS, Android, Windows i Maca

Cennik: standardowy ($5 na użytkownika miesięcznie), Trello Premium ($90,99 na użytkownika miesięcznie), Trello Enterprise (17,50 USD na użytkownika miesięcznie)

7. Jeden Note

Jedna uwaga to świetny sposób na szybkie i łatwe robienie notatek, do których masz dostęp z dowolnego urządzenia. Możesz tworzyć notatniki, strony i sekcje, aby porządkować swoje pomysły oraz dodawać tekst, obrazy, tabele i wykresy. Następnie możesz udostępnić je odpowiednim osobom za pośrednictwem czatu zespołowego lub postów na kanale. Możesz także udostępniać notatki innym osobom w organizacji, wysyłając łącze e-mailem lub udostępniając współpracownikom sesje współtworzenia w czasie rzeczywistym. Aplikacja będzie śledzić wszystkie zmiany wprowadzane przez każdą osobę.

Rekommenderad:  Roku usuwa RT, jeśli to jest tego warte

Dostępne na: IOS, Android, Windows i Maca

Cennik: Program OneNote jest bezpłatny dla wszystkich użytkowników a nowsze wersje platformy Microsoft 365 są dostarczane z wbudowaną funkcją, obok zszywek, takich jak Excel, Word i PowerPoint.

8. Luźny

Luźny to aplikacja do przesyłania wiadomości dla zespołów, która umożliwia łatwe prowadzenie rozmów grupowych, podczas których możesz komunikować się ze współpracownikami i współpracować nad projektami. Możesz tworzyć kanały na różne tematy, udostępniać pliki i prowadzić czaty grupowe. Ponadto Slack integruje się z innymi aplikacjami, dzięki czemu możesz łatwo uzyskać dostęp do wszystkich swoich danych w jednym miejscu.

Dostępne na: IOS, Android, Windows i Maca

Cennik: Oferują podstawowy bezpłatny plan, a pro to $60,67 miesiąca

9. Podio

Podio to oparta na chmurze platforma, która umożliwia zarządzanie projektami i współpracę ze współpracownikami. Jest przyjazny dla użytkownika i umożliwia tworzenie niestandardowych przepływów pracy, dodawanie zadań i terminów oraz śledzenie postępów. Ponadto możesz zintegrować Podio z innymi aplikacjami, aby lepiej wykorzystać swoje dane. Oto kolejny kluczowy punkt: stabilność Podio była 99,99% dostępności w 2021 ra jako część Citrix, ich standardy bezpieczeństwa są rygorystyczne.

Dostępne na: IOS, Android, Windows i Maca

Cennik: $9/miesiąc/pracownik, Plus 14 USD/miesiąc/pracownik i premia 24 USD/miesiąc/pracownik

10. Stado

Trzoda to oprogramowanie do czatowania w zespole, które pozwala komunikować się ze współpracownikami w czasie rzeczywistym za pomocą jednej, łatwej w użyciu platformy. Dzięki niemu otrzymujesz rozmowy wideo, wiadomości biznesowe, bezpieczne udostępnianie plików i niezawodne narzędzia zwiększające produktywność w jednej, łatwej w użyciu platformie. Możesz rozmawiać jeden na jednego lub w zespołach za pośrednictwem kanałów zespołu Flock. Ten sam kanałowy system przesyłania wiadomości ułatwia również śledzenie rozmów i usprawnia międzyfunkcyjne czaty od góry do dołu. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wszystkich swoich najważniejszych projektów w jednym miejscu, aby nikt nie został pominięty lub nie doszło do nieporozumień.

Dostępne na: IOS, Android, Windows i Maca

Cennik: Starter – abonament bezpłatny ( 1 do 15 użytkowników), Pro: $5 na miesiąc

11. Przekręć

Skręcać to asynchroniczne przesyłanie wiadomości dla zespołów, które są przytłoczone komunikacją, z jaką spotykają się w pracy. Wiesz, które to są – wiadomości, które zmuszają cię do odpowiedzi NATYCHMIAST. Jak to działa? Twoja skrzynka odbiorcza gromadzi w jednym miejscu wszystkie wątki, do których należysz, a następnie dołączasz i oznaczasz wykonane zadania, gdy tylko je ukończysz. Dzięki temu idealnie nadaje się do wykonywania głębokich prac i wykonywania większej ilości zadań. Dzięki Twist członkowie Twojego zespołu będą bardzo podekscytowani ponowną współpracą!

Dostępne na: IOS, Android, Windows i Maca

Cennik: zaczyna się od $50,00 na użytkownika miesięcznieTDostępny jest również bezpłatny plan z ograniczonymi funkcjami

12. Zoho Cliq

Zoho Cliq to aplikacja do przesyłania wiadomości zespołowych, która pomaga pozostać w kontakcie ze współpracownikami. Potężne narzędzie do współpracy umożliwia prowadzenie rozmów z zespołem w czasie rzeczywistym, udostępnianie plików elektronicznych i pomysłów oraz śledzenie tego, nad czym wszyscy pracują. Możesz także zintegrować go z innymi aplikacjami Zoho, aby zrobić więcej w krótszym czasie. Jego narzędzia techniczne obejmują integrację SSL i obsługę wielu protokołów. Zoho ma również aplikację do śledzenia czasu, która pozwala rozpocząć śledzenie płatnych godzin podczas pracy nad zadaniem. Krótko mówiąc, Zoho Cliq urzeczywistnia Twoje pomysły, umożliwiając zdalne rozmowy ze współpracownikami lub prowadzenie rozmów na odległość z zespołami hybrydowymi Twojej firmy.

Rekommenderad:  Najlepsze narzędzia do tworzenia witryn dla restauracji do zamówień na wynos i z dostawą

Dostępne na: IOS, Android, Windows i Maca

Cennik: Do 500 użytkowników = $3 na użytkownika, 501 – 1000 użytkowników = $2.5 na użytkownika , 1001 – 5000 użytkowników = $2 miesięcznie , 5001 – 10 000 użytkowników = $1.5 na miesiąc

Czym są aplikacje do współpracy zespołowej?

Aplikacja do współpracy zespołowej to aplikacja, która umożliwia komunikację i koordynację między członkami zespołu w pracy lub zespołem zdalnym w dowolnym miejscu na świecie. Dostęp do tych aplikacji często uzyskuje się za pomocą urządzenia mobilnego i można ich również używać do ułatwiania zadań, projektów i rozmów między pracownikami.

Podstawowe narzędzia wspólne dla tych aplikacji obejmują wiadomości na czacie, udostępnianie plików i zarządzanie zadaniami. Są również powszechnie stosowane w środowisku biznesowym, ale mogą być również wykorzystywane przez inne grupy, takie jak organizacje non-profit, szkoły i grupy religijne. Zespoły hybrydowe, które często się przemieszczają, również mogą skorzystać z tych aplikacji. Chociaż mają wiele takich samych funkcji, nie jest to to samo, co aplikacja do zarządzania zespołem.

Dlaczego warto inwestować w aplikacje do współpracy zespołowej dla swojej firmy

Oto kilka zalet aplikacji do współpracy i dlaczego warto w nie inwestować dla swojej firmy:

  • Płynna komunikacja: Wysyłanie wiadomości w aplikacjach do współpracy za pośrednictwem wiadomości e-mail ma wiele zalet. Na przykład wysyłanie wiadomości jest bardziej błyskawiczne, swobodne i swobodne. Dzieje się tak dlatego, że możesz łatwo komunikować się z osobami z listy obecnych lub potencjalnych klientów bez zaśmiecania skrzynek odbiorczych obu stron przez te irytujące nieprzeczytane wiadomości.
  • Łatwy dostęp do informacji: Udostępnianie plików to najlepszy sposób na zapewnienie produktywności zespołu. Jest to również niezbędne narzędzie do burzy mózgów i generowania nowych pomysłów ze współpracownikami, którzy mogą wahać się przed spotkaniem osobistym, ale mimo to chcą uzyskać dostęp.
  • Zwiększ produktywność: Nie zapominaj, że aplikacje do współpracy są również aplikacjami zwiększającymi produktywność. AWłączając te narzędzia do swojego procesu pracy, możesz łatwo zwiększyć wydajność i wydajność.
  • Przyjazny dla środowiska: Aplikacja do współpracy oferuje najlepsze narzędzia komunikacyjne, ale zapewnia również sposoby na uczynienie biura bardziej przyjaznym dla środowiska. Na przykład komunikując się i udostępniając pliki drogą elektroniczną zamiast na papierze, możesz uratować drzewa! Pomyśl o tych wszystkich papierowych i samoprzylepnych karteczkach, których już nie będziesz mieć podczas pracy nad cyfrowymi sesjami burzy mózgów! Ponadto nie musisz już drukować załączników ani notatek — po prostu prześlij dokument współpracownikowi, a on otworzy go na swoim urządzeniu. Bez marnotrawstwa, bez zamieszania!


Table of Contents