Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

12 minigolfów wartych omdlenia w Stanach Zjednoczonych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 12 minigolfów wartych omdlenia w Stanach Zjednoczonych

Chociaż może nie jesteś Tigerem Woodsem, który wygrywa mistrzostwa w golfa, jak w 2000 roku, nadal lubisz grać w minigolfa z taką samą pasją i werwą jak zawodowcy!

Minigolf to mniejsza, bardziej zabawna wersja wielkiej gry, która wnosi do życia graczy szczególną radość, której nie można uzyskać na 18-dołkowym polu na dużą skalę, którego ukończenie zajmuje cały dzień.

Mamy omdlewające miniaturowe pola golfowe w Stanach Zjednoczonych, które warto dodać do zakładek podczas podróży, od Florydy po Kalifornię! Zabawna rywalizacja jest mile widziana we wszystkich naszych sugestiach poniżej.

Miniaturowe pole golfowe na Florydzie

Musimy zacząć od mekki rozrywki tematycznej w Stanach Zjednoczonych: Orlando. Jest tu wiele pól golfowych, ale lokalizacja pierwszej trójki nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Dwa są w Disney World, a jeden w Universal.

1. Hollywood Drive-In Golf w Universal CityWalk Orlando

Kiedy parkujesz na parkingu Universal Orlando, musisz przejść obok CityWal, aby dostać się do parków. Mijasz wspaniałe pole do minigolfa o nazwie Hollywood Drive-In. Jego kolorowe stworzenia i zabawne ikony są częścią zabawy w golfa.

Do wyboru są dwa kursy. Możesz zagrać tylko na jednym z 18 dołków zabawy lub zagrać na wszystkich 36 dołkach, aby przeżyć minigolfa na dłużej.

Oba pola w Universal mają oświetlenie, dzięki czemu można grać w dzień iw nocy. Graj w obu momentach, aby doświadczyć różnych wibracji w słońcu i ciemności! Jeśli zaparkujesz na parkingu Universal, będziesz musiał zapłacić za parkowanie i opłatę za minigolfa.

Najeźdźcy z Planet Putt w Universal

To pole ma motyw, który przypomina nam atrakcję Faceci w czerni w Universal Studios, kilka kroków od pola do minigolfa. Wyobraź sobie kosmitów najeżdżających Ziemię, zamieniających rzeczy takie jak zwierzęta hodowlane w opętane stworzenia, a tego właśnie doświadczysz w grze Invaders from Planet Putt.

The Haunting of Ghostly Greens w Universal

Tematami tego kursu są duchy i ghule. Spodziewaj się wszystkiego (względnie) upiornego, w tym drutowatych drzew, szkieletów i domów, które wyglądają na {nieco} nawiedzone.

2. Zimowy minigolf Summerland w Walt Disney World

Wyobraź sobie tropikalny świat wakacyjny, w którym śnieg pokrył ziemię na Florydzie! Tym właśnie jest pole do minigolfa Winter Summerland.

Chociaż śnieg jest sztuczny (lub szybko stopiłby się w upale na Florydzie), tematyka jest komiczna i będziesz chichotać, widząc znajome świąteczne ikony ubrane w zimowe ubrania i dekoracje przez cały kurs, ale z tropikalnym akcentem.

Rekommenderad:  Google AI przedstawia „LocoProp”, nową platformę uczenia maszynowego, która odtwarza sieć neuronową jako modułową kompozycję warstw

3. Fantasia Gardens i Fairways Minigolf w Walt Disney World

Istnieją dwa pola w Fantasia Miniature Golf, kilka kroków od hotelu Swan Reserve w Walt Disney World, w pobliżu Disney’s BoardWalk.

Jeden jest par-3 i par-5 kurs, który jest trudniejszy niż łatwiejszy, przyjazny dla dzieci kurs Fantasia Gardens. Jeśli chcesz pułapek na piasek, wzgórz i odrobiny wyzwania, wybierz Fantasia Fairways. Jeśli chcesz zabawnych postaci z filmu Fantasia, idź na kurs Fantasia Gardens.

Oba kursy są otwarte od 10:00 do 22:00, więc możesz cieszyć się nimi w ciągu dnia lub po godzinach w parkach rozrywki. (Nie zapomnij spakować kremu przeciwsłonecznego na wycieczkę do Walt Disney World, jeśli grasz w ciągu dnia. Słońce na Florydzie jest intensywne, bez względu na miesiąc, w którym się znajdujesz).

4. Putting Edge w pobliżu Universal Orlando

Ten świecący w ciemności minigolf znajduje się na International Drive, bardzo blisko Universal. Nie musisz nakładać kremu z filtrem, aby grać na ich neonowym polu golfowym, gdzie jesteś chroniony przed warunkami atmosferycznymi.

Świecące skały, kwiaty i drzewa sprawiają, że to pole do minigolfa jest fajnym przeżyciem.

Otwierają się o 11:00 w dni powszednie i o 10:00 w soboty i niedziele, pozostają otwarte do późnego wieczora. Zalecamy wcześniejszą rezerwację czasu gry.

5. Kurs Ochrony, West Palm Beach, Floryda

Ten kurs jest częścią COX Science Center and Aquarium w południowej Florydzie. Misją pola do minigolfa jest edukowanie miłośników minigolfa o ekosystemach, zwłaszcza tych na Florydzie, takich jak Everglades.

To pięknie zagospodarowane pole z tropikalną roślinnością i elementami wodnymi. Ponadto każdy dołek na polu ma nazwę związaną z rodzimą rośliną lub zwierzęciem z Południowej Florydy.

Są otwarte od godz 9:00 rano do 4:00 od poniedziałku do piątku oraz dodatkowa godzina w soboty i niedziele do godz 5:00 wieczorem. Najlepszą częścią minigolfa będącego częścią muzeum jest to, że minigolf jest wliczony w cenę, jeśli kupisz wstęp do muzeum.

Minigolf na wschodnim wybrzeżu

6. Minigolf Duffera w Wildwood, New Jersey

Wildwood to miejsce dla letnich urlopowiczów pragnących nadmorskiej okolicy w pobliżu domu w obszarze trzech stanów. Jeśli chcesz odmiany od leżenia na piasku, udaj się do minigolfa Duffera!

Kapryśny motyw nadmorskiej dzielnicy New Jersey jest pełen pelikanów, rekinów, a nawet wraku statku.

Obok znajduje się również salon gier i domowa lodziarnia, więc jeśli chcesz odpocząć od przebywania na zewnątrz, wejdź do środka i ochłodź się posypanym wafelkiem lub pograj w klimatyzację.

Rekommenderad:  Giveaway: Subskrypcje aplikacji internetowej Oogwave Collaboration

Pole do minigolfa czynne jest codziennie o godz 8:00 rano.

7. Swingers Golf, Waszyngton, DC

Bez względu na pogodę możesz wybrać się na Swingers Golf w dzielnicy Dupont Circle w Waszyngtonie. To kryte pole jest przeznaczone wyłącznie dla dorosłych (od 21 lat), z eleganckim barem w środku, który dopełni zabawę na polu do minigolfa.

Na dole znajduje się sala restauracyjna i patio na świeżym powietrzu, które zapewnią długie godziny rozrywki podczas gry w minigolfa.

Mają ceny w szczycie i poza szczytem, ​​w zależności od tego, kiedy chcesz odwiedzić, i możesz zarezerwować czas online przed wyjazdem, więc nie czekasz w kolejce do gry. Na szczęście istnieją dwa kursy (kurs Clocktower i Waterwheel Course), które mogą obsłużyć popyt.

8. LKN Minigolf w Lake Norman w Północnej Karolinie

Jezioro Norman, na obrzeżach Charlotte, ma wspaniałe pole do minigolfa z pięknym krajobrazem i elementami wodnymi. Organizują imprezy o tematyce świątecznej, na przykład zmieniając pole do minigolfa w upiorną przygodę podczas Halloween.

Mają też tor laserowy i wspinaczkę skałkową na swojej posiadłości, więc jeśli chcesz spędzić dzień lub popołudnie na zabawnych zajęciach w minigolfie LKN, koniecznie zapytaj o ich bilety łączone, gdy będziesz w kasie biletowej.

Otwarte są o 10:00 od poniedziałku do soboty i o 11:00 w niedziele. Zamykają o godz 9:00 od poniedziałku do czwartku i niedzieli oraz o 22:00 w soboty.

9. Crave Golf Club w Pigeon Forge, Tennessee

Jedną z najlepszych rzeczy w Crave Golf Club w Tennessee są pola golfowe kryte i odkryte. To gwarantuje udaną zabawę niezależnie od pogody.

Ich tor na świeżym powietrzu wykorzystuje dach obiektu, a tor kryty znajduje się wewnątrz budynku. Temat jest podobny: oczekuj wielu kolorów i zabawnych cukierków! Oczywiście mają sklep ze słodyczami, aby zaradzić słodyczom, których będziesz pragnąć po minigolfie. Mają też escape roomy i mini-kręgle na miejscu.

Crave Golf Club jest otwarty codziennie od godz 9:00 rano do północy. Możesz kupić bilety na miejscu, aby zagrać na jednym lub obu kursach, aby zaoszczędzić.

Minigolf na Środkowym Zachodzie

10. Goofy Golf, Sandusky, Ohio

Szkoda, że ​​wszystkie piękne domy na tym polu do minigolfa są małe, ponieważ są tak atrakcyjne, że będziesz chciał się do nich wprowadzić i zamieszkać na tym polu do minigolfa!

To miejsce docelowe jest tylko 8-minuta jazdy samochodem od Cedar Point, słynnego parku rozrywki w Ohio. Od mini zamku po mały kościół, Goofy Golf ma wiele budynków architektonicznych wyróżnionych na swoich dwóch polach, podwajając przyjemność z 18-dołków.

Rekommenderad:  Stonex One w sprzedaży od 22 lipca, a następnie jedzie do Stanów Zjednoczonych

Zapłać, aby zagrać tylko na jednym polu lub na wszystkich 36 dołkach. Mają trzy tory gokartowe, łodzie zderzakowe i arkadę na swojej posiadłości, dzięki czemu możesz przedłużyć swoją wizytę w golfa na wiele godzin zabawy.

11. Big Cedar Lodge w Ridgedale, Missouri

Ten piękny ośrodek oferuje mnóstwo atrakcji, w tym minigolfa. Więc jeśli wybierasz się do Ozarks, zaplanuj pobyt i trochę zabawy, ponieważ to pole do minigolfa jest wliczone w cenę dla gości ośrodka. (W inny sposób nie jest otwarty dla publiczności).

Ich miniaturowe pole golfowe ma oszałamiający krajobraz wokół 9-kurs dołkowy, w którym można przejść przez duży, otwarty pysk okonia. Mają też imponujący park linowy, basen, ścieżkę edukacyjną i wiele pól golfowych na miejscu.

Otwiera się o godz 9:00 rano i kończy się o zmierzchu.

Minigolf Zachodniego Wybrzeża

12. Minigolf Pelly’s w Del Mar Golf Center w Kalifornii

To miejsce do minigolfa w południowej Kalifornii składa się z dwóch pól. Wybierz ląd lub morze z kursem Ocean Adventure lub kursem Surfin’ Safari, niezależnie od tego, czy wolisz foki, czy mnóstwo palm.

Jeśli jesteście dorosłymi gośćmi z dziećmi, jest to idealne miejsce do gry w golfa dla dzieci na polu do minigolfa, a następnie udania się na pole golfowe dla bardziej „dojrzałych” golfów.

Pole znajduje się naprzeciwko terenów targowych Del Mar i jest otwarte od godz 9:00 rano do 9:00 wieczorem.

Wniosek

Niezależnie od tego, czy grasz na dziewięciodołkowym, 18- czy 36-dołkowym polu golfowym w całej Ameryce, godne omdlenia zapewnią Ci godziny zabawy, śmiechu i rozrywki.

Table of Contents