Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

12 najlepszych alternatyw Google AdSense na rok 2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 12 najlepszych alternatyw Google AdSense na rok 2023

Ten post został ostatnio zaktualizowany 25 maja 2023 r

Sieć reklamowa Google, AdSense, jest liderem na rynku w zakresie zarabiania na reklamach. Prawie każdy odnoszący sukcesy wydawca korzysta z AdSense lub przynajmniej zaczyna od niego i przechodzi do Ad Exchange. Co jednak zrobić, gdy nie można wykorzystać sieci do monetyzacji ruchu?

Być może nie zostałeś zatwierdzony do programu AdSense, jesteś zajęty odwołaniem się od zablokowania konta za nieprawidłowe kliknięcia lub chcesz załadować stos reklam, aby zwiększyć przychody. Bez względu na powód, nie wszystko stracone. AdSense może być liderem na rynku, ale istnieje wielu konkurentów i alternatyw Google AdSense, które mogą zapewnić dobre eCPM i dodatkowe przychody z reklam.

Do poniższej listy dodaliśmy nasze 12 najlepszych alternatyw AdSense używanych i zalecanych przez nasz własny zespół ds. optymalizacji reklam. Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z nich.

 1. Godne uwagi
 2. Prawdziwa sieć partnerska
 3. West Seven Media
 4. Dowolny klip
 5. Rekrutuj media
 6. Linki informacyjne
 7. Widoki
 8. Epom
 9. Velis Media
 10. Brightcom
 11. Primis
 12. Globalne Słońce

1. Godne uwagi

Mentionable to platforma, która oferuje blogerom (wydawcom) nowy sposób zarabiania na swoich stronach internetowych i uzyskiwania dodatkowego dochodu. Dla blogera proces jest prosty.

Zarejestruj bezpłatne konto w Mentionable’s marketplace i znajdź witrynę, która jest zgodna z tematem Twojego nadchodzącego artykułu. Gdy będziesz gotowy do opublikowania artykułu, dołącz wzmiankę lub link do tej witryny.

Proces trwa tylko ok 5 minut i może zarobić dodatkowy dochód bez dodatkowego wysiłku w ciągu 48 godzin po opublikowaniu artykułu.

Możesz używać Mentionable z każdym publikowanym artykułem, a także działa z istniejącymi metodami zarabiania, w tym z reklamami displayowymi i linkami partnerskimi.

Kliknij tutaj po więcej informacji.

2. Prawdziwa sieć partnerska

Real Content Network oferuje wydawcom natywny rynek wideo i treści. Ich sieć zawiera obecnie ponad 1 miliard wyświetleń miesięcznie i jest używany przez wielu czołowych wydawców. Podobnie jak AdSense, zapewniają 100% współczynnik wypełnienia, a nawet współpracują z bezpośrednimi i programowymi partnerami, aby generować lepsze przychody z reklam dla wydawców.

Ponadto oferują wysokiej jakości treści wideo, z których mogą korzystać wydawcy nieposiadający treści wideo. Wydawcy mogą nawet używać swojej platformy do tworzenia nowych zasobów wideo na podstawie swoich artykułów. Wydawcy mają pełną kontrolę nad reklamami wyświetlanymi w ich witrynach, aby zapewnić jakość i chronić swoją markę.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Real Content Network

3. West Seven Media

West Seven Media współpracuje z czołowymi wydawcami w sieci ponad 1 miliard wyświetleń oddanych i lojalnych użytkowników. Pomagają wydawcom dysponującym unikalnymi zasobami reklamowymi optymalizować stos reklam, oferując stałą stawkę CPM ze 100% współczynnikiem wypełnienia.

Ich zespół ma doświadczenie w pracy z czołowymi wydawcami w branży, takimi jak LA Times i Wall Street Journal. Koncentrują się na zapewnieniu użytkownikom jak najlepszych wrażeń, korzystając z szerokiej gamy typów reklam z różnych giełd i innych sieci reklamowych.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w West Seven Media.

4. Dowolny klip

Rekommenderad:  Oglądaj trendy gospodarcze, a także własne, aby uniknąć zaślepienia

Odtwarzacz wideo Luminous X firmy AnyClip pomaga wydawcom uzyskać dostęp do reklam wideo sprzedawanych bezpośrednio za pośrednictwem odtwarzacza wideo opartego na sztucznej inteligencji. Jest również wyposażony w zaawansowane funkcje kierowania treści i filtrowania bezpieczeństwa marki.

Odtwarzacz Luminous X wykorzystuje dane do dopasowywania treści wideo w bibliotece wydawcy do treści na stronach internetowych wydawcy oraz do tworzenia niesamowitych wrażeń dla użytkowników. Jeśli wydawcy nie mają wystarczającej ilości treści wideo do zaprezentowania, mogą uzyskać dostęp do kanałów wideo premium za pośrednictwem AnyClip.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w AnyClip.

5. Rekrutuj media

Usługi monetyzacji wydawców Recrue Media są zarządzane przez Jasona Fairchilda, współzałożyciela OpenX. Oferują wydawcom trzy główne usługi, które obejmują doradztwo w zakresie stosu reklam, partnerstwa w zakresie monetyzacji i reprezentację zasobów reklamowych.

Dzięki konsultacjom w zakresie stosów reklam wydawcy otrzymują stałe wsparcie zespołu Recrue Media w celu optymalizacji stosu reklam w różnych typach reklam, takich jak reklamy displayowe, natywne, wideo i inne. Dzięki reprezentacji zasobów zapewniają pełną ekspozycję zasobów reklamowych wydawcy na różne giełdy i prywatne rynki — wszystko w celu zwiększenia przychodów z reklam.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Recrue Media.

6. Linki informacyjne

Łącza informacyjne zapewniają wydawcom punkt kompleksowej obsługi, dzięki któremu mogą zarabiać na całym ruchu z niemal każdej platformy dzięki szerokiej gamie jednostek reklamowych. Ich algorytm dostarcza użytkownikom reklamy ukierunkowane na ich zamiary w czasie rzeczywistym i robi to na ponad 100 000 witryn internetowych na całym świecie.

Ich sieć reklamowa składa się obecnie z 240 milionów unikalnych użytkowników, 1.5 miliard wyświetleń reklam miesięcznie i trzeci co do wielkości rynek reklam.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Infolinkach

7. Widoki

Dzięki Viewdeos możesz uzyskać dostęp do innego lukratywnego segmentu reklamy cyfrowej, reklamy wideo. Za pośrednictwem sieci reklam wideo Viewdeos możesz uzyskać dostęp do zasobów reklam wideo premium. Możesz także tworzyć zasoby wideo ze swoimi treściami i jeszcze bardziej zwiększać zaangażowanie i liczbę wyświetleń strony przez użytkowników.

Viewdeos pomaga również wydawcom zwiększać przychody z reklam, monitorując najskuteczniejsze reklamy i zwiększając zaangażowanie dzięki lepiej ukierunkowanym natywnym reklamom wideo.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Viewdeos.

8. Epom

Sieć reklamowa Epom pomaga wielu wydawcom zarabiać na ruchu, zarówno w witrynach, jak i aplikacjach. Oferują opcje zarabiania na szerokiej gamie urządzeń i formatów reklam.

Znane na całym świecie marki premium wykorzystują Epom do reklamy, co oznacza, że ​​wydawcy uzyskują do nich dostęp. Wykorzystują również algorytmy, które pomagają maksymalizować eCPM dla wydawców, aby zapewnić jak najwyższe przychody z reklam.

Możesz także oczekiwać prawie 100% współczynników wypełnienia reklam i doskonałego wsparcia monetyzacji.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Epom.

9. Velis Media

Dzięki Velis Media wydawcy mogą łączyć się z najlepszymi agencjami i markami za pośrednictwem rynku reklamy premium. Wykorzystują uczenie maszynowe do optymalizacji wyników reklam zarówno dla wydawców, jak i reklamodawców.

Koncentrują się na zarabianiu na reklamach mobilnych i wideo. W przypadku urządzeń mobilnych zapewniają wyświetlanie trafnych reklam użytkownikom wszystkich urządzeń o wysokim CPM i współczynniku wypełnienia.

Rekommenderad:  Deezer vs. Google Music

W przypadku wideo wydawcy, którzy mają witryny lub aplikacje, mogą cieszyć się wysokimi współczynnikami konwersji i świetnymi stawkami CPM dzięki dostosowanym odtwarzaczom wideo i reklamom typu In-Stream.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Velis Media.

10. Brightcom

Brightcom Media dokłada wszelkich starań, aby spełnić wszystkie potrzeby wydawców w zakresie monetyzacji. Doradzają wydawcom w zakresie decyzji dotyczących zasobów reklamowych, optymalizacji treści i nie tylko, aby zwiększyć przychody z reklam.

Wydawcy uzyskają dostęp do wielokanałowej platformy marketingowej, w której bezpieczeństwo marki ma kluczowe znaczenie. Jeśli szukasz niezawodnych partnerstw, zaufanych zasobów reklamowych i rozwiązań programistycznych na skalę globalną, Brightcom jest dla Ciebie.

Dodatkowo oferują konkurencyjne stawki CPM przy współczynnikach wypełnienia 100%, dostęp do marek premium, długą listę jednostek reklamowych i dedykowanego menedżera konta.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Brightcom Media.

11. Prym

Primis to kolejna sieć reklamowa, która koncentruje się na reklamach wideo i szczyci się dostarczaniem ich użytkownikom we właściwym czasie. Koncentrują się na zapewnieniu doskonałego doświadczenia użytkownika i maksymalizacji RPM.

Wykorzystują natywne reklamy wideo w widoku, które można w pełni dostosować do dowolnego rozmiaru jednostki reklamowej, jednocześnie zalecając dodatkowe filmy, aby zmaksymalizować dystrybucję. Dzięki dopasowywaniu kontekstowemu, sztucznej inteligencji i kierowaniu na odbiorców filmy z biblioteki wideo Primis są wybierane w celu wyświetlania najtrafniejszych reklam wideo.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Primis.

12. Globalne słońce

Global Sun oferuje wydawcom dostęp do ponad 1000 bezpośrednich reklamodawców i 50 partnerów w zakresie popytu za pomocą zaawansowanego rozwiązania z jednym tagiem. Upraszcza to pracę wydawców, jednocześnie pomagając im zwiększyć przychody z reklam.

Oferują wydawcom typy reklam wideo typu Out-Stream za pośrednictwem własnego lekkiego odtwarzacza wideo, który zapewnia dodatkowe funkcje bezpieczeństwa marki. Odtwarzacz wideo dostarcza użytkownikom kierowane reklamy. Wyświetlają również wysoko płatne reklamy In-Stream między treściami, aby zwiększyć przychody z reklam dla wydawców.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Global Sun.

Wniosek

Jak widać, istnieje wiele alternatyw Google AdSense do wyboru. Jednak AdSense pozostaje jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą dostępną siecią reklamową. Jest w stanie wypełnić więcej miejsca na reklamę, zaoferować wyższe stawki CPM i uzyskiwać lepsze wyniki niż większość innych sieci reklamowych. Koniecznie zapoznaj się z naszym kursem AdSense tutaj.

Tak czy inaczej, to, co sprawdza się u jednego wydawcy, niekoniecznie sprawdzi się u innego. AdSense może być Twoją najlepiej zarabiającą siecią reklamową, podczas gdy inny wydawca uzyskuje lepsze wyniki dzięki Media.net. Faktem jest, że musisz przetestować sieci reklamowe, układy reklam, wdrożyć określanie stawek za nagłówek i nie tylko.

Wszystko to zajmuje dużo czasu i jest dużo miejsca na błędy. Dlaczego nie powierzyć optymalizacji reklam specjalistom? Pozwól MonetizeMore doradzić Ci w sprawie sieci reklamowych, zoptymalizować reklamy i pomóc zmaksymalizować przychody z reklam.

Zarejestruj konto Premium w MonetizeMore już dziś!


Często zadawane pytania

Jaka jest najlepsza alternatywa dla AdSense?

Trudno powiedzieć, która sieć reklamowa jest najlepszą alternatywą dla AdSense, ponieważ na przychody z reklam w witrynie wpływa wiele czynników. Obejmują one położenie geograficzne ich ruchu, branżę, natężenie ruchu, używane urządzenie, konkurencję reklamodawców i wiele innych. Najlepiej przetestować różne sieci reklamowe, wymienione na naszej liście, takie jak Real Content Network, Trion, Media.net, DivisionD, Infolinks, Viewdeos, Epom, Velis Media, Brightcom i Primis. Alternatywa, która jest najlepsza dla Twojej witryny, zależy od konkretnych cech Twojej witryny. Należy sprawdzić opisy każdej alternatywnej sieci reklamowej, aby określić, która jest najlepsza dla Twojej witryny.

Rekommenderad:  Demokratyzacja Sztucznej Inteligencji - Sztuczna Inteligencja +

Która sieć reklamowa płaci najwięcej?

Ponownie bardzo trudno jest, jeśli nie niemożliwe, powiedzieć, które sieci reklamowe płacą najwięcej lub oferują najlepsze stawki, ponieważ zależy to od wielu czynników. AdSense, Google Ad Exchange i różne inne mają tendencję do płacenia wysokich stawek. Najlepiej przetestować różne sieci i zobaczyć, które zapewniają najlepsze wyniki. Alternatywnie, MonetizeMore może pomóc Ci dołączyć do sieci reklamowych, które przyniosły naszym klientom najlepsze wyniki, w zależności od profilu Twojej witryny.

Czy mogę używać innych reklam z AdSense?

Tak, możesz wyświetlać inne reklamy za pomocą AdSense.

Czy mogę używać dwóch kont AdSense w jednej witrynie?

Nie możesz mieć więcej niż jednego konta AdSense. Możesz jednak mieć jedno konto AdSense jako osoba fizyczna, a drugie jako firma. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj: https://support.google.com/adsense/answer/9729?hl=pl

Czy Google AdSense działa na bezpłatnych stronach internetowych?

Tak, na większości bezpłatnych platform internetowych możesz umieścić kod AdSense i zarabiać na swoim blogu. Pamiętaj, aby sprawdzić u dostawcy bezpłatnej witryny, czy możesz zarabiać na swoim blogu za pomocą AdSense, czy nie. Pamiętaj, że dołączenie do AdSense jest bezpłatne. Możesz zarabiać na swoim blogu dzięki reklamom AdSense, o ile spełnia on wymagania i nie narusza zasad.

Które reklamy są najbardziej opłacalne w AdSense?

Zależy to od wielu czynników, takich jak lokalizacja reklamy, treść, położenie geograficzne ruchu itp. Wiadomo jednak, że te rozmiary reklam są najskuteczniejsze, np. reklamy winietowe i reklamy automatyczne.

Ile AdSense płaci za 1000 wyświetleń?

Przychody na 1000 wyświetleń AdSense różnią się w zależności od wydawców, ale zwykle wahają się od $00,05 – 150 $. RPM reklamy zależy od reklam na stronę, CTR, jakości ruchu, branży, danych demograficznych użytkowników i kilku innych czynników.